Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Interrogation Room

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Interrogation Room

Interrogation Room Analyis-Team

Soba za ispitivanje koja se nalazi u podrumu glavne zgrade Amegakure-a odiše hladnom, sterilnom atmosferom, stvorenom za ispitivanja i onih najopasnijih zarobljenika. Zidovi su obloženi tamnim, glatkim metalom, dizajniranim da smanje eho i pruže savršenu izolaciju od vanjskog sveta. U središtu sobe nalazi se jednostavan, ali robustan metalni stol, s jednim stolicom za ispitivača i drugom vezanom za zarobljenika, kao i ostale prateće mašine. Osvetljenje je nisko, sa samo jednim jakim reflektorom koji baca svetlost direktno na lice ispitivanog. Uglovi sobe su zamračeni, pružajući prostor za skrivene alate ili male aparate, spremne da se uključe ukoliko zarobljenik postane nasilan. U pozadini, na zidovima, vise različitih instrumenata mučenja, od delikatnih igala do čvrstih užadi, spremni za upotrebu. Svaki detalj sobe je pažljivo osmišljen kako bi izazvao osećaj klaustrofobije i stresa kod onoga ko se tu nađe, pored osoba koje tu ispituju i muče.



Interrogation Room Output-onlinegiftools
Grupa ninji Yamanaka klana su čitavu noć zajedno sa Divusom pokušavali da izvuku informacije iz tela ninje koje je bilo namješteno i zapečatćeno tako da ne može da koristi jutsue, ali nije bio ni pri svesti. Momenti eureke i napretka su bili praćeni momentima neuspeha, jedan korak napred, dva nazad. Iako nije bio nešto sposoban kada je u pitanju direktno izvlačenje informacija iz mozga ipak je davao sve od sebe, ipak imao je članove Yamanaka klana uz sebe. Koliko god da se trudili izvlačenje informacija iz tela je jednostavno bilo nemoguće, u nekim trenutcima je jednostavno sjeo za stol pored i pustio ostale da rade svoj posao razmišljajući kako najefektivnije da pristupe. Duboko u noći kada su svi već bili da izmaku snaga jednostavno je izgubio svaki atom snage sa ovim natezanjem informacija i pošto je inače imao kratak fitilj odlučio da preuzme stvar malo više u svoje ruke.

Objasnio je ostalim članovima da će probuditi shinobija koji se nalazio na stolu, ako išta pokuša ne treba da brinu dok je on tu. Jednostavno i kratko. Zatim kada su se odmaknuli od stola po njegovom naređenju odlučio je da uz par blagih šamara i kantu vode probudi ninju koji je i dalje ležeo na stolu ispred njih govoreći veoma uzrujanim ali umorenim tonom.

Ajde diži se, da čujemo svi kako pjevaš kad si budan!

Zatim je sačekao par trenutaka da ninja dođe sebi.



Interrogation Room Output-onlinegiftools
Potpuno nesvestan, bio sam prebacen u nekakvu prostoriju za interogaciju. Zatim se budim, do duse sa par modrica na licu ali u glavnom sam budan, moja glava polivena hladnom vodom, proveo sam koji minut pokusavajuci da se osvestim. Mogao sam cuti kako neko govori nesto ispred mene, do duse malo od toga sam mogao da razumem. Poceo sam se prisecati svega sto se prethodno desilo, verovatno su pokusali da prikupe informacije iz mene. Pokusao sam proceniti bolje situaciju, ubrzo mi je bilo ocigledno da nisu mogli da mi uzmu informacije putem kojim su zeleli, verovatno su presli na obican nacin interogacije. Kada su mi se oci malo razbistrile mogao sam videti kako shinobi stoji ispred mene, cudan neki ako mene pitate. Vec dodatno nervozan zbog svega sto se desilo podigao sam glavu u vis te sam uradio sledece.
PU!
Pljunuo sam belokosog shinobija tacno u celo te sam zatim poceo govoriti.
Jesi razmisljao da se malo smiris a?



