Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Gedora Valley - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Gedora Valley

First topic message reminder :

Gedora Valley - Page 2 S3zXr0J

Gedora dolina, gde se pustinja sreće s morem, je zadivljujuća oaza. Smeštena na rubu suvog prostranstva, prepuna je bujne zelene vegetacije i živopisnog cveća. Kroz nju vijuga mirna reka, njene vode hraneći prosperitetni ekosistem. Pitoreskno utočište, gde peskovite dine ustupaju mesto beskrajnom zagrljaju okeana.

Stigavši do odredišta odlucio je potraziti ima li tu koga ko zna nesto o artefaktima ili ih cak posjeduje u daljini je vidio ninju kako sjedi, da je bio normalan prolaznik popricao bi sa njim ali ovako najbolje bi bilo odma ga napasti, odlucio sam ga povuci u zemlju kako bi mu onesposobio kretanje a sve nakon toga ce ovisiti o njegovom ponasanju.

#card94

CH 970

The member 'Jakku Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Gedora Valley - Page 2 #world189

nije lose ali ako je to sve sto mozes ova borba ce se brzo zavrsiti ..skocio sam I zaletio se prema neprijatelju, ojacao sam ruku kamenom i spremio se da mu uzbijem zube. Trcao sam toliko brzo da se mogao cuti zvuk moga tjela sudaranja sa zrakom u okolini.


500 dmg
#card90

ch 940
en 960

The member 'Jakku Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Gedora Valley - Page 2 #world183

Ninja je padao mrtav a kako bi se obranio stvorio sam zid iznad sebe koji je upio grom u sebe i spasio me, ninja preko puta mene je bio mrtav od mog udara šake a i popadalo mu je par zubi, prisao sam mu kako bih provjerio jeli imao kod sebe ono sto trazim.

#card92

ch 900

The member 'Jakku Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Gedora Valley - Page 2 #world1

Kageboshi Udruženje je sada već bilo poznato kao notorna grupa koja je obitavala u područiju doline Gedora. Ipak je neko prljav i zao na svoj način okaljao ovu prirodu. Veoma brzo nakon svoje špijunaže Divus je dobio zadatak da eliminiše trio koji je bio na licu ove organizacije. Nisu do bili obični lovci na glave, veoma pametni stratezi koji su svojim manipulisanjem doveli par sela do ekonomskog bankrota i propasti. Tik nakon što je ušao u dolinu Gedora ugledao je sve na broju kako prikupljaju određene biljke. Bez imalo oklijevanja krenuo je u akciju.

#card127
Na svakog protivnika po jedna kandža

The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Gedora Valley - Page 2 #world204 Gedora Valley - Page 2 #world204 Gedora Valley - Page 2 #world205

Očigledno je bilo da su protivnici bili spremni na sve, i svaki moment strijepili od napada. Uspješno izbjegavajući vjetrovite ruke od Divusa formirali su neku čudnu ali na prvi pogled neprobojnu barijeru oko čitavog polja i šumarka u dolini. Dok je nešto čudno bilo kod trećeg protivnika koji je u toku samog izbjegavanja Divusovih tehnika držao svoje ruke sklopljene, kao da se spremao za neki veći napad.

#card938
+2 slota

#card432
Shuffle na Dust

#card576
Propuštam chakru kroz svoje crno krzno za jedan slot

#card1093
4 komada, svaki oblik kocke - na prvog i drugog protivnika idu po dvije zrake svaka po 1100DMG

#card95 #card94
Na zadnjeg dasu ide klonex od 2 slota koji radi stun tehniku

The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Gedora Valley - Page 2 #world212 Gedora Valley - Page 2 #world207 Gedora Valley - Page 2 #world202

Količina napada od stila čestica je bila i više nego dovoljna da polomi prvog protivnika i izbriše njegovo tijelo sa postoja ove planete. Dok su druga dva ipak bili malo konkretniji te su uspjeli i da izbjegnu i da jedan od njih pošalje pozamašan napad prema Divusu. Ali ga to nije toliko brinulo jer je znao da su sada počeli da se rune kao staro kamenje pod pritiskom i da polako vjerovatno ispadaju iz koncentracije.

