Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Prijava - Vinno

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Prijava - Vinno

Poljana nema previše vegetacije ali okoliš je lijep na svoj način, okružuju ju brda i planine i nalazi se u blizini mjesta predviđenog za izgradnju Amigakurea.
Ovo mjesto je jedno od nekolicine predviđeno za skupljanje ninja za ovaj veliki događaj.

Stigavši do odredišta u okolici je mogao vidjeti nekolicinu ljudi koji su tamo stajalo, odlučio se izdvojiti od mase te otišao sa strane gdje nije bilo nikoga.. našao je mjesto koje je izgledalo simpatično te stvorio dvije stolice jednu nasuprot druge, stol koji je bio u sredini, a na stolu šahovsku ploču ..

#card1208

Sjeo je na jednu od stolica kad se na drugoj stolici iz drveta odjednom pojavila još jedna figura..

#card1220

Pa da počnemo ? Rekao sam gledajući u tablu...
Bio je to način da ubije vrijeme prije nego nego dođe moj red da iznesem svoju prijavu.

Kako je partija lagano tekla s vremena na vrijeme osvrnuo bi se oko sebe te obradio pažnju na okolinu, nisam htio ništa propustiti

Na jednoj od lokacija gde su shinobiji mogli da stupe u kontakt sa čovekom koji osniva Amegakure sada se nalazio mladi momak i njegov klon. Neobična scena je zainteresovala Bada koji je još iz daljine kako sensorom tako i vidom jer beše neobično vedar dan posmatrao.

Kada su prišli na neku pristojnu distancu Bado se predstavio kao osnivač i kao glavni naravno za puštanje shinobija njegovog kalibra u selo. Potom je zatražio informacije o njemu i razloge zbog kojih želi postati član sela. Bado je znao da jačim ninjama mora posvetiti značajno mnogo pažnje jer ga pogrešna odluka može koštati budućnosti sela. Fokusirao se da sasluša svaku reč mladog momka, shvati njegove manerizme i upije njegov duh u nadi da ne pogreši sa odlukom.

Partija se polako privodila kraju razmišljao sam u sljedećem potezu kad mi sine ideja lagano rukom pređem preko šahovnice i vrhom prsta uhvatim figuru kad se pokraj mene stvori osoba i krene razgovor.. Okrenuo sam se prema njemu i dalje držeći prste na figuri.. slušao sam sve do zadnje riječi. Kada je završio sa predstavljanjem usmjerio sam svoj pogled kao i misli na šahovnicu.

Ne
Promrmljao je ispuštajući figuru iz ruke te pomjerajući drugu..

Ispričavam se
Rekao je ustajući sa stolice, bacio je malo bolji pogled na osobu koja je staja pred njim, veteran ... vidjelo se po ožiljcima na njegovom licu. Poštovao je to, nisu poslali samo neku političku personu.

Vinno

Kad sam čuo vijesti odlučio sam doći i vidjeti dali je to što se priča istina, naravno ako jeste volio bih biti dio toga, bila je to prva stvar koju sam pomislio.

Dolaze teška vremena i ninje koje nisu u frakcijama teško će se provesti .. svijet postaje sve nestabilniji no to nije razlog zašto sam ovdje, mogu se brinuti sam o sebi ali postoji nešto što mi je potrebno.. Nešto što još više rasplamsati plamen koji gori u meni a vjerujem da to mogu ovdje naći.

Prijatelji, saborci, obitelj .. i rivalstvo ... sve su to stvari koje nas potiču na rast i tjeraju nas da prevazidjemo svoje limite to je ono što mi je potrebno..  Netko tko će me pogurati preko granica limita i netko koga ču pogurati preko te iste granice.. to ne mora nužno biti osoba.. Mislim na samo skriveno selo naravno.

A sada ...

Volio bih čuti nešto više o samom selu, nešto što već nisam čuo, tada ćemo oboje moči donijeti naše konačne odluke..

Rekao je uz lagani smiješak na licu, nije htio izazvati nikakve nelagode ali to su bile riječi koje je morao izgovoriti.

Jedan od retkih koji bi zapravo rekli nešto normalno sa čim može biti saglasan nalazio se pred njim.

Dopusti mi onda da ti prezentujem svoju viziju.

Rekao je to sa velikim osmjehom srećan što je će ga ovaj velikim delom razumeti. Bado je počeo da priča o ljudima ovog dela kontinenta koji bez chakre i shinobi veština bivaju samo sekundarna rasa koja je iskorištena do maksimuma. Iako je nastalo iz drugih razloga skriveno selo u Vodopadima je uspešno štitilo svoje gradjanstvo. Nastavio je govoriti i dodatno gestikulirati rukama uveren u ono o čemu priča. Kako je pričao polako je koračao u pravcu gradilišta.

U ovom svetu svi znamo da to selo Kiše neće biti oaza. Imaćemo svojih poteškoća, ali i mirnih vremena. Naša politika biće politika mira prema svim stranama, ali kada nam neko objavi rat bićemo spremni za ofanzivu u korist zaštite naših ljudi.

Bio je ozbiljan, zaustavio se i okrenuo put Vinna.

Ova ideja novog početka i mira nije uvek bila moj neostvareni cilj ili slična fantazija. Nastala je kroz moje odrastanje u svetu gde sam izgubio previše stvari koje sam voleo.. koje volim i dalje sada kada ne postoje. Ljudi koje sam primio najčešće dele ovo moje osećanje.

Gledao je u Vinna i nekako je znao da ga razume. Videlo se Bado nije pretrpeo samo te fizičke ožiljke u svom životu već i one koji seku dublje.