Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Golden Gazebo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Golden Gazebo

Golden Gazebo QyOduhb

Gazebo na zlatnom polju je šarmantna malena struktura okružena morem njihtućih trava i delikatnih divljih cveća. Njegove graciozne palate i složeni rešetkasti rad osvetljeni su toplim sjajem sunca, bacajući nežnu mrežastu svetlost po mirnom pejzažu.

Dok je citao i razmisljao o drevnim heroglifima zapisanim u njegovoj sveccici, dobili su misiju od Kagea da se rese lokalnih bandita i spijuna u ovoj oblasti. Imao je osecaj kao da je bilo sudjeno da dodju ovde i spasu intel sela od ovih nemilosrdnih spijuna, usao je u gard i odlucio je da izbaci vatreni blast iz svojih pluca,  gadjao je jednog od bandita iz zbunja.
#card57
-20ch
200 dmg

Stigla im je koverta od kagea sela kako trebaju da se rese bandite u jednom mestu. Shindai i Guasuki su krenuli u uz put su njih dvojca smisljali taktiku koja ce im verovatno doneti pobedu na misiji, kao i sto su se dogovorili prvi nastupa Guasuki koji baca iz svojih pluca blast vatre, zatim Shindai koji baca napad zemlje i pokusava da resi protivnika koji im je na misiji.



#card93
Ovaj napad bacam na drugog protivnika poso ih ima 3.
#card94
Ovo radim na treceg protivnika.

///Dusko je bacio napad na prvog protivnika///

//opcija jer je janko retard//

The member 'Guasuki Uchiha' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Golden Gazebo #world175

//bacam zato jer je dusko retardiran bacio je 1 ovog umesto 3//

The member 'Shindai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Golden Gazebo #world174

///nece koji kurac je ovo da baci 2 odjednom///

The member 'Shindai' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Golden Gazebo #world175

2 bandita surovog pogleda su bila ubijena, a Guasuki odlucio je da baci napad na onog koji je bio zarobljen od strane Shindaia na neko vreme. Poslao je jak i brz napad vatre koji bi spalio protivnika u sekunde, ovo je bila glavna profesija i prirodni talenat za clanove Uchiha klana.
#card59
-30ch
200 dmg

Video je da je njegova strategija uspela i kako su se odbranili od protivnika, odlucio je da saceka Guasakija da krene u napad posto su se tako dogovorili, Guasaki je krenuo u napad poslao je na zadnjeg protivnuka zatim ga je ubio jedino sto im je ostalo jeste da se odbrane od napada al je i za to Shindai smislio strategiju.


#card92
Stvaram oko nas tako da ne moze ni jedan napad da nas dotakne.

Ova misija bila je uradjena brzo i kratko, Guasuki odlucio je da se cesce oproba u misijama zadatim od strane Kagea i samim time pruzi sebi vecu sansu da se pridruzi selu. Zajedno krenuli su nazad prema svom kampu gde bi se odmorili od ovog nimalo naivnog puta koji im je doneo sa sobom razne avanture.

Dok se približavam gazebo-u na zlatnom polju, osećam miris svežeg cveća koji dopire iz okolnih livada. Sunčeve zrake miluju moje lice dok se provlače kroz rešetkasti rad gazebo-a, stvarajući igru svetlosti i senki na tlu ispod.

Tomohiro je stajao pred šarmantnim gazebo-om, okruženim morem njihtućih trava i delikatnog divljeg cveća. Struktura je bila prava oaza usred zlatnog polja, sa svojim gracioznim palatama i složenim rešetkastim radom koji su bili osvetljeni toplim sjajem sunca. Sunčevi zraci su se probijali kroz rešetke, bacajući nežnu mrežastu svetlost po mirnom pejzažu, stvarajući prizor koji je delovao kao iz sna.

"Ovo mesto je pravo utočište"

Pomislio je Tomohiro dok je ulazio u gazebo, osećajući mir i spokojstvo koje je prožimalo prostor. Sedeo je na klupi, okružen prirodnom lepotom, posmatrajući kako se trava njiše na vetru i kako cveće blista u popodnevnom suncu. Dok je uživao u prizoru, Tomohiro je izvadio svoj set za proučavanje kristala. Bio je uveren da ovde, na ovom mirnom mestu, može pronaći inspiraciju i energiju potrebnu za svoja istraživanja. Prirodna svetlost koja je prodirala kroz rešetke gazeba bila je idealna za proučavanje strukture i svetlosti kristala.

