Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Rice fields - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Rice fields

First topic message reminder :

Rice fields - Page 3 SuyPIzR

Rižino polje koje se proteže dokle god pogled doseže. Živopisne zelene stabljike ljuljaju se na blagom povetarcu, ispunjavajući vazduh slatkim, zemljanim mirisom. Poljoprivrednici se mogu videti kako brinu o poljima, pažljivo presađujući mlade izdanke i osiguravajući da su razine vode upravo kako treba. Povremeno stoji strašilo, odvraćajući ptice koje bi mogle biti zainteresirane za zrelo zrno.

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world223

On je izgleda pokušao da imitira moju tehniku jer su chakra trošni ninjutsu napadi bili i suviše neekonomični za ovako gustu borbu. Blokirao sam njegov zamah i sa dubokim udahom i čvrstom pesnicom sam stisnuo dršku i u prvom momentu slabosti koji sam uočio zamahnuom sam mačem sa svakom zamisli da ga polomim na djelove.

#card189#card8#card15

Opet zamahujem dvaput prvi zamah poništava njegov napad i drugi ga direkt napada odmaram za slot.

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world218

Naš okršajje završio u velikoj sveričnoj eksploziji vazduha koja nas je obadvojicu poslala u suprotnim pravcima. To nije puno zadržalo kako mene tako i njega, odma je bez gubljenja vremena počeo da priprema svoj sledeći napad. Ja mu to neću dopustiti tako olako pa sam ga opet najurio svojom oštricom. Jedan zamah pravo kroz rameni pojas i vrat na kraju, Barem je tako bio zamišljen.

#card8#card15

Odmaram i potim napadam Yunina sa 3200DMG.

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world222

Digao sam oluju oko sebe koja bi me zaštitila od njegovog pržećeg elektriciteta, i potim odma izbjegao ostatak napada. Pojavljujući se iza njega nisam oklevao da izvučem svoj mač i sa njime prerežem sve pred sobom, što je u ovom slučaju bio ovaj misteriozni ninja. Na kraj pameti sam više nemam puno šta da izvodim sad ili nikada.

#card136#card144#card416#card15

stvaram zid ulažem chakru, slabim napad, izbjegavam oslabljen napad, napadam sa 3200DMG.

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world224

Opet je odlučio da iskorištava svoju specijalnu tehniku na maks i sa njom samo izbjegne sve nesreće života? E pa neće moći brzim znakovima ruku sam ispalio dva metka vazduha jedan je nasjeo tačno na njegvu spec tehniku i potim je oduvao u nedodjije, drugi je prije nego što je mladić mogao da se snadje opucao pravo u njega čisteći sve smrskano sa puta.

#card1379#card123#card8

Slot više dva metka jedan me zajedno sa zidom vjetra u potpunosti brani drugi napada Yunina sa 3200DMG

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world217

Nisam ni čekao da vidim da li je moj napad bio efektivan, rzultat sam već znao. Nakon ovolike borbe sa protivnikom imao sam puno povjerenje da bi ovaj lik preživjo i kad bih se sve repate zvjeri skupile nad njim i bombardovale ga. Kad bi umro od ovoga velike su šanse da ću i ja od srčanog. Zato sam ujurio u dim prije nego što je i znao da je podignut sa tla i opet sam zamahnuo.

#card8#card15

Zamah 3200DMG na Yunina i obični rest.

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world221

Ovaj lik je ubjedljivo najveća bubašvaba ikada! Nisam mogao da vjerujem prizoru ispred svojih očiju..........kako se dim rasčistio mogao se vidjeti kako sa svojim mačem blokira moj i momentalno opet priziva oluju koja da se nisam odmakeo u sledećem trenutku bi napravila faširano meso od mene. Ima li kraja ovom ciklusu pomisli dok sam odmorio i sakupio snage za budući napad.

#card8

Odmaram i spremam se za sledeći napad.

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world221

Opreznim koracima na rubu iznemoglosti smo šetali u polukrugu mjereći jedan drugoga i kako da ovu borbu dovršimo jednom za svagda medjutim on očigledno nije bio moga mišljenja jer je opet produžio trajanje oluje koja je ometala naš sledeći okršaj. Kako god ova oluja ne mjenja činjenicu da je kraj blizu.......barem bih volio da tako mislim.

#card8

Opt odmaram.

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world221

Nastala je čudna situacija on nije htio da popusti sa svojim olujama a ja nisam htio da ga pustim na slobodu.......šta se ovdje zaista dešavalo? Da nije imao nekakvo pojačanje i samo je čekao da me zajedno rješe? Ne, to nma smisla ovdj se već borimo bez kraja i vrjeme je postala sekundarna mjera. Uzalud svim mislima ostao sam čekajući da oluja završi svoje trajanje.

#card8#card378

Jedem pilulu i odmaram.

