Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kogen pirates - First adventure

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kogen pirates - First adventure


Ovu misiju isključivo otvaram zbog priče, ovo će biti tema u kojoj ću izvršiti sledeću svoju misiju.

Kogen pirates - First adventure Misija



Priča je sledeća:
(dešava se u prošlosti - pošto još uvek čekam svog dua)

Koga Yari je veslao čitavu noć kako bi stigao do oblasti 70, nekoliko dana je ostao tamo ali mahom usamljen. Iz nekog razloga nije bilo puno ljudi  u ovoj obalskoj oblasti i to jeste zaista bilo neočekivano, ubrzo nakon što je video veliki most  i mnoge druge napuštene stvari odlučio je da krene u oblast 59, tj. u susednu oblast.

Tamo je posle dugog putovanja upoznao pleme Minawari, odlučio je da ostane sa njima, barem nardnih nekoliko dana. No, baš u ovih nekoliko dana, Koga shvata koliko je spolašnji svet o kome je on maštao podeljen i prepun patnje. Pleme Minawari već decenijama je predmet porobljavanja, ubijanja i štete, sada kada su konačno skupili snagu da se suprotstave pleme Toukiji njih su napale bande pirata. Osoba koja je bila prva na udaru ovih zlih ljudi je upravo bio Koga, koga su napali dok je kasno u noć bio u žitu i zapisivao. Drugi udar se dogodio kada su dvojica pirata napala mirovne pregove izmedju dva klana i ubila starešinu Minawari klana a treći udar se dogodio kada je Koga pokušao da iz oblasti 59 predje dalje, i kada se uputio ka Akametsu gradu.


Koga je već nekoliko dana sa malim klanom Minawari, ovaj klan već decenija, proganjan ratom i nemaštinom, živi na jugoistoku 59. oblasti. Kada je Koga probao da iz 70. oblasti predje u 59., grupa Minawari lovaca ga je uhvatila i primila u svoj dom. Koga sada već danima uči od ovih ljudi, pomno zapisuje i pokušava da razume sve što se oko njega dešava, a kao kuću, dobio je najčistiju sobicu u selu. Ova kućica se nalazila u sred žitnog polja koje je hranilo čitavo selo, Koga bi tu provodio sate uveče i pisao bi i pisao i pisao.

Jednom u toku večeri, gluvo doba, Koga je osetio plamen, istrčavši van kolibe on primeti nekakvog maskiranog čoveka koji je pokušavao spaliti žito, ne znajući ko je ali bojeći se za svoj život, Koga nije pitao za razloge niti za njegovo ime, već ga je doamh napao i pokušao da ga spreči u spaljivanju žita.


#card210
Ovo je pasivna koja je trenutno aktivna.

#card212
Koga urade čudne znake rukama i izgovori čudnu mantru. Jato vrana napada maskiranog nindžu koji je pokušao da zapali žito.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world178

Health: 300
Energy: 200
Chakra: 400

Maskirani čovek: Haha, da li si zaista mislio da tvoj genjutsu može raditi. Umri! (genin napada Kogu)

#card1
Zamenjujem sebe sa obližnjim klasom.

#card214
(Napad sa vranama u stvari koristim sada u ovom potezu, maločas sam upotrebio pogrešnu karticu).

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world177

Health: 300
Energy: 200
Chakra: 370

#card2
Koga: Kukavice! Ko si ti?! (Koga se pomera u stranu i izbegava umalo i smrtonosnu oštricu.)

#card211
(iz Koginih dugih rukova iskače mačka koja napada protivnika).

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world171

Health: 200
Energy: 200
Chakra: 370

Vatra sagoreva Kogine dlanove i njegov kimono. Nindža koji je napao Kogu je mislio da ga je pobedio i poče se smejati.

Nindža: Kakav čudan lik, da li se ti to samo možeš boriti iluzijama. Napad mačke! Kakva kukavica!
Koga: Nitkove! Zašto pokušavaš da zapališ nečiju tudju sreću i ti mene zoveš kukavicom. Himana no wanari (Koga ponovo učini čudne znake rukama).

#card212
Demage ove tehnike je + 120 (70 od moje int i 50 od pasivne).

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world173


Pre nego što je ovaj nepoznati nindža umro, uspeo je da pošalje napad munje na Kogu (a ovaj to izbegava substitucijom jer je i očekivao tako nešto od podloga gusara). Sutradan je Koga sve ovo rekao i vodji Minawari klana što je dovelo i do mirnih pregovora. Vodja ovoga klana je smatrao da sada, dva klana koja su decenijama u ratu, moraju konačno da se udruže kako bi pobedili nepoznatu pretnju. Ovaj dogadjaj od večeras, doveo je do hitnih pregovora koji će se dogoditi već sutradan ali koji će imati tragičan ishod. Na ovim mirovnim pregovorima izmedju Toujiki i Minawari klana, vodja Minawari klana stradaće od neprijateljske zasede, što će dovesti do propadanja ovih pregovora ali i mladi Koga će se ponovo naći u centru nevolje.

