Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Glavni Trg

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Glavni Trg

Glavni Trg Krkela011-Anime-style-Naruto-based-Waterfall-village-main-t-f99e4885-5208-4da0-9ef3-793ae861ce63-1
Glavni trg sela nalazi se u srcu prirodnog amfiteatra okruženog visokim, bujnim stenama iz kojih neprekidno padaju kristalno čisti vodopadi. Ti vodopadi oblikuju jezera i reke koje se sjedinjuju u kanalima što vijugaju kroz selo, a mostovi od tamnog drveta i kamena povezuju različite delove trga. Trg je popločan poliranim kamenjem, koje zbog stalne prisutnosti vode blista na suncu. Zvuk vode koja pada stvara smirujuću atmosferu, dok se miris vlažnog tla i svežeg zraka meša s aromama začinskog bilja koje lokalni trgovci prodaju na svojim štandovima. Ovde se shinobiji okupljaju radi trgovine, dogovora i planiranja misija, dok se s rubova trga mogu videti staze koje vode dublje u skrovite šume i prolaze iza vodopada, skrivajući tajne sela.



Glavni Trg Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
Aron Uchiha stao je na glavni trg, okružen bujnim stenama koje su se visoko uzdizale, kao da ga čuvaju od sveta. Vodopadi su se rušili s visine, njihova voda se razbijala o kamen, stvarajući muzičku pozadinu koja je sve druge zvuke prikrivala. Zvukovi smeha i razgovora činili su se dalekima, a on je, umesto da se priključi, stajao kao stranac, sto je de fakto i bio, u ovom selu.



Glavni Trg PHjLaHf
Stoji tako, na trenutak, upijajući miris vlažnog tla, svežinu vazduha pomešanu s aromama sušenog origana i peršuna koje prodavci postavljaju s radošću, u nadi za masnom zaradom. Njegova ruka prolazi kroz kosu, oseća težinu misli koje se gomilaju. Trg pulsira životom. Shinobiji se kreću, razgovaraju, dogovaraju. Neki se smeškaju, neki tiho planiraju. Aron, međutim, samo stoji i osluškuje, slušajući vodu koja pada i u njoj čuje svoje misli.



Glavni Trg PHjLaHf
Vodopadi su brujali, kao da se rugaju njegovim mislima. "Šta tražim?", pomislio je. Krenuo je ka mostovima, drvenim i staračkim, gledajući u vodu kako nosi smeće i snove. Svaki korak mu je bio težak, ali nešto ga je uprkos tome vuklo ka napred. 



Glavni Trg PHjLaHf
Možda je istina ležala iza tih padova, u nečemu što nije mogao ni da zamisli. U toj tišini ispod, možda će pronaći deo sebe koji je izgubio u borbama i nepravdama. Zatvorio je oči, osluškujući zvuk vode, i nadao se da će ga, jednom, sve to odvesti na pravo mesto.



Glavni Trg PHjLaHf
Ishigai je odlucio malo da protegne noge, dosao je do glavnog trga. Glavni trg je srce naseg sela. Za trenutak zastao sam gledajuci lepotu mog sela, velike planine upale su mi u kadar.

Razgledam kako moje kolege shinobiji sela vodopada, prolaze kroz trg. Ponekad se osetim usamljeno, jer sam nov ovde i nemam drugare. Iskreno bih zeleo kada bi pronasao neko novo poznanstvo.

u mom starom selu sam znao puno ljudi, imao sam neverovatne komsije i bujnu prirodu. Ponekad me selo skriveno medju vodopadima podseti na moj dom.



