Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Narrow River

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Narrow River

Narrow River Y3R8pPO

Uski rečni tok kroz gustu šumu svojim putem vijuga između stabala, njegova bistra voda sija pod svetlom koje probija kroz lišće. Zvuk žubora vode ispunjava vazduh, mešajući se sa nežnim šuškanjem lišća. Reku okružuju strmi obali, njihovi rubovi omekšani bujnom zelenilom koje raste duž ivica. To je mirno i spokojno mesto, miran odmor od užurbanosti spoljnog sveta.

Stigavsi do obale Yuu je usao sa svojim brodicem unutar manje reke,ali posto je reka bila sve uza i uza Yuu je odlucio da pokupi sa sobom sve bitne stvari i napusti brodic nastavljajuci svoj put peske. NIje se puno vezao za brod pa ga je samo odgurnuo od ivice da bi ga reka odgurala nazad u more. Cim je to uradio Yuu se okrenuo i uputio se ka svojoj destinaciji.

Dok sam prilazio reci video sam kako se njena bistra vode presijava na mesecini. Zastao sam da pogledam okolo jer mi se ucinilo da cujem nesto, ali to je bio samo jedan obican sumski zec koji je tumarao tuda. Gledajuci okolo u daljini sam video svetla od sela do kog sam putovao. Pokupio sam stvari sa zemlje gde sam ih malo pre ostavio i zatim pozurio ka selu.

Dok sam zurio na misju koja se nalazi u zemlji vode morao sam da prodjem kroz reku Narrow koje se nalazi u sumi u zemlji drveta.

Pomisljao sam u sebi: sve sam blizi i blizi stigao je taj trenutak uskoro borba i moja prva misija zvanicno pocinje, nadam se da cu da uspem da je zavrsim i vratim se u svoje selo, znao sam da nece biti lako ali sam takodje znao da sam se dobro pripremio za ovu misiju i da nemam za sta da brinem.


Dok se kretao ka svom odredištu, prolaz kroz šumu doveo ga je do male uske reke. Prešao je preko nje, te zasede kraj iste. Pogledao je u nebo i razmišljao. Mali naleti vetra trgli su ga iz sna u koji je upadao. Ustao je znajući da mora da krene dalje, okrenu se i pomisli.

~ Hm hm, šteta za ovako malo i lepo mirno mesto. ~

Nakon toga se okrenu nastavljajući svoj put kroz šumu...

Potok kao dijamant pirode , cist i neukaljan.


Priroda iskrena a zivotinjski svjet ovde cvjeta.

Uzimam svjeze vode i pripremam se za dalji put.

Put iako dalek jedva cekam da se susretnem sa onim sto me ceka...

Prvi korak iz oblasti u kojoj je boravio nakon prelaska granice odvodi Jin-a ka uskoj reci i jednom prelazu preko nje. Mir i spokoj visoko su se  rangirali na njegovoj listi stvari od životnog značaja a ovo mesto beše manifest toga. Iskusni pustolov  nije se odao  hedonizmu i zaustavljao previše. Njegov cilj bio  je  jasan  i  ništa  nije moglo da mu skrene pažnju. 

Ulazim u šumu i stupam na stazu koja me vodi uz obalu uskog rečnog toka. Već na početku putovanja osećam se kao da ulazim u drugi svet, gde su brige i užurbanost spoljnog sveta ostavljene iza mene.

Napokon nakon dužeg traženja pojačanja po šumi video je dve konjske zaprege koje su bile pune nekim ninjama. Odmah je znao da su to njegove mete. Moraće nenkako da namami jednu po jednu prikolicu. Nije imao tačno neki pan tako da će morati da napravi neku distrakciju. Uzeo je jedan kamen i počeo da gađa obe prikolice. Sreća je ovog puta na njegovoj strani sa obzirom da je oko reke gde je bio bila gušća magla, tako da je mogao da eliminiše jednu po jednu prikolicu. Odlučio se da napadne prvu prikolicu. 

 #card168
#card164
Ovaj zmaj ide prema kolima 800 dmg-a. 

