Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Glavni Trg

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Glavni Trg

Trg Ameshimu je glavni trg Amegakurea i on je lociran u samom centru grada. Sve bitnije rute i putevi su povezani sa ovim mestom.  Samo mesto je locirano u blizini svih vaznih ustanova Amegakurea i prepuno je malim lokalima i objektima. Trg je velik ali zato uvek ima nekog na njemu i stalno je bucan.

Sto se samog trga tice napravljen je kombinacijom lima i cementa gde je cement pravljen kao cvrsta osnova a lim je koristen kao jako odrzavanje za sam teren. Kroz sam trg limene cevi ispustaju vodu u kanale koji kasnije prolaze kroz jezero i kroz koje se takodje moze voziti camcem.

Vecina objekta na Trgu rade do kasnih vecernjih sati ali pojedine kafane i kafici rade i preko noci i zaustavljaju se tek u kansim nocnim satima. Na samom trgu mogu se naci svakakve zanatlije i svakakva roba, vecina osnovnih stvari koje se mogu kupiti relativno cesto ce biti dostupne u nekim od radnja na ovom trgu.

Sto se tice samog trga on je najveca ulica u Amegakureu i mnogi stanovnici cesto dolaze na isti zarad malo opustanja i odmaranja u prijatnoj atmosferi koju Trg Ameshimu pruza ziteljima.

Posto je Bado odlozio sastanak koji je bio planiran nisam imala sta drugo raditi nego prosetati malo dalje od ulice Miyuri.Dok sam setala i polako se udaljavala ugledala sam mesto koje je prepuno manjih lokala.Delovalo mi je kao centar koji je jos u izgradnji.Dok sam razgledala palo mi je na pamet da sam mogla nesto pojesti ipak trebam jesti za dvoje.Zato cu ubiti vreme ovde i pojesti nesto lepo.

Ugledala sam mali stand gde su se prodavali razni topli obroci sto mi je privuklo paznju i odlucila sam tu naruciti nesto pojesti.
Prisla sam radnici i rekla:
Dobar dan moze li za mene dve porcije zapecene ribe sa salatom.
Radnica je samo klimnula glavom i otisla spremati moju porudzinu.
Odmakla sam se i sela ublizini cekajuci da me pozove kada spremi moju porudzbinu.



  SABAKU NO RYONA  
Lagodno se setao ulicama kao i obicno nije imao pametnija posla. Do malo pre je cucao u mocvari i jednostavno je tamo uzivao. Svakako on je oglednao i jednostavno je dosao ovde da uzme neku hranu da pojede na brzinu.

Osecao se krajnje gladnim te se setio da uopste nije jeo od kako je dan poceo a polako dolazi i vece te mu je na umu jednostavno bilo da uzme nesto da prezalogaji i onda da lagodno nastavi dalje.

Kako je tako hodao kroz Gradski Trg jednostavno bi dosao do jedne male kuvarske radnje koja je odmah privukla Isarashijev nos koji je osetio bogatstva ukusa. Kako je lagodno dosao jednostavno je pogledao jednog od kuvara i smireno mu rekao.

Hej, mogu li dobiti 1 veliku porciju piletine i pomfrita zaponeti?

Rekao je Isarashi nakon cega je smireno cuo odgovor koji je glasio "Da ali ce te morati malo da pricekate, 20-tak minuta". Nakon sto je cuo te reci Isarashi je smireno izdahnuo te bi rekao

Naravno nije mi problem da pricekam neko vreme za hranu

Govorio je Isarashi nakon cega je stavio novac na sank i jednostavno je seo cekajuci da mu stigne jelo, te da moze da nastavi dalje.



 ✇ Sve si samo Umislio ✇

Dok sam cekala svoju hranu ugledala sam jos jednog ninju prilicno visokog i zanimljivog stila oblacenja svidja mi se moram priznati.
Izgleda da je i njega miris ovog standa privukao.Posto nemam sta da radim dok cekam svoje porcije jela a verovatno nema ni on odlucicu prici i upoznati se verovatno je i on novi clan ovog sela.

#card1447
Pustila sam oko da bude tu ublizini za svaki slucaj zatim sam ustala i krenula prema gospodinu.
Kada sam se dovoljno priblizila pruzila sam ruku i predstavila se:
Ti si sigurno clan novog sela kao i ja nadam se da ti ne smeta da sednem kod tebe da ubijem vreme dok cekam hranu.Inace ja sam Ryona Aoki drago mi je.
Zatim sam polako povukla stolicu planirajuci da sednem prekoputa gospodina.



  SABAKU NO RYONA  
Kako je lagodno sedeo i cekao svoj obrok jednostavno je pokusavao da nadje tisniu. Slusao je kako kisa napolju lije i opustao se svakako to nije dugo trajalo jer kako je on zatvorio oci par sekundi kasnije cuo je nepoznati glas kako nesto govori.

