Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Uno Passage

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Uno Passage

Uno Passage BjEABW9

Ovo mjesto je napusteno i bas nema skoro bas nikoga u nekim slucajevima dodje tu i tamo neki lik da zavrsi svoju misiju te nastavi daljni put kroz ovo mjesto. Ipak Mjesto je tamno i mracno i bas je dobro za pokolj ljudi

Kada je zavrsio u prethodnom mjestu posao odlucio je odmah doletiti ovdje do ovog mjesta kako bi zavrsio neke mini obaveze koje je mogao zavrsiti vrlo brzo. Xin je odlucio uz lagani hod uzivati u ovom tamnom i mracnom prostoru koji ga je iz dana u dan ispunjavao duhovno

Nakon sto je Fukushuki izbacen iz sela odlucio je da svojom brznom dodje na mjesto gdje mu je dusa govorila da ide tako da je tu dosao. Ovo mjesto je izgledalo jako pusto i mracno bas kako je Fuksuhuki i zeleo da bude, tako da kad je dosao odlucio je da legne ispod jednog drveta i odmara se.

Uz lagani korak uz povijest dosao je jedan klinac onako podosta mladji od Xina odlucio je prodrmati ga malo te odlucio upitati.

Da li želiš biti član mog tima u kojem sam ja vodja i slusas me za sve naredbe koje ti prenesem i kazem?

Odlucio mu je reći jos par stvari a to su

Takodjer moras mi potpisati ( Napises po roleplayu Prihvatam sve uslove ako ista prekrsim imas rp razlog da me zakoljes)
Uz to moras mi se predstaviti odakle dolazis koji si klan kako se zoves...


Nakon cega je odlucio da saceka odgovor momka kojeg je zatekao.

Fukushuki je mirno spavao dok nije dosao neki mali i ptao ga da li se zeli pridruziti, Fukushuki mu je rekao:
"Ko si ti mali da mi prekidas san, i zasto bi ti se pridruzio? Ja neprimam naredbe od nikog ko ne placa pravu cjenu."
Nakon toga je samo stojao i gledao je zastrasivajuce u oci malog i cekao njegov odgovor.

Xin je cekao ovog lika da se probudi iz sna sto je na kraju i uspio te je slusao njegove nebuloze sto prica te je odlucio da se nasmeje i da mu kaze par rijeci koje bi mu pomogle oko ovih stvari...

Za sve postoji cjena tako za i ovo trebas mi biti od pomoci u suprotnom mogli bi neki dogovor sklopiti za svaku osobu koju presretnemo ili nesto slicno tome da podjelimo pare? Sta mislis o tome

Ipak nije mislio da ce ovaj nesto previse pricati te je odlucio da mu ovo bude ponuda od koje mu zavisi karijera jer Xin je bio vrlo ozbiljna i biznis osoba koja ne brine za novac.

Fukushuki je poslusao sta je mali imao da kaze i kada ga je poslusao mislio je sta bi mogo da uradi da se pokaze tako da je rekao malom:
"Zavisi od tvoje snage ako uspijes da se pokazes, bicu s tobom ali nemora znaciti da cu sve poslusati sto kazes."
Nakon toga je odlucio da mu jos nesto kaze:
"Ako uspijes da ubijes 30 obliznjih zivotinja za pravo vrjeme mozemo raditi skupa."

Vidi momce ova oblast je u mojim rukama ti si dosao kod mene u oblast te zelis ja nesto da radim u svojoj oblasti te mi naredjujes neke stvari koje su realno glupave, Upitat cu te jos jednom. Da li zelis da radimo zajedno i da slusas moje komande ako ne zelis slobodno mozes otici sa ovog mjesta i nikad vise se nemoj vracati.

Fukushuki je poslusao sta je mali imao da kaze tako da mu je rekao:
"Zanimljiv odgovor maleni, mozemo raditi zajedno posto imas jak karakter i nedas na sebe i to mi se svidja. To pokazuje da si jak"
Nakon toga je stao u mjesto i cekao sta ima da kaze.

