Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Dolina Skrivenog Vodopada

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Dolina Skrivenog Vodopada

Dolina Skrivenog Vodopada 8aca108ae2e5faac1e3f39956b220e65
Nedaleko od Takigakurea, vodopad koji se sliva niz planine oko samog sela, svoj tok nastavlja šumskim putevima spuštajući se niz glatke stene u samom srcu šume. Ovaj vodopad zajedno sa mnogobrojnim biljkama i zelenelom koji ga okružuju, stvara pravu oazu mira za svakog ko pronađe ovo mesto. Voda stvara umirujući šum, a kristalno čist potok i opojni mirisi raznovrsnog bilja stvaraju savršenu harmoniju prirode.



Dolina Skrivenog Vodopada Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Kada sam dosla u dolinu skrivenog vodopada, osetila sam neku jako prijatnu energiju koja mi je dopustila da se opustim i da na trenutak zaboravim na sve svoje probleme i moju anksioznost. Setajuci se tako u dolini skrivenog vodopada sela sam pored jednog drvrta, zatvorila oci i uzivala sam u tisini. Sedela sam tako i odlucila da ostanem ti par dana. U tih par dana pokusacu da meditiram koliko god mogu. Mozda ce mi to pomoci oko moje aksioznosti....


Proslo je 3 dana od kako sam ovde, osecam se sve bolje i bolje, sto se tice moje aksioznosti, ne znam sta bih Vam rekla iskreno. Moram Vam priznati da me nervira to sto imam aksioznost i sto nemam samopuzdanja. Stalno se uporedjujem sa drugima. Uvek mislim da nikada nisam dovoljno dobra, kada mi svi gledaju sa nekim hladnim ovim, kafa sam cudakinja u njihovim ocima...