#card432
Shuffle na vatru

#card116
Ulazim u imunitet kako bi se odbranio i od šiljaka i od ove eksplozije, primam 100 jer prokujem pasivnu,  potom izlazim

#card72 #card75
#card69
Mali vatreni pauk i eksplozivnosti, dodajem ih zmaju koji ide na drugog protivnika 1500DMG

#card96 #card104
Gosn vuku dodajem stun tehniku, on ide na ovog trećeg protivnika 400DMG

The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Gedora Valley - Page 2 #world211 Gedora Valley - Page 2 #world208

Kada bi radili tuđe poteze možda bi i bolje prošli, ovako slabo. Ipak su uspjeli da okrznu Divusa i nanesu koliko toliko dobru količinu štete. Nije mnogo ostalo u njima, jedan je čak i pao kada ga je vatri zmajko progutao dok je drugi toliko fokusirao svoje biće na odbranu da je očigledno bilo da neće još dugo stajati na nogama i da će na kraju sam pasti. Bilo je vrijeme da i Divus malo predahne i krene u defnazivu kako bi priveo ovaj fiasko kraju.

#card97 #card100
#card108

Prvo pravim bunker i ulažem dodatnu chakru, potom ide buff od 200, pa onda white hardening od 200. Ukupno bunker 1200DEF i mali okular da vidim protivnika.

The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Gedora Valley - Page 2 #world205

Protivnik je ponovno nešto pokušavao da izbjegne iako nije išao bilo kakav napad na njega - mora da mu se priviđalo što je vidio svojim očima. Divus je iskoristio svoje tehnike zemlje samo kako bi napravio koliko toliko neprobojnu kreaciju sa mnogo defenca. Protivnik nije napadao a izgledao je sve lošije i lošije, samim tim izgleda da mu se bliži kraj i da je Divus mogao samo lagano da predahne dok je čekao jedan od njegovih zadnjih poteza.

#card8
Reg CH i EN, potom oslobađam 200chakre zbog njegovog efekta

The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Gedora Valley - Page 2 #world201

Divusu nije bilo jasno zašto se protivnik odlučio da koristi klasične kenjutsu tehnike kada je samo imao još par momenata života u sebi nakon čega će pasti na tlo i ispustiti svoj zadnji dah. Divus ga sada nije više vidio ali je po zvuku oštrice koja je udarala o bunker znao da je iza, mnogo puta je udario odnosno zamahnuo, mora da je to bio njegov zadnji pokušaj. Uporedo sa njim šiljci iz zemlje su izbijali i samo grebali malo bunker sa vanjske strane, ništa ozbiljno i vrijedno pažnje.

#card8
Regenerišem CH i EN

Žar borbe se polako gasio jer je Divus znao da je uspješno obavio misiju i eliminisao vođe Kagebonshi Udruženja koje se nalazilo tu u dolini Gedora. Nakon što su zanji šiljci iz zemlje izbili i sudarili se o njegov bunker znao je da je sada dovoljno sigurno da izađe i pregleda situaciju. Nakon kraće inspekcije uvidio je da su svi mrtvi, jedan je doduše bio izbrisan zbog njegovog napada stllom čestica, ali ova dva su ležala bez bilo kakvog daha. Divus je pokupio dokaze i zaputio se ka nepoznatoj lokaciji.



Gedora Valley - Page 2 Output-onlinegiftools
Posle lepog spavanja dosao sam na ovo mesto u potrazi za vodom i malo hrane posto mi je ponestalo.Ovaj deo mi se cinio da ima malo prirode i da negde u blizin i ima vode za pice.

Spustio sam se kroz strmo brdo gde je sve sljunag prolazio pored mene prilikom spustanja.Kada sam stigao na tlo ugledao sam malo jezerce gde sam odmah dotrcao do njega i pijucnuo malo vode.

Polse par gutljaja te vode odlucio sam da pustim pticicu u prirodu da leti nekim svojim putem ka daljini.Izvadio sam je iz ranca i pustio na slobodu da leti.Srecom je
mogla da leti lepo i bez ikakvih poverada na sebi.

Prilazeci kroz malu sumicu koja se nalazila na ovom mestu uvideo sam divlju svinju koja me je gledala ne bas prijateljski .Bila je ogromna i nisam imao zelju da je ubijem,ali ako ona to hoce sto ne bi.

Kruzila je sve oko mene u zelji da me izjede svaku koscicu u telu koju sam posedovao.Vrtila se oko mene kao oko plena za koje bi dao zivot samo da ga ubije.

Kada se yaletela na mene sa svojim ogromnim nosom morao sam da reagujem brzo ili bi skocila na mene.Uradiom sam brze znakove rukuma i prislonio ruke na tlo.

#card156

Munja je obuzimala ceo teren i sve se to desilo u sto manjem roku.