Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Zenkotsu - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Zenkotsu

First topic message reminder :

Zenkotsu - Page 3 FKIFu8G

Zenkotsu močvara je mutno i opasno prostranstvo močvarnih područja. Vazduh je zagušljiv od smrada truljenja, a zvukovi zujanja insekata ispunjavaju uši. Mutne vode krcate su opasnim stvorenjima, a gusta, zamršena vegetacija krije razne opasnosti. Uprkos opasnostima, kaže se da močvara čuva velike tajne za one dovoljno hrabre da se upuste u njene dubine. Močvara nosi ime po Zenkotsu, zloglasnom zlikovcu iz ninja ere čije se stanište verovalo nalazilo negde u njenoj unutrašnjosti.

Vidi da mu se približava tales vode i brzo reagure,stvara ispred sebe zid koji će ga odbraniti od ovog ogromnog napada.
#card120
Zid od 600 hp-a se stvara ispred njega,talas vode udara i zid pada velikim tresom,kreirajući ogroman TRAS na kontakt sa tlom.
Rikuto gleda kako čunin pad mrtav od napada koji ga je pogodio.
"Još jedna misija gotova...",Rikuta govori sebi i sjedi nazad na pod,umoran od borbe koja se desila.
Možda će malio prileći koji minut.....dok ne dobije snage da se vrati nazad u selo.
Naslanje se na drvo i zatvara oči na kojih par sati.

7 sati je prošlo otkad je misija urađena,Rikuto je polako pogledao oko sebe zatim ustao sa poda,dižući svoj šešir u procesu. Pošto je misija bila završena nije znao šta da radi ali je imao već nekoliko opcija na umu:
*1) Mogao bi malo da sjedi tu i odmara se i uživa u umjetnosti i jednostavnini prirode;*
*2)Mogao je da se vrati nazad u selo,ali postojala je šansa da ga neko opet napadne,što nije htio;*
*3)Mogao je da uradi malu turu oko sveta je i da ide sa oblasti u oblast.*

To su bile tri opcije koje je imao,međutim dok je razmišljao zvuk iz obližnjeg žbuna mu je odvratio pažnju i on se brzo okrenuo.

Malo se iznenadio i pogledao u žbunj,iz koga je izašla....žaba? Rikutu su se oči malo raširile dok je gledao čudesno stvorenje,koje je gledalo u njega svojim buljkavim očima.
Zenkotsu - Page 3 200w.gif?cid=6c09b9523atzazrcnhe1i4adhvadlhfgzdaja883tj9sx695&ep=v1_videos_search&rid=200w
"KREK.", zvuk koji je žaba proizvela izašla je iz dubine njene duše. Rikuto je pogledao dole na žabu,malo je bilo čudno to što je ovoliko bio iznenađen sa žabom,i to običnom žabom....možda je počeo gubiti razum,da...moguće je.
Pogledao je nazad u žabu,koja je buljkavo gledala u njega i ponekad proizvela isti zvuk kao i malo pre.
Polagano je uzeo trenutak da razmisli a zatim čučnuo i podigao žabu u svoje dlanove.
"Kako se zoveš?",promrmljao je ispod brade,dok je gledao čudesno stvorenje koje je mirno stojalo u njegovim šakama.

"KREK",Čudesno stvorenje je odgovorilo još jednom,izraz na njenom licu nije se menjao i nastavljalo je da gleda u Rikuta buljavim pogledom koji nije imao nijednu pomisao iza tih očiju.
"Hah...lijepo ime. Otsada ćeš da putuješ sa mnom,kako ti se čini?"

Nakon nekoliko sekundi životinja je opet odgovorila i ispustila isti zvuk,Rikuto je klimnuo glavom i stavio je na rame.
Ovo je početak jednog dobrog prijateljstva.

Nakon nekog vremena studiranja žabe Rikuto je klimnuo glavom i zatim je potapkao po glavi,pošto je već bilo dugo otkad je otišao izvan sela odlučio je da malo istraži svijet i vidi tajne svijeta i kakva mjesta tačno postoje i lijepota njihova.
Žaba na Rikutovom ramenu je trepnulo i ispistula isti zvuk koje sve te žabe vole da proizvode. Lijepo je zvučalo,opuštajuće ali i umjetnistički glamurozno. Ova žaba je doista zadivljujuće stvorenje koje se ne može opisati rječima. Kad bi stavio papir i napisao svakku riječ koja bi definisala ljepotu,nijena od tih rječi ne bi mogla da opiše ljepotu koje je ovo stvorenje imalo.
"Idemo....uskoro ć sumrak a onda neće se ništa vidjeti..."

