Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Most Samuraja

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Most Samuraja

Most Samuraja IeyIzY3

Most Samuraja je jedna od znamenitosti zemlje stena i zemlje gvoždja. Ogroman most povezuje ove dve oblasti i jedna je od glavnih ruta kojom se kreću kako trgovci, tako i civili i feudalije. Sazidjen od velikih kamenih cigli, stoji uspravno već čitavu deceniju i predstavlja simbol stabilnosti i prijateljstva izmedju dve zemlje.

Nov dan, nova shinobi operacija. Ovaj put misija me vodi na granicu zemlja gvodža i zemlje, gde sam dobio dojavu o mogućem terorističkom napadu. U skorije vreme, primećena su nepoznata lica kako vrše 'inspekcije' na mostu, često se sakrivajući od ljudskih radoznalih pogleda. Niko nije znao šta su oni tu zapravo radili, a dodatna inspekcija nije ukazala u bilo kakve zle namere - nisu uspeli ništa da nadju za nepoznatim šinobijima. Bilo je rano jutro kad sam uspeo da stignem do mosta samuraja, nije mi bio prvi put da ovde dolazim al svaki put me je iznenadila veličina same gradnje. Šinobiji koji su ovde radili imali su previše prostora za igru - malo teže ću skontati šta su ovde oni zapravo radili.

Budući da je bilo rano jutro, nije još nikoga bilo na mostu a straža je bila obaveštena o mome prisustvu. Prelazeći preko nekoliko puta nisam naišao ni na šta neobično, ali moj hajper sense je ipak uspevao sitne, ali značajne količine chakre da uoči rasporedjene na različitim tačkama mosta. Koncentrisane tačke su delovale pomalo zabrinjavajuće - odlučio sam da ovo nije posao za hajper sense već za mind eye of tsuki, koji će mi dati bolju sliku okoline i šta su zapravo te tačkice chakre koje su bile ravnomerno rasporedjene po zidovima. Senzor se polako širio, davajući mi čistu sliku o mogućoj pretnji. To su bili papirni nevidljivi papirni tagovi koje je chakra maskirala od običnih očiju, ali od mog senzora već nije uspevala.

#card245

#card4

Zamahom ruke dao sam na znak stražarima da se odmaknu, bilo je vreme da sam odradim teži deo misije. Ojačao sam chakru u stopalima, a potom krenuo polako da skaliram dole ka blagim tačkama. Budući da su bili nevidljivi, sharingan je bio i više nego koristan u ovakvoj misiji. Moje desno oko je zablještalo, otkrivajući skrivene mine koje su bile raštrkane svugde.

#card1366

Prilazeći jednome tagu, pažljivo sam ga odlepio sa cigle, deaktivirajući ga u potpunosti. Pažljivo sam pazio da slučajno ne ugazim u nešto, iako mi je Sharingan otkrivao tačnu lokaciju. Jedan po jedan papirni stiker je padao sa mosta, čuvajući ga od terorističkih namera. Nakon sata, uspeo sam naizgled da skinem sve eksplozivne papire s jedne strane. A sad je na redu bila druga nažalost..

Prelazeći na drugu stranu i dalje sam mogao osećati po koji blag trag, ali bilo ih je manje nego na južnoj trani. Pokušao sam da požurim ovaj put, teroristi su verovatno planirali za koji dan da aktiviraju sve ali ako im propadne plan, uvek su mogli ranije da aktiviraju. Odlepljujući poslednji papirni tag, most je bio naizgled osiguran od terorista. Papirne tagove bih predao straži na dalju analizu kako bi utvrdili moguće počinioce ovog akta. Sa sigurnošću mogu reći da će ovaj most biti dobro čuvan narednih nekoliko meseci kako bi se sličan incident ne bi ponovio. Nisam imao više šta da radim ovde - operacija je bila gotova. Mahnuo bih ka stražarima, a potom bih nestao u gustom obliku dima.

#card21