Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Šuma Palminog drveća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Šuma Palminog drveća

Šuma Palminog drveća Rp5IHqQ

Prostrana šuma puna palminog drveća nedaleko od plaže. Nije puna života osim palmi koje su visoke bar nekoliko metara i bogate brojnim plodovima kokosa. Međutim, što dublje zalazite u nju, dalje od mora, njena fauna postaje raznovrsnija.

Novo savladanom tehnikom, Makoto je napravio sebi ledenu sekiru. Odmah je počeo da cepa drva. Jedna sekira nije izdržala koliko mu je bilo neophodno, te je morao da kreira nove. Par sati kasnije, završio je posao. Poređao je stabla kako bi ih pripremio za dalju obradu.

#card1407

Trebao mu je odmor nakon stotina i stotina zamaha sekirom. Kad je prošlo par minuta vratio se na posao. Nije bio najsigurniji šta mu tačno treba ali se vodio logikom da ako zafali, to sam znači više treninga. Ipak je i Ratnik pored toga što je i Nindža, znači Nindža Ratnik.

Preradio je većinu drveta u nešto što bi mogao da nazoveš daskama. Ostalo u druge neobhodne stvari.

Bilo je jako očigledno da nije imao ni blizu dovljno da sagradi pristojnu kućicu. Nastavio je isti proces kreiranja sekire i cepanje palmi, tako u krug. Nakupio je veliku količinu te počeo polako da ih prenosi do predodređenog mesta za kuću. Problem je bio što je Makoto zaboravio gde je to mesto tačno bilo pa ga je praktično tražio ponovo.

Vratio se po poslednju turu i umalo nije pao mrtav. Legao je na travu ispod poveće palme što mu čini hlada. Odspavao je par sati tu na hladovini. Kako se probudio, prebacio na ramena ostala drva, i odneo ih pokraj mora gde se spremao da sagradi kućičicu.

Na svom putu ponovo koračam šumama u blizini plaže, miris raznovrsne faune podseća me na dom. Ovog puta svesno koračam ka dogadjaju za koje smatram da će obeležiti novi početak mog života. Svakim korakom osećam kako uzbudjenje raste, siguran sam da ću upoznati makar jednu osobu sličnu meni.

Šuma puna palminog drveća pruža hlad, prolazeći dublje kroz ovo zelenilo naleteo bih na po koji padajući kokosov plod. Sada, sa pozivnicom u torbi koračam putem razmišljajući o lepoti ostrva na kom se trenutno nalazim, ali znajući da ovo nije moj dom nisam se previše želeo zadržavati.

Polako sam se približavao kraju šume pune palminog drveća, svakim korakom predamnom otvara se pogled na lokacije koje ranije nisam video. Osećam vatru unutar sebe, vatru koja će me voditi kroz ovu avanturu, svaki pad lišća i šum vetra postao bi detalj priče mog putovanja.

Na ivici same šume stao bih na trenutak, želeo sam posmatrati zalazak sunca, bio je to prizor za pričati sledećoj generaciji, ako doživim ta vremena. Sa zadovoljstvom iščekujem susret sa novim izazovom, siguran sam da će to mestom promeniti mnogo toga.

Kroz otvor izmedju drveća nazirem skroman brod koji volonterski pruža neki bi rekli siguran put ka mojoj sledećoj destinaciji. Korak po korak, koračam ka brodu ne bi li zaplovio, nikada ranije nisam putovao na ovaj način nadam se da nemam morsku bolest.

Stigao sam i naravno kao po obicaju odmah nasao pretnje i odmah odradio face to face sa njima, da konkretno vidim koji je njihov problem i da vidim sta zele, odmah je pozvao pojacanje a ja sam se odmah bacio na poso
#card56
#card78
#card66
850dmg
napao sam dvojicu od njih momentalno i odlucio da ih uklonim odavde...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šuma Palminog drveća #world181 Šuma Palminog drveća #world181

Nedugo posle toga, obadvojica su previse lako pala a 3. jadnicak je ostao sam, imao sam osecaj da je ovaj jak i da nece tek tako da se da, pa da vidimo da li me osecaj laze #card1
#card59
650dmg

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šuma Palminog drveća #world187

naravno da je ispunio moja ocekivanja, pa naravno da sam pogodio, zadnji uvek mora da pravi problem
#card1
#card63
da te vidim sad opasni...

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šuma Palminog drveća #world182

Posle misije prolazio sam pored ovog mjesta bila je noć i odlučio sam malo da odremam, ujutro sam uživao i divio se ljepotom te šumice, visokih palmi i kokosovim mlijekom, ostao sam do ručka u toj šumici polako krenuo kući.