Dok je radio, Tomohiro je osećao duboku povezanost sa prirodom i energijom mesta. Svaki kristal je bio pažljivo proučen i dokumentovan, jer je znao da svaki od njih nosi deo prirodne lepote i harmonije koju je osećao.

Kada je završio, Tomohiro je sedeo u gazebu, posmatrajući sunce koje je polako zalazilo iza horizonta, obasjavajući zlatno polje poslednjim zracima svetlosti. Oosećajući zahvalnost za trenutke mira i inspiracije koje je ovde pronašao.

Dosao sam u potrazi za jos jednom kockom koju su neki ljudi imali. Dobio sam vest da je rec o opasnom ninji razbojniku koji je ukrao kocke od nekog coveka i isekao mu je ruku. On nije imao nameru da preda tu kocku pa sam ga presreo na ovom letnjikovcu

Velikom brzniom izvadio bih mac i struja bi prostrujala kroz mene i njega i ja bih bio spreman za moje napade

#card186 #card155 #card164 #card1058

Kako sam izvadio mac bio sam na oprezu i moje napadacke sposobnosti bi se nasotrile sto bi mi dalo mogucnost da se zaletim ka njemu da ga presecem

#card189 #card191



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Golden Gazebo #world214

Kako sam zamhnuo ka njemu dvojica njegovih pomagaca iskocili su iz sume i gadjali me kunajima i uskocili u letnjikovac. Kunaji su me promasili jer im je gadjanje kao kurac ali su me zaustavili da ga prerezem.

Brzo bih prozujao chakru vetra kroz katanu sto bi je dodatno pojacalo i pripremilo je za buduce napade.

#card133

Vrlo brzo bih se zagrejao i jednim munjevito-naostrenim rezom krenuo bih da ih presecem svu trojicu 



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Golden Gazebo #world181 Golden Gazebo #world186

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Golden Gazebo #world204

Mekusci su pali odmah i bacili su neku sitnu ribicu sa namerom da me ubiju. Munjevito bih se pomerio od njihovog napada i letnjikovac bi se srusio

#card173

Kako sam izbegao svoj napad zaleteo bih se jos jednom ka njima sa namerom da ga ubijem i dokrajcim za sva vremena i uzmem te proklete kocke po koje sam dosao



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Golden Gazebo #world201

Kako  bi se on stvorio iza mene brzo sam se okrenuo i video sam da urla sa svojim zamasima usmerenim prema mojoj glavi. Munja bi sokirala u meni i velikom brzinom bih izbegao sve njegove napade

#card177 #card1063 #card1058

Izmakao bih se i stegao bih mac cvrsto sto bi ucinilo charku vetra na njoj trajnom i sto bi je zadrzalo do kraja borbe

#card205
(Zadrzavam Karticu Vacumm Wind Sword)

Brzo bih pojurio ka protivniku i moj samurajski duh i zejla za pobedom bi se aktivirala nanoseci snazan rez usmeren ka njemu

#card188



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Golden Gazebo #world214

Opet je poslao neke sitne skotove koji su mu priskocili u pomoc. Duh ratnika bi se probudio u meni i moje napadacke sposobnosti bi se znatno pojacale sto bi mi omogucilo da napadam

#card191 #card188

Kako se to desilo ispalio bih munjeviti zemljotres koji bi napao svu trojicu sa namerom da ih proguta

#card180



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Golden Gazebo #world188 Golden Gazebo #world183

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Golden Gazebo #world210

Posto ka meni lete 2 napada nijedan previse jak od njih bi se odbranio tehnikom zamene i izbegao bi ih

#card1

Kako bih se pobrinuo za senbone zamahnuo bih macem sto bi napravilo rez vetra koji bi okrenuo ceo napad na protivnika

#card124



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Golden Gazebo #world187

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Golden Gazebo #world206

Kako je glavni izboden senbonima njegov sluga se skrio iza njega i preziveo. To je bilo kukavicki ali iz gazde su izletele neke kugle koje su jurcale ka meni. Prvu seriju kugli izbegao bih tako sto bih stao u odbrambeni stav i presekao bih ih na pola

