Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Pustara

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Pustara


Pustara Anime-desert-bushes-games-development-style-ai-generated-332101781

Ova pustara, bi bilo nesto nalik na pustinju samo sto umesto peska ovde preovladava obicno zemljiste. To zemljiste je isuseno do te mere da je ostala samo prasina i po koji kaktus ili vegetacija koja moze da prezivi takve uslove. Zivotinje nisu otrovne, kao na primer skorpije u obicnim pustinjama ali su i dalje opasne. Mravojedi su cesti.

U ovoj pustari, neko se dosetio da podigne ogroman šator i organizuje ilegalni bokserski ring. U zemlji munje, tabanje je bila uobičajena pojava, ovakva dešavanja su privlačila pažnju, ali je ovaj događaj imao svoju mračnu stranu. Pozvani su najpoznatiji taijutsu majstori iz svih krajeva sveta, ali su se tu našli i takozvani bookmakeri, koji su nudili priliku da se ulože pare. Ako bi neko pogodio ko će pobediti, dobijao bi duplo, ali u suprotnom, gubio bi sve. Ovaj deo turnira bio je ilegalan i, s obzirom na to, zvanice su bile na oprezu. I igraci su imali korist od toga jer su i oni malo namestali borbe. Svima je bilo jasno da niko od učesnika ne želi da završi u zatvoru ili, još gore, mrtav, ako bi daimyo saznao za ovu nelegalnu kocku.

Bas iz tih razloga pozvali su mene da dodjem i nakon sto se dogadjaj zavrsi sve dokaze o odrzavanju istog pocistim i pustaru vratim u prvobitno stanje. Dosao sam na treci dan desavanja koje je planirano da traje cetiri dana. Atmosfera je bila odlicna a u okolini glavnog satora mogla se videti gomila drugih manjih satora koja je pripadala svima onima koji su dosli da gledaju. Smece, utabani putevi u moru satora i prazne boce alkohola skretale su mi paznju. Svaki taj detalj morao sam primetiti da bih znao koja je povrsina koju moram da sredim. Ipak prvo vece sam sebi dozvolio da se opustim. Ipak me posao ceka tek sutra kada svi odu i ostane iz gore pomenutog teksta, samo utaban put i smece.

Sutradan turnir se zavrsio pobedom istog lika koji je pobedio i prosle godine. Da li mu je ime bilo Duy ili tako nesto ne bih znao da vam kazem jer sam na proglasenju pobede bio pijan. To vece polovina je otisla, a polovina ostala da rostilja i pije. Valjda je ostala ova srecnija polovina koja je dobila na kocki. Malo me je nerviralo sto nisu otisli, ali sto bi se zalio kad sam pio i jeo za dzabe. Ta noc bila je mirna. Toplo letnje vreme i blag povetarac u pustari bili su ocaravajuci. Zvezde su se videle u punom broju. Logorska vatra, zajedno sa mesom koje se peklo na njoj pucketali su u nasumicnom ritmu. Krigle su se kucale jedna o drugu i nazdravljalo se.

Sutra ujutro, tokom svitanja, stajao sam među hrpom smeća koje je ostalo nakon turnira. Usredotočio sam se i uradio znakove rukama, ulozivsi tacno onoliko cakre koliko je trebalo. "Earth Flow Divide!" izgovorio sam. U tom trenutku, smeće se počelo pomerati, kao da ga vuče nevidljiva sila. Papiri, prazne flaše i ostaci hrane letele su prema centru, formirajući veliku gomilu. Na kraju zemlja se otvorila i progutala smece sahranivsi ga na dubinu od neverovatnih 30 metara. Na toj dubini niko ga ni nije mogao naci. Iskoristio sam jutsu i da uklonim tragove vatre, dok su se sitni komadići pepela i čađi povukli u stranu. Zrak se pročišćavao, a mesto je ponovo dobijalo svoj nekadašnji izgled. Pustara je ponovo licila na pustaru. Utaban put je u medjuvremenu tokom pomeranja zemlje ovom tehnikom nestao kao rukom odnesen.

Kad sam zavrsio svoj posao isplatio me je organizator turnira koji je ostao sa mnom da bi se uverio da nece ostaviti trag iza sebe.

#card113 #card21

Cim sam uzeo pare nestao sam u oblaku dima.