The member 'Susetsu Sakai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Narrow River #world185 Narrow River #world187 Narrow River #world190 Narrow River #world183 Narrow River #world185 Narrow River #world181 Narrow River #world183 Narrow River #world183 Narrow River #world187 Narrow River #world181 Narrow River #world182 Narrow River #world189 Narrow River #world188 Narrow River #world186 Narrow River #world185 Narrow River #world186 Narrow River #world181 Narrow River #world185 Narrow River #world185 Narrow River #world184 Narrow River #world183 Narrow River #world181 Narrow River #world188 Narrow River #world185 Narrow River #world189

Video je da je njegov prvi napad bio izuzetno uspešan. Uspeo je da ubije veći deo čunina tako da mu ostane da se bori protiv sedam komada. Znao je da ova borba neće biti toliko duga kao prethodna jer se već navikao da praši turvove lopova. Ovo mu sad nije predstavljalo neki veli izazov tako da je mogao lepo da ih sve popakuje. Bio je svestan činjeice da mora da bude oprezan u ovoj borbi. 

#card1435
Menjam kristale iz kvarca u safir. 
#card1427
100ch
#card331
Bacam jedan šuriken (pomerio sam se pored strukture)
#card157
Ojčavam ga munjom i bacam ga između mojih protivnika.  
#card177
dobijam dodatan dmg i prokujem pasivnu munje. 
#card174
900 dmg-a ide na čunine. Vratio sam se iza strukture. 

The member 'Susetsu Sakai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Narrow River #world184 Narrow River #world189 Narrow River #world189 Narrow River #world182 Narrow River #world187 Narrow River #world186 Narrow River #world185

Svi čunini su pali pred njim kao pred svojim gospodarom. Sada je otao samo da eliminiše drugu kočiju i njegov zadatak je završen. Znao je sad da je jako blizu dobivanja nagrade prema uguvoru koji su on i Daimyo sklopili. Kako se zadatak bližio kraju tako je Susetsu sve više tugovao za adrenalinom. Znao je da kad završi ovaj posao moraće da se vrati svom uobičajenom dosadnom životu. 

Prišao je drugoj kočiji i odluio da napadne. Njegova sreća je bila što struktura uopšte noje bila toliko udaljena od njega. Samo je morao brzo da se povuče iza nje kad jonini uzvrate napad. 

#card165
#card164
Šaljem napad od 900 dmg-a na jonine. Povlačim se iza strukture. 

The member 'Susetsu Sakai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Narrow River #world198 Narrow River #world197 Narrow River #world196 Narrow River #world199 Narrow River #world198 Narrow River #world196 Narrow River #world197 Narrow River #world193 Narrow River #world194 Narrow River #world191

Imao je sreće da ga je struktura odbranila od većine napada. Morao je da se odbrani kako je znao i umeo sada je morao da kontrira jače jer je samo 7 jonina preživelo njegov napad. Iako je Susetsu mislio da je poslao jak napad ispostavilo se suprtno. Samo je mogao da se nada da se neće odbraniti od njegovog sledećeg. Pogleda je oko sebe traeći pogledom gde bi mogao da pobegne kad završi sa borbom. 

#card1436
Aktiviram ovaj imunitet. I ne trošim slotove za imunitet jer mi je struktura uništena u prošlom potezu. 
#card186
ojačavam se munjom prokujem pasivnu + 200 dmg-a 
#card162 
1000 dmg-a ide na jonine. 

The member 'Susetsu Sakai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Narrow River #world191 Narrow River #world193 Narrow River #world193 Narrow River #world194 Narrow River #world199 Narrow River #world195 Narrow River #world198

Znao je da se bliži kraj njegovom poslu ostao je samo jedan jonin koga je morao da porazi. Bilo mu je malo žao što nije mogao još malo da se bakće oko Fuina Jasuke. Nadao se da će bar uspeti da mu otkrije lokaciju. Morao je da skupi snage i da završi ovaj posao, nadao se da će ga možda Daimyo zaposliti kod sebe kao nekog čuvara. 

#card168
1100 dmg-a 

The member 'Susetsu Sakai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Narrow River #world194

Posao koji je započeo je bio uveliko gotov završio je uspešno zadatak koji mu je Daimyo dao. Sada je ostalo da ode da traži svoju nagradu prema ugovoru koji su obojca potpisali, on se samo nadao da će ga Daimyo nagraditi, ali nije bio siguran da li je uopšte vreelo verovati u to. U tim mislima video je da mu je jedan jonin promako i da mu je poslao napad. 

#card159
800 dmg-a i smanjujem napad. 
#card1
20ch 

Kada je izbegao zadnji napad odlučio je da ode do Daimyao da zaključi uguvor. Sada je mogao mirno da se odmori i bio je bliži svom cilju da postane veoma jak ninja. Odmakao se malo od šume i krenuo je prema Daimyou. Još uvek nije izbacivao iz glave misao da može da bude zaštitar Daimyou.