Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Old Rivlo's Inn

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Old Rivlo's Inn

Old Rivlo's Inn Cc192c967357025142671aef7f4808c8

Mala krčma pored reke, na samom kraju Keon-a, koju drži starac Rivlo. Uopšte nije poznata po gradu, zato što sama hrana i piće nisu baš dobri. To je ne sprečava da ima svega desetak stalnih mušterija. Iako se gosti vidjaju gotovo svakog dana oni ne znaju jedni drugima imena. Čak i ne pričaju o njihovoj prošlosti, verovatno zato što i sam Rivlo ne želi da otkrije svoju. On svima priča da je bio običan ribar, pa je sad ostario i drži ovu krčmu kao hobi. Naravno niko mu neveruje i sigurni su u to da je imao svoje avanture u mladosti. Pa sad svi oni dolaze ovde kao mesto gde mogu da se opuste i pričaju o bilo čemu bez ikakvih osuda.

Broj reči: 152

Italija i ja smo konačno stigli do stare krčme. Trebalo nam je malo duže da stignem, ne samo zato što je daleko, već i ja nisam znao najbrži put. Scena koja nas je zatekla pri ulasku bila je baš ono što sam očekivao. Meni poznata lica sedela su na njihovim stalnim mestima. Starac Rivlo stojao je iza svog malog šanka i kao obično čistio noževe koje koristi za svoja jela. Čim me je primetio, izraz na njegovom licu jasno je pokazivao zbunjenost. Kako i da ne bude zbunjen kada mu se pred vratima pojavio čovek za kog je mislio da je mrtav.

"Iznenadjen Rivlo? Objasniću ti sve kasnije, sad moram da obavim, nadam se, važan razgovor sa ovim čovekom."

Okrenuo sam se ka Italijanu i rukom pokazao ka stolu.

"Idemo za onaj sto pa da vidim šta to imaš da mi kažeš"

Slepo je pratio nepoznatog lika, izgleda da ni ovaj nije znao gde treba da ide. Neko vreme je prošlo i našli su se na vratima neke stare krčme, nekim čudom čak meni usput do mesta za trening. Ako ništa znao je koja mu je sledeća lokacija nakon ove. Nisam obraćao pažnju na ostala lica, već samo seo za sto sa neznancem te krenuo.

"Prvo što me zanima jeste tvoje ime."


Ispružio je ruku, te rekao

"Cezar Zeppeli."

Logično da me pita za ime. Nisam ni pre hteo da mu kažem, a u ovoj situaciji tek ne bi trebalo. Izgleda da moram da odbijem da odgovorim. Zvučaće malo nepristojno, ali šta ću.

Italijan je sa ispruženom rukom sedeo ispred mene čekajući odgovor koji neće dobiti. Nisam znao kako će reagovati na to. Nadao sam se da se neće uvrediti toliko da ode i ne kaže ništa o temi koju sam hteo da započnem.

"Nažalost, ne mogu ti reći ime. Možda nekada, ali za sada je previše rizično. U ostalom, u ovoj krčmi niko ne pita kako se zoveš. Nego predji na stvar, samo želim da završim sa ovim i odmorim malo. Ko su ti ljudi?"

"Za nekog zbog kog sam lagao autoritet  u gradu preterano si ćutljiv."

Sedeo sam na ivici stolice, nisam želeo nešto preterano da se zadržavam, posebno ako on nije spreman barem malo da saradjuje

"Sve što želim da kažem je da nisam neprijatelj."

Izgleda da mu smeta što ne želim da mu kažem ime. Moram pokušati da izvučem bar još nešto iz njega pre nego što odluči da izadje. Šta tačno misli kad kaže da je lagao autoritet? Ako je to isto kao što zvuči, bolje bi bilo da ga ne iznerviram previše.

"Žao mi je, ali moraš da razumeš da ne znam u kakvoj sam situaciji. Predložio bih i tebi da se paziš. Čuo sam razne priče ovih ljudi oko nas. Vidim da si skoro reinkarniran u ovaj, tebi novi, svet, pa se tako neoprezno ponašaš sa strancima. Ne znam iz kog si ti došao, ali u Avrold-u ljudi dolaze iz veoma različitih svetova. Drago mi je što nisi protiv mene, ali pokušajmo da održimo poslovni odnos, bar za sada. Ako te išta zanima pitaj."