#card195

Nakon toga bih se zaleteo na ovog zadnjeg skota sa namerom da ga ubijem i zavrsim posla koja imam sa njim 



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Golden Gazebo #world184

Kako bi i on pao on bi ispalio nesto iz sebe i sa tim isla bi zajedno jos jedna kuglica koju je sef bacio prenego sto je umro. Kako ju je bacio ja bih uzeo i oped bih presekao to na pola i uspesno bih se odbranio od napada koji su njih dvojica smuljali da bace na mene i da me ubiju



Bushido Sage
Od zadnjeg napada kugli odbranio bih se jos jednim brzim rezom sto bi rezultovalo da kugla opet pukne pored mene i da ja polako ali sigurno mogu da nastavim dalje.

Bilo je 5 leseva poceo sam od pomagaca a onda sam poceo okretati gazdu kako bih mozda u nekom od njihovih dzepova nasao jednu od cuvenih Kockica koje Zeno toliko trazi za sebe



Bushido Sage
The member 'Fumetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Golden Gazebo #world1 Golden Gazebo #world2

Kako sam zavrsio sa svim tim jednostavno bih posao dalje nasao bih kockicu u gazdnim doljnem levom dzepu od njegovog ogrtaca i tu bi moj posao bio u potpunosti gotov.

Kako sam polako odlazio lesevi su idalje krvarili i zivotinje su se skupljale oko njih njuseci ih neke su ga cak i jeli sa velikim apetitom. Ja sam jednostavno odsetao i polako sam nestao u senkama



Bushido Sage
Divus je stajao ispred šarmantnog Gazebo-a na zlatnom polju, očaran njegovom malenom i gracioznom strukturom koja je bila okružena njihtućim travama i divljim cvećem. Sunčeva svetlost je obasjavala rešetkasti rad Gazebo-a, stvarajući igru senki i svetla koja je igrala po mirnom pejzažu oko njega.

Ova mala oaza mira i lepote bila je kontrast svetu u kojem je Divus obično boravio. Dok je stajao ispod rešetkastog krova Gazebo-a, osećao je kako se mir i spokojstvo uvlače u njegovo biće. Zvuci prirode su bili tihi, a mirisi cveća su lebdeli u vazduhu, stvarajući jedinstvenu atmosferu koja je umirivala njegovu napetu dušu.

Divus je zastao da duboko udahne, osećajući toplinu sunčevih zraka na koži. U ovom trenutku, daleko od svakodnevnih izazova svoje misije, mogao je da se prepusti trenutku mira i lepote koju je pružao Gazebo na zlatnom polju. Bio je svestan da će se uskoro vratiti svojim dužnostima, ali je ovde, u ovom čarobnom kutku sveta, našao trenutak da se osveži i napuni energijom za ono što ga čeka.

Konacno i Nishikawa malo da se opusti uz mirne zvuke i sunccevo toplotu koja se prelama sa hladnjikavin vazduhom koji broji kroz ovo mesto.Stigao je do nekog gazeboa gde je mogao da sedne fino kako nebi svoju zadnjicu isprljao ili ubo na neki kamenjic kao i obicno.

Voleo sa porodicon ici na piknike i ovo mu je davalo neku tu proslost koju je on imao.Velika slicnost njegovim secanjika Nishikawu tera da malo razmisli sta ili kako su njegovi iz sela da li su u redu sta rade.i kako se provede.Do sada bi trebalo da imaju neki festival koj se odrzava na ovaj dan svake godine verovatno se dobro provode.

Hteo je odma da vidi njih u tom trenutku ali to je bilo nemoguce pa cak i za njega.Nije mogao samo da skokne i preputujr nekoliko kilometra u sekundu kako bih ih video.Narabno on je to zamisljao kako bi mogao da uradi ali na kraj se pomorio sa cinienicom da mora ostati ovde i gurati dalje na svom putu.

posto je bio jako vesela osoba ubrzo je nasao neku zanimaciju nebili se osetio lose na putu koj je odabrao sam.Zatim je ustao sa gazeboa i polako poceo da oda dalje dok ga je gubio u daljini isto tako kao i secanja o kojima jr malocas pricao.