Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Skrovište u magli

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Skrovište u magli


Skrovište u magli Ec25e4b0bc966e91f0856f2bb7cb12dd
Skrovište u magli je posebno mesto koje se nalazilo nekoliko nautičkih milja od glavnog kontinenta. Ovo je bilo skrovište neslavnog Doktor Bleka i njegove bande. U magli i u potpunoj tami je živela ova banda predvodjena jednim od glavnih medicinskih nindži na crnom tržištu.


Putovao sam nekoliko nedelja do ovde, i nisam imao strpljena. Danima se već osećam paranoično. Razvalio sam vrata njihovog skrovišta i odmah počeo da pozivam doktora.


Doktore, doktore. Izađi!

Vrata su pala a grupa kriminalaca koja je bila tu odmah je odlučila da me odmeri svojim sečivima. Grupa od 40-tak ljudi je izvadila svoje kunai,e, katane i svoja koplja. Delovalo je kao da su želeli da me napadnu svake sekunde. Delovalo je kao da čekaju nečiju naredbu.

Svako ko me od vas napadne zažaliće, nemam puno vremena za vas.

Rekao sam im na sav glas, znam da su mogli videti da mi se žuri, moje lice je odavalo utisak da sam tražen, da me obuzima paranoja i da mi je neprijatno. Banda koja je stajala ispred mene je samo počela da se osmehuje. Njihov smeh je pokrenuo jedan stariji glas.

Nemaš vremena za šta mladiću, od koga to bežiš.

Iz grupice neoteasanih ljudi probio je glas koji je zvučao tako samouvereno a onda iz te iste grupe je izašao omali čovek kojeg su se svi u sobi plašili.


Skrovište u magli Gat%C5%8D


Nindže koje sam nalupao nisu mi otkrile u stvari kako doktor izgleda ali nekoliko sekundi pošto se ovaj mali gospodin pojavio shvatio sam da je to doktor. Doktor o kojem je ceo nindža svet govorio neslavno i sa strahotom i nije delovao kao opasno biće: moje prve misli su bile da je on kepec, što jeste izazvalo moj osmeh. Posle kratkog razgovora sa njim došli smo do rešenja.

Dakle, ti si morao da ubiješ onu bezvrednu Rayden braću kako bi saznao gde se nalazim, razvalio si u moje skrovište i sada ti je neophodna jedna plastična operacija.

Rekao je on sumirajući sve o čemu smo govorili. Delovalo je kao da želi da zvuči pametno i uspelo je: pošto je rekao sve kako je rekao osećao sam se izuzezno glupo.


Da!

Viknuo sam kako bih potvrdio ono što je on rekao. Svaki sekund proveden ovde rizikovao sam da će me pronaći. Siguran sam bio da me neko traži.

Za tebe će to biti 1 000 000 ryo, i da mi popraviš ona vrata.

Odlučno mi je odgovorio doktor. Mislim da je znao da nemam toliki novac i da je želeo da me namerno odbije. Odmah sam počeo da se cenjkam i tu sam pokazao svoju slabost. Na kraju sam pristao da mu platim ogromnu svotu novca ali takodjer sam pristao da završim neke "posliće" u njegovo ime. Na kraju mi je samo rukom odmahnuo, zahvalio mi se na saradnji i pokazao mi je ka operacionoj sali.



Nisam očekivao da će operaciona sala biti ovako sablasna ali kada sam ušao videh bezbroj okačenih ljudskih tela, svuda su se nalazili raskomadali delovi životinja i ljudi. Malo mi je bilo muka od ovog mesta.


Stvarno divno mesto.

Rekao sam doktoru dok me je uvodio u svoju operacionu salu. Doktor se samo nasmeja kada je video sva ona tela i onda mi je rukom pokazao gde da legnem. Delovalo je kao da će uživati u ovoj sledećoj operaciji.

Skrovište u magli FRZY5_-XsAMx1f0

Kada sam legao na sto imali smo kratki razgovor o tome šta bih voleo da promeni na mom telu i licu i onda je operacija počela. Imao sam osećaj da će ovo biti nešto najbolnije što sm u životu ikada doživeo.

Skrovište u magli 83396-16902923178582-1920

#card676



Posle višesatne i bolne operacije probudio sam se na jednom od dva bolnička kreveta koja su se nalazila na ovom prokletom mestu. Moja prva pomisao je bila: Kako me sve boli. Kada sam došao svesti bio sam prekriven zavojima i svaki deo tela me je boleo. Nadam se da je ova operacija vredela.

Šefe ovaj je živ.

Čuo se neki glas iz hodnika. Uplaših se mada sam znao da je to jedan od doktorevih bandita. Nekoliko minuta posle ovoga u prostoriju ulazi doktor sa još dvojicom i odmah počinje da mi objašnjava situaciju.

Tvoja operacija je bila jedna veoma gadna operacija. Tvoji kaguya geni su odbijali promene po čitavom tvom telu, jedva sam uspeo da ti zakrpim facu.

Njegove reči su zvecnule znao sam da je nešto sigurno pošlo po zlu ako mi sada ovo govori. Probao sam da ustanem iz kreveta mada izuzetno slab ustao sam uz pomoć doktora i njegovih bandita. Dok sam ga ispitivao šta se desilo sa mnom tražio sam mu da mi skine zavoje. Isprva sam bio zbunjen kada je skinuo zavoje sa moga lica sve je izgledalo normalno, koša, kosa...Sve je bilo onako kako sam ja želeo. Nisam razumeo šta mi je doktor govorio i u vezi čega me upozoravao a onda je rekao jasnije šta nije u redu sa mnom.