Izdahnuo sam, videvši da neću ništa izvući iz njega.

"Nekoliko čuvara, valjda osmorica, mi je došla u apartman pre koji dan. Ispretresali su mi stan, tražili su neku oznaku po mom telu, te me ispitali u onom dešavanju pre koji dan. Mislim da obojica znamo na šta se to odnosi"


Rekao je malo ljuće, iskreno ko ne bi bio iznerviran da mu neko prkosi ovako po privatnosti, smirio se malo, te nastavio

"I sad evo, prate me svugde. Samo želim da znam u šta sam upleten"

O bože, moralo je ovako nešto da se dogodi toliko brzo. Izgleda da je ovaj simbol veoma bitan. Mislio sam da ću moću polako da ga istažim. Nemam ideju gde da počnem, još me sada me i traže neki ljudi koji deluju veoma ozbiljno. Dobro je da još ne znaju koga tačno traže zahvaljujući Italijanu, pa imam malo vremena da skupim informacije. Moraću nekada da mu se odužim.

"Veruj mi ni sam ne znam. Ti znaš više nego ja. Nemaš o čemu da brineš. Samo si bio tu u pogrešnom trenutku. Samo se ponašaj kao da se ovo nije desilo i prestaće da sumnjaju u tebe. I ja ću pokušati da se držim podalje od tebe dok se ovo ne reši. Mogu i da te obavestim kad otkrijem nešto novo, mada je to dosta rizično."

Na neku ruku, verovao mu je u sve što je sad rekao. Izgleda da su obojica u enigmi što se tiče tog pečata. Da je nešto on znao, sigurno bi mu rekao zbog rizika da i ja sam ne predam njega glavnima. Bez ikakvih činjenica morali su da veruju jednom drugom, što izgleda je bilo izvodljivo.

"Ako slučajno saznaš nešto, javi mi, bilo bi od značaja"

Rizično je bilo i to što sam ostao predugo, pametan je potez da se malo udaljim od ovog mesta.

"Kako god, hvala ti u svakom slučaju, uživaj"

Ustao sam sa stolice te sam se uputio van objekta, nastavljajući daljom rutom.

Pozdravio sam Italijana dok je izlazio iz krčme. Atmosfera je postala mnogo opuštenija sada kada je stranac otišao. Ljudi ovde teško prihvataju nova lica, verovatno zato i nije baš popularno mesto, ali to mi je odgovaralo. Čim je izašao krenuo sam ka Rivlo-u da mu objasnim šta se dešava.

"‚Pa šta kažeš Rivlo? Nisi mi verovao da sam više puta reinkarniran, a evo me sad nakon smrti stojim ispred tebe. Nadam se da ću se ovog puta duže zadržati, imam osećaj da u Avorld-u mogu otkriti nešto bitno za moj cilj. Nego, mogu li ja da odspavam ovde par dana, bar dok ne nadjem drugo mesto?"

Kao što sam i mislio, Rivlo me je pustio da prenoćim. Još malo sam se ispričao sa domaćinom. Rekao mi je da je prošlo skoro deset godina od kada sam umro u ovom svet-u. Te je nastavio i objasnio dovoljno stvari da ponovo mogu da se snadjem u Keon-u. Hteo sam da popričam i sa ostalim gostima, ali bio sam previše umoram i otišao da prilegnem.

Nažalost, njegova redovna kafana Tipsy Dragon nije radila danas. Ne zna zašto, i oseća se uvređeno i izdano što ga nisu obavestili. Svakako snašao se on, naravno. Naišao je na neku drugu koju prvi put vidi. Možda je to i dobro. Mora da upoznaje nova lica i da sluša tuđe priče, jer mu je iskustvo trenutno veoma malo u ovom svetu. Otvorio je vrata i seo za šank spuštajući šešir na isti i pozdravljajući šankera.

(nedavno cuh za ovu malu krcmu na kraju grada, iako sam znao da nije popularna, smatrao sam je kao dobro mesto za opustanje, ali kako bih se uverio morao bih je prvo posetiti, a i upoznati nekog.. Elegantno otvorih vrata i sedoh za sank, pored mene nalazio se neki "frajer" narandzaste kose, veoma upecatljivog izgleda.. Pogledao sam ga pravo u oci, ostvarivsi kontakt, te narucio belu kafu da se malo opustim)..