Princ od peska
Glavni Trg 24EFxdU
Nakon prošle noći provedene u prekrasnom Uzumaki parku ovo jutro sam ranije izašao iz kuće i stigao na glavni trg sela. Vodopadi iza su davali jako fin, umirujući i opuštajući zvuk. Mnogo ljudi je bilo tu iako još nije bilo ni podne. Iako nisam dugo u selu dosta ljudi sam vidio u prolazu, ali ovdje na trgu je bio jedan momak koji je stajao sam. Mislim da ga nisam viđao prije ovdje. Probijajući se kroz gužbu želio sam mu prići i upoznati. Lagano sam stigao do njega te ga pozdravio.

Hej, ja sam Karinkushi, ispravi me ako se varam ali mislim da te nisam prije viđao u selu

Aron beše izgubljen u vrtlogu sopstvenih misli i želja, kad ga je nepoznati glas iščupao iz tog dubokog vira. 
Pogled Uchihe okrenuo se ka izvoru zvuka. Šake su bile zadenute u džepove kaputa, a on se zarotira na peti, praveći par koraka unazad onda kada je stranac bio na procenjenoj, dovoljnoj udaljenost. Na ćošku usana pojavio se kurtoazni osmeh a blagi, lažni, pogled dobrodošlice skrivao je činjenicu o tome da Aron ne želi da sklapa nova prijateljstva. 
"Odlično zapažanje, moram priznati", reče crnokosi momak. 
"Oštro oko, pre svega", nastavio bi dalje da hvali stranca, potpuno ironično, što je u neku ruku bio i test inteligencije, u pokušaju da sazna više o njemu. 
"Moje ime je Hisaishu Sanjin", predstavi se lažno te se blago pokloni, gest koji bi iskusnom oku nagovestio o potencijalnom aristokratskom poreklu momka. 
"Stigao sam u Vodopad pre samo par dana, i dalje se upoznajem sa ulicama i birtijama. Lepo mesto, moram priznati" nastavlja on kroz osmeh kakav bi ti uputio prijatelj kom je drago da te sretne, a ne neko ko jedva čeka da se razgovor završi. 



Glavni Trg PHjLaHf
Na prvu ovaj momak mi nije djelovao kao društvena osoba. Potsjetio me na Itagakija, Aburame momka, koji je također djelovao kao nedruštvena osoba ali smo poslije našli zajedničku riječ. Nakon što sam se predstavio lagano se okrenuo ka meni, odmjerio me od glave do pete oštrim pogledom te se nakom toga i on meni pretstavio kao Hisaishu Sanjin.

Pa da, zbog toga te vjerovatno nisam ni viđao ovdje. Ja sam doselio prije par mjeseci, ali zbog misija nisam bio baš dugo ovdje tako da se i ja još upoznajem sa svim ljepotama koje ovo mjesto nudi.

Pažljivo je promatrao društvenog momka koji mu je prišao. Pomislio je kako nema nikakvih manira i nije rekao svoje ime. Možda je policajac? Ili ipak njegovi koreni rastu iz divljeg tla, a takvi za red ne znaju. Osmehom okićeno lice i dalje je isijavalo lažnom prijateljskom energijom. 

"Hai. To bi definitivno bio razlog, no, sada ćeš me viđati dosta češće. Nego.. oprosti, sigurno mi je promaklo.. da li bi mogao da se predstaviš još jednom?" 



Glavni Trg PHjLaHf
Sada sam sebi dao izazov da moram upoznati ovog momka baš zato jer izgleda da je jako teško doći do njega i njegovog prijateljstva. Na sekund me iznenadio kada me upitao za moje ime iako sam mu se već pretstavio, ali sam onda pomislio da nije čuo od ove buke ili čak zato što sam ga prekinuo u njegovim mislima pa nije ni registrovao moje riječi.

Svakako da mogu. Ja sam Karinkushi iz Kaguya klana, nakon jako teške prošlosti koju sam imao i lutanja po svijetu odlučio sam da doselim ovdje u staru kuću gdje je živio moj djed kao mladi shinobi prije nego je odselio u šumu gdje je kasnije bilo malo selo našeg klana

Ruka koja je I dalje bila u džepu kaputa, igrala se, prevrćući sveže pazarenu ogrlicu kroz prste. Autistična navika rukama koju bi Aron, često neprimetno, činio u cilju boljeg fokusa na momenat. Klimao je glavom, ovoga puta pažljivo slušajući izlaganje. 

