Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Unmarked Graveyard

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Unmarked Graveyard

Unmarked Graveyard BGJWk2p

Duboko u šumi nalazi se skriveno groblje, poznato samo odabranima. To je mesto tišine i ozbiljnosti, gde počivaju pali shinobiji. Većina grobova nema obeležje. Vazduh je težak od tereta gubitka i sećanja. Samo oni koji su stekli pravo da posete ovo sveto mesto dobijaju dozvolu za ulazak.

Posto sam dobio zadatak sa vrha da odradim misiji u pobijem neke randome (ustase vrv) dosao sam do oblasni 31 na neko groblje gde bi oni trebali da se nalaze, taman da ih sarhanim tu kad padnu od moje ruke, ugledao sam ih trojcu kako kradu iz nekog groba i odlucio sam da ih napadnem.
#card27

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world177

Jebo si me usta tu iskr, al imam ja jos konja za trku ne brini. Stvaram lagano jezero Palicko takoreci pa te polim vodom po faci kao sto sam tvoju kevu pre neki dan.

#card1
#card28
#card29
#card24

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world177

Idemo Jovo nanovo znaci, nista svapujem se sa drvetom da bi te dodzovao i hilujem se (da bih mu posle jebao mater).

#card1

#card8

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world172

Lagani dodge u water prison.


#card1

#card26

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world177

Opet se zamenjujem sa drvetom pa ga pljujem vodom po faci.

#card1

#card27

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world179

Posto si ocigledno bolji igrac od mene odlucujem da te izazovem na ferku da ti bacim jedan bam snogu.

#card13

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world174

Ma naduvas mi jaja.


#card1

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world173

Pecnuo sam ti kevu na fejsu jos pre 15 god majmune.


#card1

#card27

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world180

Iskr sad si me uvredio, mater ti jebem Ustasku.

#card28

#card24

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world174

A ti vec mozes patku da mi izvudas.


#card1

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world178

Evo i ja tb polim do smrti.

#card1

#card27

The member 'Favella' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Unmarked Graveyard #world171

Pozdrav braco mater vam jebem Ustasku svima jos jednom. Aj idem ca sad.

#card1

Tiho mesto, nema protivnika na vidiku.

Nakon dobrog spavanje i lepog odmora dosao je 4 dan treninga Shina.Ovo je bila savrsena praksa i mali odmor od teskog istrajnog treninga koj traje svaki dan.Jednođ kada ga Shin bude zavrsio u potpunosti izacice kao cvrst ninja mr samo po snazi vec i mentalin sposobnostima.Tako da je dosao na misiju da vidi svoje napredke koje je ostavrio za 3 dana treninga kojeg je sam osmislio.Posao je sa saborcem Saburom s kim je i proslog puta radio misiju ovog puta samo su uzeli jednu tezu misiju.Naravno da su bili naostreni i zapeti kao puske za protivnike koji nisu bili svesni sta ih ceka.

Nova Zenith, uvučen u gustu šumu, priziva svoju duboku unutarnju snagu dok se približava skrivenom groblju. Miris zemlje i smole ispunjava zrak dok se probija kroz zavojite staze. Svaki korak odjekuje u tišini, podsjećajući ga na težinu njegove misije.

Pred ulazom, Nova zastaje, osjećajući poštovanje prema duhovima koji počivaju ovdje. Bez riječi, pokazuje svoj identifikacijski znak, znajući da je pravo posjeta ovom svetom mjestu zasluženo, ne traženo.

Dok korača kroz skrovite aleje groblja, Nova traži tragove odbjeglih ninja, svjestan da su se možda sklonili ovdje, tražeći utočište ili saveznike. Njegovi osjeti su pojačani, svaki šum lista ili škripa grana može biti znak prisutnosti.

Svaki grob bez obilježja podsjeća ga na cijenu ratovanja, na žrtve koje su položili njegovi prethodnici. U njegovom srcu tinja odlučnost da pronađe nestale, ali i poštovanje prema onima koji su pali u borbi.