Nakon nekog vremena studiranja žabe Rikuto je klimnuo glavom i zatim je potapkao po glavi,pošto je već bilo dugo otkad je otišao izvan sela odlučio je da malo istraži svijet i vidi tajne svijeta i kakva mjesta tačno postoje i lijepota njihova.
Žaba na Rikutovom ramenu je trepnulo i ispistula isti zvuk koje sve te žabe vole da proizvode. Lijepo je zvučalo,opuštajuće ali i umjetnistički glamurozno. Ova žaba je doista zadivljujuće stvorenje koje se ne može opisati rječima. Kad bi stavio papir i napisao svakku riječ koja bi definisala ljepotu,nijena od tih rječi ne bi mogla da opiše ljepotu koje je ovo stvorenje imalo.
"Idemo....uskoro ć sumrak a onda neće se ništa vidjeti..."



1. Priprema i Prvi Susret
Zemlja Šuma, Zenkotsu Kotan, bila je poznata po svojim gustim šumama i magičnim pejzažima. Međutim, sada je bila centar operacije za razotkrivanje špijuna iz Fukushu Plemena, specijalista za genjutsu. Moja misija bila je jednostavna, ali opasna: otkriti i neutralizovati špijuna koji je infiltrirao naš Yakuza red.

Krećući se kroz guste šume, pokušavao sam da ostanem neprimetan. Fukushu Pleme je bilo poznato po svojoj sposobnosti da manipuliše osnovnim čulima svojih protivnika. To je značilo da moram biti dvostruko oprezan.

"Zenkotsu Kotan je opasno mesto," rekao sam sebi dok sam prelazio preko brda. "Moram biti spreman na sve."

Dok sam se približavao centru šume, naišao sam na staru napuštenu kolibu. Bio je to savršeno mesto za skrivanje. Oprezno sam ušao, nadajući se da ću pronaći neki trag. Unutra je bilo mračno i tiho, ali sam ubrzo ugledao nešto neobično. Na stolu je bio dnevnik, delimično skriven ispod gomile starih pergamenata. Otvorio sam ga i počeo da čitam.

"Izveštaji ukazuju na prisustvo neprijateljskih ninji u blizini," pisalo je u dnevniku. Bilo je jasno da je ovo dnevnik špijuna. Saznao sam da je jedan od članova Fukushu Plemena bio ovde i posmatrao naše pokrete. Dok sam čitao dalje, začuo sam šum iza sebe. Okrenuo sam se brzo, spreman za borbu ali nažalost nije bilo ikoga.

"





2. Spijun je nadjen

Još nekoliko puta mi se učinilo da me neko posmatra i da neko nešto želi od mene. "Moguće je da su to domorodačka plema iz šume." Govorio sam sebi dok sam spaljiva spise i dnevnike iz ove nepoznate kolibe. Stvarno nisam znao šta da očekujem te sam brzo pošao svojoj bazi.

Sat vremena kasnije

Mora da ih je plamen upozorio. Onoga trenutka kada sam kročio u svoje skrovište shvatih da sam upao u neki čudni genjutsu. Koncentracijom, meditacijom i chakrom sam uspešno uspeo da razbijem genjutsu svog protivnika a kada sam to uradio: preda mnom je stajao visok, mršav ninja, sa hladnim osmehom na licu.

"Tražiš mene?" upitao je, njegov glas bio je mekan, ali prepun opasnosti.

"Jesi li ti špijun?" upitao sam, stiskajući kunai u ruci.

"Možda jesam," odgovorio je, a njegova figura počela je da se zamagljuje. Shvatio sam da je ovo još jedan genjutsu.

Napao me je brzo, ali uspeo sam da pariram njegovom napadu. Borba je bila intenzivna, ali uspeo sam da ga onesposobim. Bio je to tek prvi korak u mojoj misiji, ali znao sam da me čeka još mnogo toga. Špijun je bio razotkriven, ali morao sam da otkrijem celu mrežu pre nego što završim sa njim.




3. Ispitivanje i Saznavanje Istine

Nakon što sam uspeo da onesposobim špijuna iz Fukushu Plemena, morao sam da ga ispitam. Bio je vezan i onesposobljen, ali znao sam da moram biti oprezan. Špijuni ovog plemena bili su poznati po svojim sposobnostima da manipulišu umovima svojih protivnika čak i kad su zarobljeni.

"Ko si ti?" upitao sam ga, držeći kunai u pripravnosti. Njegove oči su bile hladne, ali je delovao mirno.

"Zar misliš da ćeš izvući informacije iz mene?" odgovorio je sa osmehom. "Fukushu Pleme je mnogo moćnije nego što možeš zamisliti."

"Reci mi sve što znaš," rekao sam, približavajući se. "Šta je tvoj cilj ovde u Zenkotsu Kotanu?"

"Naš cilj je uvek bio isti," odgovorio je tiho. "Uništiti vaše redove iznutra. Mi smo majstori genjutsua. Možemo naterati bilo koga da vidi ono što želimo da vidi."

