Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hiryu sindikat

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hiryu sindikat

Prvim napadom sam krenuo na jednog od genina znao sam da su jaki pa sam razmisljao pametno smisljao sam koju karticu da koristim u početku znao sam tačno da će mi je ovaj genin izbjeći ali sam je samo koristio da bih procijenio snagu ovog genina.
#card90

The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hiryu sindikat #world177

Upravo sam procijenio da je ovaj genin jak pa sam krenuo da razmišljam koju karticu bih sad mogao koristiti pošto je ovaj genin jak, morao sam krenuti sa malo jačom karticom, oprijedijelio sam se za ovu i krenuo sa napadom.
#card92

The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hiryu sindikat #world172

Krenem da ga napadnem iznova i iznova i primjetim da je ovaj genin baš žilav pa sam u sebi mislio da ga iz sve snage napadnem, ali ne bih da srljam jer mi je prva misija,pa se odlučim da ga polako napadnem i vidim njegove mane i slabosti
#card91

The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hiryu sindikat #world180

Već postajem ljut i ne strpljiv zato ću sad dati sve od sebe u sebi mislim.Ovaj napad cu iskoristiti sa 100 posto
Moje snage i sad cu ga dovrsiti, sjetim se jedne kartice koju nikad do sad nisam koristio.
#card93

The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hiryu sindikat #world171

Izbjegao sam geninov napad ništa nije dijelovalo ali sam ga preduhitrio i ostavio jednu karticu koju nisam iskoristio u sebi mislim, sad ću ga dovršiti!Krećem punom snagom prema geninu sa 100 posto moje snage u početku sam ga potcijenio ali sam naučio lekciju da ne treba nikom podcijenjivati.
#card94

The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hiryu sindikat #world178

Geninu je ostalo 50hp i riješio sam ga dovršiti za sva vremena, namučio me je i umorio sam se dealovo mi je previše dmg-a mislio sam u sebi,ali idalje ga nisam porazio govorim sebi i krećem u napad koji ću dati 100 posto od sebe.
#card90

The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hiryu sindikat #world173

Poražen od strane mene baca jos jedan napad da bi ja bio poražen sa njim ali sam ja u zadnji sekund izvadio keca iz rukava i bacio jednu od najkorisnih i najboljih kartica koje se mogu koristiti protiv genina!
#card1

The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Hiryu sindikat #world171