Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | First Temple: Ruins Cave 4 - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

First Temple: Ruins Cave 4

First topic message reminder :

Podzemni prolazi, pećine i prostorije ispod hramove. Razne stvari se mogu pronaći u ponorima ovih rupa.

First Temple: Ruins Cave 4 - Page 2 Fantasy-art-cave-building-dark-theme-wallpaper-preview

(borba se nastavila bez mene.. Sve dok ponovo nije poceo zemljotres.. Potrebe nije bilo da se mesam, osim ukoliko mene napadnu, kao u ovom slucaju.. Zelena strela malo me je povratila u igru, ali sam osetio da Vule nije uradio snazan napad.. Kako god, ovaj zemljotres sad nam je priorited.. Izbacio sam podosta moci u vidu odbrane od ovog tupavog zemljotresa.. Veoma dosadan napad).

#card109
300 moci - 300 deffa

Nakon što se borba završila, Vule nije znao gde treba da ide dalje. Došao je do ulaza iz kog se čuo nepoznati glas ili se barem njemu tako učinilo a pre toga je upalio svoje čulo za moći.

#card106

Nakon što je detaljno proverio cela urušena vrata, pokušao je svojom tehnikom da napravi da bude prohodna.

#card447

Nakon što su konačno izašli na kraj ovim problemima sa raznim banditima Vule im je objasnio kako treba da naprave taktičko povlačenje.Samim tim, on ih je navodio cijelim putem kuda i kako treba da se šetaju.Ni sam nije znao kuda baš idu ali je bio siguran u svog kapitena i pokušavao da sa sluhom shvati gdje se nalazi.Od trenutka kada su se krenuli povlačiti ni glasa nije čuo niti od Vuleta niti od saborca Sangwoo-a.

(imam 240 munje od pasivne)

(iz nekog razloga doslo je vreme za kako je to Vule nazvao "takticko povlacenje", nisam uopste shvatio nameru iza toga, ali sam znao da trebam slusati svog kapetana.. Uz svoje culo sluha pratio sam svoje saborce.. Pazljivo prateci svaki njihov korak).

Vule je video da ne može nikako sada do dospe do tog lika jer je prolaz bio potpuno urušen.. Sakupio je svoje saborce i rekao im je kako da se koordiniraju dok su ga držali za rame i dok ih je vodio.
hp=675
Ep=420