Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ichikawa vs Reizan

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ichikawa vs Reizan

Tennin rank, 2000T neograničeni slotovi zabranjenih, gear sve ispod legy dozvoljeno, premium itemi ako ne odugovlače borbu su dozvoljeni (archdemon).

Kocketina

The member 'Anji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Ichikawa vs Reizan #world46

kockicaaaa

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Ichikawa vs Reizan #world46

ponovo kocka

The member 'Ichikawa' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Ichikawa vs Reizan #world49

DRUGA SREĆA

The member 'Anji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Ichikawa vs Reizan #world46



Da probamo svoj build čuda:

2000 tokena trošim na: double bloodline, premium uzumaki i premium hagane.
Pet skill poena: Uzumaki, Hagane, Barrier, Seal i Vodu
gear koji imam na sebi: fire monk
sposobnosti: 300 kontrole chakre

#card305
Stvaram ogromnu barijeru oko nas i zatvaram nas u ljubičastu barijeru, biram kenjutsu klasu. Moja barijera ima 1700 hp. (15 chakre i 3 slota)

#card302
zatim stvaram barijeru oko sebe, sada mogu da osetim sve što želiš skriveno da uradiš i dobijam 200 hp štita. (15 chakre i 1 slot)

#card1276
Bacam na tebe džinovski avion, zbog moje pasivne hagane tehnike ovaj napad ima 800 demage i 200 zagarantovanog od razornosti, ima ključnu reč probojno. (10 chakre i 2 slota)



Rokam 300 refleksa i četiri talenta koja posjedujem zajedno sa zabranjenom su:
#card861#card188#card122#card155#card445



Na sebi imam već montiran Kote, na mojim ledjima samuraj belt drži trodupli srp na kojem je okačen fenjer:
#card399#card402#card329#card400



Od oklopa imam full 4 piece samuraj na sebi:
#card898

Palim mod i radim substituciju primam 100DMG zatvaram oči i iz Kote-a ispada flash bomba koja nas obasjava u svetlosti, ništa drugo ne osetiš.

#card186#card874#card909



Videh da iz kote ispada nešto i odmah zatvaram oči, zbog moje barijere koja je svakako oko nas znam sve šta se dešava oko nas. Otkrij skriveni potez ako ga ima.





Ništa bajo ne oseća taj sense osim eto moju poziciju rećemo. Pored tebe sam sa tvoje desne strane.





#card314
Stvaram ovu barijeru, ova barijera aktivira pasivnu tehniku barijer klase i moj sledeći efekat troši slot manje (15 chakre i 2 slota)

#card310
Nalažim se u tri svoje barijere ali to nije bitno, zbog ovog efekta sada dobijam plus 300 demage na napade klana. (15 chakre i 1 slot)

#card699
Stavljam ovaj seal na sebe, ujedno prokujem i pasivnu tehniku fuinjutsu,a (biram klan). (45 chakre i 1 slot)

#card1279
A onda polećem visoko i udaljavam se od tebe. (15 chakre i 2 slota)

Skriveni :


#card864#card9#card201#card837

Sa weapon trajectoriom radim tornado swing za 1 slot sa efektom sfernosti, taj napad sa jutsu blokaderom ide redom na tvoje dvije preostale barijere 800 DMG je potrebno da se unište i ostatak bi nastavio ka tebi 3500-800=2700DMG sa 300BRZ sfernih. Ovoliki DMG je zbog pierce stava sa kojim sam duplirao njegovih 2200DMG-a. Nakon svega toga iz Kote-a ispada jedna dimna bomba i ja nadodajem drugu (1slot) koje zajedno čine veliki dim koji se proširio po terenu. Ne osetiš dešavanja u zabavnom dimu jer su barijere počišćene sa terena.



Moja senzor barijera je istekla a ove druge barijere si uništio, zbog toga gubim 200 dodatnih sposobnosti i gubim 300 bonus demage.

#card299
Stvaram barijeru koja će me  odbraniti od tvog zagarantovanog demage ali
#card309
Barijeru ojačavam ovim, zbog pasivne tehnike barijera ova barijera koristi slot manje. Barijera koja se nalazi oko mene i koja me brani od tvog napada sada ima 500 def i 900 hp (30 chakre i 3 slota)

#card49
Ostatak tvog demage (1300) udara u mene raznosi me ali se ja samo ponovo u obliku vode stvaram u vazduhu. Ovo će ujedno uspeti i da negira sve tvoje skrivene poteze jer sam pre njihove aktivacije već u imunitetu vode. (45 chakre i 2 slota)

#card1274
Zbog seal,a koji je aktiviram u prošlom potezu moja tehnika sada koristi slot manje. Na tebe ide ogromna količina eksplozivnih papira koja će razneti sve u dimu koji se nalazi ispod mene. Demage moje tehnike je 750 osnovnih + 200 od pasivne hagane,a   + 100 od pasivne seal,a (1050) Na tebe ide i 300 zagarantovanog od razornosti. (45 chakre i 1 slot)


Skriveni :



#card150#card919#card193#card200#card203#card918#card189#card863

Oblažem oružije sa dva sloja jedan probojoan i drugi čiste čakre. Prišao sam ti sa shunpom i sječem kroz zvoj napad ka tebi, shunpo je bio na cd 1 zbog bloodthirst ovo pomjeranje mi daje +600DMG, drugi mist stav poduplava moj DMG od 2100 onda zamahujem ka tebi sa dva zamaha po 3500DMG i 300BRZ čiste čakre i probojnosti, BLISKA BORBA.

Ichikawa vs Reizan Image



#card150#card919#card193#card200#card203#card918#card189#card863

Oblažem oružije sa dva sloja jedan probojoan i drugi čiste čakre. Prišao sam ti sa shunpom i sječem kroz zvoj napad ka tebi, shunpo je bio na cd 1 zbog bloodthirst ovo pomjeranje mi daje +600DMG, drugi mist stav poduplava moj DMG od 2100 onda zamahujem ka tebi sa dva zamaha po 3500DMG i 300BRZ čiste čakre i probojnosti, BLISKA BORBA.



Ichikawa vs Reizan 1000012718-optimized