Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Eternal Sun Bazaar - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Eternal Sun Bazaar

First topic message reminder :

Eternal Sun Bazaar - Page 2 EwcRZeo

Zakoračite u srce pustinje, gde vas čeka živopisna tapiserija boja, mirisa i zvukova. Bazar večnog sunca je živa oaza trgovine i kulture, gde se putnici iz daleka okupljaju kako bi trgovali robom, delili priče i uronili u egzotičnu atmosferu.

Protivnik 1 - 450HP
Protivnik 2 - full HP


Na momenat kao da su očekivali da će se situacija malo smiriti pa su poboljšavali svoje buduće tehnike i svoju odbranu, ali to nije bio slućaj. Iako nije pao na licu mjesta protivnik 1 je primio značajnu količinu DMG od jednog od Divusovih najdražih tehnika napada. Dok je drugi vjerovatno malo pažljiviji bio pa je uspjeo da se pomjeri i izbjegne.

#card432
Shuffle na Vatru

#card1091
Kružna ravan ispred mene je sad između mene i oba protivnika

#card69
Na protivnika 1 ide zmaj redukovan u dust napad oblik lopte koji ima 1050DMG

#card66
Na drugog protivnika ide vatrena lopta redukovana u dust napad oblik kocke koja ima 800DMG

#card126
Također na drugog ide i jedan napad vjetra redukovan u dust napad oblik kupe i prokuje pasivnu, 550DMG



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world212 Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world205

Protivnik 1 - mrtav
Protivnik 2 - full HP


Očigledno je bilo da je protivnik 1 počeo veoma brzo da gubi koncentraciju, jer je u odlučnim momentima pokušavao da stvori ogromne šiljke u zemlji u čemu je i uspio, ali defenc koji je napravio ranije u borbi nije bio dovoljan da ga odbrani od Divusovog vatrenog zmaja koji je bio redukovan u dust napad. Dok je drugi protivnik veoma čvrsto i odlučno stajao oči u oči sa Divusom.

#card432
Shuffle na Dust - I oslobađam dodatnu chakru

#card144
Ulažem dodatnu CH da se odbranim od ovih šiljaka što izbijaju sa strana. 200DEF 400HP štit (100Ganzan i ova 300), nakon šiljaka ostaje mi 300DEF 250HP štit

#card1090 #card1092
Oba napada na preostalog protivnika, prvi ima 800DMG, drugi ima 900DMG

#card135
Zmaj od vjetra se redukuje u dust i ide sa 800DMG



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world207

Nije se dao omesti, opet se vratio svojim genjutsu tehnikama i vještinama. Iako je bilo više smor nego napeto Divus je znao da mora ostati skoncentrisan maksimalno do samog kraja inače neće moći da dođe do glave ove grupe i pronađe nagradu koju je tražio.

#card432
Shuffle na Zemlju

#card92
Stvaram mali bunker od 300HP, koji je uništen od šiljaka.

#card106 #card104
Dodajem ovom napadu stun efekt, napad je sa svih strana 700DMG

#card379
Jedem obe pilulice



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world211

I tako dok se temperatura noći spuštala do 0 pa i niže u minus, Divus je još jednom triumfovao. Ipak je protivnik zaboravio da obrati malo više pažnje na početku borbe. Protivnik je napravio neku vrstu odbrane ali to nije bilo dovoljno protiv Divusovog napada sa svih strana koji je u sebi imao efekat da ga stunuje. Kada je pogođen njegovo tijelo se srušilo na pod a neka čudna pjena mu je počela ići na usta.

#card19 #card330
Završavam protivnika jednim laganim potezom preko grkljana

#card108
Stvaram 400DEF i čekam u njemu sve dok šiljci ne prestanu da djeluju



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
Divus je bio skriven duboko unutar zemljanog bunkera, koji je sam izgradio koristeći svoje vještine i afinitet elementa Zemlje. Unutra je bilo tamno i mirno, što je pružalo savršeno sklonište dok su šiljci neprestano izbivali iz zemlje. Svaki udarac je izazivao tupi zvuk, ali bunkeri su bili dovoljno duboki da ih ti šiljci ne bi mogli dosegnuti.



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
Šiljci su nastavili da izbadaju zemlju, ali Divus je ostao smiren. Bunker je bio čvrst, a on je verovao u svoje veštine. Dok je čekao, usmerio je pažnju na disanje, koristeći tehnike meditacije koje je naučio tokom godina treniranja. Svaki udah i izdah su ga smirivali, pomažući mu da održi fokus.



