Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kikoroki - selo malih ljudi

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kikoroki - selo malih ljudi


Selo koje umalo nije izumrlo, u njemu trenutno žive samo stari ljudi. Nekada selo prosperiteta a sada ruina, posle podizanja nekoliko velikih nindži organizacija svi mladi ljudi ovog sela su otišli u svet, da naravno, postanu nindže i steknu slavu. Selo odiše sa nekih 50-tak malih drvenih kućica u centru sela, okolnim livadama i jednom malenom rečicom Tim Ok, koja deli selo na dva jednaka dela.




Pripreme za Operaciju u Bacajućim Dubinama

Bacajuće Dubine bile su zloglasna regija poznata po svojim prirodnim opasnostima, ali i po neprekidnim sukobima između različitih bandi i kriminalnih organizacija. Kada je stigla vest da je jedno od sela u ovoj oblasti pod opsadom Arataro Orochi sindikata, znali smo da nemamo mnogo vremena. Naša misija bila je jednostavna u teoriji – evakuisati civile pre nego što banditi počnu masakr, ali s obzirom na zloglasnu reputaciju sindikata, bilo je jasno da će ovo biti jedna od najopasnijih operacija.

Takikage nas je pozvao u svoju kancelariju i bez mnogo uvoda objasnio situaciju. „Ryoma, Haruki i ti ćete voditi evakuaciju. Ovi ljudi su zarobljeni, nemaju gde da pobegnu. Arataro Orochi sindikat ne preza ni od čega da dobije ono što želi, a oni žele potpunu kontrolu nad ovim selom.“

Pogledao sam svoje saborce. Ryoma je bio specijalizovan za medicinske ninjutsu tehnike, dok je Haruki bio majstor strategije i ofanzivnih tehnika munje. Savršeno smo se uklapali kao tim, ali ovo je bila operacija u kojoj nije bilo prostora za greške.

Pre nego što smo krenuli, dobili smo dodatne informacije. Neprijatelj je bio dobro organizovan – Arataro Orochi sindikat bio je poznat po tome što koristi gerilske metode i stalno menja lokaciju svojih snaga, praveći zasede iz senki. Pre nego što smo napustili selo Vodopada, proverili smo opremu, mapu terena, i napravili detaljan plan evakuacije. Naša strategija je bila jednostavna: izbegavaćemo direktan sukob sve dok civili ne budu na sigurnom, a potom ćemo ometati neprijatelja dovoljno dugo da oni pobegnu.

Kada smo krenuli, tišina u vazduhu bila je teža nego inače. Dubine su bile mesto gde se nikad nisi mogao osećati sigurno, čak ni u najsvetlijim delovima dana. Bilo je jasno da ovo nije obična misija. Znali smo da nas neprijatelji čekaju, ali nismo znali kada će udariti.


Prvi Kontakt sa Arataro Orochi Sindikatom

Uspeli smo da dođemo do sela u Bacajućim Dubinama pre nego što je došlo do masovnog napada, ali situacija je bila napeta. Civili su se sakrivali u kućama, a strah je bio vidljiv na svakom licu. Osećaj bespomoćnosti bio je svuda prisutan, a neprijatelji su se nalazili na svakom koraku. Arataro Orochi sindikat bio je na ivici da probije njihove linije odbrane, a mi smo imali samo nekoliko sati da sprovedemo evakuaciju.

Dok smo pomagali porodicama da se pripreme za odlazak, Haruki je iznenada osmotrio neprijateljske trupe na horizontu. Nismo imali mnogo vremena, pa smo morali da delujemo brzo. Ryoma je vodio civile ka izlaznim tačkama, koristeći medicinske tehnike da pomogne onima koji su bili povređeni ili previše slabi da sami hodaju. Ja sam predvodio glavnu grupu, dok je Haruki postavio nekoliko zamki duž puta koji smo koristili za evakuaciju.

Kako smo se približavali šumskom predelu izvan sela, odjednom smo čuli zvuke borbe. Arataro Orochi sindikat je započeo napad – ali ne na nas, već na druge civila koji su pokušavali da pobegnu. Njihove strijele, prekrivene otrovom, letjele su prema seljanima. Morao sam brzo da reagujem. Koristio sam tehniku vodenog zida kako bih zaustavio napad i pružio dovoljno vremena da grupa pređe sigurno. Haruki je sa distance slao napade munje ka neprijateljima, dok smo Ryoma i ja koristili svaku priliku da osiguramo da niko ne bude povređen.

Ovo je bio samo prvi talas. Znao sam da će stvari postati mnogo teže.






Zaseda u Šumama Bacajućih Dubina

Nakon što smo uspešno evakuisali prvu grupu civila iz sela, pomislili smo da smo prebrodili najgore. Naš plan je bio da ih odvedemo do sigurne zone, ali put kroz šumu nije bio ni približno tako siguran koliko smo se nadali. Na pola puta, odjednom se sve promenilo.

Čuli smo pucketanje grančica iza nas, a zatim tišinu koja je naglo postala zlokobna. Znao sam šta to znači – neprijatelj je bio blizu. Arataro Orochi sindikat je očigledno pratio naše kretanje i sada su planirali zasedu.

Ryoma je bio svestan opasnosti i odmah je pozvao civile da se sakriju iza velikih stena i drveća. Haruki i ja smo zauzeli pozicije, očekujući napad iz senki. Nije prošlo mnogo vremena pre nego što su se pojavili. Banditi, obučeni u crne plašteve, sa maskama koje su skrivale njihove identitete, napali su nas iz različitih pravaca. Njihove tehnike su bile raznovrsne – od vatrenih kugli do otrovnih gasova.

