Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Forest Honshū

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Forest Honshū


Forest Honshū WWFeR4k

Najveca suma u ovom podruciju., Odlikuju je gusto listopadno drvece koje se proteze u beskraj. Postoji mnogo cudnih mitova za ovu sumu. Neki pricaju da u njoj zive cudna bica, neki da se u njoj nalazi izvor zivota, a neki cak i da je ukleta. Na kraju sve te price ispadnu samo prazna prica. Pored svega suma izgleda zaista prekrasno danju, a nocu zaista jezivo.

Pele je lutao najvećom šumom u okolini, očaran gustim listopadnim drvećem koje se protezalo u beskraj. Sva čudesa i mitovi koji su ga pratili činili su da se oseća kao deo nečega većeg. Dok su sunčevi zraci probijali kroz krošnje, sve je izgledalo prekrasno, ali u njemu se osećala i napetost. „Šta li se sve krije u ovoj šumi?“, pomislio je, zamišljajući misteriozna bića o kojima se govorilo. Dok je hodao, čuo je šumove, kao da ga nešto poziva dublje u srce šume. Njegova radoznalost ga je tjerala napred, bez straha.

Naišao je na starca koji je pažljivo berbe pečurke, a njegov izgled delovao je kao da je sam deo šume. „Gospodine, šta radite ovde?“ pitao je Pele, radoznao. Starac se osmehnuo, pokazujući mu pečurke. „Ove su posebne, donose uvid i promene“, rekao je, a oči mu blistale. Oduševljen, Pele je prihvatio nekoliko komada i probao ih, nadajući se novom iskustvu. Ali ubrzo je osetio kako se svet oko njega menja. Boje su postale živopisnije, a zvukovi su se izobličili. „Šta se dešava?“ pomislio je, dok su ga halucinacije obuzele.

Pele je pao na tlo, dok su se slike šume vrtile oko njega. Drveće je plesalo, a cvetovi su šaptali tajne. Osećao je kako ga voda iz izvor života obavija, stvarajući iluziju bliskosti s prirodom. „Ovo nije stvarno“, razmišljao je, dok je histerično smejao. Smešak mu nije silazio s lica, ali duboko u sebi je osećao strah. Osećaj slobode i ludosti se prepliću. U tom trenutku, izgubio je pojam o vremenu. Šuma je postala čarobni svet, ali i zastrašujuće mesto, gde su granice između stvarnosti i mašte postale nejasne.

Kada se Pele konačno probudio, ležao je na mekom tlu, okružen šumom. Sunce je sjalo, a sve je delovalo mirno. „Gde sam?“, pomislio je, pomerajući se. Srećom, sve mu je bilo na svom mestu, a pečurke su nestale iz sećanja. Činilo se kao da se ništa nije desilo, osim neobičnog sna. Ali osećaj promene bio je prisutan. „Ovaj susret nije bio slučajan“, razmišljao je, dok su mu misli tumarale. Osećao je povezanost sa šumom, kao da ga ona sada razume. Čudne priče su postale stvarnost, a on je bio deo njihove tajne.

Dok je Pele napuštao mesto gde se probudio, šuma je ponovo oživela. Svaka grančica, svaka senka imala je svoju priču. „Mora postojati više od ovoga“, pomislio je, dok je koračao ka nepoznatom. Srce mu je kucalo brže, vođeno radoznalošću. Nije se plašio budućnosti; naprotiv, bio je uzbuđen zbog neizvesnosti. „Ova šuma nosi misterije koje čekaju da budu otkrivene“, razmišljao je, dok su mu misli putovale. Koračao je prema novim horizontima, ostavljajući iza sebe sve sumnje i strahove, spreman za ono što dolazi.


Konacno stigli smo na datu lokaciju negde ovde bi trebalo da se nalazi to bilje.Ovo je ta suma puna mitova.Pogledala sam u njega sa blagim osmeho i rekla:

Stigli smo samo mi daj momenat da se orijentisem.

Zatim sam pocela razgledati unaokolo pokusavajuci da pronadjem adekvatne biljke zelela sam napraviti melem i pilule koje mogu sa se jedu koje bi mi dale dodatnu ch.
Nadajuci se da samo to niko nije pokupio pre mene jer su mnogo trazene.



  SABAKU NO RYONA  
Wow kakva li je ovo cudesna suma? Navodno ova suma je puna lekovitih biljaka i prirodnih lekova.

Naravno upotrebi koliko god vremena ti je potrebno.

Zatim sam poceo da gledam unaokolo i da gledam sta ova suma krije i po cemu se razlikuje od drugih, primetio sam da je dosta dobra za pecanje i da nema toliko insekata. Dok sam gledao kako ovaj shinobi hitro trazi biljke kao da je znala sve napamet i svaki kutak ove sume.



Forest Honshū Itachi-Uchiha-PNG-Transparent

Moglo se videti na mom telu da mi je malo bolje te da se mogu sama kretati polako ali dovoljno.
Rekao mi je da upotrebim koliko god vremena treba sto mi je omamilo blagi osmeh ovo je jako zanimljiv momak.

Ja sam se polako odaljavala i trazila biljke koje bi mogle da mi posluze nadajuci se da su uopste ovde.
Posle nekog vremena prodrala sam se:

NASLA SAM OZAKI!!

Zatim sam pokupila jedne bobice i listove te biljke.
Mogao je videti kako ih pazljivo zagledam gledajuci da li je to to.



  SABAKU NO RYONA  
Sta li je sad naslja neko oruzije, skriveni jutsu?!?! Mora da je nesto spektakularno cim se tako obradovala. 

STA STA SI NASLA?!?!?!

Biljka, pa to meni deluje kao najobicnija biljka Ryona...

