Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Klinika lepote

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Klinika lepote

Klinika lepote A30yqsk

Skrivena laboratorija finansirana od strane Armani klana. U njoj se uglavnom istražuju tajne lepote, razni serumi za podmladjivanje, kreme. Labaratorija je opremljena i za ozbiljnije eksperimentalne estetične poduhvate koji bi i od najružnijeg demona (@Boris Aburame) namestili najfiniju damu (@Susetsu Sakai).



Klinika lepote NyUixBx
Stajao sam ispred objekta, papirić sa lokacijom čvrsto stegnut u ruci. Esau mi je dao ovo bez reči, a sada sam se našao ispred objakta koji izgleda kao bilo koji drugi. Ali nešto u vezi sa ovim mestom delovalo je čudno... jezivo tiho. Ipak, kročio sam unutra.
U hodniku me je dočekao čovek u belom mantilu, sa suptilnim osmehom na licu. Upitao me je treba li mi pomoć i kojim povodom dolazim, neobična smirenost. Srce mi je počelo ubrzano kucati dok sam gledao u hladne, sterilne zidove oko sebe. Tek tada sam primetio natpis na zidu
‘Armani plastična hirurgija'

Na trenutak sam zastao, zatečen.
“Sada shvatam zašto sam ovde!”
prošaputao sam, dok me je nervoza lagano obuzimala. Bilo je vreme za promenu… drastičnu promenu. Rekao sam doktoru da me je ovde poslao Esau. Doktor se nasmejao, predstavio se, i zamolio me da ako sam spreman legnem u prvu prostoriju levo, obećavši da će uskoro doći. Dok sam hodao ka toj prostoriji, misli su mi se vraćale na sve što mi je Esau rekao. Napokon razumem njegove reči, ali još uvek ne shvatam zašto me je poštedeo, pa čak i pomogao. Nadam se da ću jednog dana imati priliku da mu se odužim.
Legao sam na operacioni krevet, čekajući doktora. Nervozno sam osećao kako se sve menja. Operacija je počela; ubrizgao mi je nešto u levu ruku i ubrzo sam zaspao.
#card676
Operacija je gotova i prošlo je puno vremena. Kada sam se probudio, shvatio sam da nisam dao upute o tome kako želim da me promene. Ustao sam s kreveta, krenuo sam da potražim doktora. Dok sam šetao u hodniku, u prolazu sam naišao na ogledalo. Šokiran kako me je operacija ostavila neprepoznatljivog. Napokon sam naišao na doktora, a pre nego što sam išta rekao on mi je dao i odelo. Rekao je da su troškovi za operaciju i odelo već obezbeðeni. Jako puno sam mu se zahvalio za novo odelo i izgled te sam s osmehom izašao. Blago s osmehom sam rekao sebi u bradu:
”Vreme je za nov život