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world220

Ovaj ninja......je sada očigledno znao kako i da nanese mentalnu štetu. Osjećao sam mali dio sebe kako umire kad sam vidjeo da je sve odbrane bacio u vodu da bih m napao posebno jako tačno kad nemam mogućnosti da ga napadnem. E pa sada je bilo vrjeme da to nadoknadimo vazdušni metak je poslao njegov napad u zemlju preminulih i zato sam oštro i žustro ga napao.

#card123#card194#card15#card202#card8

Vazdušni metak sprječava osnovni i većinu zag potom moj zamah rješava ostatak i ide na Yunina sa 2900DMG

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world225

Čovjek me frapira svojom vječnom doživotnom zalihom chakre koja me je slamala već cjelo podne i noć još malo i sunce će da svane. Njegov napad taijutsua je mogao samo da mi poljubi dupe dok sam ga opet ispočetka počeo šamarati svojim sječivom po svim bitnim djelovima. Usput sam ležerno koristio pritisak koji sam stvorio da odmorim i da spremim hrakaču da ga pljunem kad stignem.

#card197#card189#card8

Napad blokira njegov i njegov raz zag i moj drugi zamah ide pravo na njega 3200DMG.

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world219

Napadi iz bliske borbe su letjeli ljevo desno i onda je buraz ispljunuo zmaja u po moje face. Zmaj nije dugo poživeo jedva postade nešto van djeteta kad mu je poj mač odradio jednu liposukcisko premještanje face. Drugi zamah je poletio kroz ostatke munje kao oro kroz vazduh i napao je žustro Yunine u predjelu vrata. Kad bi se neko zagledao mogle bi se vidjeti modrice na vratu.

#card189#card15#card8

Sa svoja dva zamaha sam blokirao napad i drugi je nastavio ka njemu sa 2900DMG

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world225

Neočekivanom brzinom se materijalizovao smrad pored mene, ni dva ni tri on je lupio dvaput nogom i poslao na mene svu prljavštinu ovog svjeta. Blokirao sam ono najgore sa ulice što je se diglo ka meni za pritiskom oluje oko sebe i ostatak sile jednim opuštenim zamahom koji nije ni stigao da poleti jer ga je novi pocjepao žedan krvi čovjeka ispred njegove putanje.

#card144#card189#card15#card8

Blokiram zag sa barijerom vjetra ima 200DEF I 300HP Zatim osnovni blokiram prvim zamahom i napadam sa još jednim od 3200DMG

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world219

Opet isti problem iz napada u napad. Isti zmaj mi skač po živcima. Previše slabašan da išta uradi sam od sebe pa mora da mi krate silu moje tehnike. Nego kad negdje boli inače je uvjek bio dobar tretman samo nanjeti još više ljeka. I to ću i uraditti. Gdje falilo tu sam dodao još sile, zamah na gratis je odbranio od zmaja i novi je jurišao da napravi mezu.

#card8#card189#card15

Oobrana prvim zamahom, drugi dovršio posao, i nastavio ka protivniku sa 2900DMG

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world218

Opet je mislio da ima prozora da nateže kakav napad, vrjeme je bilo da mu dokažem sa jednim reality checkom da tako fizika ne radi. Jedan dobar momenat sam uzo da dobro udahnem i nadjem svoj unutrašnji mi........bjes! Objesiću ga ako je to zadnje što uradim prije nego što vidim damne kapije pakla. Zamahnuo sam bjesom svojih predaka na njega.

#card8#card15

Odmorio i napao sa zamahom od 3200DMG

The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world224

Svoju ludu spec tehniku je bacio u najgorem mogućem momentu, to me je natjeralo da izvučem sve karte bez da brinem o potrošnji samo da bih preživio. Sad je bilo vrjeme da uzvratim ovo gostoprimstvo sa mojim još toplijim. Dva zamah su presjekla veliki dimni oblak koji se podigao od sudara sa njegovim ninjutsuom i direkt su poslati po njgovu glavu.

#card194#card123#card15#card189#card8

Branim se sa jednim wind bulletom od 500Zag Zatim sa 2 zamaha poništavam po 330 Raz Zag i onda me bandaž brane od ostatka. Moji zamasi nastavljaju dalj svaki sa 3300DMG to je 6600 dmg ukupno.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world219

Iskoristio je ovu priliku do maksimuma da bi upio silu moje odbrane od prošlog poteza i vratio je nazad ka meni, uzastop nevjerovatnom napadu ja sam ga uspio zaustaviti sa svojim zamasima i poslednji je nastavio do kida kako kroz munjevitu silu tako i kroz budućnost ovog ninje. Jedino što se čulo u dimu je djeljenje kiseonika po sečivom.