Haruki je koristio tehniku brzog munjevitog pokreta, neutralizujući nekoliko njih pre nego što su stigli da lansiraju ozbiljniji napad. Moje tehnike vode bile su ključne za kontrolu prostora i sprečavanje širenja vatre, dok je Ryoma lečio one civile koji su bili povređeni u prvom udaru. Iako smo uspeli da odbijemo zasedu, bilo je jasno da neprijatelj neće odustati tako lako.

Dok smo se povlačili dublje u šumu, postalo je jasno da će nam trebati nova strategija. Arataro Orochi sindikat nije bio obična banda – bili su organizovani, uvežbani i nemilosrdni. Morali smo da pronađemo način da ih izbegnemo i završimo evakuaciju pre nego što dođe do još ozbiljnijih napada.





Borba na Mostu Starog Hrama

Nakon zasede u šumi, uspeli smo da se domognemo jedne od ključnih tačaka evakuacije – mosta preko reke koji je vodio ka napuštenom Hramu Starih. Most je bio jedina ruta za beg, ali Arataro Orochi sindikat je bio korak ispred nas. Kada smo stigli do mosta, čekali su nas. Grupa od desetak bandita stajala je na mostu, blokirajući naš prolaz.

Bila je to situacija u kojoj nismo mogli da se povučemo – morali smo da se suočimo s njima. Haruki je odmah predložio strategiju: ja ću koristiti tehniku vodene barijere kako bismo sprečili da nas banditi opkole, dok će on napasti iz vazduha svojom munjevitom tehnikom. Ryoma je bio zadužen za zaštitu civila i povređenih.

Prva faza bitke je započela brzo i žestoko. Haruki je izveo tehniku oluje munja, šaljući talase električne energije ka banditima. Njihov lider, očigledno vešt borac, koristio je zemljane tehnike da se odbrani od udara, ali je bio iznenađen našom kombinacijom napada. Dok je Haruki ometao neprijatelje, ja sam preuzeo na sebe eliminaciju onih koji su pokušali da pređu most. Korišćenjem tehnike vodene struje, sprečio sam ih da se približe, dok sam vodio i zaštitu civila.

Ubrzo, uspeli smo da probijemo neprijateljske redove i oslobodimo most. Civili su brzo prešli, a mi smo nastavili da se borimo dok poslednji bandit nije pao. Bila je to teška borba, ali znali smo da smo korak bliže uspehu.

Nakon prelaska mosta, konačno smo stigli do napuštenog hrama koji je služio kao privremeno sklonište. Civili su bili iscrpljeni, a i mi smo bili na izmaku snaga. Ipak, znali smo da se neprijatelji neće zaustaviti dok ne unište sve tragove našeg prisustva. Arataro Orochi sindikat bio je poznat po tome da ne ostavlja svedoke. Nije bilo sumnje da će nas pre ili kasnije pronaći.

Haruki je predložio da organizujemo poslednju liniju odbrane oko hrama dok čekamo pojačanje iz sela Vodopada. Ryoma je počeo da koristi svoje medicinske tehnike kako bi zbrinuo povređene civile, dok sam ja krenuo da postavljam zamke i barikade oko hrama. Nismo imali mnogo vremena, ali morali smo iskoristiti svaku prednost koju smo mogli pronaći.

Nedugo zatim, neprijatelj je stigao. Grupa elitnih boraca iz Arataro Orochi sindikata napala je s svih strana, koristeći svoje brutalne napade i tehniku otrovnih gasova kako bi nas zastrašili. Znali su da smo brojčano nadjačani, ali mi smo imali plan. Haruki je uleteo u borbu sa svojim munjevitim tehnikama, izbacujući talase energije prema neprijateljima. Njegove brzinske napade je bilo gotovo nemoguće pratiti, dok sam ja preuzeo kontrolu nad terenom koristeći vodene tehnike da neutralizujem otrovne gasove i onesposobim bandite.

Ryoma je, dok smo se mi borili, uspevao da transportuje civile ka izlazu hrama i da ih dalje vodi prema sigurnijim oblastima. Njegova posvećenost zbrinjavanju povređenih civila bila je ključna, jer je omogućila da svi ostanu na nogama i nastave bekstvo. Na kraju, Haruki i ja smo uspeli da prekinemo napad, a poslednjih nekoliko bandita iz sindikata je pobeglo u senke šume.

Nakon poslednjeg udarca, svi smo pali na kolena, iscrpljeni. Misija je bila teža nego što smo očekivali, ali uspeli smo. Svi civili su bili bezbedni, a mi smo završili evakuaciju. Kada smo konačno stigli do izlaza iz Bacajućih Dubina, pojačanje iz sela Vodopada nas je dočekalo, spremno da preuzme dalju zaštitu civila i obezbedi povratak u selo.

Takikage je kasnije pohvalio naš tim za hrabrost i odlučnost. Evakuacija civila pod opsadom Arataro Orochi sindikata postala je ključni događaj za naše selo. Iako je ovo bila jedna od najtežih misija u mom životu, shvatio sam koliko je važno biti ne samo borac, već i zaštitnik ljudi koji nemaju kako da se brane.

Bacajuće Dubine su iza nas, ali njihova mračna atmosfera i dalje živi u našim mislima.