Dok je govorio, shvatio sam da koristi genjutsu da pokuša da manipuliše mojim umom. Morao sam biti oprezan. Brzo sam izvukao bombicu za ometanje genjutsua i aktivirao je. Eksplozija je stvorila blagu svetlost, a iluzije su nestale.

"Nemaš nikakve šanse," rekao sam odlučno. "Reci mi sve što znaš ili ćeš se suočiti sa posledicama."

"U redu, u redu," odgovorio je, konačno pokazujući znakove straha. "Naša baza je duboko u šumi, u starom hramu. Tamo su naši vođe. Ako želiš da ih poraziš, moraćeš da prođeš kroz nas." Bilo je i više nego jasno da je ovo bio samo početak i da me ovaj nindža želi nasamariti. Želeo sam da upadnem u zamku. Morao sam da pronađem bazu i neutralizujem preostale špijune. Posle nekoliko sati ispitivanja ustio sam špijuna, ali sam ga pratio. Znao sam da će me odvesti do njihovog skrovišta.





4. Konačna borba

Prateći špijuna iz Fukushu Plemena, kretao sam se kroz gustu šumu Zenkotsu Kotana. Njegovi koraci su bili tihi, ali sam ga pažljivo pratio. Znao sam da me vodi do njihove baze, ali sam morao biti oprezan. Njihove sposobnosti genjutsua mogle su lako da me zavaraju. Nakon nekoliko sati hodanja, stigli smo do starog hrama skrivenog među drvećem. Bilo je očigledno da je ovo njihovo glavno skrovište. Špijun je stao ispred ulaza i okrenuo se prema meni.

"Ovde je kraj puta za tebe," rekao je sa osmehom. "Vođe su unutra. Ali nećeš ih lako pobediti."

"Onda ćemo to videti," odgovorio sam odlučno, pripremajući se za ulazak.

Dok sam ulazio u hram, osećao sam kako se atmosfera menja. Unutrašnjost hrama bila je mračna i tajanstvena, sa zidovima prekrivenim starim runama. Zvukovi su bili prigušeni, kao da je samo prisustvo genjutsua iskrivilo stvarnost. U središtu hrama stajali su vođe Fukushu Plemena, obučenih u tamne haljine. Njihove oči su sijale zlom, a njihova prisutnost bila je zastrašujuća.

"Došao si da nas zaustaviš?" upitao je jedan od njih, njegov glas bio je dubok i prepun pretnje.

"Došao sam," odgovorio sam, izvlačeći svoje oružje.

Borba je bila neizbežna. Vođe su koristile svoje genjutsu da stvore iluzije, ali sam uspeo da ostanem fokusiran. Koristeći svoje ometajuće bombe, destabilizovao sam njihove napade. Borba je bila žestoka, ali uspeo sam da ih oslabim dovoljno da ih onesposobim.

"Ovo nije kraj," rekao je vođa pre nego što je pao. "Ima nas još mnogo."

Nakon što sam onesposobio vođe Fukushu Plemena, znao sam da je ostalo još nekoliko špijuna koji su se skrivali u Zenkotsu Kotanu. Njihova mreža bila je razgranata, ali morao sam da ih pronađem i neutralizujem. Dok sam se kretao kroz hram, naišao sam na poslednjeg preostalog špijuna. Njegova figura bila je skrivena u senkama, ali mogao sam osetiti njegovu prisutnost.

"Znaš da ne možeš pobediti," rekao je hladno, izlazeći iz senki. "Mi smo Fukushu Pleme. Naše veštine genjutsua su neprevaziđene."

"Videćemo o tome," odgovorio sam, pripremajući se za borbu.

Borba je počela brzo. Špijun je koristio genjutsu da stvori iluzije, ali sam uspeo da ostanem fokusiran. Koristio sam svoje ometajuće bombe da destabilizujem njegove napade i postepeno ga onesposobim.

"Ne možeš me pobediti," vikao je, pokušavajući da se oslobodi.

"Već sam te pobedio," rekao sam, zadavajući završni udarac.

Sa poslednjim špijunom neutralizovanim, znao sam da je misija završena. Fukushu Pleme je bilo razotkriveno i njihova mreža uništena. Zemlja Šuma, Zenkotsu Kotan, bila je konačno slobodna od njihove manipulacije.

zatim posle gadne mocvare koju je jedva prosao sledila je dzinovska suma sa drvecima viskim otprilike 30 metara ako ne i vise.cudio se kako je samo nekoliko minuta pesacenja dovoljno da skroz promeni lokaciju i vidi nove lokacije tako brzo.

kada je stavio ruku na jedno od drveta dobio je naglu zelju da ase popne na njega jer je kao dete bio najbolji u penjanju po drvima.Bio je najbolji jer su svi ostali bili neuspesni da se popnu cakj i n a prvu granu dok je nishikawa lagano dolazio do vrha drveta zxa rekordno vreme.

nije se ustrcavao pa se odma skinuo i skocio na drvu bolih nogu jkako bi imao bnolji hvat nad drvetom.iakop je bilo dosta debelo nishikawa je prolazio rupe na kori kako bi stavio svoje prxste tu i bolje sxe odrazio svaki put kada bih hteo otici na gore.