Mislio sam da je nesto tako dobro, a ono obicna biljka covece. Ali bar znam da ako se ikad povredim i nadjem se u ovakvoj sumi da znam ta trebam da trazim



Forest Honshū Itachi-Uchiha-PNG-Transparent

Videla sam u njegovom izrazu lica da se razocarao ali to je i car ove biljke.Da svi pomisle da nije tako posebna ali zapravo je pravo zlato.Zato sam mu rekla:

Upecao si se to je i poenta da je svi odbace jer izgleda normalno.Ali zapravo ona je pravo zlato ove bobice kada se pojedu mogu dati dodatnu ch.
A ovi listovi se moraju preraditi.


Zatim sam uzela i pojela par pilula i osetila se sebicno pa sam zelela i njemu ponuditi prednost nadajuci se da necemo zapasti zajedno da se borimo.

Khrkhr(vruskanja bobica) hoces li ti mozda par komada da imas prednost u sledecoj rundi mogu ti napraviti i melem ako zavrsis kao ja.Ali nikom da ne kazes za ovu biljku jer je vrlo retka naucila sam od doktora to.

Zatim sam mu pruzila par bobica dok sam ja izvadila travke iz dzepa i pocela da ih meljem i mogla se videti vodica koja izlazi iz njih.



  SABAKU NO RYONA  
Stvarno, stvarno sam se upecao ne mogu da verujem da tako biljka koja izgleda obicno i koja obitava u nekoj mocvari moze tako da ubde efektivna.

Izraz na licu mi se promeni i bio sam dosta zadivljen Ryoinim znanjem.

Zapravo zelim ne zelim da zavrsim kao ti, bez uvrede ti stvarno jesi jaka i veoma spretan shinobi cim znas ovo da napravis. Naravno necu odati tvoju tehniku nikome

Naravno da sam ih uzeo i stavio u dzep za posle pa da vidim gde ce me to odvesti.

Nastavio sam da gledam kako ih pravi mozda nesto i naucim.



Forest Honshū Itachi-Uchiha-PNG-Transparent

Odlican potez trebas ih sacuvati za kasnije!Ja cu sada prvo prekriti ove biljke.

Te sam uzela i uradila ovu tehniku
#card1448
Dizem na 200

Zatim uzimam ovo i prekrivam biljke.
#card1454
Oblik kao neka ravna visoka daska koja je bila toliko velika da je bila moje velicine.
Zatim sam izasla da ga vidim te postavila hos jedan zid da se osiguram.
#card92

Da ti dam savet jedan uvek sve uradi dva puta.Ovo sigurno niko ndce pronaci.

Zatim sam mu pokazala rukom da pridje kako bi mogao da vidi perfektno izbalansiran sloj zemlje i peska delovalo je kao da je oduvek ovde



  SABAKU NO RYONA  
Kazem citao sam o shinobi-ma koji koriste pesak ali nisam znao da su ovoliko jaki.

Svaka cast veoma impresivno nije ni cudo sto su u ANBU.

Ja impresioniran njenom vestinom sam prisao tu gde je radila svoj jutsu i primetio da je sve takvo kakvo je i bilo i bio sam istinski iznenadjen.

Bravo ovo je perfektno slozeno nikad nebih pomislio da je nesto ispod ovog.

Mogli bih da krenemo da se vracamo polako se smrkava.



Forest Honshū Itachi-Uchiha-PNG-Transparent


Skriveni potez :


Ozaki se upecao i upao je u pesak koji ga je stunovao..
Nazalost novu Ryonu vise ne mogu prevladati emocije koliko god ona volela svoje prijatelje ima rupu koja je nepopunljiva u sebi.
Nije imala srce oduzeti oci svojim drugaricama koje su gledale na moje dete kao na svoje..
Tako da Ozakia samo sudbina nije pogledala jednostavno previse je naivan…Mene je Jasaka Fujin naucio ovome.
Pravila sam se da tama ne postoji u meni te sam sve izmislila nista me nije bolelo cak sam otrovala i bobice..
Sve je bila jedna velika laz koja mi se sve vise svidjala.
Imala sam veliku zelju okusiti smrt pa je nazalost Ozaki zapao..

Pogledala sam ga u oci koje su bile pune suza i rekla sam mu drhtavim glasom ali odlucnim:

Zao mi je Ozaki moras nauciti sta je tezina ovog sveta.Kao deo Anbu jedinice moram prikrivati osecanja te sam samo obavljala svoj zadatak.
Cenim to sto si dobra osoba zato cu ti dopustiti da mi budes od koristi.


Mogao je videti Ryonu koja vadi iz torbice jedan skrol.
#card377

Te stvaram svoju novu bebicu u koju cu staviti Ozakia da ne bi umirao u patnji.
#card734

Jos jednom hvala ti Ozaki zato te necu ubiti mozda se vidimo ponovo drugom prilikom tada zelim da me pobedis!

Posle moje reci zapecatila sam ga.Te sam vratila bure u skrol i vratila ga u torbu.Planirajuci da se vratim na takmicenje kao da se nista nije desilo i da mi ovo predstavlja malu prednost.
Dok sam setala nazad pustila sam suzu iako sam mislila da sam utisnula svoje emocije u Ryoni se i dalje nalazi dobrota.



  SABAKU NO RYONA  
Uradila si 9 slotova i taj skriveni potez nije odigran lepo, te ja nisam stunovan, video sam njene prave namere i pokusao sam se odaljiti i pobeci od nje ne mogu verovati da bi mi to uradila, verovatno nesto i onim pilulama fali.

#card1 
Bezim iz tog peska.

#card21

 Te pokusavam pobeci.



Forest Honshū Itachi-Uchiha-PNG-Transparent
The member 'Ozaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Forest Honshū #world50