Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Prijava - Yuri

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Prijava - Yuri

Provincija Lukso... Nalazeci se u juznom delu oblasti 34 i u centralnom delu zemlje vatre bujna je razlicite vegetacije. Rezervat, moglo bi se reci iz razloga sto je jedna od retkih mesta gde mozete naci mnostvo razlicitih vrsta flore i faune. Provincija je poznata po vrsti koja je ikonicna za ovo mesto, po pticama Pikos. Dosta godina mestani ove provincije koristili su ove ptice kao njihov glavni nacin prevoza, nudeci im da predju velike distance sa malim poteskocama, moglo bi se reci , perfektno mesto za sastanak.



Malevolent Pressence
: :
Soundtrack (Must) :

Nakon par dana putovanja mogao je videti svoju destinaciju, divio se, barem dok je mogao. Poceo je prolaziti kroz putice koji su vodili do mesta sastanka. Nije znao zasto, ali iz nekog razloga, njegov um i telo obavjao je neki osecaj mira i sigurnosti. Mogao se setiti svoje mladosti, prvog odlaska na plazu, neprestanog gledanja u okean, skupljanja skoljki, smeha i radosti. Kao majcin zagrljaj, koji opusta i daje ti osecaj sigurnosti, zaista lepo mesto.

U daljini mogao je videti dva panja, dosao je do tamo te je seo posmatrajuci prirodu oko sebe, cvrkute ptica i suskanje lisca nad vetrom. Spustio je ranac kraj sebe te je kao dete obavio ruke oko kolena dok je stavljao glavu na njih odmarajuci se barem na koji minut. Misli su mu bile punmislje razlicitih stvari, od njegove zadnje misije do njegove prve misije, sve je delovalo tako blizu, godine su prosle kao minute. Njegov uzdah govorio je sve.

Napokon, na um mu je dosla i trenutna situacija, gospodin koga je trebao upoznati. Nije zeleo da ocekuje nista, zeleo je da ga upozna bez ikakvih misli u njegovoj glavi. Zeleo je mir, bilo to po zadnji put u njegovom zivotu, zeleo ga je istinski. Zemlju u kojoj ce svi ziveti isto, bez obzira na njihove korene. Dok je razmisljao o tome, pticica mu je sletela na kapu koju je nosio. Podigao je ruku dok je mogao osetiti kako seda u dlan njegove ruke, priblizio ju je te je izgovorio sa osmehom.

Mora da je lepo ha.... Ziveti slobodno, leteti i disati punim plucima....


Govorio je dok je osecao kako mu oci suze.



Malevolent Pressence
: :
Selo je već postiglo kapacitete koje je Bado zamislio prvobitno. Preostala pregledanja kandidatura bila su isključivo za ninje koje bi mogle doprineti poseban značaj selu. Nije očekivao da će se iko takav pojaviti no moguće nepojavljivanje na ova mesta moglo bi stvoriti ogorčenost potencijalnu u ninjama i učiniti ih neprijateljima sela.

Video je još iz daljine neobičnog mršavog ninju, sa kapicom i kosicom. Delovao je kao modni stajlista iz porodica Cartier ili Armani, kao ninja i nije baš.

Kada je prišao predstavio se i rekao da je on Bado Shunsui i da u suštini odlučuje o njegovom prijemu u selo. Rekao je to mirno, staloženo i očigledno uvežbano jer je ovo bio bog zna koji ninja sa kojim se susreće.

U daljini mogao je videti figuru coveka koji mu se priblizava. To mora da je on, mislio je u sebi dok ga je promatrao. Dosta visok covek, pedantan, sa par oziljaka na licu ali to je samo ljudima oko njega ulivalo iskustvo.

Predstavio se, Bado, Bado Shunsui je njegovo ime. On je odlucivao o Yurijevom clanstvu u selo. Znao je da bi bio red i da se on predstavi ovom gospodinu.

Yuri, Yuri Uchiha-Yamanaka.

Zatim je procistio grlo spremajuci se da pocne govoriti.

Cuo sam za vasu viziju... Gospodine... Shunsui. Znam sta vi zelite, znam sta ja zelim. Svet u kome cemo svi imati svrhu, bez patnje i ocaja. Znam takodje da, nece biti lako, moramo ostati ujedinjeni po svaku cenu, izdajnike ne volim, medjutim , to je moja svrha, iskorenicu ih, svaku pretnju novom carstvu, boljem carstvu.



Malevolent Pressence
: :
Nakon predstavljanja Bado je bio zbunjen na tren jer se obično dupla prezimena nisu nasledjivala pa je predpostavio da je dotični Yuri dodao ženino prezime na svoje kad su se venčali. Na tren nije mogao ni da progovori jer je razmišljao o tome. Yuri je potom nastavio da priča skakanjem ideje na ideju i nekih nebuloznih misli o carstvu sa kojim je potopio čitavu svoju priču.

Mi ne stvaramo carstvo Yuri..

To je uspeo izustiti nakon zbunjujućih reči mladog mršavog momka.

Shvativsi da je preterao sa recima usledila je zbunjujuca tisina koja je trajala barem minut. Nakasljao se te je zatim rekao sramotnim tonom.

Izvinite, malo sam se zaneo...

Nakon cega je pokusao da se sabere i sakupi reci ne bi li popravio utisak gospodina Shunsuia.

Oprostite mi, da vratimo viziju malo unazad, bez onog dela... Ne znam kakvo misljenje imate o meni do sad, mogu samo da predpostavim, ne toliko dobro. Ali moram vam reci, moje namere su dobre, stvarno zelim da budem clan takvog drustva, vaseg drustva ili "carstva".

Nakon cega se blago nasmejao gledajući gospodina Shunsuia.



Malevolent Pressence
: :