Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Wagani dojo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Wagani dojo

Wagani dojo je mjesto mlade nade amegakurea borci iz sela na ovo mjesto cesto dolaze da treniraju sa svojim prijateljima ili da sebi postavljaju vrlo teske treninge koji ce ih vrlo ojacati, unutra imaju lutke za udaranje s kojima ljudi treniraju svoje vjestine kenjutsua i taijutsua.

Moje omiljeno mesto...
Nakon sto sam obukao i namestio svu opremu ,krecem na lagano zagrejavanje.
dok trcim ,na pamet mi padne macka iz zgrade,definitivno nesto nije u redu sa tom mackom,
proslo je 60 minuta od zagrevanja,vreme je da se bacim na trening.

Standardni kišni dan je.. krasio Amegakure, a Divus je generalno imao slobodan dan kada su u pitanju ninja obaveze pa je odlučio da se malo bolje upozna sa svim dijelovima sela kao i nekim novim pridošlicama ako uspije da ih sretne. Ipak znao je da je malo komplikovanije naviknuti se na silnu kišu koja je svakodnevno padala u Amegakure-u. Laganim koracima je prilazio Wagani Dojo-u, mjesto koje je bilo poznato tome sto je uvijek puno i uvijek je neko bio u treningu. Nije bio pre ovdje pa je odlućio da provjeri kako napreduje, a možda mu se posreći da sretne nekog novog koji nije obični civil.

Ulaskom u sami dojo primjetio je jednog mladog momka prosječne građe koji je očigledno bio u treningu, ali ne bilo kakvom. Trening koji je radio je očigledno bio fokusiran na usavršavanje svojih ninja vještina, mora da je bio neki novi pridošlica.

Hej ti.... mladiću .... nadam se da ne ometam

Upitao je ozbiljnim tonom, čisto da testira njegovu početnu reakciju.



Wagani dojo Output-onlinegiftools
nakon tri sata konstantnog treninga,fokusiranja i usavrsavanju tehnika,zacujem niki glas...
hmm?ne smetas naravno,svakako sam sad zavrsio trening
okrecem se i prilazim silueti,to je bio neki covek srednjih godina,malo vislji i normalno gradjen.
delovao je kao neki sensei ili tako nesto.

Hmmm .. zanimljivo

Gledao ga je od glave do pete, pokušavajući da izvuče dodatne informacije o njemu. Sada je već siguran bio da nije civil u pitanju nego neki novi, mladi ninja koji se pridužio selu u nadi za boljim sutra. Izgledao je malo naivno ali je očigledno bio dobrog srca dok je pušten da se doseli u Amegakure. Bez mnogo riječi, brzim pokretima je prišao tik uz njega, rame uz rame te promrljao par riječi u njegovo uho bez da drugi posjetioci Wagani Dojoa mogu da čuju.

Ne zanime me ime, niti klan iz kojeg si... samo tvoj razlog života u ovom selu za razliku od nekih drugih lokacija?

Upitao je sa osmjehom na licu kako osobe koje su bile u dojou ne bi pomislile da je došlo do neke eskalacije ili potencijalnog sukoba. Zatim ga je obrglio preko ramena i malo glasnije, sa lažnim osmjehom na licu rekao.

Možda bolje da popričamo vani...negdje drugo, gdje je sigurnije!



Wagani dojo Output-onlinegiftools
iznenadjen ali i zaintrigiran postupcima doticnog gospodina,
Cuo sam da je ovde najbolje mesto za treninge i za licni rast,pa sam dosao da vezbam i ucim ovde,
ali koliko mogu da primetim,ovo mesto ima dosta cudnih ljudi.a ti si ?

Pitao je za ime, a nije se predstavio, samo je previše očigledno da je znunjen. Nije mu mnogo smetalo to, ipak i on bi se bojao sebe da je na njegovom mjestu. Vjerovatno je višak neugodnosti utjecao na to. Divus se blago osmjehnuo, ponovno lažni osmjeh jer su i dalje bili u dojou.