Opuštao se uz pelinkovac koji je naručio i gospodski je zapalio cigaretu razgledajući osoblje i ostale goste. Izgleda da ovo mesto nije prijateljski nastrojena prema novodošlicama, ali jebiga, valjda će probiti tu barijeru. Kako je razgledao, pogled mu se ukrstio sa osobom koja ima podočnjake do poda. Gledao je i on njega pravo u oči neke dve sekunda a onda mu je pogled odlutao na njegovu belu kafu. Ko još pije belu kafu jebote?

(dok sam pijuckao kafu i gledao u stranca, on je upalio cigaretu, narkomancina, pomislih u sebi. Cudilo me sto mi niko nije prisao do sada, mozda ovo i nije najbolje mesto za upoznavanje, kako god, on poce posmatrati moju belu kafu, s gadjenjem, kao da mu je nesto bela kafa skrivila.. Mislim, sta fali beloj kafi, slatka je.. Odgovorio sam mu zacudjenim pogledom, s jednom obrvom podignutom u vis, faca mi bejase poput upitnika)..

Ovaj sigurno zajebava Vuleta. Nasmejao se malo i pogledao u pod razmišljajući šta da mu kaže. Kada je izvadio cigaretu iz usta počeo je da priča dok mu je dim još bio u plućima i na svakoj izgovorenoj reči po malo je izlazio, što je malo udubilo njegov glas.

Jel piješ belu kafu zato što voliš ili da ti piće bude u kontrastu sa podočnjacima.

Nakon toga izduva dim, pa se nadoveže.

Ja mislim da je ovo drugo.

(iako nisam imao nameru da ga naljutim, izgledalo je kao da mu nije prijatno.. Upitao me je neko malo nepristojno pitanje, na koje nisam imao odgovor.. Morao sam nesto da smislim, da ne bih ispao retardiran, makar ne previse)

Vrlo verovatno..
A ti? Sto ti pusis cigarete? Da bi ispao baja? Lol.

Opaaa Vule je dobio kontru. Ova konverzacija sada mu je vratila sećanje na mnogo lepe trenutke polomljenih flaša i stolica zbog kafanskih tuča. Reko je sebi da ne želi da se vraća starim navikama u ovom svetu, ali nije mogao da odoli nego da pokrene konflikt. Mnogo puta je dobio batina zbog toga, ali nikad se nije pokajao. Ugasio je ispušenu cigaretu i pogledao je momka pravo u oči.

A ja baš i ne znam šta je ''baja'' u definiciji. Jel bih ispao baja kad bih ti pičku sad polomio?

Iako naravno nije ljut, pokušavao je da zadrži takvu facu i ekspresiju lica.

(momak delovase opasno, nisam vise bio siguran da li se zelim kaciti sa njim, kao da je prosao gomilu tuca i da ima iskustva.. Blagi, maltene neprimetni oziljci na licu, koje bi mogao videti samo neko sa utreniranim okom.. Duboko sam udahnuo, pripremio se za borbu, ali su mi instikti ukazivali na to da ovde treba stati.. Pokusao sam smiriti situaciju)

Pa, drago mi je da smo se upoznali.. Ja sam Sangwoo, i nisam rasplozen za kavgu, drug mi je nedavno zavrsio u zatvoru..

Sangwo je pametno odbio njegov poziv na megdan. Dobro ipak izgleda da je dobar neki dečko pa je Vule prestao da se zajebava.

Hahahahaha važi. Ja sam Vule.

Nakon toga uzeo je gutljaj pelinkovca i zainteresovao se za tog njegovog druga.

Pa šta je uradio kada je završio u zatvoru?

(nisam bio siguran zasto se smejao nakon sto je saznao da mi je drug zavrsio u zatvoru.. A mozda je to bilo zato sto ga je moja reakcija iznenadila.. Kao sto rekoh, siguran sam da je navikao na kavge, tuce i slicno, pristojno se predstavio i odgovorio mi na pitanje, te se ja nasmesih i odgovori mu)

Pa sad.. Kako da ti kazem, silovao je radnicu u pekari...Te su ga prebila dvojica muskaraca i odvela ga u policiju, te je zavrsio u zatvoru.. Ja sam za to vreme posmatrao i uzivao u pogledu, hihi..