Malevolent Pressence
: :
U momentima dok se ninja budio ništa mu nije bilo jasno, dal je stvarno osoba ovakve građe i konstitucije uspjela na neki način da ugrozi selo, ili nekog drugog, mada nije ni bitno. Izvlačenje informacija su nastavile Yamanaka ninje, dok je nepoznati shinobi bio i dalje vezan i zapečatćen, a Divus... je odlučio da pređe na malo neformalnije načine ispitivanja, od silnog umora njegovo strpljenje je bilo pri vrhu, a kap koja je prelila čašu bila je pljuvačka koju je dotični ispljunuo direktno u čelo Divusa. U tom momentu milion barbarskih misli mu je prošlo kroz glavu dok se pljuvačka slijevala niz njegovo čelo, ali onda se sjetio da ipak mora prvo neke infomacije da izvuče. Kako nije smjeo biti previše grub, dlanom je obrisao i pokupio pljuvačku sa svoga čela i uz jednu jaču šamarčinu zaljepio na slepočnicu dotičnog gospodina.

Baš te nisu vaspitali?

Pogledao ga je uz veoma oštar ton u glasu.

Nadam se da znaš sabrati dva i dva, nije ti situacija najpovoljnija.... nažalost na sve to dobio si mene za ispitivača....

Zatim se nasmejao malo glasnijim tonom jer je soba bila svakako u podzemlju zgrade pored toga što je maksimalno izolirana, uzeo je stolicu i sjeo pored njega dok su ostali pomočnici vadili informacija iz njega dosta lakše sada kada je bio budan.



Interrogation Room Output-onlinegiftools
Videvsi da belokosi nindza bio neki nervozan lik samo je prevrnuo ocima dok su obojica bili umazani pljuvackom. Frustraciju koju je dobijao od govora ovog lika bilo je skoro pa nemoguce kontrolisati. Slusao sam ga iznervirano dok napokon nisam rekao.
Brate, jel ti imas nekih mentalnih problema, kako te pustaju ovde uopste, ja stvarno ne znam sta ces im, kladim se da bi ove Yamanaka ninje uradile bolji posao same nego sa tobom ovde.
I prenego sto pocnes da glumis majmuna i ljutis se ajde stani, popij vode pa mozemo da pricamo, inace ovako samo majmuna izigravas.
Nakon cega sam stao i pognuo vrat ka svom kaputu brisajuci pljuvacku sa moje face. Zatim sam se okrenuo ka belokosom nindzi cekajuci njegov odgovor i takodje dodavajuci.
I hajde me vec jednom pitaj pravo pitanje.



Malevolent Pressence
: :
Kratki ali slatki monolog koji je ovaj shinobi ispred njega držao je bio veoma frustrirajući, vrijeđanje, bonton.. ništa nije bilo na nivou, očigledno nije znao koliko i odakle je šupalj, ali nema veze informacije su se morale izvaditi iz njega. Nekako iako veoma na debilan način pristao je da surađuje koliko toliko, što je bio korak ka pravom putu. Za ostalo će još vidjeti. Zatim se nasmejao i približio tik do uha dotičnog.

Nemoj previše da se opuštaš i u slučaju da izađeš živ iz ove prostorije..

Zatim ga je jedan od Yamanaka ninji dozvao dalje i na uho mu šapnuo neke informacije. Zatim se Divus sa ogromnim osmjehom bez ikakvog zvuka vratio hitro nazad za stolicu tik ispred dotičnog ninje.

Eh sad mišu ajde da čujemo kad već želiš da pričaš... koliko sam skontao po informacijama ubica si neki, mada te lično ne poznajem..

zatim se nakašljao i direktno gledajući ga u oči rekao veoma oštrim tonom

Shikinawa Noma... izvoli slušam te!

Zatim se zavalio u stolicu vadeći mali papirić slušajući dotičnog ninju šta ima da kaže.



Interrogation Room Output-onlinegiftools
Slusao je kako mu je belokosi nindza postavljao pitanja te ga je samo gledao razmisljajuci o tome sta ce da odgovori. Ime Shikinawa Noma iznenadilo ga je. Procistio je grlo te je poceo pricati sledece.
Sta se to tacno tice Amegakurea?
Zatim je malo zastao uzimajuci dubok udah zbog toplote u prostoriji.
Mislim da vas se to ne tice... Ajmo dalje.
Rekao je ocigledno trazeci drugo pitanje.
Ne ide ti posao interogacije, predpostavljam da si neki elitniji vojnik, ali svakako nije bitno hocu li vam reci iz razloga sto vec uzimate moje informacije, zar ne?



Malevolent Pressence
: :
Bahatost koja je dolazila od strane mladića je bila i više nego iritantna, u nekom drgom svetu volio bi da se sreo sa njim na nekoj livadi ili nekom proplanku bez obaveze da ga drži živim. Indirektno vrijeđanje ga nije mnogo doticalo jer je očigledno bio i malo udaren u glavu, ali opet ta glava puna potrebnih informacija. Kako bi se smirio dok je ovaj govorio, šarao bi nešto na malom komadiću papira veoma ležerno. Zatim kada završi svoje nekulturno izlaganje obratio bi se sa veoma smirenim tonalitetom u glasu.