#card195#card15#card189

Sa svoja 3 zamaha poništavam njegov napad i poslednji nastavlja ka njemu sa 2700DMG.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world224

Opet je pokušao da odradi sličnu situaciju samo kako sam je unaprijed prepoznao da se sprema ovaj put sam se bolje pripremio za nju i vjšto sam i uspio odbraniti i da ne bude da tu ostavljamo ne dovršen posao još sam zamahnuo na njega. Ostatci iskri od sudaranja mača i ninjutsu vele sile su izgurani iz svoga položaja u vazduhu.

#card203#card15#card189

Branim se sa 3 zamaha koji negiraju osnovni i zag poslednji napada i protivnika sa 3300DMG



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world219

Znao sam da će ovo pokušti pa sam zahvaljujući svojim pripremama lagano uspjeo da se odbranim imao sam toliko prostora da dišem da sam svojom tehnikom odlučio da se brzinski odmorim i vratim malo izgubljene snage, sledeći zamah je ostavio ostatke njegovog napada utragčnom stanju i istovremeno je nastavio ka vratu koji priželjkuje već čitav dan.

#card189#card202#card15#card8

Moji zamasi sada svaki sa po 3.5k DMG su poništila napad i poslednji je nastavio ka yuninu.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world217

Brzinski sam odmarao pod pokrivačem zbunjenosti koji je moj prošli napad prouzrokovao. Boreći se smo već prešli dobru distancu i svagdje gdje je pejzaš imao ne sreću da se zateknemo nas dvojica tu više trava nije rasla. Ovaj put nije bilo mnogo drugačije,sa ukazanom prilikom odma sam povratio sebi malo snage i chakre sa kojom sam odma napao.

#card8#card15

Odmaram i zamahujem sa 3.5k DMG



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world223

Njegove kenjustu vještine i rank u disciplini su bilo gdje bili više nego zadovoljvajući, ali to nije značilo da mi je mogao prići i sa mnom razmjenjivati zamahe. Jedan izbjegnut, drugi kontriran i tako nadalje. Očigledno je bilo da nije bio moj protivnik u ovoj vještini. Uzalud tako jasnoj slici on je idalje pokušavao. Ko zna možda nije imao drugih opcija.

#card192#card15#card8

Izbjegao sam Dmg napada i zagarant sam poništio svojim zamahom koji je nastavio dalje sa 3,5k DMG



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world218

Očigledno je bilo prema govoru tjela da j nešto smjerao, i ako sam išta naučio tokom ovolike borbe sa njime to je da j ovo glavni pokazivač da sprema opaki napad koji bi mi ozbiljno zaprjetio, tako da nisam smjeo da kasnim u masnom nanošenju pritiska svojim zamahom. Odma sam zabacio mač izmedju očiu da se može fino ogledati u njegovom odsjaju.

#card8#card15

Odmaram za 5 slotova i bacam zamah sa 3,5k DMG.



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world221

Opasno je se pripremao ovaj majstor, ovako se još samo žene pripremaju za porod djece. Nego nisam imao drugačijeg izbora nego da pričekam promjnu ove probnoze ipak je ova oluja bila tolika smetnja da je bilo uzalud ići ptoriv nje u napad. Iz toga razloga sam pažljivo gledao u njgove pokrete i prikupljao sam svoju chakru za glavni momenat.

#card8

Odmaram



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world217

Oluja koje je ometala sv izmedju nas dvojice je postepeno slabila i ona isto zahtjeva chakru tako da nije mogla trajati kao što je upravo sad pokazivala. Postepeno je slabila sve više i više i u pravom momentu sam preuzeo inicijativu nad napadom, bez da odajem svoje misli moja ruka je stojala na dršci mača kao što je uvjek do sada i onda je počela da sječe.

#card15#card8

Odmaranje i napad od 3.5k dmg



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world224

Svojom specijalnom tehnikom j pokušao izbjeći moje napade i čak pobjeći od njih. Ja sam ga brzo pratio ne dozvoljavajući mu da ode nakon svega ovoga. Medjutim on je bacio napad nevjerovatnih proporcija na mene. Uz kombinaciju napada i odbrana sam uspio nekako da se zaštitim i uzvratim ofanzivu svojim zamahom efektivno ga zaustavljajući.

#card123#card194#card15#card189

Metkom branim 500zag sa druga dva zamaha rješavam ostatak i moj poslednji zamah nastavlja ka njemu sa 3.5k DMG



Ni na nebu, ni na zemlji.
The member 'Kirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Rice fields - Page 3 #world218

Dok je pokušao iskoristiti brda i bazene da bi usporijo moj uspon do njega, ovo bi pokušao da iskoristi brda kupi dovoljno vremena da bi se ojačao dovoljno za njegov sledeći napad. Inače ne bi stavio svoje pare na sposobnosti toga napade. Toliko pojačivača imam na maču da se osjećam ‚kao da mašem sa tablom a ne mačem. Ako ne pripazi glavu može od izgubi.


#card8#card15



Ni na nebu, ni na zemlji.