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
Nakon što je sve prestalo pregledao je tjela mrtvih ninji, u kojima je našao ono što mu je bilo potrebno - lokacija njihovog šefa i njihovog sefa. Kao da se mala sijalica upalila iznad njegove glave. Tačno u tom momentu je imao ideju koju bi mogao iskoristiti da iznenadi lidera Arashi organizacije. Vreli pjesak se sada već ohladio pa je iskoristio iduće momente da malo predahne.



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
Nakon što je provjerio svu svoju opremu sjeo je na malo brdo iznad pijace. Hladan i oštar vjetar je pravio veoma jezivu atmosferu sada već totalno rashlađene pustinje. Kada je bio siguran da mu je sve na broju, znajući da je spreman da završi ovu operaciju i pokupi ono po što je došao, zaputio se prema finalnoj lokaciji odnosno prema mjestu gdje su držali sve svoje artefakte.



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
Kada je stigao imao je šta da vidi, jednu osoba koja čuva i pregleda artefakte. Znao je da ima ispred sebe i metu i svoj završni cilj. U momentu kada se pokušao ušunjati ninja koji je pregledao artefkate se samo okrenuo blago, kao da ga je iščekivao. U trenutku je bio siguran da je lider Arashi grupe bio specijalizovani ninja Senzor tehnika. Ali nije dozvolio da ga mali korak unazad zaustavi u njegovom planu.

"Mislio sam ti podaraditi brzu smrt, ali pošto očigledno ne želiš tako....."

#card127
Kandža od vjetra na protivnika



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world205

Protivnik je sa par lakih koraka izbjegao Divusovu stun tehniku. Morao je malo paziti koje tehnike koristi kako ne bi slučajno oštetio neke dijelove sefa ali bilo je dovoljno udaljeno tako da je bio siguran za sada. Lider se očigledno spremao za neki veći i jači napad jer nije odgovorio nekim svojim jutsuom na Divusov pokušaj da ga stunuje.

#card95 #card94
Klonex od 2 slota se stvara iza mene i uranja u zemlju



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world205

"Opaaa, pa ti si neki spori borac, ili samo nećeš napasti?"

Nešto mu je bilo čudno kod stila borbe lidera Arashi grupe, nije napadao još, i dalje je koristio tehnike kako bi ojačao svoje neke buduće napade ali koje Divus nije mogao da predpostavi. Iako su njegove početne taktike tehnika kontrole bile pri kraju nije mogao stati. Njegov cilj i nagrada se nalazila toliko blizu da je mogao već sada osjetiti zadovoljovstvo koje će imati ako uspješno opljačka po ono što je došao.

#card576
Puštam chakru kroz crno krzno na okovratniku plašta

#card96 #card104
Vuk od 700DMG sa stun efektom ide na protivnika



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world206

Ovako slab napad nije ono što je Divus baš očekivao od njega, ali kada je malo bolje pogledao situaciju oko sebe vidio je da su to ustvari malo čestice chakre koje se multipliciraju. Ovo je sigurno bio neki efekt koji će da me ometa pomislio je pa se u momentu sjetio svoje prve borbe ovdje gdje je po prvi put imao priliku da se bori protiv ovakvog jutsua i tehnike. Ali sada kada je istrošio svoje kontrolne tehnike bilo je vrijeme da pređe na ofanzivni dio svog arsenala.

#card432
Shuffle na Dust

#card108
Bunker od 800DEF svuda oko mene, ispred mali otvor za gledanje i prolaz

#card1098
Mjenjam Valjak u Loptu

#card1093
2 zrake na protivnika, obe oblik lopte, svaka ima po 1250DMG



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
The member 'Divus' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world203

Kao pokošen, lider ove sada već uništene Arashi organizacije, pada na tlo dok dvije zrake od Dust Releasea probijaju njegov abdomen iz različitih uglova. Iako je protivnik vjerovatno želio da se ova borba oduži Divus nije mogao da čeka više, ono po što je došao bilo je u njegovoj perifernoj viziji te mu je i to na neki način dalo podsticaj da se žustrije bori sa više kalkulacije.



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
Bunker je branio Divusa dok male kuglice chakre nisu prestale da letaju po prostoriji. Dok su eksplozije lagano pucale nadao je samo da se ono po što je on ustvari došao nije bilo oštećeno od strane ovih stinih eksplozija koje su ispunjavale prostoriju. Nakon što se sve stišalo izašao je iz svog bunkera kako bi provjerio stanje onog što je bio razlog njegovog dolaska.

"Eh sada fino, šta mi to imamo ovdjeeee... hahaha!"

