Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Enigma Plateau - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Enigma Plateau

First topic message reminder :

Enigma Plateau - Page 2 0tMVwO4

Enigma visoravan je stenovita ravnica smještena u zemlji stena. Ravnica je karakteristična po svojim čudnim i bizarnim stenovitim strukturama koje se čine neobjašnjivima. Atmosfera oko Enigma visoravni je neugodna i misteriozna, s jezivim osjećajem koji prožima zrak.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Enigma Plateau - Page 2 #world216

Mač od protivnika poništava peščanu ruku i zaleće se ka menj, doduše neuspešno. Skakutanjem repozicioniram se opet na 15ak metara od protivnika, Na šta šaljem još po koji napad na svog protivnika. Zamahom ruke šaljem granje na protivnika i još jedan talas peska. Granje ima 700 dmg a pesak ima 1100 dmg. Protivnik je pokazivao odlučnost, al neću mu dozvoliti da me savlada.

#card1206 #card1446

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Enigma Plateau - Page 2 #world220

Stvaram chakra barijeru ispred sebe koja će upiti zagarantovan damage ovog napada, a potom moje telo olakšava, postajući vazduh. Njegov napad je imao neki mali uticaj na mene (čitavih 100 dmg) al meni to nije smetalo. Nakon njrgovog poraza i odbrane od napada, izlazim iz imuniteta i prilazim njegovom beživotnom telu - počevši potragu za još jednu senjutsu kocku.

#card239 #card152

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Enigma Plateau - Page 2 #world2 Enigma Plateau - Page 2 #world1

Naizgled smorenu facu ubrzo je ukrasio osmeh - opipao sam još jednu kockicu. Spretno sam ja izvadio iz džepa beživotnog tela, a potom sam je smestio u unutrašnji džep. Misija je za sad bila uspešna. Nakon kraćeg odmora, nastavio sam dalje u nešto hladnije oblasti, jureći naredni trag.

Divus je stigao do ivice Kamenog Mora, ogromne oblasti prekrivene nepristupačnim stijenama i skrivenim pećinama. Ova regija je poznata po svojoj surovosti, ali i po tome što je savršeno mesto za skrivene operacije. Sunce je polako zalazilo iza horizonta, bojajući nebo u nijanse crvene i narandžaste, dok su duge senke padale preko kamenja. Idealno vreme za neprimetno kretanje.

Divus je povukao svoj maskirni plašt čvrsto oko sebe, njegovi pokreti bili su tihi i pažljivi. Svaki korak bio je promišljen, kako bi izbegao lomljenje kamenja pod nogama koje bi moglo otkriti njegovu prisutnost. U trenutku kada je kročio u Kameno More, osećao je težinu misije koja je pred njim. Njegova meta, Kage no Yami, bila je poznata po svojim veštinama u manipulaciji i smirivanju sukoba, ali sada je bila pretnja koju je morao eliminisati.

Zastao je na trenutak, osluškujući okolinu. Zvuk vetra koji je prolazio kroz uske prolaze i odjekujući zov ptica grabljivica bili su jedini zvuci koji su narušavali tišinu. Divus je izveo nekoliko ručnih pečata i aktivirao svoju senzor tehniku. Njegova čula su se proširila, pretražujući oblast za bilo kakve znake života ili zamki.

U početku nije bilo ničega. Ali onda, na rubu njegovog senzorskog polja, primetio je slabe tragove čuvara koji su patrolirali blizu ulaza u jednu od pećina. Bili su vešto sakriveni, ali Divus je bio još veštiji. Pratio je njihove pokrete, čekajući pravi trenutak da se približi.

Tiho kao senka, Divus se kretao bliže. Njegove oči su se brzo prilagođavale promenama svetlosti dok je ulazio dublje u pećinu. Primetio je nekoliko tragova u prašini na zemlji. Bili su sveži, što je značilo da je Kage no Yami nedavno prošao ovuda. Tragovi su bili neujednačeni, ukazujući na užurbane pokrete. Možda su bili svesni njegove prisutnosti ili su jednostavno žurili da završe svoje planove.

Divus se konačno našao ispred glavne prostorije, srce skrovišta Kage no Yami. Prostorija je bila osvetljena bakljama, a kroz male pukotine u zidovima ulazili su tračci mesečine, dodajući sablasnu atmosferu. Unutra su se nalazili vođe Kage no Yami, okupirani mapama i dokumentima na velikom kamenom stolu. Njihove senke su se pokretale po zidovima dok su razgovarali i gestikulirali. Divus je znao da mora delovati brzo i odlučno.

#card113
Širim zidove i lomim krov kako bi se špilja počela urušavati

U toj zbrci, Divus se kretao brzo i precizno. Njegova figura bila je senka među dimom napravljenog od napada, nevidljiva za oči zbunjenih neprijatelja. Korišćenjem svoje brzine, neutralizovao je čuvare i diplomate jednog po jednog. Svaki napad bio je smrtonosan i precizan, bez trenutka oklevanja.

Vođe Kage no Yami su pokušale da se povuku, nadajući se da će pronaći spas u haosu. Ali Divus je bio korak ispred njih. Presreo ih je na izlazu, blokirajući im put. Njegove oči su blistale odlučnošću dok je izvlačio svoj kunai.

Nakon žestoke borbe, prostorija je bila ispunjena tišinom. Vođe Kage no Yami su bile poražene, a njihovi saveznici neutralizovani. Divus je stajao usred ruševina, osluškujući tišinu koja je usledila posle bitke. Osetio je olakšanje, ali je znao da još nije kraj. Pažljivo je pregledao prostoriju, skupljajući sve dokumente i opremu koje je Kage no Yami koristio. Uništio je sve što bi moglo pomoći neprijateljima ili otkriti bilo kakve informacije o njegovoj misiji. Kada je bio siguran da je sve uništeno, izvadio je specijalni svitak i poslao signal svojoj bazi o uspehu misije.

Divus je izlazio iz Kamenog Mora pod okriljem noći. Njegovo telo je bilo umorno, ali je osećao olakšanje i ponos zbog uspešno izvršene misije. Svaki korak ka izlazu bio je lakši, znajući da je još jedna pretnja eliminisana. Kameno More je ponovo bilo mirno, a Divus je znao da je ispunio svoj zadatak sa čašću i veštinom.

Dok se udaljavao od Kamenog Mora, misli su mu se vraćale na trenutke borbe i strategije koju je koristio. Znao je da ga čekaju nove misije, ali za sada je mogao da uživa u osećaju postignuća i mira.

Ja idem i razmišljam šta da radim i setim se da moram da istrazi nešto te dodje Pain i akasuki i krenu na mene jer sam devetorepa jure me nadje sasuke i nervozan krene na itachi iznevirano dodje i jiraiya te borba između akasuki i nas 3 je najstasnija