Pa šta očekuješ da će se desiti ako siluje radnicu u pekari, jebo ga tata blesavi.

Nakon te rečenice uze poslednji gutljaj pelinkovca i zapali još jednu cigaretu.

Pored toga, zašto nisi preuzeo nešto povodom toga kad ti je već ''drug''. Kako to misliš uživao si u pogledu?

Kada je to upitao, shvatio je da nema pojma kako ovde zatvori funkcionišu, i da li se odnose jednako kazne na one renkarninirane i obične građane ovog čudnog sveta.

(nastavio sam pijuckati kaficu, ustao i odgovorio mu na ovo pitanje namrgodjeno, koje me je iskreno povredilo, ne bih mogao sebi dopustiti da izdam druga)

Ja sam dao sve od sebe da ih zaustavim, ali nisam bio spreman da dam svoju glavu zarad nekoga koga sam tek nedavno upoznao.. Nasa konekcija nije bila potpuna, da jeste, siguran sam da bih uleteo, i ubio dvojicu tiratina... Idalje mi je zao zbog toga sto nisam preduzeo vise, ali cu mu se iskupiti jednog dana. To obecavam..

(nakon mini prezentacije, sedoh ponovo na stolicu, i popih jos jedan gutljaj, koji je ispraznio casu).

Gledao ga je kako je ustao i kako je povisio ton na njega, kao da je nešto pogrešno izgovorio. Besno ga je gledao i to mu se sviđalo. Kada je završio Vule je nastavio. Izdahuo je duboko.

Uhhhh, sad mi je i jasno zašto piješ belu kafu.

Izvuče jedan dim cigare.

Zato što si pizda. Da imaš imalo petlje, uradio bi nešto.

(nisam bio mentalno jak da izdrzim ovakvu konverzaciju, snazno poceh stiskati svoj dusk desnom rukom.. Dok mi je bela kafa curila iz usta, taman dovoljno da napravi baricu po sanku, vene su mi prekrile facu.. Nisam se mogao obuzdati, ustao sam, okrenuo se prema Vuleu i uhvatio ga za vrh mantila koji je nosio, ispod vrata,posmatrajuci ga direktno u oci genocidnim namerama, ta nadmenost kod njega me je ubijala iznutra, nadmenost kod ljudi opcenito).

Opa, situacija je eskalirala. Vule je gledao Sangwoa pravo u oči dok ga je ovaj hvatao za mantil i dizao u vazduh. Istina, Sangwoo je bio fizički jači od Vuleta i zato je mogao da ga podigne. Međutim, i dalje ga je gledao duboko u oči i svo vreme imao je onaj prljav kez na licu.

Šta je junače? Ovo sada što radiš je bespotrebno kurčenje. Da imaš nekakve petlje, ti bi odbranio svog druga, i mene bi udario davnih dana, ali zato si tu gde jesi sada, pijeći belu kafu.

Čekao je njegovu reakciju.

(znao sam da ovo sto radim je pogresno, da sam trebao delovati ranije, Vule je bio potpuno u pravu.. Najvise me je povredjivala istina.. Smirio sam se i pustio sam ga.. Nasuprot tome sto je Vule sigurno primio gomilu udaraca, shvata moju situaciju bolje nego ja sam.. Narucio sam jos jednu soljicu bele kafe, zatvorio oci i smirio tenzije u vazduhu).

Nakon što se Sangwo smirio i vratio na mesto, Vule je i dalje stojao. Izvadio je novčanik i platio piće izgovorivši.

Tako sam i mislio.

Uzeo je svoj šešir, stavio ga je na glavu. Namestio je svoju obuću lepo i da ne bude izgužvana. Okrenuo se i krenuo polako da korača ka izlazu.

Sticajem okolnosti, poznajem tog lika koga je strpao tvog druga u zatvor. Italijan plave kose i odaziva se na Cezar, jel? Idem sada do njega, pođi sa mnom ako želiš.