Divus je mrzio obilježija klanova ali je znao da su neke stvari veoma dragocijene, i da se neki od tih obilježija mogu sakriti. U informacijama koje je pronašao, pročitao je da Arashi grupa posjeduje jedno oko iz nekog sada već mrtvog člana Uchiha klana odnosno Sharingan, a kako Divus nije bio pretjerano upoznat sa svojim korijenima, nije znao pravu cijenu ali po onome što je vidio na svojim putovanjima znao je da je cijena ovako očuvanog oka ogromna. Makar za njega je to bio uspjeh jer je sada u svojoj kolekciji imao dva veoma poznata dojutsua Sharingan i Byakugan.

#card401

Nakon što je pokupio Sharingan zaputio se dalje u svojim pustolovinama.

Eternal Sun Bazaar - Page 2 Charioce_XVII-595822cdb3f69



Eternal Sun Bazaar - Page 2 Output-onlinegiftools
Dok sam tiho hodao prema jugu, prateci teren i trazeci dobro mesto za skrivanje, primetio sam dvojicu ljudi kako stoje kod jedne tezge. Priblizivsi se malo blize, prepoznao sam ih – bili su to clanovi zloglasnog Ryujin Bratstva. Jedan od njih, visok i snazan, bio je dobro poznat po svojoj surovosti, dok je njegov partner, nizi i misicav, bio poznat po brzini i vestini sa oruzjem. Delovali su opusteno, kao da su obicni putnici, kupujuci nesto na tezgi prepunoj svezeg voca i povrca. Pravio sam se kao da ih ne primecujem, ali sam ih sve vreme drzao na oku, pokušavajuci da cujem o cemu razgovaraju. Znao sam da ovo moze biti prilika da saznam vise o njihovim planovima.
#card156

The member 'Nafuzi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world180


Prikrao sam se tiho, pripremajući se za napad, potpuno fokusiran na metu. Znao sam da imam samo jednu priliku, pa sam odmerio svaki pokret. Kada sam konačno krenuo u napad, osetio sam kako mi srce preskače od uzbuđenja. Ali onda, u poslednjem trenutku, ruka mi je zadrhtala i promašio sam. Munja je proletela pored zlikovca i zabio se u drvo iza njega. Nisam mogao da verujem šta se desilo. Stajao sam zapanjen, gledajući kako se neprijatelj okreće prema meni, sa podsmehom na licu. Kako sam mogao da napravim ovakvu grešku? Nije mi bilo jasno, i bes i sramota su me preplavili.
#card159

The member 'Nafuzi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world173

Dok sam stajao zapanjen zbog svog pogodka, video sam kako zlikovac brzo reaguje i krece prema meni sa napadom. U delicu sekunde, znao sam da nemam vremena da razmisljam. Instinktivno sam upotrebio tehniku zamene – izveo sam brzu zamenu sa drvenim panjem koji se nalazio u blizini. U trenutku kada je njegov udarac trebalo da me pogodi, samo je pogodio drvo, a ja sam se nasao nekoliko metara dalje, skriven u senkama. Njegov besan pogled lutao je okolo, ne verujuci da sam uspeo tako brzo da izbegnem. Osetio sam olaksanje, ali sam znao da moram ostati na oprezu i spreman za sledeci potez.
#card1
#card330





The member 'Nafuzi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world172


Dok je zlikovac ponovo zamahivao, izbegao sam njegov udarac brzim korakom unazad. Osetio sam nalet adrenalina kako tece kroz moje telo. Bez oklevanja, skupio sam svu svoju cakru u ruci, fokusirajuci se na stvaranje munje. Osetio sam energiju kako se skuplja, pulsira kroz mene, a zatim je usmerio pravo ka njemu. Bacio sam munju s preciznoscu, ciljajuci pravo u njegov torzo. Munja je zasvetlela i pojurila prema njemu, ostavljajuci trag svetlosti u vazduhu. Dok je napadao, nije ocekivao ovako brz odgovor i nije imao vremena da reaguje. Znao sam da je ovo moja sansa da preuzmem prednost.
#card156
#card1

The member 'Nafuzi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world180

Skupio sam svu svoju energiju, usmeravajuci munju pravo ka njemu. Bio sam siguran da ce ovaj put pogoditi metu. Ali, u poslednjem trenutku, zlikovac je izveo iznenadnu kretnju i moja munja je promasila. Proletela je pored njega, razbivsi grane iza, a ja sam ostao stajati u neverici. Kako je moguce da sam opet promasio? Bes i frustracija su se skupljali u meni dok sam gledao kako se zlikovac osmehuje, svestan da sam opet napravio gresku. Morao sam da se saberem i smirim, jer nisam mogao da verujem da se ovo ponavlja.
#card156

The member 'Nafuzi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Eternal Sun Bazaar - Page 2 #world174