Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | UVOD U IGRANJE VERZIJE

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

UVOD U IGRANJE VERZIJE

Uvod i pojasnjenja koja sluze za igranje, verzije. Pitanja postavite na discord chatu.

Neke od glavnih mehanika u predstojećoj verziji:
BOUNTY SISTEM
Svi igrači kada dostignu dovoljan power level igra im automatski dodeljuje bounty. Bez obzira da li je vaš karakter zao ili dobar neko u ninja svetu ne želi vaše postojanje i stičete bounty. Bounty za igrače možete vidjeti na njegovom profilu i u njegovim postovima. Ako više igrača ubije ninju koji ima bounty nagrade se dele.


SCROLLS - nova valuta
Dodata je nova ingame premium valuta - scrolls koja dodaje još jedan nivo kompleksnosti u igri. Osnovni način da dobijate skrollove je da lovite bounty ninje. Bounty daje kao nagradu RYO i SCROLLS koje vi  preuzimate po ubistvu.  Skrollovi omogućuju pristup ekskluzivnim jutsu karticama u shopu koje vam omogućuju razne jake stvari poput dodatnog slota na zabranjenu (ninja po defaultu moze imati samo jednu zabranjenu) itd.

ŠANSA SUSRETA
Šansa susreta je novi in game sistem kojim stičete mogućnost da se susretnete slučajno sa nekim u svetu želeo on to ili ne. Svi parametri i načini korišćenja ovog pravila će biti objašnjeni kada se skine imunitet bezbednosti sa igrača 5 dana nakon ovog posta.

SOLO DUO sistem
Igrači nakon što napuste mesta koja im daju imunitete oni slobodni u svetu da idu na lokaciju koju požele, smišljaju planove itd. Solo igrači dobijaju bonus nagrade na eventovima. DUO igrači ne. Ako igrači igraju kao više od dvoje ljudi u timu ne dobiju nagrade sa eventova.

Ovde su navedene mehanike kojih se admin mogao setiti 10 minuta pred otvaranje foruma. O dodatnim mehanikama bićete blagovremeno obavešteni.

U igri postoje trenutno 2 safe zone i na eventu ćete otkriti treću specijalnu zonu gde imate imunitet bezbednosti.

IMUNITET BEZBEDNOSTI vam omogućuju apsolutnu zaštitu od svega što vam neki drugi igrač može uraditi. SVI IGRAČI ĆE NAREDNIH 5 DANA OD OVOG POSTA IMATI IMUNITET BEZBEDNOSTI.

Ulazak u safe zone: Kasairo hideout i Himetsu Swamp Hideout je preporučen samo novim igračima koji nikada pre nisu igrali igru. Za sve ostale preporučuje se da sami ili sa svojim tag team partnerom odaberete oblast za koju mislite da je strateški dobra, i u njoj započnete svoj roleplay, svoje selo odakle potičete ili neko mjesto koje vam odgovara za roleplay kao vaša kuća na primer. Solo igrač može 10 postova za redom u temi dnevno da napiše. Naravno bez spamovanja.


Dodatna uputstva ćete dobiti sa najavom eventa koji će započeti danas.

Xin je moj tag team partner.

Beo je moj Tag Team Partner.

Reo je moj Tag Team Partner.

Torai je moj tag team partner

Ruri je moj tag team partner