Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Aske-trening

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Aske-trening

Otisao je na lagani trening u obliznju sumu, suma je bila sveza i tiha imao je dovoljno mesta i bio je sam prvo se popeo na drvo i meditirao #card4 meditiranjem je pogledao u sebe te jeshvatio da je otkljucao nove jutsue bas je bio srecan ali nie zeleo da trosi puno chakre tako da je samo meditirao.Kada je zavrsio sa meditiranjem sisao je, te je poceo da udara u drvo bilo je bolno. Kada je zavrsio sa udaranjem ruke su ga bolele pa nie mogao da izdrzi dalje, pa je nakon toga morao da ide kuci.

Ponovo dolazi na isto mesto u isto vreme opet se prvo sprema za meditaciju penje sa na drvoi meditira.. #card4 spreman je da ovoga puta da celog sebe na treningu. Silazi sa drveta zatvara oci teee.....#card1366

Konacno sam spreman da se borim sa svima idemo da vidimo koliko i sta sve mogu.#card1773 da to je to sve mogu da unistim #card1365

Iznenada NIODKUDA napale su ga ninje.!. STA VI OVDE TRAZITE I RECITE MI KO STE ODMAH da ne moram da vas povredim brzo..

The member 'Aske' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Aske-trening #world180

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Aske-trening #world189

Okej sami ste izabrali da zelite da umrete SHARINGAN#1366 #card1367

The member 'Aske' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Aske-trening #world178

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Aske-trening #world182

Izbegavam vase napade #card2 i napadam vas sa #card1372 #card1380

The member 'Aske' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Aske-trening #world177

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Aske-trening #world190

#card332 nemojte me terati da vas povredim#card2 #card9 #card13 #card 22

The member 'Aske' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Aske-trening #world175

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Aske-trening #world184

MOMCIIIIII da li vas mogu dokrajciti vec jednom dosta skakanja #card1367 #card1376

The member 'Aske' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Aske-trening #world180

Okej sada si i ti gotov povika gledajuci ga sa svojim sharinganom da li si spreman da umres #card15 #card1373 sada mora da si gotov stavljam malo cakre u svoj mac te te probadam sa njime

The member 'Aske' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Aske-trening #world184

Blokiram tvoj uragan #card7 #card11 sada si gotov #card332 bacam 6 ostrica na tebe te#card1368#card1383 pozdravvv

Ahhhhhhh konacno previse sam umoran i sav sam iz ranjavan posle teske bitke bih trebao otici do kafica da nesto pojedem.. ali mozda ipak ne ajde ustvari uz put mi je sta me to kosta.!!