Hmmm zar ne vidiš? .. znam da si malo zbunjen ali opusti se, samo se želim uvjeriti u nešto

Zatim je bez puno govora krenuo prema vratima i laganim pokretima ruke sugerisao mladom ninji da ga prati, nije se brzo kretao kako bi ga ovaj mogao sustići.



Wagani dojo Output-onlinegiftools
Nekako mi deluje samouveren,ipak je to stariji covek od mene pa cu se ponasati pristojno
verovatno bi me jednim potezom obrisao...
U sta se tacno zelis uveriti ?, nekako mi je sve "s'neba pa u rebra",i da,mozemo na drugom mestu pricati ako moramo bas
sad me vec malo nervoza pecka pod kozom jer ne znam ko je i sta hoce ovaj covek od mene,deluje prijateljski ali to moze biti maska

Malo se smirio, ne znam da li je to zbog toga što je zbunjen ili je konačno vidio da Divus ne ispoljava nikakve naznake zlog ponašanja, samo možda nije najbolji bio kada je komunikacija u pitanju. Nekako dok su vodili kratku konverzaciju pokušavao je da dosegne njegov nivo zainteresovanosti za selo, kao i njegovu dušu. Iako je bila to jedna od stvari koja se ne može spoznati u tako kratkom vremenu, imao je svoje metode. Mala trik pitanja su bila sve što mu je trebalo da nekada procjeni nečiju narav.

Moje ime je Divus mladiću, kao i ti, ja sam jedan od članova ovog sela

Opustio se malo, čisto kako bi i njemu olakšao konverzaciju.

Reci mi nešto više o sebi, volio bi da čujem?

Pogledao je u njega dok je polako izlazio iz dojoa.



Wagani dojo Output-onlinegiftools
Divus ?cinimi se da sam cuo za to ime od nekud,ali lik definitivni ne preoznajem.
Inace ne pricam o sebi pred strancima ali ovaj covek mi deluje od poverenja

Ja sam Ogato Uchiha ,imam sedamnaest godina ,dolazim iz jednog sad vec napustenog sela
u Zemlji vode.


Stiskam zube dok se prisecam:

klan Kurotora je za sve kriv,preko noci su dosli i poceli ubijati ,sve neduzne civile,
decu ,majke,trudnice,starce i nista nisu ostavili iza sebe.Nekolicina seljana koji su pobegli su se verovatno vratili ,ali
tamo nema sudbine vise.


Stiskam pesnice i gledam Divusa molecivim ocima:
Cuo sam da ovde u zemlji kise postoje vrhunski sensei koji me mogu poduciti svemu sto mi treba da se osve...
nisam nastvio recenicu bojeci se odbijanja .
Mozete li mi pomoci ?

Pomno je slušao njegovo izlaganje, bez neke prevelike reakcije ali je sve upijao, svaku informaciju, svaki detalj. Par delova koje je spomenuo čuo je ranije, vjerovatno kada je provjeravao spise novih pridošlica u selu. Mladić je vodio gene iz Uchiha klana, veoma zanimljivo. Iako Divus nije mnogo mislio o tome, iz koje grane porodice dolazi, ili iz kojeg sela dolaze da traže spas - samo jedno je bitno... volja za boljim životom i boljim sutra.

Kada je mladić završio svoje izlaganje, Divus se malo spustio niže u visini njegovih očiju, stavio ruku na rame - utješno, te je u par sekundi zatvorio i otvorio svoje oči koje su sad poprimile boje Sharingana i Byakugana.

#card1366#card1286

Vidi nešto, mene ne interesuje mnogo iz kojeg si klana, ali jedno mogu da ti garantujem da će kada tada doći tvoje vrijeme. Treba da se razvijaš i rasteš kao shinobi, usavršiš svoje vještine. Ali ovo mjesto... Amegakure je mjesto za bolje sutra, pogledaj oko sebe, iako je vrijeme mutno i kišovito ne zaustavlja ljude da budu puni energije i bore se zajedno za bolji život!

