Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Magneto - Page 3

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Magneto

First topic message reminder :

Magneto - Page 3 2505074

Magneto je arhipelag plutajućih ostrva koja se prkose gravitaciji. Svako ostrvo se ponosi jedinstvenim i zapanjujućim okruženjem. Visoke litice ukrašene živopisnim vodopadima prelivaju se u kristalno čista jezera prepuna čarobnog morskog života. Procvetala drvca trešnje slikaju pejzaže delikatnim nijansama roze, dok mirni bambusovi hajduci šapću tajne na blagom vetru. Nebo iznad je živopisno platno, gde zalasci sunca mešaju živopisne ljubičaste, roze i narandžaste boje, stvarajući hipnotišući spektakl.

Došao sam na lokaciju gdje trebam da ubijem nekoliko genina. Nisam znao o koliko se protivnika tačno radi, i nadao sam se da mi ovo neće oduzeti preivše vremena, jer su to ipak samo genini. Razgledao sam oko sebe i konačno sam ih pronašao. Stao sam da ih prebrojim.

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Magneto - Page 3 #world55

Prebrojao sam ih četoricu. Zaključio sam da mogu se odjednom da ih napadnem. Pripremio sam se za napad.

#card1366
(Dobijam 100 brzine)
#card1377
(Biram Vatru)

Napadam ih sa vatrom.
#card72
#card69

(1025dmg, 25 vatre gori na terenu, napad je razoran)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Magneto - Page 3 #world176 Magneto - Page 3 #world180 Magneto - Page 3 #world171 Magneto - Page 3 #world174

Ubio sam tri svoja protivnika, a jedan je izbjegao moj napad. Izbjegavam napade svojih protivnika.

#card2
(Imam 400 brz, ulažem 30 energije = izbjegavam 300 dmg)

Napadam ovog genina što je jedini ostao na nogama.
#card66

(550dmg, napad nije razoran, 50 vatre gori na terenu)
(Sharingan mi je idalje aktivan)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Magneto - Page 3 #world180

Ovaj lik je izbjegao moj napad, ali barem on mene nije napao, pa ne moram da se branim ni od čega.

Napadam ovog jednog genina što me krenuo nervirati.
#card69

(675dmg, napad nije razoran, 75 vatre gori na terenu)
(Sharingan mi je idalje aktivan)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Magneto - Page 3 #world178

Moj protivnik je još jednom izbjegao moj napad. Izbjegavam napade svog protivnika.

#card2
(Imam 400 brz, ulažem 20 energije = izbjegavam 150 dmg)

Napadam ovog dosadnog genina, koji je sretan što je idalje živ, ali uskoro neće biti.
#card57
(Ulažem 50 chakre = 500dmg)

(600dmg, napad nije razoran, 100 vatre gori na terenu)
(Sharingan mi je idalje aktivan)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Magneto - Page 3 #world175

Konačno sam ubio i ovog zadnjeg genina. Ostalo mi je još da se odbranim od njegovog zadnjeg napada.

#card2
(Imam 400 brz, ulažem 10 energije = izbjegavam 100 dmg)

Pošto sam ubio svog zadnjeg protivnika, to znači da sam uspješno zaršio svoj misiju i da mogu da se vratim nazad u selo. Otresao sam prašinu sa sebe i krenuo nazad svom domu.

Managawa i ja smo došli na lokaciju gdje trebamo da ubijemo nekoliko kriminalaca. Nisam znao o koliko se protivnika tačno radi, ali sam znao da ima jedan chunin i nekoliko genina. Nakon nekog vremena smo ih pronašli. Dao sam Managawi signal rukom da bude tih. Stao sam da ih prebrojim.

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Magneto - Page 3 #world46

Ugh, mrzim kad se skrivaju od pogleda javnosti. To nikada nisam voleo, ali šta je tu je. Mora se i sa tim završiti. Imao sam neku ideju kako da isprašimo turove obema ninjama. Tako da sam stao odmah pored Toreia, negde na pola metra. I rekao sam, Iskombinovaćemo par napada i tako ubiti ovu dvojcu. Zvršio sam sa rečenicom i počeo sam da radim znakove rukuma. 
#card1448
Podižem nivo peska za 40. 
#card1446
Postavaljam ovaj napad tako da čeka kombinovanje sa Toreievim. 
320 dmg. 
Kada sam uradio svoje tehnike okrenuo sam se Toreiu i rekao, Sada je tvoj red.



Sand Coffin
Managawa je napao naše protivnike sa nekim svojim napadom.

