Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Fourth Temple: Ruins Cave 1

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Fourth Temple: Ruins Cave 1

Podzemni prolazi, pećine i prostorije ispod hramove. Razne stvari se mogu pronaći u ponorima ovih rupa.

Fourth Temple: Ruins Cave 1 Fantasy-art-cave-building-dark-theme-wallpaper-preview

Razni prolazi otvarali su im se pred očima. Još jednom osetila se kao da je u centru nečega, te je odlučila da obrati pažnju na ono što vidi, a i na ono što ne može videti. Aktivirala je svoju moć

#card106

Vođa tima i ostak ekipe bili su odmah iza nje. Išla je napred, a odmah iza sebe osetila je prisustvo Ichiga kao i druge dvojice, čije identitete još nije znala. I kao i uvek, otvorila je širom svoje oči, i naćuljila uši, koncentrišući se na svaki zvuk koji je odzvanjao pećinama. Za sada niko nije izustio ni reč.

"Bez naglih pokreta. Držite se blizu jedni drugih."

Malo glasnije je povikao kako bi bio siguran da su ga svi članovi tima čuli. Unutar pećine bio je mrak, pa nije mogao da vidi svoje saborce, već se oslanjao na druga čula. Izvadio je iz ranca predmet koji je dobio na kapiji. To je trebalo bar da osvetli put ispred njih kako ne bi upali u neku očiglednu zamku.

#card832

Pratio je svoj tim pokušavajući da se drži što bliže. Znao je da ako se razdvoje možda se nikad opet ne nađu u tom mraku. Kristal koji je Ichigo izvadio osvetleo je malo njihovu okolinu, ali ništa preterano da bi mogli da vide dalje od svojih noseva. Na reči kapetana tima prišao je bliže njima, ali još nije progovarao mnogo. Svaki zvuk bio je bitan u ovom trenutnku.

Kisuke je zajedno sa njegovim prijateljima stigao do podzemnih pećinskih prolaza.Kisuke je mirovao kako bi vratio moc.Posmatrao je sve oko sebe pa i svoje saborce.U pecini se jedva nesto vidjelo,ali zbog toga je njihov kapetan izvadio cudan kamen koji je dobio od onog covjeka na kapiji.
#card104

Lagano je hodao, posmatrao clanove tima. Kapetan je djelovao prilicno pouzdano. Iz daleka se vidjelo da je sposoban za ovaj posao i najspremniji medju njima. Samo je posmatrao razmisljajuci o misiji. Pecine su bile impresivne, vjerovao je da ce se nekad aopet vratiti ovdje.

Solar stone je drevna kreacija Alhemičara koja radi na bazi sunčeve energije. Kada se aktivira kreira barijeru gusto zbijenih čestica koje negiraju sensor sposobnosti tamnih kreatura. Ipak iako se zove Solar on ne odaje svetlost.

Nalazite se u mraku potpunom, podzemna hladnoća je prisutna i zvukova nema. U daljini vidite označen prolaz u dalju pećinu i vidite jedan sa leve i jedan sa desne strane. Oni nisu toliko blizu i udaljeni su oko 40 metara.

Ako ostvarite neki vid svetlosti biće dodati opisi prostorije.


Kako mu stvarčica koju je dobio na kapiji nije pomogla uopšte odmakao se malo od saigrača i aktivirao tehniku munje koja je bar malo trebala da osvetli prostoriju. Saborcima je rekao da drže rastojanje od najmanje 6 metara.

"Aizene izvadi ono što si dobio na kapiji i idi iza mene na nekom rastojanju od 6 metara. Svi ostali budite odmah do njega."

#card45

(Kada dobijemo informacije nastavićemo post.)

Oko vas svih se pojavljuje 10 senki u trenutku kada vaš kapetan pali tehniku. Te crne kreature nose koplja i njihov udarac je smrtonosan.


Fourth Temple: Ruins Cave 1 Zqh5Kzg


Damage i Health ovih kreatura je nepoznat. 

/Nastavak prošlog posta./

Nakon što je uočio kreature sa kopljem u rukama na trentak sam se uplašio. Prvi put u životu video je nešto tako čudno. Kako je video da ne reaguju zakoračio sam ka odrazu desnih vrata.

"Idemo ka desnim vratima."