Zatim je ugasio svoje dojutsue, osmjehnuo se i potapšao ga po ramenu.



Wagani dojo Output-onlinegiftools
STA ,KAKO ON IMA...,stajao sam ukocen ,nisam mogao da mrdnem od soka,usudio sam se i postavio pitanje:
Vi imate sharingan ?..ali kako i to drugo oko ??
otkocio sam se,malo sam se odmakao radi svoje sigurnosti,spreman svakog momenta da pobegnem.
Da li ste vi iz Uchiha clana isto ?

Vidi. vidi... Ja možda nisam najbolja osoba da ti kaže iz kojeg je klana jer sam odrastao na takav način bez znanja o svome klanu. Ovo u mojim očima je samo plijen koji sam dobio nakon nekih, ne baš finih poslova. To je sada relativno iza mene, ljudi se mjenjaju. Nisi možda još upoznao gospodina Kagea ovog sela, ali vidjet ćeš prvom prilikom. Ako je tvoj životni put i cilj popločan tamom nećeš se baš odlično provesti ovdje. Ali opet ko...

Potom je zastao, progutao knedlu u grlu kao da je se sjetio nečega od ranije. Brzo je rastresao svoje tijelo i glavu, razbistrio svoje misli te nastavio sa osmjehom pozitivnim da gleda u mladog ninju.

Pokušaj da budeš što bolja verzija sebe, kako bi bilo bolje i tebi i ljudima oko sebe! To je cilj ove da se tako izrazim utopije!

Potom se blago naklonuo mladom ninji u znak poštovanja, jer ga je pomno saslušao. Odlučio je da krene u pravcu svoga stana bez da mnogo govori, samo je odmahnuo i ostavio ga sa njegovim mislima.



Wagani dojo Output-onlinegiftools
Neverovatno,mogao sam i da pretpostavim zasto ima takve oci ali sam iskreno to i oceklivao.
Stajao sam i gledao kako odlazi.Kako odlazi osoba koja je nalik meni i koja je isto odrasla bez
ikakvog znanja o svom klanu,Ja sam do duse znao nesto ,ali to je ne dovljno znanje o klanu Uchiha.
Malo sam razmisljao i dosao do zakljucka da on verovatno zna nesto o mom klanu,Uchiha klanu.
Potrcao sam za njim,sustigao ga i postavio pitanje:

Oprostite ,da li znate nesto o mom klanu,o klanu Uchiha ?,ja sam i dalje dete i toga sam svestan,
trazio sam nekoga ko zna ,da mi isprica jer moji roditelji to nisu docek...

Razmisljao sam da li da mu otkrijem sta se zapravo desilo sa mojom porodicom dok sam stiskao zube.
Ali mi je jedna recenica u tom momentu okupirala misli "Ovo u mojim očima je samo plijen koji sam dobio
nakon nekih, ne baš finih poslova",da li to znaci da je on bio nindza odmetnik?,da li to znaci da je on nasilnim
putem uzeo Sharingan oko ?.Brinula me ta misao dok sam setao pored njega ,gledajuci ga zabrinuto.

Lagani hod i polako opuštanje mozga i misli prekinuo je ponovno taj isti mali glas od malopre. Očigledno je dotrčao za Divusom. Tromo je zaokrenuo svoje telo i ponovno pogledao u mladog ninju.

Ne možeš takve informacije naći preko noći, ali ako sta budem čuo prenijeti ću ti jer si sada već punopravni član sela u kiši. A što se tiče informacija vezane za Sharingan naknadom prilikom ću ti detaljno ispričati i odgovoriti na pitanja ako budeš imao nekih. A sad se malo počasti i odmori, uskoro počinje i festival u svijetu!

Rekavši to pružio je prema njemu malu vrećicu sa 5000ryoa. Čisto kao mali stimulans i znak pažnje jer nije bio klasično derište koje odluči da postane Shinobi.