"Kaguya kažeš. Interesantno. Nikada nisam svedočio moći vašeg nasleđa ovako izbliza. Bi li mario da mi demonstriraš taj đavolji dar?", upitao je Aron sa iskrom u očima. 



Glavni Trg PHjLaHf
Upitao me da mu pokažem nešto od sposobnosti moga klana. Kada sam to čuo zaledio sam se na trenutak prisjećajući se one kobne noći, ali sam se brzo pribrao nedajući da me mračne misli obuzmu i uspio progovoriti.

Nažalost ne znam ništa od svog klana jer sam u ranom djetinjstvu ostao sam bez ikog iz svog klana uključujući roditelje, rođake i prijatelje tako da me niko nije imao priliku učiti ništa što se tiče svoga klana. Jedino čega se sjećam kada je moj stariji rođak izvadio svoju kičmu pitao sam ga da nauči to i mene. Obećao mi je da ćemo vježbati kada još malo porastem, ali on nije dočekao da ja porastem.

To sam izrekao i ponovno zastao na trenutak prisjećajući se svega što se desilo onu užasnu noć koja će mi zasigurno ostati u sjećanju do kraja života.

Aronove uši se vidno načuljiše, zaintrigiran crnom prošlosti koju Kaguya tako olako otkriva pred nekim ko je, ipak, samo stranac. "Verujem da se ljudi sa srećnim pričama, u ovom poslu i ovom svetu čijim putem mi odvažno hodamo, mogu nabrojati na prste jedne ruke koja ima manjak prstiju." Gledao je Kaguyu direktno u oči. Govorio je olako, sa pretpostavkom da preko puta njega stoji shinobi. 



Glavni Trg PHjLaHf
Složio sam se sa njegovom tvrdnjom o tome da mi shinobiji baš nemamo srećan život i da su svi koje sam do sada upoznao iza sebe imali neku ružnu prošlost. Ljidi su se još više počeli skupljati na trgu te sam mu predložio da odemo negdje na piće.

Da li si za pivo da proslavimo naše poznanstvo i nadam se novo prijateljstvo?

Ushi-jeva ponuda zvučala je primamljivo, ali je imao dosta posla te je morao odbiti ovu masnu ponudu. "Teška srca moram ti reći -- ne", odmahivao je glavom Aron, "u nekom idućem susretu, Karinkushi. Previše obaveza slegnulo se na moja ramena." govorionje dok je i dalje vrteo ogrlicu u džepu. 



Glavni Trg PHjLaHf
Nažalost moja ponuda je bila odbijena uz izgovor da ima mnogo posla što mi je bilo poznato jer znam kakav je posao nas shinobija.

Naravno druže razumijem te. Međutim sad kad se poznajemo možemo se sresti i otići na neko pivo.

Nakon toga sam se pozdravio sa novim, nadam se, prikateljom i uputio se nazad kući

https://youtu.be/li05DqEnjx0?si=rnp0K0Z9MExqHHb0

Vidimo Se Uskoro, Genji...

Esau
Genji

Blagim klimanjem glavom označio je pozdrav i rastanak od svog novonastalog 'prijatelja'. Ispratio ga je pogledom, bez reči, i dok se njegova silueta izmicala na horizontu, Aron se okrenuo i nastavio u suprotnom pravcu, dalje niz ulicu i ka svom novom, memljivom stanu. 



Glavni Trg PHjLaHf

Loše Vesti...

Tsumi
Genji

https://youtu.be/qR6dzwQahOM

Slučajni susret.

Torei
Managawa

Karinkushi
Waimaru

Sudar ramenom o rame

Esau
Yasgar