Nakon sto je izvukao kraj koji je zelio samo je rekao da je uspio u svom cilju i da za sada ne zeli nista da komplikuje pustit ce ovof lika da radi sta hoce samo uz neku vrstu adzora nije mu hteo jos pokazivati Mansion iako je njegov teammate odlucio je da mu jos uvjek ne uljeva povjerenje te se nadao da zajedno uspemo u ciljevima

Vidio je da je mali bio sretan sto mu se Fukushuki pridrzuio tako da ga je Fukshuki odlucio ptat par pitanja:
"Koji si ti klan, posto je to vrlo bitno u ovom svjetu u kojem zivimo"
Rekao je dok se podsmjehivao, i cekao sta ce da kaze nadao se necemu jakom tako da je sacekao da vidi sta ce da kaze.

Ipak nakon sto su vodili konverzaciju ovaj je osjetio da se ovaj zeza sa Xinom te je odlucio da mu ocita lekciju ipak pre nego sto bi krenuli sa svojim ninja putem i karijerom

Vidi ja ne zelim da se udruzimo ipak, Molio bih te da ako nista ostanemo u dobrim odnosima te ti zelim srecu u daljem zivotnom djelu ipak nadam se da ces naci osobu sa kojom ces biti vrlo slozan i sretan. Hvala ti mnogo sto si me posjetio pa se vidimo.

Nakon cega je odjednom nestao brzinom svjetlosti bez da ga je ovaj lik vidio .planinama u pozadini.

Storynote


Ogromna tezina odjednom preplavljuje vaše misli i padate onesvesceni. Misteriozna senka nekoliko sekundi nakon toga vam prilazi. Čupa Xina za kosu i diže mu glavu, proveravajući mu facu. Potom čupa Fukushukija za kosu i njemu proverava facu. To nisu osobe koje lovi. Ali možda znaju gdje je ta osoba. Krv grimizno crvene boje okruzuje njihova tela i misteriozna osoba im čita sećanja.

#card1485

Nakon ovoga ne sećate se ničeg. Svog imena, prijatelja, poznanika, jednog drugog. Pišite roleplay kao da ste zaboravili skoro sve u životu, od porodice pa dalje. Ovo će značajno uticati na vaš gameplay i biografiju. Misteriozna senka je uhvatila Fukushukija za odecu i vukla ga neko vreme za sobom misleći da možda može prodati osobu njegovog klana. Kada mu je isti taj Fukuhuki postao težak za vuču i kada mu je dosadilo ostavio ga je bog zna gde. 

Potpuno ste radzvojeni. Imate podlogu da započnete ispočetka ali sva vaša sećanja, ciljevi, porodice ništa od toga više ne postoji. Vremenom ćete se setiti samo svog imena i ničeg više.




Nakon kraćeg odmora i malo dužeg puta, misija ga vodi u ovaj pasaž. Lov niskorangiranog šinobija je bilo pomalo ispod moje časti, al ako neću ja ko će. Dok je Chunin bežao, ja sam laganim koracima uvek bio u njegovim stopama.

#card1446

Kako bih završio ovu igru mačke i miša, bacam jedan talas peska (700 dmg) ka njemu.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Uno Passage #world189

Nisam baš očekivao da će se odbraniti, al s druge strane, nisam se ni potrudio. Korenje je izbilo ispred mene koje je negiralo tih 700 dmg. Zatim, zamahujem rukom još jednom, na šta ekstremitet od peska kreće opet ka protivniku.

#card1217 #card1452

600 dmg ka Chuninu

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Uno Passage #world186

Neprijatelj je pao od talasa peska, a za njegove senbone se pobrinuo jedan brzi talas vetra, zaustavljajući ih u sred vazduha. Potom, prilazim palom neprijatelju i počinjem da preturam po džepovima, šinobi torbici itd kako bih pokušao da nadjem senjutsu kocku.

#card124

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Uno Passage #world1

Opipavajući džepove, mogao sam osetiti kockasti entitet.. Izvadio sam ga što pre kako bih uverio da je to to, što i jeste bilo. Uvio sam kockicu u svilenu maramu, a potom sam je stavio u unutrašnji džep. Ubrzo nestajem sa ovoga područja, uputivši se ka još vrelijem području.