Wagani dojo Output-onlinegiftools
Stajao sam zatecen ,nisam verovao sta je gospodin upravo uradio
dao mi je novac,ali zasto bi mi neko nesto dao ako to nisam zaradio?
MIslio sam se u sebi i gledao kako odlazi.
Hvala vam!
viknuo sam dok je gospodin nestajao u daljini.

Željan za treningom i dokazivanjem odlučno sam došao u dojo da treniram.
Odavno nisam trenirao, a ne bi valjalo da zakržljam, ipak sam ja mladi shinobi koji treba da radi na sebi.

Ahhh... sav sam mokar.
Nema veze, to me neće zaustaviti da treniram
.

Nakon što sam promenio odeću, uzeo svu opremu za trening, krenuo sam sa zagrevanjem.

Lagano je hodao i kroz krajnje smirenu atmosferu koju mu je Dojo Davao. Uvek je preferirao treninge u prirodi jer mu oni daju mokucnost da okusicsav uticaj okoline, ali danas je bilo drugacije.

Kako je tako hodao ugledao bi jednig mladog shinobija koji pokusava neke oblike zagrejavanja ali mu nije bilo najasnije sta radi. Isarashi je odlucio da mu pridje te se okrenuo ka njemu i povikao

Hej mali, kakva to zagrejavanja radis?


Rekao je Isarashi smireno i strpljivo cekajuci odgovor mladog shinobija nakon sto je privukao njegovu paznju



 ✇ Sve si samo Umislio ✇
Gledajući svoja posla, osetio sam spoljašni hladan vazduh.

Neko je ušao unutra.
To je samo neki namršteni starkelja.


Nastavio sam sa svojim vežbama, ali sam osećao kako me starkelja posmatra i to me je užasno nerviralo.
A onda mi je prišao.

Ma ništa specijalno, istežem se malo, pa da treniram.
Vidim ti se šećkaš?


Gledajući njegovu smirenu facu, posmatrao sam ga odmeravajući ga od glave do pete.

Slusao je malog kako prica te je pricekao da on jednostavno zavrsi. Kako ga je slusao on je jednostavno pogledao kroz prozor i video kisu koja pljusti. Shvativsi da verovstno nece skoro moci da izadje on je rekao

Ja sam jednostavno dosao da isprobam neke trikove senbonom da vidim kako rade. Sta tebe dovodi ovde?


Govorio je Isarashi dok je zubor vode ispunjavao spoljasnjost i njihov sluh gde je nastala jednostavna tisina mira u trenutku kada je Isarashi cekao odgovor drugog shinobija



 ✇ Sve si samo Umislio ✇
Kiša je padala sve jače i jače, počela je i grmljavina.
Shvativši da će morati da se zadrži duže u dojou nego što je planirao rekao je:

Senbon, to su one strelice zar ne?
Bilo bi kul da mi pokažeš par trikova.
Nikad nisam video korisnika senbona.


Nakon što sam čuo da koristi senbon, shvatio sam da se ne radi o nekom ozbiljnom liku, ali u drugu ruku izgled zna da zavara, za senbon treba dosta spretnosti, izgleda da nije toliko star koliko mi se činio na prvi pogled.

Ja sam mlad ninja, skoro sam izašao sa akademije, pa sam došao malo da doradim svoju snagu.

Govorio je to, dok je kiša udarala jako od crep od dojoa, a grmljavina udarala u daljini.

Znaci tako stoje stvari. Izgleda da je rec o mladom shinobiju vec vidim da je svez nije on prezivo surovost ovog sveta. Vidim da ima neko zainteresovanje o senbonima pa sam mu jednostavno rekao

Nisam neki korisnik senbona samo ih smatram najefikasnijim oruzijejem za tih napad. Ali u pravoj borbi vise se fokusiram na svoje osnovne chakre vetra i vode. Koje elemente ti podedujes?


Rekao je Isarashi ocekujuci da ovaj shinobi zna neke osnovne sposobnosti mada je sumnjao da zna nesto previse o chakrama jer je svez iz akademije



 ✇ Sve si samo Umislio ✇
Na kraju je dobro što sam naleteo na ovog čičicu.
Mogao bih da pokupim koji trik od njega.


