Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Zlatna Plaza - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Zlatna Plaza

First topic message reminder :

Zlatna Plaza - Page 2 Beach-sunlight-anime-visual-novel-game-generate-ai-photo

Dok se zlatna plaža prostire pod blistavim suncem, tirkizno plava voda lagano miluje obalu, ostavljajući tragove svog povratka na prekrasno belom pesku. Palme nježno klimaju svojim granama na povetarcu, pružajući hlad i sklonište onima koji traže trenutke odmora i tišine. U daljini, azurno more prelazi u nebo bez kraja, stvarajući osećaj beskrajnosti i čiste slobode. Šarenilo koralja i riba u blizini obale poziva ronioce na istraživanje podvodnog sveta, dok jezici plamena s roštilja blagotvorno mirišu i šire se plažom. Na ovom izoliranom komadiću raja, vreme stoji, a svaki trenutak postaje večnost.

Dvojica shinobija instantno padaju na zemlju, uguseni od silne vode koja je posla na njih, njihova tela neprepoznatljiva vise. Do duse sva trojica uspevaju da bace po napad na mene.
Radim nekoliko znakova rukama I ispred sebe stvaram vertikalni zid koji anulira sve njihove napade.
#card103
20 ch
Nakon sto njihovi napadi budu zaustavljeni izlazim pored zida i ispaljujem zmaja od 600 dmga na zadnjeg nindzu.
Predaj se vec jednom, prepusti se smrti!
#card102
20 ch



Im sure you know that this is....The Point Of No Return...
The member 'Julius' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Zlatna Plaza - Page 2 #world171

Moj zemljani zmaj probija zadnjeg nindzu, on umire na mestu i ovim se moja misija ovde zavrsava. On uspeva da ispljune uragan vatre na mene ali ja ga izbegavam obicnom tehnikom zamene. Moje telo menja se u kamen dok pravi ja polako odlazim sa plazice.
#card1
10 ch
Borio si se dobro, dacu ti to...
Nakon cega sam jos jednom pogledao dokument bacajuci ga u vodu pored mene i stavljajuci ruke u dzepove dok koracam nazad.



Im sure you know that this is....The Point Of No Return...
Pele je stigao na zlatnu plažu, gde sunce sija poput zlata, a tirkizna voda miluje obalu. Uzbuđenje ga je preplavilo dok je stajao na belom pesku, upijajući mirise mora i slanog povetarca. „Ovo je raj“, pomislio je, dok su palme lagano klimale svojim granama. Svi su delovali opušteno, uživajući u svakom trenutku. „Vreme je da se kupam“, odlučio je, krećući se ka obali. Osjećao je kako mu srce kuca brže dok su mu talasi dodirivali stopala, najavljujući trenutke slobode i uživanja.

Pele je zakoračio u more, osećajući kako ga tirkizna voda obavija. „Savršeno je!“ razmišljao je, dok su se talasi lagano zapljuskivali oko njega. Hladna voda je osvežila njegovo telo, a sunčevi zraci su se odbijali od površine, stvarajući čarobne odsjaje. Plivao je lagano, dok su mu ruke i noge slobodno plivale kroz more. „Ovo je sloboda“, osećao je, dok je uživao u svakoj sekundi. Svaki dodir vode donosio je novi osećaj, čineći da zaboravi na sve brige. Bio je potpuno prisutan u ovom trenutku.

Dok je plivao, Pele je ugledao šarenilo koralja i riba blizu obale. Njegova radoznalost ga je ponovo pozvala da istražuje. „Moram videti šta se krije ispod površine“, pomislio je, zaronivši pod vodu. Vodeći se instinktom, plivao je između koraljnih grebena, fasciniran raznobojnim ribama koje su se igrale u vodi. Osećao je kao da je u drugom svetu, gde su boje bile živopisnije, a zvuci umirujući. „Ovaj trenutak ne želim da zaboravim“, razmišljao je, dok je s divljenjem posmatrao morski život.

Nakon plivanja, Pele se vratio na obalu, sunce ga je grejalo dok je ležao na pesku. Uzeo je gutljaj vode, a miris roštilja se širio plažom. „Kako je ovo savršeno“, pomislio je, dok su ga palme štitile od vrućine. Zatvorio je oči, upijajući zvukove talasa i smeha ljudi u okolini. Osećao je kako se svaka napetost u njegovom telu tope. Uživao je u tišini i miru, shvatajući koliko su ovakvi trenuci dragoceni. „Samo ja, more i sunce“, razmišljao je, dok je vreme prolazilo.

Kada je sunce počelo da zalazi, Pele se podigao, osećajući kako mu srce kuca od sreće. „Vreme je da krenem dalje“, pomislio je, dok je gledao zalazak sunca koji je obasjavao more zlatnim nijansama. Ovaj dan će zauvek ostati u njegovom sećanju. Dok je hodao prema izlazu sa plaže, svaka talasna šum se činila kao oproštaj. „Neizvesnost budućnosti me uzbuđuje“, razmišljao je, dok je napuštao ovaj raj. U njegovoj duši, avantura se tek počela, a more i sunce ostavili su mu neizbrisiv trag.