Tacno kao sto su mi rekli ugledala sam ih odma,seli su da odmore.Sada je pravi trenutak da pokazem ono sto znam i da vratim te stvari u hram.
Ali izgleda da sam se presla dok sam se sunjala primetila sam da me ocekuju izgleda da su ovo senzor ninje bas bedak necu moci da im zadam tajni udarac..Pa nista onda onda
,,ajmo da se igramo lopovii!!,,
#card93

The member 'Ryona Aoki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uno Passage #world178 Uno Passage #world180 Uno Passage #world177

,,Izbegli ste napad svaka cast! Ali pocinjete da me ljutite niste hteli da mi predate tu ukradenu robu mirno moracu silom da je uzmemm!!,,
#card1
Izbegavam njihov napad
#card90
Posto sam dodala energiju bice napad od 400dmg
Dok su oni pogledali gde sam vec sam bila na putu sa mojom pesnicom spremna da im slomim te lopovske glave.

The member 'Ryona Aoki' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uno Passage #world172 Uno Passage #world174 Uno Passage #world171

Zahvatila sam svu trojicu svojom ojacanom pesnicom i samo ih pokupila i odnela u smrt tako im je i trebalo.
#card1
I ovim izbegla njihove poslednje napade.
Kada sam se uverilq da su mrtvi otisla sam da pogledam sta su sve ukrali i tu je bila ozbiljna gomila stvari nisam sigurna da li cu to sve moci da ponesem da vratim hramu.Uzela sam njihove torbe strpala nekako sve te stvari u njih,stavila na ledja i polako krenula.Moracu na svako malo da pravim pauze jer je stvarno tesko..
(Krenula sam)

Prolazeci kroy ovu suvu i ne bas uguodnu pustunju.Osecao sam kako nema zive duse i kako nije bas ugodno da se seta ovim krajevima gde sam ja.Korak po korak sam osecao malu nelagodu koja je verovatno bila od suncevog zraka koja mi bije direktno u celu.Video sam jedno jedino drvo na ovom mestu pa sam odlucio da tu malo ostanem da bi se sakrio od sunca.Kako je sunce przilo izvcadio sam svoju pticu koju sam nasao pre par dana.Video sam da joj je noga sve bolje pa sam joj dao malo vode i hrane da je osvezim

Nisam toliko mario kada cu da stignem do nekog odredista vise sam gledao sta cu novo da vidim u ovom svetu.Mozda nekod ninju,nekog prijetalja,neprijatelja nikad ne znas zato je svaki korak bio sve bolji i bolji

Kada sam izvadio tu malu pticicu skinuo sam joj zavoj i malo je osvezio sa vodom i hranom.Nakon sto sam joj dao svoju hranu i vodu video sam kako zeli da ode odavde i da se vrati u neku prirodu gde cvece raste i gde ima potoka za neogranicenu vodu.

Razmisljao sam da sto pre odem odavde jer sam video da nije bas ugodno ovde.Zbunje je prolazilo pored mene kao i filmovima.Samo se kotrljalo neznajuci gde ce da zavrsi svoj put.

Na tom drevetu gde sam odmarao video sam par lisca na tome.Pa sam pomislio da ga neko ne zaliva slucajno.Uputio sam se u potragu negde u okolini da mozda nadjem neku kucu ili skroviste.

Osecao sam da nekog ima u blizini,ali nisam znao gde tacno.Kako je krenuo malo mrak da zalazi odluciop sam da uzmem sator i legnem da spavam.Pre spavnja odlucio sam malo hraner da uzmem za sebe i kada se probudim da krenem u sledecu potragu

Kanjon Uno Passage se prostirao ispred mene u srcu Naomi pustinje. Oštre stene sa obe strane činile su prolaz prirodnom klopkom, a vreli vazduh je podrhtavao, stvarajući iluziju pokreta prema horizontu. Zadatak je bio jasan, evakuisati grupu civila pre nego što Kyuketsuki Ubice stignu. Dok sam se približavao mestu okupljanja, znao sam da nas čeka opasan prolaz. Ovakve uvele su uvek nosile rizik od napada iz zasede, a ova uvala nije bila izuzetak.