Čini mi se kao zanimljivo oružje, ti senboni.
Ja kad bih koristio neko oružje, definitivno bi bila katana.
Mada ne verujem da bih bio toliko vešt, koliko sam čuo niko iz mog klana nije koristio katanu.
Trebao bih više da se fokusiram na čakru.
Hhahahahah... elementi čakre.
Još ne znam koje elemente posedujem.
Čakra, to se jede, zar ne?


Odgovorio sam kroz šalu.
Po njegovom izrazu lica, videlo se da mu humor nije najjača strana.

Kako je kisa pravila potoke od ulica i preplavljivala sve Isarashi je idalje sedeo u dojou sa mladim shinobijem i detaljno je slusao sta izjavljuje. Isarashi bi ga saslusao te bi mu samo rekao 

Hm Katana? Iako jeste smrtonosnija idalje moras uracunavati faktor da pridjes protivniku. Sa druge strane napadi ovim iglicama su smrtonosni u pravim tackama. Naprimer ako mu probijes jabucicu na gusi umrece.


Rekao je Isarashi govorivsi mladom shinobiju koji stoji ispred njega. Te je smireno uzdahnuo ne bi li opet krenuo da prica

Znaci jos nisi razvio svoj element? Verujem da si onda bas novi shinobi. Nego mi ovde pricamo ali te jos nisam pitao kako se zoves?


Smireno je rekao Isarashi dok je gledao u doticnog ninju ispred sebe i strpljivo je cekao njegov odogor



 ✇ Sve si samo Umislio ✇
Ne znam još ništa, videću šta ću i kako ću.
A na kraju krajeva, imam dobrog senseija, tako da se ništa ne brinem.

Rekao je to sa samopouzdanjem.
Shvativši da tip nije loš lik odgovorio je:

Zovem se Orio, Orio Senju, a ti?
Vidim da si iskusan shinobi, koliko imaš godina?

Pitao ga je i nasmešio se.

Wagani dojo GypaUle

Kako je slusao mladog shinobija kako govori i prica saznao sam mnogo toga. Verujem da postoji potencijal u njemu, potencijal koji ce on jednog dana otkljucati. Cuvsi da mu Oiro postavlja pitanje Isarashi bi odgovorio

Moje ime? Sasvim validno pitanje moje ime je Isarashi... Uchiha Isarashi, Drago mi je mladi Oiro, a sto se tice godina imam trenutno 28.


Rekao je Isarashi kako je cuo Oirove price. Rekao je da ima jakog i dobrog senseia pa se Isarashi zapitao ko bi to mogao biti pa je jednostavno pitao

Oiro, spomenuo si da imas dobrog Senseia. Mene zanima ko bi to mogao biti mozda ga znam malo je ovo selo.


Rekao je Isarashi bacivsi pogled na prozore videvsi da idalje lije kisa te vrativsi pogled na Oira strpljivo cekajuci odgovor



 ✇ Sve si samo Umislio ✇
Gledajući Isarashia, procenjivao je njegovih 28 godina.

Izgleda starije, neko brže sazreva.

Još jedan Uchiha, dosta vas ima ovih dana.
Nisam znao da u selu ima toliko uchiha.


Još jedan uchiha, još jedna briga više.


Imam najboljeg senseia, Divus Uzumaki, ne znam da li ga poznaješ.

Rekao je senseiovo ime dok je gledao njegovu reakciju.
Kiša je nastavljala da pada, oblaci su se sudarali, a grmljavina se nastavljala.

Pazljivo i jasno je slusao sta Orio ima da iznese i do zadnjeg detalja je tumacio sve to je on govorio. Saznao je neke od kljucnih informacija koje su ga trenutno zanimale te je izdahnuo i rekao

Znaci tako stoje stvari Orio? Rekao si Divus, ne poznajem ga licno ali sam cuo o njemu. On svakako vazi za jednog od mocnijih shinobija ovih dana.