Dok korača dalje, Nova Zenith zna da mu predstoji težak zadatak, ali je spreman suočiti se sa svim izazovima kako bi obavio svoju dužnost i vratio red u njegovu zemlju.




Dok Nova Zenith napreduje kroz skrovite staze groblja, njegovi osjeti su na oprezu, čekajući na svaki znak prisutnosti odbjeglih ninji. Tišina ga obavija poput plašta, a težina gubitka i sjećanja pritišće mu srce.

Nenadano, Nova primjećuje suptilne tragove - sitne oznake koraka i labavi tragovi mahovine. To su znakovi da su odbjegli ninje nedavno bili ovdje.

Nova prati tragove kroz labirint groblja, njegovi koraci postaju brži i odlučniji. Svaki prolazak kroz redove grobova podsjeća ga na važnost njegove misije i obavezu prema svojoj zemlji.

Konačno, Nova dolazi do skrovitog kutka groblja, gdje nalazi sklonište odbjeglih ninji. Njegov izraz lica ozbiljan, ali odlučan, dok se sprema suočiti s njima i vratiti ih pred lice pravde.



U tihoj noći pristigao sam na ovu lokaciju. Toliko mirno mesto, a opet vrvi sa nekom natprirodnom energijom. Možda je do mrtvih, a možda čak i do živih koji su koristili ovo mesto kako bi prikrili svoje prisustvo. Misija mi je da porazim 3 jounina, a to ću i uraditi.

Pesak je podivljao oko mene i krenuo je na neprijatelja kako bi ih utišao.

#card1448 #card1460 #card1446

1100 damagea, 400 nivoa peska na groblju.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Unmarked Graveyard #world192 Unmarked Graveyard #world198 Unmarked Graveyard #world195

Moje telo se stapa sa vodom i izbegava sve nadolazeće napade. Dvojica su pala, ostao je još samo jedan protivnik.

#card49 #card1457

Nakon što efekti svih napada posustanu/prodju, šljokičasta peščana mreža se širi po terenu ka protivniku, davajući nesvakidašnji prikaz lepote pod belom mesečinom.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Unmarked Graveyard #world193

#card1456

Izlazim iz hidrifikacije i moje telo adaptiram, pretvarajući ga u pesak. Napadi više ne deluju na mene. Protivnik je pokleknuo pred mojim peskom - neprijatelji ovaj put mi nisu bili ni do kolena. Nakon donešenog mira, nisam imao više šta ovde da radim, te sam uz tiho fijukanje povetarca nestao sa ove lokacije.

Tomohiro je stajao na ivici šume, gde je skriveno groblje počivalo u tišini i ozbiljnosti. Ovo mesto, poznato samo odabranima, bilo je sveto tlo gde su sahranjeni pali shinobiji, a većina grobova nije imala obeležje. Vazduh je bio težak od tereta gubitka i sećanja, ispunjen tugom koja je prožimala svaki kutak ovog skrovitog mesta.

"Ovo je mesto počinka za najhrabrije među nama"

Pomislio je Tomohiro dok je hodao stazom prekrivenom lišćem, koje je šuštalo pod njegovim nogama. Svaki korak bio je ispunjen poštovanjem prema onima koji su dali svoje živote u službi svog klana i svojih ideala. Njegova misija je bila dublja od pukog proučavanja kristala i dijamanata; želeo je da razume energiju ovog mesta i da pronađe način da sačuva sećanje na pale kroz moć kristala.

Dok je šetao među neobeleženim grobovima, njegova ruka je dodirnula jedan kamen, a unutra je osetio prisustvo kvarcnog kristala. 

"Ovaj kristal nosi deo njihove energije" rekao je tiho, osećajući snagu i mir koji su emanirali iz njega.

Tomohiro je pažljivo proučavao svaki kristal koji je pronašao, osećajući kako svaki od njih nosi deo istorije i hrabrosti palih shinobija.