Kako je lagodno bio naslonjen na stolicu Isarashi bi smireno otvorio oci ne bi li ugledao neku zenu ljubicaste kose kako razgovara sa njim. Nakon sto je jasno saslusao sta je ona imala da mu kaze Isarashi je vrlo smireno pogledao te je rekao.

Moje imeje Uchiha Isarashi, drago mi je.

Rekao je ne bi li posle pruzio ruku Ryoni nakon cega bi opet smireno krenuo pricati 

I da ja sam kao i svi ovde dosao da bih ziveo u Amegakureu

Nakon toga Isarashi je smireno pogledao ka kuhinji videvsi da hrana idalje nece doci jednostavno mu je bilo glupo da napravi trenutak tisine te je krajnje smireno rekao Ryoni.

I Ryona sta je tebe dovelo da dodjes u Amegakure

Rekao je Isarashi vrlo smireno i jednostavno cekajuci njen Odgovor



 ✇ Sve si samo Umislio ✇

Pazljivo sqm slusala sta je Isarashi pricao i sela preko puta njega.Znatno me je smirio njegov ton kako mi se obracao kada je zavrsio tada sam odgovorila na njegovo pitanje:

Sta me je dovelo?? Pa najvise sam se odlucila doci ovde zbog sigurnosti mene i deteta posto sam trudna.Ne zelim da dolazim u preteranu opasnost dok malo ne poraste i bude spreman/mna da se brani od okrutnog sveta.Nekako trpim ovu kisu posto sam vladarica peska a pesak i kisa nikako ne idu..Ali sve zbog.

Pokazavsi na svoj stomak i pomazeci ga zatim sam ga upitala sa blagim osmehom:

Isarashi sta je tebe dovelo ovde??
Zatim sam se namestala kako mi je najudobnije da sedim dk cekam odgovor.



  SABAKU NO RYONA  
Kada je sagledao ovo sa svih strana Isarashi je jednostavno slusao sta je Ryona imala da kaze. Onda je on jednostavno skapirao da je ona isla putem do srece te joj je vrlo smireno i lagodno rekao.

Znaci trudna si, cestitam.

To je sve sto je imao da kaze na to pitanje i nije se hteo toliko obazirati ali je idalje imao jos jendo pitanje da odgovori. Kako je cuo to pitanje samo je dobivao memorije kojih Isarashi nije zeleo da se priseca. Svakako bilo mu je glupo da sada cuti te je jednostavno rekao.

Vidis ja ne znam ni sam samo sam jednostavno trazio mesto koje mogu nazvati domom, Duboko sam izgubljeni ne znam sta da radim nisam imao kucu do sada i samo sam lutao po svetu. Sada kada mogu nazvati ovo mesto domom

Rekao je Isarashi duboko disuci nakon cega bi uzeo kratku pauzu i nakon cega bi smireno rekao

Nisam neko ko je imao lepu proslost, ali trebam gledatiu buducnost nadalje jer se proslost ne moze pormenit

Rekao je Isarashi krajnje Smireno cekajuci da vidi Ryoninu dok se polako naslanjao i prisecao memorija proslosti koje su ga proganjale gde god da je krenuo



 ✇ Sve si samo Umislio ✇

Nakon dobijenih cestitki zahvalila sam se i nastavila da ga slusam.Shvatila sam da je moja brzopletost i nepromisljenost dovela da se seca proslosti..
Videla sam da mi tesko prica o tome i osetila sam se jako lose.
Kada je zavrsio uhvatila sam ga za ruku i rekla mu:

Zao mi je zbog toga nisam zelela da te povredim ovim pitanjem izvini sto sam te naterala da se podsecas proslosti.Ali ovo je tvoj novi pocetak nadam se da ces iz Amagakure imati samo lepe uspomene ako budes zeleo da pricas sa nekim potrazi..

Pri kraju moje recenice prekinula me je radnica dozivajuci me da su moje porcije gotove bilo mi je vreme da krenem.

Evo stizemm! Izgleda da je spremna moja hrana i da je vreme da krenem.Drago mi je da sam te upoznala Isarashi radujem se nasem daljem druzenju do tad cuvaj se.

Zatim sam ustala i posla po svoju porciju udaljavajuci se od stola.

Mozete li da mi spakujete?

Radnica je klimnula glavom spakovala i naplatila mi narudzbu.
Uredno sam platila i krenula u nepoznatom smeru.



  SABAKU NO RYONA  
Lagodno kako je otisla Isarashi je jednostavno mahnuo i opustio se. Kako se on opustio jednostavno bi izvadio iz dzepa paklu sve sa ziperom.