Kako je to pricao jednostavno je uzivao u prijatnoj atmosferi koju daje ova soba ne bi li lagano dosao do vazduha te bi izgovorio

Oiro, Koliko ti imas godina kada su te vec zanimale moje.


Rekao je Isarashi smireno gledajuci u njega i lagano cekajuci da dobije neki odgovor od strane Oira



 ✇ Sve si samo Umislio ✇
Na njegovoj faci se video začuđen izraz.
Faca mu je odavala začuđenost, ali i poštovanje prema toj osobi.

Tako sam i ja čuo.
Nikad nisam prisustvovao dok se borio, ali sam čuo da je izuzetno moćan.
Jedan je od tennina.

Dok je ovo izgovarao, prisetio se koliko je zapravo moćan Divus.
Jedan od moćnijih šinobia.
Razmišljao je koliko ima sreće što mu je on sensei.

Koliko imam godina?
Šta misliš?

Upitao ga je dok se niz dojo spuštala kiša, koja je ispuštala smirujuće zvukove i pravila lepu atmosferu.

Kisa je polako kisla i kapljala napolju oni su bili unutra i na suvom. Isarashi je slusao kako Orio prica te da i on sam veruje u Divusovu moc. Iako ga Isarashi licno nije video u punoj snazi i on je bio svestan da Divus vazi za jednu od najjace snage ovog sela.

Kako je dalje slusao Oria uvideo je da on nije bas najbolje razumeo pitanje koje je Isarashi postavio iako je pitanje bilo krajnje kratko i prosto za odgovor Isarashi je odlucio da ga jos vise zatupi.

Upravo tako ubo si znacenje pitanja, mada me vise zanima odgovor. Koliko imas godina 13, 14? 


Rekao je Isarashi gledajuci u Oria sa krajnjim interesovanjem verujuvsi da ce postati snazan shunobi jednog dana



 ✇ Sve si samo Umislio ✇
Pričajući sa Isarashiem, uvideo je koliko je on mudar, i došao je do zaključka da je i on moćan šinobi takođe.

Imam 13 godina, skoro sam izašao iz akademije.


Sviđalo mu se što Isarashi ne priča kao sa detetom, već kao sa odraslom osobom.
To je mnogo cenio i poštovao.

S obzirom da imaš 28 godina, verovatno imaš dosta iskustva.
Koji si rang?


Prićao je sa uzbuđenjem, udubio se u razgovor koji mu je prijao.

Pa na kraju krajeva Isarashi je dobio svoj odgovor. Ispostavilo se da je pogodio Oriove godine a tome je prethodoilo da je vec par puta izjavio da je sveza riba sa akademije i da ima velik put pred sobom.

Kako ga je tako slusao bio je svestan svega sto prica i jasno je slusao na svako pitanje dobro uvidjajuci da saslusa njegove odogovre i pitanja koja on postavlja meni. Kako je Orio zavrsio sa pricom Isarashi je lagano rekao

Nedavno mi je dodeljena titula Jonina. Za tebe verujem da si gennin posto si vec par puta nagovestio da si skoro maturirao na akademiji. 


Rekao je lagodno Isarashi ne bi li na kratko udahnuo da dodje do vazduha te bi nastavio da prica Oiru i razgovara sa njim.

Kad smo vec kod akademije sa kojim ocenama si izasao iz nje? 

Govorio je Isarashi ne bi li tu zastao i ustupio Oiru rec da govori zanimajuvsi ga sta on to ima da kaze i kakav je bio djak u akademiji



 ✇ Sve si samo Umislio ✇
Kada je Orio dobio svoj odgovor, pogledao je Isarashia sa zadivljenjem.
Jonin se ne viđa svaki dan.


Jonin kažeš, morao si preći dug put da dođeš do te titule.

Ako je on Jonin, mora da je dosta moćan.
Možda bih mogao naučiti nešto od njega.

Prošao sam sa odličnim ocenama.
Imaš li neki savet da mi udeliš?

Upitao je Isarashia kao starijeg kolegu, te je nabacio blagi osmeh dok se kiša polako smirivala.