On je u ovim pregovorima morao učestovati kao svedok dogadjaja ali ga je ovo učinilo i metom. Dvojica nindži je napalo ove pregovore, ubilo vodju Minawari klana i želelo osvetu za njihovog prijatelja koji je poginuo u borbi sa Kogom protekle noći.

Health: 200
Energy: 100
Chakra: 410
(imam 440 chakre jer sam u medjuvremenu postao veći level)

#card210
Pasivna koja je aktivna.

"Još uvek se nisam oporavio od prethodne borbe, dovraga šta se ovo dešava" Koga je bio zabrinut za ostale ljude na pregovorima, pored njega se nalazio leš vodje Minawari klana a njega su okružili. Shvatio je da je jedini njegov izlaz da se izbori sa neprijateljima i spasi sebe i ostale.


#card214
Pokušavaj jednog od nindži (genina sa opcijom broj 2) da oduvam vranama.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world175

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world175

HP: 200
E: 100
C: 440

Jedan od misterioznih nindži pada mrtav ali pre toga je uspeo da pošalje zemljotres ka meni, napad ove dvojice je bio tako dobro sinhronizovan da ukupan demage koji ide ka meni je 200.

#card1
Koristim substituciju da izbegnem ovaj napad. (200 demage, znači 20 chakre).

#card211
Ulažem još 20 chakre što znači da je ukupni demage moje tehnike 300!

Umri baš kao i tvoji prijatelji!

Uzvikivao je Koga gnušajući se svojih reči ali u žaru borbe i u vreme kada mu život visi o koncu nije mogao baš birati svoje reči. Koga jeste učenjak ali mu sada život visi o koncu, a i životi drugih zavise od njega.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world179

HP: 200
E: 150
C: 490

#card8

Koristim ovaj dašah vazduha da malo odmorim.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world177

HP: 200
E: 150
C: 450

Koga: ovako glupi napadi ne mogu delovati na mene, onog trenutka kada me nindža probada, shvata da je rasekao panj sa kojim sam se zamenio.

#card1

#card212
Koristim svoju iluziju na tebe i pokušavam te slomiti.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world180

HP: 200
E: 150
C: 400

U redu probajmo ponovo...

#card211
ulažem još 20 chakre i moj napad nanosi 300 demage,a!

Koga: Kukavice kao vi me nikada nećete pobediti u pravoj borbi. Ja sam budući Tengen!

Posle dužeg vremena, Koga je bio siguran da su svi ostali članovi Minawari plemena se uspešno povukli, on je ostao zarobljen sa ovim ludakom da se bori, Toujika pleme se na kraju ni nije pojavilo.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world178

HP: 200
E: 0
C: 370
Koga se sklanja u stranu
#card2
A zatim šalje jato vrana na svog protivnika kako bi ga dokrajčio.
#card214

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world177

HP: 200
E: 0
C: 330

#card1
Izbegavam substitucijom a zatim
#card212

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world179

HP: 200
E: 0
C: 330

#card211
Ulažem još 10 chakre i ukupan demage je 200!

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world180

HP: 200
E: 50
C: 380

Ove učestale i teške borbe su izmorile mladog Kogu, posle duge borbe on pokušava da se malo odmori (Koristim osnovnu veštinu "Rest").


Koga: Zašto napadate ove ljude? Ko vas je poslao? (pitao se Koga, iako je od početka borbe prošlo dosta dugo i sada je možda već kasno.)
Nindža: Došli smo da vam uzmemo žene a vas sve ostale da pokoljemo...HAHAHA!

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world173

HP: 200
E: 50
C: 350

#card1
Munja koja udara izaziva eksploziju u zatvorenom prostoru ali udara samo u panj, Koga, sada već pomalo besan, sa drugog kraja prostorije šalje jato vrana koje bi trebalo da iskasape protivnika. Mladi Koga je bio isprovociran i veoma ljut. Previše je osećajan kada su pitanju slabiji i žene, a reči ovog pirata su bile toliko sigurne i zle.

#card214

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world176

HP: 170
E: 50
C: 350

Par trenutaka pre nego što ovaj zlikovac umre, baca tri kunai,a koji povredjuju mladog Kogu.