Grupa civila čekala je, iscrpljena i uplašena. "Moramo brzo kroz prolaz," pomislio sam, svestan da nemamo mnogo vremena pre nego što neprijatelj stigne. Sunce je već počelo da zalazi, a senke stena duž prolaza postajale su sve duže, dajući neprijatelju savršen zaklon.

"Ovo će biti teško," rekao sam sebi, i dao znak grupi da se pripremi za kretanje.

Kako smo krenuli kroz klanac, svaki korak bio je napet. Stene su se iznad nas nadvijale, a svaka pukotina delovala je kao savršeno mesto za zasedu. Grupa je tiho napredovala, svesna opasnosti koja je vrebalа iz senki. Znoj je već počeo da se sliva niz moje čelo, ali sam držao pažnju na okolini, spreman za svaki znak neprijateljskog prisustva. Prvi deo puta je prošao mirno, ali sam znao da nas pravi izazovi tek čekaju.

Kada smo stigli do prvog mesta gde smo mogli da zastanemo, odlučio sam da ne gubimo vreme. Okupio sam nekoliko najspremnijih civila iz grupe. "Treba mi vaša pomoć," rekao sam tiho, ali odlučno. Kratko sam ih obučio kako da koriste osnovne signale rukama i okom, naglašavajući važnost tišine i brzine. "Važno je da ostanete smireni. Bićete moje oči i uši dok se krećemo kroz ostatak klanca."
Dodelio sam im jednostavne zadatke, jedan će pratiti put ispred nas, drugi pozadinu, a treći će paziti na strane stena. Time sam sebi obezbedio osnovni tim za signalizaciju, spreman da brzo reaguje na svaku pretnju.

Dok smo se kretali dalje kroz klanac, primetio sam da jedan od ljudi koje sam obučio daje signal. Podigao je ruku u znak upozorenja, a svi su odmah stali, tišina je odjednom zavladala među nama. Prišao sam mu brzo i tiho, dok je pokazivao na jedan deo stena ispred nas. "Video sam nešto, kretanje među stenama," šapnuo je, očigledno napet. Njegove oči su bile fiksirane na taj deo klanca, kao da je očekivao da se bilo šta može dogoditi u sledećem trenutku.

Zauzeo sam položaj na čelu kolone i koncentrisao se koristeći svoje senzor sposobnosti. Pažljivo sam pretraživao okolinu, pokušavajući da osetim bilo kakvu prisutnost chakre u blizini. Iako sam osećao blagu nelagodu, nije bilo tragova neprijateljskog prisustva. Ipak, nisam želeo da rizikujemo. U ovakvim situacijama, oprez je bio ključan.

Okrenuo sam se prema grupi i tiho naredio. "Nema direktne pretnje, ali od ovog trenutka napredujemo s maksimalnim oprezom. Držite se zajedno, i pratite signale. Ako bilo šta primetite, odmah se zaustavite." Kolona je nastavila da se kreće, sada još opreznije, dok su oči bile uprte u svaku pukotinu i svaki senku na steni.

#card10 #card8

Nakon sati napetog napredovanja kroz klanac, sunce je počelo da zalazi iza visokih stena, bacajući duge senke na našu putanju. Kretali smo se tiho i pažljivo, uvek spremni na najgore, ali na sreću, nisu nas pronašli. Kyuketsuki Ubice nisu stigle da nas uhvate, a vreme nam je sada radilo u korist.

Dok smo se približavali sigurnom izlazu iz klanca, olakšanje je počelo da se oseća među ljudima. Svi su zadržali disciplinu, ali bilo je jasno da su osećali da smo prošli kroz najteži deo. Moj tim je pratio signale bez greške, a njihova hrabrost i brzina reakcije osigurali su da nijedna greška ne bude napravljena. Bio sam ponosan na njih.

"Odlično obavljen posao," tiho sam rekao, pre nego što sam se okrenuo i krenuo svojim putem. Bez daljih reči, udaljio sam se od grupe, zadovoljan uspehom misije i spreman za sledeći zadatak koji me čeka. Uskoro je trebalo da se vratim u selo, imao sam još dosta obaveza pred sobom.