Noć je prekrivala Zemlju Šuma kao gusti veo, a jedina svetlost dolazila je od meseca koji se probijao kroz krošnje drveća. Moj dah je bio tih, pažljivo kontrolisan, dok sam se nečujno kretao kroz Zenkotsu Kotan. Ovo je bio teritorij neprijatelja, Grupa Hoshizora Kage, odmetnuti nindže čiji je simbol postao sinonim za strah. Nosili su znak zloglasne organizacije i koristili zabranjene tehnike koje manipulišu senkama i kontrolišu umove.
Zadatak mi je bio jasan, preživeti u ovom neprijateljskom okruženju i eliminisati pretnju, ali bilo je jasno da nas oni neće čekati skrštenih ruku. Okolne senke su delovale življe nego inače, kao da su bile pod nekom nevidljivom kontrolom. Prvi zadatak bio je locirati ih pre nego što oni lociraju mene.
Krećući se između stabala, sve vreme sam osmatrao, prateći svaki šum, svaki pokret u tami. Moram biti spreman na sve, jer Hoshizora Kage nisu obični protivnici.

Dok sam napredovao kroz šumu, osećaj jeze polako me je obuzimao. Senke su bile guste i činilo se kao da su posedovale sopstvenu volju. Nije prošlo dugo pre nego što sam primetio njih, četvoricu članova Hoshizora Kage grupe. Kretali su se tiho, ali ja sam bio obazriv. Znao sam da će napasti iz senki, koristeći svoje zabranjene tehnike.

Sakrivši se iza velikog drveta, pratio sam njihove pokrete, pokušavajući da procenim njihove sposobnosti. Njihove senke su se protezale dalje nego što bi trebalo, neprirodno se šireći po zemlji. Znao sam da je to znak manipulacije. Ako ih napadnem direktno, verovatno bih završio zarobljen u njihovim senkama. Moram da im priđem iz ugla gde neće očekivati napad.

Čekao sam trenutak, pažljivo osluškujući njihove razgovore. Trebalo je da saznam što više pre nego što napadnem. Ovo nije bio trenutak za ishitrene poteze.

Napetost u vazduhu bila je gotovo opipljiva. Senke su se igrale oko mene, ali znao sam da je to trik. Pripremio sam oružje i usredsredio se na to da zaseda bude savršeno tempirana. Četvorica Hoshizora Kage su se opustili, misleći da su sigurni. Bili su u razgovoru, nesvesni moje prisutnosti, što mi je dalo savršen trenutak za udarac.

Izvukao sam kunai, fokusirajući se na jednog člana grupe koji je stajao najbliže. Koristeći brzinu i preciznost, bacio sam oružje, ciljajući njegov vrat. Pogodak je bio precizan, pao je bez zvuka. Međutim, to je bio tek početak. Preostala trojica odmah su reagovala, senke su se pomerile poput talasa prema meni.

U trenutku kada su me otkrili, skočio sam unazad, radeći znake rukama. Bilo je jasno da neće biti povlačenja. Sada je vreme za borbu na život i smrt.

Njihove senke bile su svuda oko mene, napadajući sa svih strana. Brzina njihovih pokreta bila je zastrašujuća, a njihova kontrola nad senkama gotovo savršena. Bio sam pritisnut sa svih strana, ali nisam gubio fokus. Morao sam da ostanem hladne glave. Koristeći svoje korenje, odbio sam senke koje su pokušavale da me obaviju, dok sam istovremeno planirao sledeći potez.

Dok sam se branio, primetio sam slabost u njihovim tehnikama – senke su bile povezane sa njihovim telima. Ako bih mogao da ih dovoljno oslabim, tehnike bi izgubile moć. Sa tim u vidu, napao sam najbližeg nindžu, ciljajući ga direktno. Udarac je bio brz i precizan, a kada je pao, senke su se povukle. Preostala dvojica su delovala opreznije, ali znao sam da ih mogu savladati.

Borba je bila nemilosrdna, ali preživeti u ovakvom okruženju značilo je biti nemilosrdniji od neprijatelja. Nakon nekoliko minuta intezivne borbe i druga dvojica su bili na zemlji probodeni mojim korenjem. Moj zadatak ovde bio je gotov i bilo je vreme da se vratim nazad.