Mladi Koga, neznajući sada šta da radi ili kuda da ide, ode do ovih leševa i pretraži ih, na telu jednog od pirata pronašao je nekakav čudan poster koji poziva sve ljude u Akamatsu grad. Pokupio je poster i otarasio se leševa. Shvativši da je uradio sve što je mogao za Minawari klan i da je njihov vodja ipak mrtav, Koga odluči da nastavi svoj put dalje i da ode negde drugde. Koga Yari je odlučio da krene ka (oblasti 58.), no, kada je došao na granicu izmedju ove dve oblasti, ostatak pirata su mu priredila zasedu u koju je on, već onako iscrpljen i istrošen upao. Baš tu blizu reke Mina (po kojoj je ono pleme Minawari i dobilo ime), odigraće se još jedna odlučujuća bitka izmedju Koga Yari,ja i pirata koji su se očito namerili na ovo mesto.

HP: 190
E: 100
C: 450
(moje vrednosti su unapredjene zbog iskustva koje sam stekao)

Koga je video više krvi i smrti u proteklih par dana (tri) nego za ceo svoj život na ostrvu. Ovo ga je istinski promenilo, učinilo ga je jačim ali i gnusnijim. Kasnije će sve ove borbe rezultovati jednom zbirkom haiku pesama koju će autor baš nazvati po ovom mestu.


Koga: Upao sam pravo u zamku...moram se izvući odavde što pre ili će me ovi šakali rastrgnuti.
Nindže: Mi smo ovde zbog naših prijatelja, uništio si nam posao ali barem možemo da se osvetimo za Danza, Reka i Yama. HA! (grupa ovih nindži me napada)

Ja koristim tehniku rest.

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world173

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world171

HP: 190
E: 100
C: 400


Koga sada već sa dosta iskustva, kao da je znao, pripremio je substituciju kojom je izbegao npade ove dvojice.


Na mene ide 200 demage što ja izbegavam substitucijom.
#card1
Što je 20 chakre da bih izbegao.

#card212
Na genina pod rednim brojem 2 koristim svoju iluziju da ga smrvim

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world174 Kogen pirates - First adventure #world171

HP: 190
E: 0
C: 350

Jedan napad izbegavam tako što se pomeram u stranu, a drugi napad substitucijom.
#card2 #card1

Koga: Vidiš još jedan tvoj prijatelj je sada mrtav. Ti si sledeći!
Nindža: Platićeš za ovo!
Nindža: Bili smo neporaženi, trebalo je samo da opljačkamo onaj bedni klan i naš zadat bi bio gotov, ali onda si se ti pojavio i uništio sve naše planove!
Koga: Oops

#card211
Iz Koginog dugog kimona iskače mačka koja pokušava da napadne protivnika (ulažem još 10 chakre kako bi imao 200 demage.)

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world180

HP: 190
E: 50
C: 400

Koga već danima pokušava da izbegne iz ove oblasti ali mu to nikako ne polazi za rukom. Postao je meta zloglasne piratske grupe koja ga ama baš svuda prati. Pošto nije uspeo da ubije svog protivnika i previše je umoran, Koga je shvatio da mora odmoriti malo. Njegov neprijatelj je samo i dalje nastavio da ga provocira.


Nindža: Možda, pošto ubijem tebe, odem do onog bednog sela i silujem sve njihove žene i sve ih ubijem!

(Ja koristim opciju rest)
#card8

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world175

HP: 190
E: 50
C: 360

#card1
Koristim substituciju kako bih izbegao ovaj tvoj napad. A potom pokušavam da te slomim baš kao i tvoje prijatelje.
#card212

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world178

HP: 190
E: 50
C: 320

Koga: Vaši bedni i slabašni napadi ne mogu više funkcionisati na mene! Ovo sam već video...

#card1

#card214
Šaljem jato vrana na tebe. Gotov si!

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world179

HP: 190
E: 100
C: 370

Koga je polako počeo da oseća umor i nemir na bojnom polju. Već nekoliko sati pokušava da se izbori i pobegne iz oblasti 59. Neprijatelj je doduše uporan i veoma aktivan. Shvatio je da i ako zna skoro sve njihove veštine i poznaje sve njihove taktike, da mu je ipak teško da se izbori sa njima. Pomislio je i ovaj put: samo još malo i otrčao je u šumu kako bi uspeo malo da se odmori i skupi snagu za sledeći napad.


Koristim opciju rest

Nindža: Mala beba se sakrila. Šta je, zašto sada bežiš u šumu. Ne možeš mi pobeći!

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world174

HP: 190
E: 100
C: 320

Dok je Koga bežao kroz šumu, osetio je jak naboj vetra koji je pokušao da ga preseče ali hvala Bogu, Koga je bio spreman na to i napad je izbegao substitucijom. Pošto je izbegao napad samo je viknuo: "Ti si kukavica i umret ćeš baš kao i tvoji prijatelji".


#card211
Ulažem 20 chakre, tako da je demage ove tehnike 300!

The member 'Kōga Yari' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kogen pirates - First adventure #world174