Palim sharingan.
#card1366
(Dobijam 100 brz)

Ja ih napadam sa svojom vatrom. Vičem Managawi:
Managawa pazi se!

#card1377
(Biram Vatru)

#card66
#card69
(1125, 25 vatre gori na terenu, napad je razoran)

Ne kombinujem svoj napad sa Managawinim.

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Magneto - Page 3 #world175

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Magneto - Page 3 #world189

// ne kombinujem napad sa Toreiem nego sam ga polsao na genina i zab. opciju//
#card1 
Izbegavam geninov napad, koji nije imao neku snagu. Ovo je biko isuviše lako. Kada sam izbegeo napad stao sam opet pored Toreia samo sa druge strane. Nadao sam se da če ovaj moj saborac ubiti čunina, bar iz trećeg pokušaja. Lik stvarno nije imao sreće. Pogledao sam u Toreia i čekao njegov sledeći potez. Da vidim šta će da uradi.



Sand Coffin
Managawa je ubio ovog genina. To mu je vjerovatno bilo prvo ubistvo, a nije ni trepnuo. Malo sam se zabrinuo. Ali nisam imao peviše vremena da razmišljam o tome, jer je chunin absorbovao moj napad i bacio ga nazad na mene.  Izbjegavam njegov napad.

(Sharingan mi je idalje aktivan)
#card2
(Imam 400brz, ulažem 120 energije= izbjegavam 1125 dmg)
Kad sam izbjegao chuninov napad, Managawa je došao pored mene.

Napadam chunina sa vatrom.
#card72
#card63
(850dmg, 50 dmg gori na terenu)

The member 'Torei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Magneto - Page 3 #world181

Ubio sam svog protivnika. ostalo mi je još da se odbranim od njegovog zadnjeg napada. Šaljem svoj napad.

#card57
Ulažem 30 chakre = 300 dmg (400 dmg zbog Uchiha Elemental Jutsu)

Kad sam se odbranio, okreno sam se prema Managawi. Rekao sam mu:

Čestitam, tvoja prva misija je uspješna. Misija je sad završena. Idemo nazad u selo.

Očistio sam se od prašine, i krenuli smo nazad u selo vodopada.

//Flash Back//

 Bio sam dosao  brodicem do ostrva, cuo sam price o ovom mestu da je to cuveno ostrvo na kojem imaju posebna ostrva koja prkose gravitaciji i lebde u vazduhu.

Hvala sto ste me dovezli nadam se da vam to nije bilo mnogo cimanja za mene.  Rekao sam mu to dok sam odlazio sa smeskom.

Informacija je da su ovde medicinske-ninje poznate kao Yuyami Bratsvo. Moja misija je da ih okupim. Takodje su mnogo bogati znanjem iz anatomije i iz tehnike lecenja te takodje mogu spasiti i oduzeti zivote. Idalje sam bio ocaran prizorom i ovim nevernovatnim ostrvima jednostavno nisam mogao da verujem da ovo mesto postoji mislio sam da je to bajka ali sam pogresio. Cuo sam zuborenje potoka, cvrkutanje raznih vrsta ptica i udaranje talasa o obalu. Ovo mesto je perfektno za neki malo duzi odmor, prosto je neverovatno i ne moze se opisati recima. S obziorom da su medicinske ninzde mogu mi dosta naskoditi ako se nadjemo u pravoj borbi, moram biti oprezan.



Magneto - Page 3 Itachi-Uchiha-PNG-Transparent
Brodice se se vratiti po mene za odprilike 6-7 sati sto bi trebalo da bude dovoljno da zavrsim svoju misiju. Krocio sam dalje u ovu zanimljivu avanturu koja me ceka na samo par koraka od mene. Primetio sam na samom pocetku ostrva jednu malu pecinu ali dovoljno velika da odrasli covek moze proci tuda. Odlucio sam je istraziti posto da sam ja medicinski shinobi ja bih se tu sakrio. Kada sam upuzao u pecinu video sam da to nije obicna pecina, nego da se proteze na vise spratova i da je neka vrsta lavirinta u kojem bih mogao lako da se zagubim.

Huh, lavirint ovo ce biti zanimljivo iskustvo. Rekao sam dok je moj glas odjekivao supljom pecinom.

Lavirint koliko vidim imao je jedan ulaz i onda predpostvljam jedan izlaz. Taj lavirint mi deluje poprilicno misteriozno i da malo dublje zalazi od samog laviritna

Mora da kriju neke zamke. Pomislio bih ne bih bilo toliko jednostavno ipak se radi o veoma pametnim shinobi-ima.