Rekao sam što tiše, a da me saborci čuju.


/Ako se pri prvom koraku desi nešto kao napad ili slično zaustavićemo se i reagovati na pretnju. Znači još uvek mi traje prvi potez i nastaviću ga nakon posta admine./

"Jasno."

Odgovorio je kapetanu vadeci kristal iz svog dzepa. Kristal je jako svijetlio. Aizen se okrenuo prema ostatku tima pa im se obratio.

"U redu, culi ste ga. Drzite se na 6 metara rastojanja od kapetana, a sto blize meni. Ne smijemo se razdvajati. Cak ne znamo ni sta su ove jezive sjenke."

Izgovarao je to gledajuci u tamne kopljanike. Krenuli su ka desnom prolazu.

#card835

Po jedna crna kreatura je krenula ubrzanim hodom na svakog prisutnog ratnika Keona.

Uperili su koplje direktno u njihova srca.

Damage i Health ovih kreatura je nepoznat.

Video je da se kreature zaleće na njega pa je zastao i povikao svom timu da uradi to isto.

"Stoj. Prilaze vam sa svih strana."

Izvukao je svoj mač sa leđa i blokirao napad kopljem koji je išao prema njemu. Pogledao je prema saborcima da vidi kako njima ide.

#card808 #card343

Nastala je guzva i Aizen je odlucio da slijedi kapetana.

#card42

Odlucio je da napadne nepoznate kreature. Pitao se da li ce ovo delovati. Gledao je u ostale saborce razmisljajuci da li ce njih povrijediti. Ipak, ovo je bio jedini nacin da zaustavi crne siluete. Nastavio je sa odrzavanjem svjetla.

#card835

Izbacila je moć, čistu moć, koja je u vidu svetlosnog štita obavila njeno telo.

#card109 (150)

Nadala se da je to dovoljno, da izbegne koplje koje je pretilo da je uništi. Tup osećaj u stomaku prouzrokovan neizvesnosti, pojavio se. Ovu situaciju nije mogla ni imala da uporedi ni sa jednom koju je doživela do sada.

Kisuke se iznenadio kada je vidio ove cudne kreature kako jurisaju na njih,njegov saborac je uradio jaki rizicanpote, ali je to bio jedini nacin da se vecina nas izvuce.Kisuke je krenuo da svijetli bas kao i njegov saborac.Ponadao se da ce to biti dovoljno.
#card109(150)

Kada je video šta njegov saborac radi nije imao previše vremena da reaguje pa se povukao ka njemu izbacivajući usput moć koja je obavljala njegovo telo. Munje su šibale sa svih strana, a prostorija je bila dodatno osvetljena. Sva ta svetlost i munje trebale su da unište ili bar zaustave kreature koje su jurišale ka njima.

#card109

Sve kreature su se raspadnule i nestale u prahu tame.

Konačno sve kreature tame bile su uništene. Još uvek mu nije bilo jasno šta se izdešavalo, ali nije bilo vremena za razmišljanje. Velika vrata ukazala su se prrd njima kada su prišli dovoljno blizi. Odmah je izvukao svoj mač sa leđa i zaleteo se ka vratima.

"Ovo nam je jedini put za dalje. Udarite što jače po njima."

Povikao je ka svom timu koji je bio iza njega na odstojanju od šest metara.

#card808 #card208

/Hp vrata 2000./

Kisuke i njegovi saborci su se uzpjeli nekako izvuci.Cim su kreature od sjenki nestale njihov kapetan je kreno da napada vrata konja su stajala ispred njih.Kisuke je odma krenuo sa napadima na vrata.
#card82

Kada je ugledao kolege kako sibaju po vratima odlucio je da i on uradi isto. Iskoristio je dio svoje moci kako bi nanio stetu vratima. Tim je fino funkcionisao, sa dobrim predvodnikom, sve je islo kako treba.

#card43

Munje su udarale po vratima stvarajuci male nalete varnica. Znali su zasto su dosli u ove pecine i zeljeli su da stignu do svog cilja.

Ogromna vrata stvorila su se ispred njih. Kako je znao da ne može uraditi puno sa trenutnom snagom svog tela samo se odmakao na sigurnu udaljenost koja je još uvek bila osvetljena i sačekao da njegovi saborci odrade teži deo posla. On sam je stao i prikupljao energiju kako bi kasnije mogao da bude od koristi.

#card104

Vrata su počela polako da se urušavaju. Zajednički napadi njegovog tima imali su uticaja. Pitao se kako drugim timovima ide. Čuo je da je i ona bila prozvana na kapiji. U isto vreme bio je i tuzan i srećan. Nije bila sa njim što ga je činilo tužnim, ali ne bi znao kako da se ponaša da je tu. Bar će dobiti još malo vremena da razmisli šta i kako dalje. Već par dana mu se motala ona scena po glavi.

Pre nego što se zaleteo na vrata pročistio je misli i skoncentrisao se na sadašnju situaciju.

#card808

/Vrata uništena./

Ogromna moćna eksplozija urušava vrata i rikošetira napade koji su je srušili nazad na svoje počinioce. Napadi su istog tipa kao kad su nanosili dmg kapiji.

Napadi koje je uputio ka kapiju kao da su se skupljali u jednoj tački, a onda čudnom energijom poslati nazad ka njima. Refleksnom akcijom zamahnuo je svojim mačem. Kako je tehnika munje odavno bila aktivirana dobio je dodatnu snagu koju je ulio u prvi zamah i blokirao sve ostale koje je kapija poslala na njega.

"Hitomi pomogni im da se odbrane."

Pogledao je u tim i čekao da vidi šta će oni uraditi.

#card201 #card808 #card103

Kisuke je zajedno za njegovim kapetanon i saborce uspio da razbije vrata,Vrata su odbila njihove naoade nazad na njih.Kisuke se lagano pomjerio u stranu te tako izbjegao napad.Vrata su bila potpuno srusena
#card101

Napad se vraćamo pravo natrag na tim.
Kapetan tima se odbranio i zatim okrenuo da vidi kako im ide. Na njima je ostalo da ga poslušaju, urade isto, odbrane se i međusobno da pomognu koliko mogu.
Nije bilo sigurno da li će uspeti baš svi i totalno da se odbrane od ovog neočekivanog napada, ali morali su da probaju.
Stiglu su dotle, sad nema natrag. Hitomi se potrajno nadal da ih ovo neće previše skupo koštati, kao i da svaka greška košta puno krvi.
Nije se plašila potencijalne smrti a znala je da je rizik uvek prisutan, kao i želja da zaštiti sebe i svoju okolinu. Pitala se koliko ljudi je pomrlo ovde...
Pogledala je svoj tim oko sebe, sa sjajem u očima, i molitvom u već napaćenoj duši a onda odlučila da se fokusira na odbranu od napada sa nadom u sebi, da neće nikom naneti veće štete i povrede.
Svetlokosino prelepo lice sa dugim trepavicama, i koncetrisanim pogledom, odavalo je odlučnost, mirnu i koncentrisanu, dok je njeno ubrzano disanje odavalo nemir. Nije sumnjala da bi se do sada onesvestila da je bila sama, ali nije bila, morala je da razmišlja timski.
„Dobro pa imamo ovo!“ podigla je svoj glas malo jače, kako bi čak i kapetan tima mogao da je čuje. „nadam se da će biti dovoljno jak“ dodala je, pogledala svojim očima boje lavande u Ichiga, tražeći verovatno neku vrstu odobrava, a onda je, nakon što je klimnula blago glavom s verom opalila iz topa, nestrpljivo izčekujući efekat koji će izazvati...

#card833

Član 'Hitomi' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 1 #world63

Napadi su bili uspešno odbijeni. Nakon što su se vrata urušila shvatio je da to nije pravi put i da mora da se vrati nazad i izabere druga vrata. Ovog puta nije želeo da pita nikoga već je kao glavni u timu odlučio da krene ka vratima koja su se nalazila pravo ispred njih gledajući od ulaza.

"Pratite me. Hitomi dodaj mi taj top, a ti odmori."

Rekao joj je i preuzeo top od nje.


„Nadam se da nećemo grešiti više, Ichigo“ reče mu, pogledavši ga.
„Što da ne?“ izgovori retoričko i krene da miruje, kako bi moć povratila brže.

#card104

„Evo isprobaj ga ti“ nastavi da priča, misleći na top koju mu predade u ruke, a zatim se okrenula iza sebe takvom brzinom da joj je kosa u letu mogla ošinutu nekoga ko bi se našao u blizini, kako bi se uverila samo, da ih prate i ostali iz tima.

"I ja se nadam. Nisam siguran da će tim izdržati još neku zeznutiju prepreku. Dosta vremena su nam oduzele one senke, moramo požuriti."

Prvi deo razgovora vodio je sa Hitomi dok nisu stigli drugi iz tima. Nije želeo da ih obeshrabruje, ali svi su bili slabi za ovakvu misiju. Odakle im ideja da se prijave uopšte bile su samo neke od misli koje su mu prolazile kroz glavu u tom trenutku.

"Pazi se sada ću da opalim topom."

Udaljio se od vrata i opalio.

#card833

Član 'Ichigo Kurosaki' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 1 #world61


“U pravu si.. Ne znam za ostale ? al veruj da bih ja bila srećna u ovom trenutku da se i mi sami izvučemo bez težih komplikacija.. Pazi se i ti… ”


Hitomi je još jednom duboko uzdahnula pre nego što se fokusirala na top iz kojeg je njihov lider ispalio.

#card104

"Nemoj da brineš za mene, samo se dobro odmori i povrati snagu. Osećam da je ovo tek samo početak naše avanture."

Blago se nasmejao, a onda se pripremio da ispali još jedan projektil ka vratima. Biće gusto, ako i ova vrata reflektuju napade, verovatno će umreti, ali nema drugog načina da izađu odavde.

"Hitomi nisam te sretao pre po Keonu. Nova si?"

#card833

/Hp vrata 2350/

Član 'Ichigo Kurosaki' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 1 #world58

„Poslušaću te svakako jer osećam kako me umor sustiže polako.. Ide li to? “ upitala ga je, i zevnula načas.
#card104
“Nisam ni ja tebe sretala.. Mislim da to da li sam nova zavisi od toga koliko dugo si ti u gradu..” odgovori mu ona. Umorna je i sada je sporije odgovarala. Na trenutak je oči zatvorila ali ih je brzo opet otvorila i proverila da li je dobro zakopčala svoju jaknu. “Mislim da ćeš uspeti da probiješ ta vrata..” reče mu pa dodade “pitanje je samo dal će i koliko to da nas košta…”

"Nadao sam se da će ići malo bolje. Izgleda da snga topa varira, verovatno još uvek nije usavršen."

Do sada se nije nikada sretao sa oružijem koje puca na daljinu, a da to nisu primitivna oružija poput luka i strele, bar ne da se on seća.

"Ima smisla to što pričaš, ja sam tu nekih tri meseca možda. Prestao sam da brojim, a i vreme mi ovde teče nekako čudnije nego u mom svetu, a doduše možda je to samo zbog toga što se još nisam prilagodio na ovaj svet."

Gledao je u Hitomi dok je razgovarao sa njom, a onda opet ispalio metak iz topa.

#card833

/Hp vrata 3000-750-525/

Član 'Ichigo Kurosaki' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 1 #world59

Hitomi je čula kako snaga iz topa udara još jednom u ogromna vrata ispred njih, ali ih ne slomi. Nešto svetlucavo zasija joj u pogledu.
Bolelo je to što im je sreća okrenula leđa. Htela je da vrisne, odbaci sve i pobegne. Ali volela je da istažuje, zar to nije bilo baš ono što je želela za kraj? Mora da se bori za ono što želi i traži. Tražila je ovako nešto već duže vreme, kada bi sad ostavila sve za sobom, sve svoje potebe i verovanja bila bi uzaludna.

*Lepo sad se saberi, govorila je sebi. Još ova vrata, pa idemo dalje... htela je reći a onda se setila da je i to neizvesno. Slika smrti pojavila joj se u glavi. Ne, zaboravi to.. Zaboravi tog dečka!, nastavila je da ponavlja sebi.*

Trgla se naglo iz svog stanja zamišljenosti i pogledala lidera kako se idalje bori s tobom da obori ona vrata.
Čutala je sve vreme od kad je poslednji put opalio iz topa. Čitava dva minuta ništa se čulo nije. Čekala je ko budala, boreći se sa bolom koji je čuvala u sebi. Nije mu ni odgovorila na poslednju izrečenu rečenicu. Moć je polako počela da joj se vraća, još malo pa će se u potpunosti oporaviti.
#card104

*Dobro je da je uporan*
pomislila je *uspeće sigurno.. jednom* nastavila je da govori u mislima.
Iako ga nikada nije susrela. Ichigo više nije gledao u njeom pravcu, niti postavljao dodatna pitanja. Predpostavila je da proučava top, jer je pomenuo kako mu snaga varira.
Kada se pretvorila u potpuno neupotrebljivu osobu?, nastavila je da misli za sebe. Nekada je mogla da bude od pomoći, a sada kako su dani odmicali, sve je manje nalazila svoju „upotrebnu vrednost“.

„Ichigo?“ pozvala ga je, dok je hodala ka dečku narandžaste kose – „Da li se sećaš ti sebe iz proslošti?“

Nakon sto se guzva rascistila i prasina slegla vidjeli su da to nisu ta vrata i da su pogresili. Opet je odlucio da slijedi kapetana noseci u rukama kristal koji im je davao svetla. Sto se vise priblizavao nekoj gomilici to je kristal vise svjetleo.

#card835

Član 'Sōsuke Aizen' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 1 #world53

Neka tišina zavladala je među njima neko vreme. Sve što je čuo bile su njegove misli. Opet je počeo da luta i da se vraća na onaj dan. Kako je krenulo taj dan će biti koban po njega. Mada ovog puta se nešto brže vratio u realnost. Na pomen svog imena okrenuo se ka Hitomi.

"Ne baš, nekih delova kroz fragmente sećanja jedino. Mada mislim da će se sve to vratiti u normalu uskoro. A ti sećaš li se čega?"

Blagi osmeh mu se pojavio na licu. Jedva primetan u tako oskudnom osvetljenju koje je dopiralo od kristala u Aizenovim rukama.

#card833

Član 'Ichigo Kurosaki' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 1 #world52

Kako joj se moć vratila polako, tako je strah manjkao sve više. Nastavila je da gleda pod svetlom kristala. Zaledila se kada je videla minimalan pomak.

#card104

„Sećam se samo mesta odakle sam dosla i večitog pitanja gde se nalazim .. i sada postavljam to pitanje. Zapitate li se nekad da li smo se našli na pravom mestu? “ glas koji je napuštao njene usne činio se kao da ne mari ni za šta, malo je odjekivao u dubokim pečinama i svaki odjek pitanja delovao je sve mračniji sa sve nepoznatim iritirajućim ton.

"Toga sam se i ja u početku sećao, a onda su fragmenti sećanja dolazili sami od sebe. Onaj osećaj deja vua je nešto najbliže kako bih to opisao."

Top ga je već počeo nervira, još jednom je skoncentrisao svoj raitsu u njega i opalio u nadi da će da pogodi i uništi metu ispred sebe, a onda dobacio top nazad Hitomi.

"Ovo je tvoje."

Rekao joj je i odmakao se od vrata malo.

#card833

Član 'Ichigo Kurosaki' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 1 #world68

Lider tima, Ichigo, savladao je i ovu prepreku sa vratim, i top je vratio devojci. Neprekidni napadi su bili prekinuti za tren, koji je Hitomi iskoristila još jednom da uzdahne. Nije spuštala svoj gard ni na sekund, osećajući da poenta nije bila samo srušiti ova vrata.

„Izgleda da je uspelo“ ona reče, nežno.

Kisuke je sjedio sa strane te slusao svoja dva saborca kako pricaju.Sjedio je te vracao svoju potrosenu moc iz bikte sa sijenkama.
Gledao je u tamnu prostorije preko puta njih.Izgubio je pojam o vremenu dok je bio u rusevinama.

#card104

Gledao je kako se kapija ispred njih ruši. Nije hteo odamh da nastavlja dalje kako ne bi izložio tim većoj opasnosti. Hteo je da ih pusti da se odmore malo. Stao je sa strane u krugu osvetljenja kristala i posmatrao saborce.

"Možete odmoriti malo, ako želite."

#card104

Kisuke je sjedio sa strane te gledao svog kapetana,na kratko je pogledao u vrata ali nije vidio nista.Tama je dopirala iz nje.Odmarao se te tako vracao svoju moc.Posle par trenutaka bio je spreman da krenu.Na kratko je pogledao ostale saborce.
#card104