Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Bushima Ridge - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Bushima Ridge

First topic message reminder :

Bushima Ridge - Page 2 FggR4aE

Bushima Ridge predstavlja opasno područje stenovite obale, izložene snažnim vetrovima i udarima talasa iz beskrajnog mora. Nepredvidljivo vreme i žestoke oluje čine ga opasnim mestom čak i za najveštije ninje.



Dok sam se odmarao, misli su mi lutale. Sećao sam se svih opasnosti kroz koje sam prošao i svih prepreka koje sam savladao. "Ovo nije kraj," govorio sam sebi, "ali si bliži cilju." Talasi su udarali o stene, stvarajući umirujući zvuk. Zatvorio sam oči i pokušao da se opustim, znajući da je svaka minuta odmora dragocena. "Nastavi dalje," rekao sam, "ne smeš stati." Osećao sam kako mi snaga polako vraća i bio sam spreman za poslednji deo puta.



Jutro je donelo novi dan i novu nadu. Vetar je bio blaži, a sunce je probijalo oblake. Krenuo sam dalje, pažljivo birajući svaki korak. Staze su postajale sve sigurnije, a osećaj olakšanja rastao je sa svakim korakom. Konačno, stigao sam do izlaza iz Bushima Ridge. Okrenuo sam se da pogledam iza sebe, osećajući ponos zbog svega što sam prošao. "Uspeo si," rekao sam sam sebi, "sada nastavi dalje." Krenuo sam ka novom cilju, znajući da me čekaju nove avanture i novi izazovi.


Orzek je dosao na novo mesto gde je trebao da se nalazi tenin kojeg je.Orzek trebao da porazi kao i svaki put do sada. Šetao je malo dok nije naleteo na protivnika a kada ga je video odmah je napao sa blastom munje kao i inače. Nadao se da će ga odmah pobediti bez mnogo muke.

#card186
400dmg na ken
#card160
Stunujem protivnika
#card665
Stvaram malo pače 

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Bushima Ridge - Page 2 #world212

Orzek je stunovao protivnika I odmah nakon toga ga je i ubio sa svojom katanom. Ostalo muje da se odbrani od još par napada i onda da ide na novu misiju. Zamenio se sa nekim kamenom koji je bio blizu kako bi izbegao napad a zatim je pretrazio teninovo telo u nadi da ce naci seiki kockice. 

#card1
Izbegavam napad
#card353
#card19
Ubijam tenina

The member 'Orzek' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Bushima Ridge - Page 2 #world1 Bushima Ridge - Page 2 #world1

Orzek je bio jako srecan što je našao seiki kocku kod ovog ninje i što mu je ostalo samo da uradi još jednu misiju. No idalje je morao da se odbrani od napada koji je tenin poslao. Zamenio se sa nekim kamenom kako bi izbegao taj napad da ga ne bi pogodio.

#card1
Izbegavam napad

Orzek se jako smorio jer je morao da se ovoliko dugo brani od napada ali je odlučio da nakon što se odbrani od ovog napada nastavi dalje svoju misiju. Ponovno se zamenio sa kamenom kako bi izbegao siljke a zatim je primio 700dmg od druga dva napada. Nakon toga krenuo je na novog tenina.

#card1