Krocio sam u unutar, ne bih mi trebalo puno vremena pre nego sto pronadjem izlaz polako sam ulazio dublje i dublje, ali ukoliko me budu nasli da za svaki slucaj ukljucim senzor chakre i moj sharingan kako bih bolje uvideo zamke.

#card10 #card1366



Magneto - Page 3 Itachi-Uchiha-PNG-Transparent
Zamke nisu bile nista specijalno posto sa sharinganom u mom posedu ja sam bio ne dodirljiv, posto sharingan moze videti ne vidljivo. Izgledao sam, ne kao da radim strogo poverljivu ANBU misiju, nego kao da sam neka balerina na vecernjoj igranki kako izbegavam ove zamke. Stigao sam do kraja lavirinta, i ispostavilo se da je tu u kamenu jedna cetvoro spratna kuca, koja je bila ogromna i izgleda da je moglo 50 ljudi da zivi unutar te vile. Dok sam pogledao poternicu nikad ne bih predpostavio da bih se te medicinske nindze krile u pecini, jos manje da imaju ovako bogatu kucu. Takodje ja sam odabran za ovu misiju posto sam prvenstveno Uchiha te posedujem moc genjutsu-a i mogu ovu misiju obaviti bez ikakvih konflikta. Odlucio sam prvo otici na prvi i drugi sprat, za divno cudo ovde nije bilo zamki i mnogo se lakse kretalo otisao sam u prvu sobu gde sam nasao dosta igli, i medicinske opreme. Izgleda da im je to skladiste medicinske opreme - rekao sam preglasno te sam cuo korake i odprlike dvoje ljudi kako dolaze. Iskoristio sam svoju chakru u stopalima te sam se popeo na plafon i cekao da udju da vidim njihov sledeci potez. Ispostavilo se da je u sobu uslo 4 ljudi. Spazili su me na zidu, dok su dvojica verovatno novih nindzi pogledali me u oci odmah su pali u moj genjutsu, 
jedan je zatvorio oci, sto sam takodje ocekivao od medicinskih nindzi ali sam i na to bio spreman te je i u taj genjutsu upao. I cetvrti i zadnji, je pokusao genjutsu na meni, taman kad je mislio da me je uhvatio u isti taj isti genjutsu sam vratio u njega te je ovo proslo mnogo bolje nego ocekivano.

#card1383 #card1376 #card1378



Magneto - Page 3 Itachi-Uchiha-PNG-Transparent
Koliko sam dobio informaciju iz misije bilo ih je 5, sto znaci da je jedan jos ostao. Previse smo bili glasni te ne verujem da je ovde negde blizu. Osetio sam neku chakru jos ranije, kako bezi sa ovog mesta u trku. Brzo sam se spustio niz stepenice i otisao nazad u lavirint istim putem kojim sam i dosao. Takodje za mene ovo nije bio problem jer sam sve zamke do tad aktivirao bez ikakvih poteskoca, i bez ijedne ogrebotine. Po izlasku iz lavirinta osetio sam chakru iznad mene. To je bio zadnji shinobi ko je treba da bude uhvacen i skocio je sa vrha pecine i isao direktno prema meni sa kunai-em u ruci.

Katon: Faiabōru!

Ispalio sam vatrenu kuglu prema njemu, ali ne dovoljno jaku da bih ga ubila, na moje iznadjenje on je to izbegao i jurisao kunai-em na mene te smo usli, u blisku borbu. Naravno i ako je bio dosta dobar taijutsu shinobi nije mi mogao parirati zato sto je moj sharingan predvideo sve njegove pokrete. On je polako se umarao, dok sam ja plesao znajuci njegov sledeci pokret. Naravno nije mi bio ravan tako da sam odlucio privesti ovu borbu kraju tako sto sam ga nokautiorao pesnicom.

Bilo je vreme da i ja zavrsim ovu misiju te sam ih hteo okupiti, jednog po jednog sam nosio van pecine i polegao ih na topli letnji pesak, koji je bio veoma udobna kao kakav najudobniji krevet.

Zavrsio sam sa zadnjim i iz daleka signaliziram coveku koji vozi brodic da me pokupi.

Vreme je da ove ljude odnesemo kage-u i da vidi sta ce raditi s njima, ovde se zavrsava moja misija.

#card66 #card1367 #card13



Magneto - Page 3 Itachi-Uchiha-PNG-Transparent