(dobio sam sansu da uzvratim udarac Cezaru, ali ove informacije su mi bile dovoljne, ovo nije trenutak da se borim, jos nisam dovoljno spreman.. Tek sam poceo sa svojim treningom.. Morao sam da odbijem ovu ponudu, a osim toga, upario se sa nekim Riomariom, koji deluje kao neki zajeban tip)

Moracu da odbijem tvoju ponudu.. Upario se sa nekim Riomariom, kako god, on mi deluje kao neki carobnjak, ne zelim se kaciti s njim trenutno, makar ne dok ne povecam svoj rank, i ne naucim neku novu sposobnost.. Za sada, bice mi dovoljna njegova adresa, a za dalje cu odluciti kasnije.

Vule se nije obazirao ne njegovo pitanje za adresu. To je bila ponuda koja se odbija ili prihvata sada. Oš, neš bangladeš. Izašao je iz kafane držeći ruku na šeširu i dobacivajući Sangwu.

Do sledećeg viđenja.

(Vule bese nezainteresovan za moju molbu, oke Vule, oke, svakako mi adresa ni nece mnogo koristiti, pronacicu ga kad tad.. Mali je ovo gradic. Sve ce doci na svoje, karma ce udariti jako.. Polako sam ispijao kafu, dok nisam dosao do kraja, kada sam zavrsio, platio sam, i lagano napustio objekat).

Drugo skretanje odvelo ga je do neke kafane malo zabačenije od ostatka grada. Pretpostavljao je kako ddruštvo se tu okuplja i da nije baš najbolje mesto za njega, ako ne želi da se potuče danas sa nekim, ali buntovnički duh ga je poneo i ušao je unutra. Na njegovo iznenađenje kafana je bila skoro pa prazna. Popio je piće, a onda se zaputio nazad ka gradu.

Tenzija se u njoj pojačavala, kada je najzad došla do kafane iz koje su dopirali glasni zvuci. Tiho se približavala gazeći po putu svojim teškim crnim čizmama, a onda kada je shvatila da je buka zapravo kafanska mutika, vidno se opustila. Ušla je unutra zatekavši poptuno opušteno atmosferu među posetiocima, i shvatila da je tenzija bila sasvim bespotrebna. Imala je ona već svojih drugih problema u glavi mada iskreno mlada ženska osoba mora biti ili hrabra ili poprilično bleskasta da putuje na ovakva i to udaljena mesta, sama. Čak i uz buku, Hitomi je pronašla kratkotrajan mir uz topli napitak, nakon kojeg je napustila objekat brinući se da li će stići na vreme u prodavnicu po zalihe.

Iscrpjlen od setanja Kisuke je vidio jednu krcmu.Iako je stvarno htio da udje i da vidi to mjesto nije mogao.Zurio je da obidje sve atrakcije ovog grada.Kisuke je nastavio dalje sa obilazenjem gradske periferije.Oblaci su lagano zaklanjali sunce.

Cuo bi za jedno mesto tako dalje dok je setao i to je bio rivloa nekog i ako nije znao za tog coveka ipak je usao unutra i sve sto je mogoa videti jesu ljudi koji su bili sta god radili,kada je seo za sto bilo je miro kao sto je i inace kada mu zatreba.neki su se cudili sto je ovde dete i ako je izgledao mlado mada nije ni tolko star,podigao je kacket te je pokazao svoje rogove a nakon toga nisu ga vise gledali te je i Riru dosadilo da sedi i izasao je dalje ka svojoj kuci.

Kill bi posle kovacnice dosao do kafane, jer je imao dogovor sa Jojo om da se nadju i popiju po pivu. Kill je dosao i video da ga nema, pa je seo i cekao da dodje. Kill bi medjuvremeno narucio pivo.

Jojo je trcao do kafane jer se uspavao,morao je da stigne na vreme,evo uspeo je da stigne,video je Kuilla pa ga pozdravi.

De si druze,ocemo unutra da pijemo.

Nakon sto bi Kill narucio pivo Jojo je dosao pa je Joseph rekao da ce da piju:

Moze unutra, ja sam vec sebi narucio uzmi i ti sebi nesto, sada sam premlatio jeednog lopova.


Nakon toga Kill bi hteo pitati Josepha nesto ali je to hteo kasnije malo.