Vojnik, ispitivač... ali i sudija ako to dužnost zahteva

Zatim ga je gledao direktno u oči sa ogromnim osmjehom od uha do uha dok mu je jedan od članova isptivačke gruše šaputao nešto na uho. Moglo se vidjeti da u očima i nema neke želje za nastavkom konverzacije sa malim bahatim mladićem. Uspravio se iz stolice na kojoj je sjedio, zatim blago pročistio svoje grlo. Prvo se obratio svima u sobi a potom mladom shinobiju koji je i dalje bio svezan sa pečatom na sebi.

Prisustvujete kao svjedoci da odbija bilo kakav verbalni kontakt koji je u granicama normale, odbija bilo kakav vid saradnje te se na sve to ponašao veoma bahato. Na svako pitanje je imao svoje pitanje, smetala mu je i igra rečima očigledno, ali definitivno odbija da uradi ono što se od njega traži. Po uputuma našeg Kage-a u ovakvim slučajevima vršim egzekuciju za dobrobit širih narodnih masa. U saglasnosti sa svima, sada kada ste spremni prešao bi na finalni čin.

...

Zatim kada su svi klimnuli glavom, da su razumeli situaciju koja će da se desi, odmaknuli su se iza Divusa i svi zajedno sa njim gledali u sada već nebtinog mladića. Divus bi pritom prišao i postavio papirić na kojem je šarao dok je ovaj pričao. Dotični ninja je mogao da vidi veoma pristojan crtež kocke na papiru, nakon čega bi se Divus vratio nazad na početno mjesto te počeo.

Interrogation Room Leonardo-Anime-XL-drawing-of-a-simplistic-geometrical-cube-on-3

Nadam se da razumiješ sve, i da si svoj život iskoristio maksimalno ali ne brini, makar se nećeš više zamarati. Iako si bio veoma bahat prema meni i pljunuo me ja ću ti podariti jedan veoma divan način kojim ćeš kročiti na bolji svijet sada kada više nemamo potrebe za tvojim mozgom i informacijama. Da si malo razmišljao svatio bi da si preterao. Pozdravi sve hrabre i sposobne shinobije na drugom svetu...

#card1090
(Oblik kocke - 1000DMG)

Dok je govorio male provide čestice su se nakupljale u njegovim dlanovima, blagim pokretima u toku svog govora počeo je da ih spaja te formira sve veću i veću kocku od između svoje dve ruke. Energija koju je nakupljao je bila veoma balansirana, i perfektna geometrijska kocka se formirala u njegovim rukama, nakon čega je krenula njena putanja prema dotičnom ninji. Svojom veličinom i volumenom je obuhvatala stolicu na kojoj je Divus ranije sjedio, kao i stol na kojem je ležao dotični ninja sa malim papirićem kojeg je dobio od Divusa. Jednostavno karta u jednom pravcu kada se kocka napravljena od stila čestica udari u njega, stola i stolice.

Nakon izvršene egzekucije zaputio bi se van sobe za ispitivanje.



Interrogation Room Output-onlinegiftools
Zanimljivo, zar ne... Divus...? Nacuo sam od naucnika u prostoriji...
Govorio sam ga dok sam gledao kako pravi znakove rukama. Polozio sam svoju glavu na sto iza sebe, gledajuci u svetlo iznad. Mogao sam osetiti kako mi se suza sliva niz levi obraz, osecaj je bio lep, verovatno prvi put da je osetio ovo, osecao se olaksanim prvi put u zivotu. Do duse nije imao nikakvu zahvalnost za belokosog nindzu, delovao mu je previse barbarski, bez manira, misleci samo na smrt. U trenutku dok je bio brisan sa ovog sveta razmisljao je o svojim voljenim osobama, braci, sestrama, njegovoj majci, na kraju, razmisljao je o Miyaki, Miyaka Nara ostala mu je duboko urezana u secanju. Znao je da ne sme nista o njoj reci kao zadnje reci te se samo na kratko okrenuo Divusu i rekao mu je.
Vidimo se u paklu, ako ga ima uopste...
Zatim se po prvi put u svom zivotu nasmesio gledajuci u plafon sa vec praznim ocima.
Interrogation Room 200



Malevolent Pressence
: :