Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo Hikamori

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo Hikamori

Na planini pored sume hikamori osnovalo se malo selo pod imenom hikamori koje je dobilo po prekrasnoij planini.Selo je postalo poznato po ramenu.Mnogi putnici i turisti su svratili u ovo selo u putu.Takoer je poznato po Caju.Selo zimi postane prelijepo i preporucije se da se dolazi zimi.



Uchiha Yorusu
Dosao sam u selo HIikamori jer sam cuo da se najbolja hrana poput ramena i rostilja pravi ovde i sta mogu reci istina je, a za caj da nepricamo VRH VRHOVA



Uchiha Yorusu
Sedeo sam u kafiću sela, prekrštenih nogu, sa nekim dokumentima, prelazeći ih. Čitao sam sadržaj papira - nešto lakša operacija ovaj mesec, najverovatnije neću trebati da zaprljam ruke. Kuroi Tsume, verovatno ime na koje sam naišao ranije su opet bili u akciji - šta rade, nemam pojma ali ovom misijom sam trebao da preusmerim njihove 'talente' u nešto korisnije što neće biti sabotaža ostalih seoceta ili skupljanje taksi i gluposti. Ispijao sam kaficu, razmišljajući o različitim načinima na koje mogu da izvršim zadatak ove misije tj. prevara i dezinformacija. U svakom slučaju misija je bila u pitanju, nisam baš mogao da dodjem i napričam se glupostima. Kad su mi misli već na misijama.. pogledao sam u pravcu table, na šta mi se osmeh nacrtao na licu.



Selo Hikamori NyUixBx
Ustao sam na tren, šetajući se do nje. Upalio sam šaringan, nešto brže čitajući sadržaj misija. Sve u svemu, misije nikad lakšeg kalibra ali.. uz malo doterivanja hartije mogao sam da ih dooobro unazadim, barem na nekoliko meseci. Valjda će to biti dovoljno nalagaču. Odvajao bih letkove od table, senbon po senbon (koji je držao hartiju za tablu) ja padao na pod, oslobadjajući misije. Sigurno 15ak komada se sada nalazilo kod mene u rukama, a ja sam se vratio na svoje mesto, spremajući se za najveću falsifikatorsku misiju u mojoj istoriji. Izvadio sam olovku, počevši sa procesom fabrikovanja detalja - lokacije, svrhe, nagrade i takvih gluposti. Neke misije su bile proste - obična patrola ili špijunaža nekog nasumičnog sela.



Selo Hikamori NyUixBx

Kod obične patrole, dodao bih po koji detalj da je ovo vezano za pljačku i da su informacije vredne milione ryoa - kod drugih zahteva spomenuo bih izvidjački ili špijunažu, skoro ista priča ali neka misija gde bi morali da se zadrže duži vremenski period očekivajući nešto što nikada neće doći. Sigurno će ih lažne misije zamajavati neko vreme, tako da za mene super, za njih zanimacija itd. Prepravio sam od petnaest misija nekih sedam osam komada, nije mi se dalo više, nisam želeo žuljeve na mojim dlanovima. Uredno bih savio papire, a potom ustao iz Kafića, uputivši se ka njihovoj novoj bazi operacija, tj ka nekoj kući koju su iznajmili na duže, barem prema mojim povreljivim informacijama (papiru s operacijom koju sam dobio).



Selo Hikamori NyUixBx
Stojao sam neko vreme ispred, izvidjajući sa hajper sensom. Nisam osetio tragove chakre - trebalo bi da je sve čisto. Prišao bih kući, stvarajući ključ od vrata uz pomoć svojih mokuton veština. Bez ikakvih problema, uspeo sam da udjem. Papiri razbacani svuda, tabla sa iksiranim misijama. Trenutno nisu bili tu, verovatno na nekom njihovom biznisu, što je meni dalo i više nego dovoljno vremena da plantujem beskorisne lažne misije na njihovu tablu. Uzeo bih po koji dokument koji je ležao unaokolo, te zgužvao i tutnuo u svoju jaknu, da se zagube i nikad više ne nadju. Bez nekih težih komplikacija samo sam se okrenuo, zaključavajući vrata iza sebe a potom nestajući u obližnjoj uličici. Iz uličice je počeo da luči dim koji se širio po podu, najavljivajući moje odsustvo.



Selo Hikamori NyUixBx