Nažalost, tvoje kaguya kosti su bile i previše jake, tvoji geni su bili izvanredni ali prilikom rekonstrukcije tvog lica sam oštetio tvoje mišiće na licu i tvoje lice je dobilo takvu strukturu da nećeš moći više ikada da se smeješ. Khm

Doktorove reči su me prvo zbunile, onda sam pomislio kako to i nije neki problem a onda sam u stvari shvatio šta je rekao u potpunosti. NIKADA VIŠE NEĆU MOĆI DA SE SMEJEM!? Pomislih u sebi a onda rukom udarih svoje lice.

Dobro je. Osećam bol.



Posle kraćeg oporavka u ovom skrovištu pošao sam svojim putem. Više ni sam nisam znao kuda ali potpuno sam morao da nestanem. Ichikawa Kaguya više ne postoji u ovom svetu, u potpunosti sam prekinuo svaki kontakt sa svojim tajnim bratstvom, sa Yurijem i drugim ljudima koje znam. Iz ovog skrovišta odlazim u nepoznatom pravcu.

Šunjao sam se po senkama drveća koje se nalazilo u okolini samog skrovišta, bio sam na dovoljno bezbednoj distanci kako ne bih bio otkriven u nekom slučaju. Pratiću njihove pokrete iz dlajine što je i moj zadatak na ovoj misiji, neću rizikovati i ulaziti u neki veći bespotreban sukob sa ovim veštim majsturima koji kao svoju specijalnost koriste tehnike prizivanja i bore se zajedno sa svojim čudovištima. Bila je noć, a jedino što se moglo čuti bile su krošnje drveća koje su plesale svakim hukom vetra koji je bio čest ovo veče. Stajao sam na grani drveća, okružen zaklonom sa svih strana, sa maskom na svome licu. Čekao sam prvo da li će se nešto zanimljivo desiti na samom ulazu u skrovište, ako neko vreme prođe bez nekih zanimljivih radnji onda ću smisliti neki drugi plan kako da prikupim informacije o njima.



Skrovište u magli Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Bilo je već uveliko doba noći, mesećina je osvetljavala nebo i prolazila tračkom svetlosti kroz krošnje drveća na kojim sam se nalazio. Iako je mesec bio skoro pun, skoro se ništa nije moglo videti u ovoj tamnoj noći. Čekao sam neko vreme ali za sada nisam mogao ništa da vidim, nikakve zvuke nisam mogao čuti u samom hideoutu što bi mi ukazalo da se oni nalaze unutra. Odlučio sam da teren sagledam malo sa visine, uradio sam znake rukama i nečujno sam se transformisao u nešto u šta neće moći da posumnjaju.
#card14
Skrovište u magli 9e3b2185851cb42cee0ae5e87c386802
Moj celokupni oblik se promenio, i transformisao sam se u vranu kako bih mogao poleteti i izviditi teren sa visine neko vreme. Raširio sam svoja pernata krila i poleteo u visine, gde sam planirao provesti neko vreme kako bih video da li će se nešto zanimljivo desiti. Kada sam uzleteo, održavao sam svoju poziciju iznad samog hideouta i počeo leteti u krugovima.



Skrovište u magli Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Kako sam leteo u krugovima na nebu neko vreme, nije dugo prošlo od kako je počelo nešto da se dešava. U daljini mogao sam da vidim članove grupe kako se vraćaju u svoje skrovište što je potvrdilo pretpostavku da se oni zaista nalaze ovde i da im je ovo glavna baza. Nisu mogli posumnjati, jedva sam bio vidljiv jer sam ja bio samo crna vrana koja leti u mračnoj noći, sumnjam da su me i primetili kako letim na nebu. Nije mnogo vremena prošlo od kako sam im izgubio trag nakon što su ušli u skrovište, ali sada sam makar znao da se svako od njih nalazi unutra, jedino sam morao da otkrijem šta će naredno da urade. Nije bilo više poente da budem u ovoj transformaciji, nakon što je svako od njih ušao sačekao sam malo a potom sleteo na granu na kojoj sam bio i potom ponišito transformaciju.



Skrovište u magli Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Stajao sam na grani i fokusirao sam svoj um. Trebalo mi je malo vremena kako bih se skoncentrisao, a potom uz delić duše koji sam iščupao fokusirao sam se da što preciznije očitam njihove chakra signale kako bih dobio što bolju sliku onoga što rade unutra. Zatvorio sam oči i uradio znake rukama, a potom sam se bacio na posao.
#card1313 #card1308
Sada kada sam bio fokusiran, moja senzorska sposobnost može trajati duže vremena. Mogao sam osetiti više ljudi nego što je ušlo u samo skrovište, bili su to njihovi summoni sa kojima su verovatno radili trening i dresirali ih tako da u borbi budu zajedno u što boljoj sinhronizaciji. Ipak glasine jesu bile istinite, stvarno jesu bili vešti majstori prizivanja. Nisam hteo ulaziti u bilo kakav konflikt trenutno jer mi to nije bila misija, i bio bih znatno brojčano nadjačan tako da ne bih uspeo lako sve to da objavim, jer protivnici sa prošlih misija nisu bili na nivou na kom su ovi sada. Nakon nekog vremena špijuniranja mojim senzorom, sakupio sam dovoljno informacija koje sam zabeležio u svoj svitak, a potom sam se krenuo vraćati nazad među senkama drveća u kojima sam bio. Noć je skoro prošla, uskoro će sunce izaći i bilo je previše rizično ostati na ovoj poziciji kako slučajno ne bih bio razotkriven. Smesta sam se pokupio sa prikupljenim informacijama i tako uspešno završio ovu misiju špijunaže.



Skrovište u magli Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt