Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Fourth Temple: Ruins Cave 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Fourth Temple: Ruins Cave 3

Podzemni prolazi, pećine i prostorije ispod hramove. Razne stvari se mogu pronaći u ponorima ovih rupa.

Fourth Temple: Ruins Cave 3 Fantasy-art-cave-building-dark-theme-wallpaper-preview

Čim su ušli u prostoriju kiselina iza njih je nestala, ali daleko od toga da su bili sigurni. Odmah po ulazu ka njima su poletele igrice sa svih strana. Zamahnuo je mačem nekoliko puta i odbio sve koje su njemu pretile u tom potezu, a onda stao pored Samaela i bacio pet nozica u senbone koje su išli ka njemu.

"Idu sa svih strana. Pazite."

Povikao je svojim saborcima.
#card342 #card202 #card803

Stiglu su uspešno do osvetljene prostorije gde su divlji senboni krenuli na njih. Hitomi se prva našla na udaru te je krenula da taktizira svoju odbranu, brineći pritom za ostale.
Iskoristila je oružja koja je imala sa sobom i bacila svoje noževe na dovoljnoj distanci, kako bi sigurno susreli senbone koji su krenuli u napad .

#card201  (dodaje se + 48 na dmg)
#card202
#card803 ( 5x  i duplira se dmg)

Nakon što je odradila to, okrenula se da vidi da li je neko povređen – ćutala je, a onda rukom potražila potrebštine za brže zaceljenje rana, koji je možda bio potreban.


Kiselina je bila neutralisana. Iz nekog razloga nije ulazila u tu prostoriju i to ih je činilo donekle sigurnima. MaDa čim su ušli iz svih uglova ka njima je poleteli njemu nepoznato oružje. Kako ga je Ichigo odbranio od većine Samo je izbacio moć ne bi li ga slucajno pogodilo nesto sa leđa.

#card109

Kisuke je uspjesno razbio vrata u komadice ali ih je u sledecoj prostoriji cekala zamka.Na njega i na njegove saborce su ispaljeni senboni.Kisuke je izvadio svoj stap iz kojeg je izasao njegov zanpakuto,te se odbranio.
#card808
#card342

Da, jesu uradili ono sto su htjeli, ali je rezultat bio nezeljen. Sacekao ih je napad nakon razbijanja vrata i nisu smjeli da prime stetu. Aizen je izvadio svoj mac i odbranio se veoma lako.

#card341

#card342

Svi senboni koji su isli prema njemu su se sada mogli naci na podu.

"Ovo je prva osvetljena prostorija. Svetlo jeste malo odlučnije nego dnevno, ali biće odlično mesto za odmor."

Stao je na stranu pokazivajući im da se okupe tu oko njega na uzanijem prostoru. Nije mogao da zna šta ih očekuje tako da nije hteo preterano da rizikuje. Pogledom je prešao preko svih koji su se tu nalazili. Na licima im se video umor tako da će ovaj odmor da im prija.

#card104

Svi su se obradovali svjetlu. Jasno je bilo da je to pšravo mjesto za vracanje svoje moci, vjerovatno ce im trebati kasnije. Oprezni kao i do tada, poceli su da se opustaju.

#card104

Svi su se istrosili, mada je sada vrijeme da to nadoknade. Smotreno je gledao u clanove tima, da zna svaciju tacnu poziciju.

Nije mogao samo da stoji tu u tišini i da ništa ne progovara neko vreme pa je rešio da započne neku priču sa svojim saborcima.


"I šta vas dovodi ovde. Šta vas je podstaklo da krenete na ovu misiju."

Seo je na pod i čekao odgovor od svojih ljudi. Nadao se da će neko da se uključi u razgovor.


#card104


Baklje, vatrene, bile su svuda oko njih.
Otkud to? Nije to mogla predvideti, kao ni ništa od ovoga što im se događalo. Očima boje lavande, zurila je u ostale članove tima.
Ichigo im je postavio pitanje dok su odmarali.
#card104
„Na žalost Ichigo, mislim da nemam odgovarajući odgovor na to pitanje, nekako sam se nadala da ću saznati usput, koji me to „đavo“ naterao da se prijavim. Šta je s tobom?“ odgovori mu, postavivši isto pitanje.

"Ah ja nisam bio te sreće da biram. Više sam kao primoran da dođem zbog ranka koji imam."

Još uvek sam sedeo na podu i pokušavao da se što bolje odmorim i pripremim za nastavak naše male avanture. Samo sam se nadao da će taj Veljko uraditi nešto korisno u budućnosti.

"Poznaješ li možda Veljka?"

#card104

Nemoguće je koncentrisati se.

Bilo je ono što sam pomislila u istom momentu kada sam odsutno noktem palca dodirnula svoje prednje zube, kroz zatvorene usne. Način igranja, i jako loša navika koju sam zadržala kada sam se osećala neugodno, a sada je to prouzrokovano razgovaranjem o nepoznatom sa nepoznatim.
„Čuvenog Veljka? Ne. Nekako se nadam da ćemo ga upoznati na kraju... Šta ti znaš o njemu?“


#card104

"O njemu ne znam gotovo ništa. Jedino ono što smo na kapiji čuli, ali to znaš i ti ako si pažljivo slušala."

Umor na njenom licu gotovo da je nestao. Izgledalo mu je da se potpuno oporavila. Kako su stvari stojale mogli su polako da nastave dalje.

"Uništićemo leva vrata. Uzmi pušku Hitomi."

Dao joj je znak da može da puca po slobodnoj volji.

#card104

U jednom momentu sedela sam na podu i meditirala a u sledećem sam se refleksno trgnula i brzo ustala. Normalno, uzela sam top i krenula da nišanim u leva vrata. Trudila sam se da budem precizna kao i uvek, i nadala što jačem odzivu moći.

-Hajmo! Vrata, otvorte se... Da vidimo šta se krije iza..? – prozborila sam blago odsutno, više sebi u bradu i opalila.


#card833

Član 'Hitomi' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world69

Kada su se vrata konačno srušila iza njih se pojavilo 7 protivnika. Znao je da nisu preterano jaki, ali takođe je znao da su opet pogrešili. Ima li kraja njihovim pogrešnim odlukama. Mislio je u sebi dok je u ruci stvarao laser munje da ispali ka protivnicima. Znao je da je to dovoljno da ih ubije samo se u sebi molio da niko ne izbegne kako bi što pre završili tu prepreku.


#card50 #card43

Član 'Ichigo Kurosaki' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world171 Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world176 Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world173 Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world173 Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world179 Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world173 Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world176

„Zašto sto morali baš da krenemo ovim, težim putem..“ upitala sam u sebi. Okrenula sam se u desno i gledala u ostale iz tima. „Zašto sam ja morala da krenem baš ovim putem..“ Nastavila sam zamišljeno da se pitam zatvorenih očiju dok sam mirovala. Prsti su potražili staklenu bočicu u torbi, koja je čuvala magičan napitak, za slučaj da nekome zatreba hitna pomoć.

#card104

Kao što je i pretpostavio napad je bio dovoljan da ih porazi. Jedino je jedan uspeo da izbegne, ali on nije trebao da mu pravi toliki problem. Kako su svi napadi išli na njega stvorio je barijeru ispred sebe. Kada su prišli svi napadi izašao je van barijere i iz prsta ispalio laser ka protivniku, a onda se opet vratio iza barijere kako bi se odbranio od eventualnog napada.

#card348 #card350

Član 'Ichigo Kurosaki' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


' NPC Corrupted Pawn' :
Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world174

„Spremni za dalje, zar ne ? “
Hitomi je jednom nogom zakoračila ka vratim koja su se nalazila pravo ispred njih, pravo od ulaza u pećinu. Moć joj se skroz povratila, tako da je uz manje muke, skoro lenjo, podigla top i nišanila u njih. Devojka lila kose pogledala je prostudirajući načas lica ljudi iz tima, a zatim se okrenula pravo sa stisnutom vilicom ali i osmehom na usnama. Hitomine oči su se fokusirale na vrata koja je upravo krenula da gađa, a zatim opalila....



#card833

Član 'Hitomi' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world74

Sad vec provereno da se u svakoj prostoriji krije po neka određena količina novca izvadio je svoj kristal koji je bacao dodatno svjetlo na prostoriju. Šetao je prostorijom dok konačno nsvjetno nije postalo jače. Tu se sagao i pokupio nešto zlatnika sa poda.

#card835

Član 'Sōsuke Aizen' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world55

Jos jedna prostorija i stigli su tamo gde su zamislili. Vrata koja je trebalo srušiti nalazila su se sa njihove leve strane. Odmakao se od vrata Kako bi neko sa onom čudnom spravom mogao da ih uništi i da konačno saznaju da li je to izlaz iz pećine. Za To vreme gledao je svoj mač i proveravao balans oštrice

Nekoliko trenutaka kasnije ušla je i ona u ovo prostoriju ustremila pogled na vrata koje je trebalo otvoriti i zgrabila top. Hitomi je naciljala vrata uz odobrenje tima. Njene oči su se blago zamutile ubrzo nakon što je opalila iz stopa i pogledala ishod...

#card833

Član 'Hitomi' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world61

Nasli su se u 3. pecini kroz koju su prosli. Vjerovali su da je tuda put koji bi ih odveo dalje. Mozda cak i napolje. Vidjela se odlucnost u ocima njegovih kolega iz tima. Samo je trebalo da prodju kroz ova vrata. Aizen se blago nasmijao i pogledao u vodju tima.

[center]Konačno stigli su i u tu misteriozni prostoriju u koju su planirali. Bez neke njegove komande Hitomi je već opalilapo zidu. Izgleda da su svi skontali šta on želi da postigne tako da su radili bez neke preterane motivacije.

"To treba da bude izlaz. Izgleda da veljka nema ovde. Drugi timovi imaju više sreće pretpostavljam"

Čekao je Hitomin još jedan pucanj.

Unutar prostorije, ostatak tima se skupio i čekao ishod, shvativši da su šanse bivale sve manje sada kada su prešli ovoliki put. Još neko je čekao osim njih, Veljko. Svako od njih zapravo je najviše čekao da pronađe ovog čoveka.

„hmm dakle jedan pogodak nije dovoljan bio“ devojka je glasno rekla i duboko udahnula vazduh, pre nego što je opalila iz topa još jednom, ka vratima.



#card833

Član 'Hitomi' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Fourth Temple: Ruins Cave 3 #world64

Kisuke se vrayio u 3 sobu zajedno sa saborcima kako bi razvalio vrata.Kada je stigao tamo bilo je isto kao i kad su otisli.Njegov saborac je pucao na vrata.Kisuke je pozelio da vidi svjetlo dana.Htio je da ostane u konyaktu sa ostalim u kontaktu.