Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Akuma no tsubasa

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Akuma no tsubasa

Dobio sam misiju da zaustavim ovu malu grupicu koja je vršila eksperimente nad ljudima, to mi je išlo na živce, jači nadjačavaju i maltretiraju slabije pih, zato sam došao da im održim lekciju njihov jutsu je jako dobar, jer se pretvaraju u razne životinje.



Shoton Tekarui
Napao me jedan od njih znao sam u trenutku šta treba raditi oni nisu obični genini imaju 100 healtha više od jednog genina i specijalne jutsue, nisam htio da ga napadnem prejakom karticom u početku ali sam iskoristio jednu vrlo jaku karticu.
#card93



Shoton Tekarui
The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no tsubasa #world175

Vidim brz je ali nije nalik mojoj brzini morao sam da izbjegnem ovo i u sebi sam bio ljut što ga nisam napao ali primio bi preveliki damage, s toga sam u sebi smislio plan za sledeći napad kad ovaj izbjegnem.
#card1



Shoton Tekarui
The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no tsubasa #world176

Baca tri kunaia posle mog jutsua,mudro ali ne moze biti mudriji od mene, imam još kečeva u rukavu,u sebi mislim ovaj genin me previše potcjenjuje pa sam u sebi smislio napad koji će ga dovršiti.Prvo ću ga izbjeći pa napasti!
#card1



Shoton Tekarui
The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no tsubasa #world171

Ovaj genin toliko smara da mi dodje u trenutku da ga dovršim,iako ću primiti 100 damage,briga me zato što ću se iscjeliti i ovako i onako, zato ću ga sad dovršiti,u sebi mislim kako,i imam jednu karticu u rukavu koju ću sad iskoristiti, ovaj put te sigurno dobijam!
#card90



Shoton Tekarui
The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no tsubasa #world179

Ovaj genin toliko smara da mi dodje u trenutku da ga dovršim,iako ću primiti 100 damage,briga me zato što ću se iscjeliti i ovako i onako, zato ću ga sad dovršiti,u sebi mislim kako,i imam jednu karticu u rukavu koju ću sad iskoristiti, ovaj put te sigurno dobijam!
#card90



Shoton Tekarui
The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no tsubasa #world175

Ovaj genin toliko smara da mi dodje u trenutku da ga dovršim,iako ću primiti 100 damage,briga me zato što ću se iscjeliti i ovako i onako, zato ću ga sad dovršiti,u sebi mislim kako,i imam jednu karticu u rukavu koju ću sad iskoristiti, ovaj put te sigurno dobijam!
#card2
#card331



Shoton Tekarui
The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no tsubasa #world177

Ovaj genin toliko smara da mi dodje u trenutku da ga dovršim,iako ću primiti 100 damage,briga me zato što ću se iscjeliti i ovako i onako, zato ću ga sad dovršiti,u sebi mislim kako,i imam jednu karticu u rukavu koju ću sad iskoristiti, ovaj put te sigurno dobijam!
#card330
#card331



Shoton Tekarui
The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no tsubasa #world175

Jedan je pao na redu je sad drugi, Ovaj genin toliko smara da mi dodje u trenutku da ga dovršim,iako ću primiti 100 damage,briga me zato što ću se iscjeliti i ovako i onako, zato ću ga sad dovršiti,u sebi mislim kako,i imam jednu karticu u rukavu koju ću sad iskoristiti, ovaj put te sigurno dobijam!
#card344
#card330



Shoton Tekarui
The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no tsubasa #world171

Jedan je pao na redu je sad drugi, Ovaj genin toliko smara da mi dodje u trenutku da ga dovršim,iako ću primiti 100 damage,briga me zato što ću se iscjeliti i ovako i onako, zato ću ga sad dovršiti,u sebi mislim kako,i imam jednu karticu u rukavu koju ću sad iskoristiti, ovaj put te sigurno dobijam!
#card340



Shoton Tekarui
The member 'Tekarui' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Akuma no tsubasa #world173

Jedan je pao na redu je sad drugi, Ovaj genin toliko smara da mi dodje u trenutku da ga dovršim,iako ću primiti 100 damage,briga me zato što ću se iscjeliti i ovako i onako, zato ću ga sad dovršiti,u sebi mislim kako,i imam jednu karticu u rukavu koju ću sad iskoristiti, ovaj put te sigurno dobijam

#card1



Shoton Tekarui