Jednostavno bi zapalio cigaru i priblizio je pikslu koka je bila vec postavljena tu.

On se jednostavno opustao sa krajnjom smirenoscu je uzeo i naslonio se na stolicu. Kako je zavrsavao sa par poslednja dima cuo bi kuvara koji ga doziva.

Kako je prisao uzeo bi porciju te bi ukazao da je vec ostavio novac na sto i nakon toga bi rekao

Hvala na obroku  

Nakon sto je to rekao izasao bi iz objekta verovatno uputivsi se nazat ka nekoj mocvarici ili jezeru gde ce moci da odmara uz mir i tisinu



 ✇ Sve si samo Umislio ✇
Kada je Satoshi uspio da nadje malo vremena za sebe odlucio je setati trgom koji je nedavno izgradjen, tako da je Satoshi zelio da vidi kakvu su to ideju svi koji su pomagali napravili stvarnom. Sto je bio blize i blize trgu bilo je teze setati jer je po ulicama bilo brda ljudi koji su se vjerovatno zaputili prema trgu bas kao i Satoshi, to ga je jos vise uzbudilo jer je sada znao da ne ide uzalud na glavni trg. Na putu do trga odlucio je da uzme nesto da pojede prije nego sto nastavi sa svojim putom tako da je krenuo da gledao uokolo ima li ikakvo mjesto koje prodaje nesto za jesti.

Dok je geldo ukolo za oko mu je zapalo kako je vecinu gradjevina izgradjeno od onoga sto se Satoshiju cinilo kao neki vrlo cvrsti metal, kada je to vidio divio se jos vise arhitekturi sela jer je znao zasto bas taj cvrsti metal. A razlog je taj sto je on puno jaci od ostalih materijala i moze da izdrzi vjecnu oluju, Satoshiju je u tom trenutku krenuo grciti stomak tako da se vratio u potragu za restoranom, proslo je dobrih 3 minute i on je konacno uspio da nadje restoran tako da je odlucio da vidi kakav je i kakva je hrana, tako da je usao u taj restoran.

Nakon sto je zavrsio sa svojim jelom u restoranu konacno se zaputio prema glavnom trgu, nije mogao bas najbolje da se fokusira putu prema glavnom trgu posto nije mogao da upije sve novo sto se izgradilo u amegakuru zelio je da vidi to sve, ali je znao da to sve nemoze da uradi u jednom danu ali sad za sada krenu ce prema glavnom trgu da vidi kakvo je to mjesto onda ce krenuti prema drugim. Nakon dugog puta u daljini je konacno mogao da vidi glavni trg tako da se malo vise ubrzao da stigne sto brze, ali je idalje bilo vrlo tesko prolaziti kroz tolike ljude.

Nakon dugog puta divljena arihtekture, odlazenja u restoran da jede, ostalih distrakcija Satoshi je konacno dosao u Glavni trg Amegakurea. I kada je stigao jednostavno nije imao rijeci jedino sto je mogao je diviti se i zamisljati koliko je truda ulozeno u ovaj projekt. Poceo je da se umara tako da je odlucio sjesti na obliznju klupu i da malo odmori svoje noge od tolikog puta, ipak nije lagano preci tu udaljenost. Posto je padala vjecna oluja klupa je bila mokra Satoshi se pitao zasto nema nista iznad nje, da ne pokisne Satoshi je izvadio svoj vjerni kisobran koji ce mu pomagati da hoda ulicama amegakurea.
#card347

Ustao je sa klupe mokar od silne oluje ali se nije zalio posto se mora naviknuti na vjecnu oluju ako planira da imalo duze zivi na ovom mjesto, isao je uokolo da vidi da li moze da vidi ikakvu zanimljivu osobu da joj pridje i da se upozna posto mora da upoznaje nove ljude kod svog novog doma. Porbao je da nadje nekoga ko se cinio da je druzeljubljiv ali nije uspio, to ga je malo razocaralo ali nije dozvolio da mu to pokvarimisljene o svom domu tako da je nastavio da hoda dalje i da vidi da li ima ikakvih mjesta kod kojih bi mogao da provodi svoje dane kada ima vremena.

Nakon 30 minuta gledanja i istrazivanja glavnog trga amegakurea Satoshi je mogao reci da je to to od glavnog trga i bio je vrlo zadovoljan kako je izgradjen i kako sve izgleda, mislio je gdje bi mogao da krene sledece i pustio je da ga sudbina vodi tako da je samo hodao nezna ni on gdje ali je znao da ce otici na dobro mjesto gdje ce naci dobre ljude nada se. Tako da je svakim korakom ocekivao neku novu osobu ili neko zanimljivo mjesto ali sad za sada je neuspijesan, tako da je ubrzao svoje korake i gledao uokolo sve nove gradjevine i nove ljude.