Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Prijava-Satoshi

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Prijava-Satoshi

Na mjestu mira i tisine kuda samo zivotinje i stvorenja ciste duse prolaze jedan misteriozan covjek ima plan da napravi selo a ujedno i skloniste za sve shinobije koji su se zelili pridruziti njegovom snu, glasine kazu da je taj misteriozni covjek bas kao i ovo mjesto smiren, ljubazan i sa puno zivotnih ciljeva. Tako da je Satoshi htio da upozna tog covjeka i da vidi da li zapravo postoji takva osoba.

Satoshi je godinama putovao svijetom diveci se raznim biotopima svijeta  to mu je uvijek bilo u krvi od kada je bio mala beba, ali je njegov san oduvijek bio da ima krov nad glavom a ne da citav svoj zivot luta zivotom bez kuce, porodice i cilja, tako da kada je Satoshi cuo da neki misteriozni covjek cija je dusa cisca od svake rijeke, srce vece od bilo kog sela dao priliku ninjama bez doma da se pridruze njemu Satoshi nije imao rijeci.

U trenutku Satoshi je pomislio da je ova misija da ode u selo poslata iz raja, ali bas zbog toga je sumnjao da ovo zvuci predobro da bi bilo istinito tako da je poceo da raspitiva sam sa sobom tog covjeka nego citav zivot, pitao se "Zasto citav zivot nemam doma kao i svi ostali, zasto sam ja jedini bez porodice." i bas to raspitivanje mu je pomoglo da doneese odluku i da krene prema lokaciji sela.

Bas kao sto je i procitao ovo mjesto je definicija mira i tisine, Satoshi je skokom krenuo da gleda biotop ovog mjesta i on je nadjacao sva mjesta na kojima je Satoshi bi, tada se brzo sjetio zaso je dosao ovdje a to je da upozna covjeka koji bi Satoshiju podario krov nad glavom ali dok je trazio nije nasao nikoga jedino sto je mogao naci je mir. Ako se taj covjek pojavi Satoshi bi samo gledao i pustio bi koju suzu.


#card1208

Satoshi je sebi napravio drveno stolicu polako joj je prisao i sjeo je na nju, i tu je mirno i strpljivo cekao covjeka poslatog iz raja.
"Sjest cu malo i cekati covjeka koji ce izgraditi selo svacijih snova."

#card1279

Kako je selo započelo izgradnju dobio je dojavu, da ga još jedan ninja čeka za potrebe odobravanja ulaska u selo. Bio je na jednoj od kula kada je dobio tu informaciju pa je morao iskoristiti papirna krila da dodje lakše do lokacije sastanka.

Klimnuo je glavom u znak poštovanja. Bili su sami tu na čistini.

Ja sam Bado Shunsui.. Čovek iza ovog budućeg sela.

Okrenuo se na tren i pogledao u pravcu gradilišta.

Moraćeš mi malo opisati razloge zbog kojih želiš postati naš član..

Rekao je sa osmehom gledajući Satoshija u oči.

Satoshi je konacno docekao taj trenutak upoznavanja covjeka poslatog iz raja Satoshiju i mnogim drugim ninjama, vrijedilo je cekati ovog covjek jer ce se Satoshi sada konacno moci pridruziti selu ali prvo je Odgovoriti na njegova pitanja.

"Zdravo gospodine Bado vrlo mi je drago upoznati vas i razgovarati s vama lice u lice, moje ime je Satoshi Senju. Razloge zbog kojih se zelim pridruziti vama su da ne lutam svijetom bez mjesta koje mogu nazivati domom, da sa vama pokusam dovesti mir u svijetu i da sagradimo zajednicu koju nista ne moze rastaviti."

Nakon sto je Satoshi odgovorio na Badovo pitanje pojavio se smjesak na njegovom licu od sve srece koju je upravo dozivio.

Shunsui je dobio malo prostiji odgovor nego što je očekivao, medjutim značajno pozitivan. Delovalo je da su osećanja i razmisljanja mladog ninje na mestu.

Fino razmišljaš Satoshi.

Rekao je sa blagim osmehom. Uz malo treninga smatrao je da Satoshi može postati još veštiji ninja, kako u borbi tako i u razmišljanju.

Dobrodošao si u selo skriveno u Kiši.

Okrenuo si krenuo hodati pa mahnuo rukom kao znak da ga Satoshi isprati.

Izgledao kao da se gospodinu Badu svisio Satoshijev vrlo emocijalno nastrojen i prost odgovor posoto je donio odluku da Satoshi moze postati clan sela, Satoshi kada je cuo da je primljen u selo nije znao sta da kaze, u tom trenutku je osjecao mnogo emocija koje je tesko pokazati sve odjednom. Dok je stojao suza mu se slila niz obraz tada je Bado krenuo dalje tako da ga je Satoshi pristojno i s postovanjem ispratio.

"Hvala vam.. hvala vam gospodine Bado na svemu, nasem razgovoru, ovoj prilici i postovanju. Drago mi je sto mogu suradjivati s vama i svim ostalim clanovima sela, ugodan ostatak dana i hvala vam na ovoj izvanrednoj prilici koja ce promjeniti citav moj zivot."

Satoshi idalje nije mogao da vjeruje da ovakav covjek postoji i da je primljen u selo koje Bado Shunsui covjek poslat iz raja vodi.