Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Himitsu no bankā

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Himitsu no bankā

Himitsu no bankā Looking-up-at-a-starry-night-sky-hd-wallpaper-background-image-1920x1180

Prelepa poljana smestena pri samom kraju sveta gde zalazi sunce, Nicu je ovo mesto toliko mracno da mozes satima da brojis zvezde na nebu i da tako docekas jutro. Tokom noci cak i tokom punog meseca tesko je obicnom oku videti stvari koje su u okolini i jedino ninje sa specijalnim sposobnostima se mogu lako kretati ovde tokom noci.

Yuu je konacno stigao do svoje lokacije gde je isao. Mesto gde je tolko zudio da se vrati. Ova poljana mu je vracala tolko memorija o njegovim saputnicima da je zamalo poceo da place,al Yuu nije imao vremena za to jer je polko sunce pocelo da zalazi. Posto je idaje bilo svetla Yuu je nasao ulaz u bunker koj je odavno sagradio sa svojim davnim prijateljima. Ulaz je bio napravljen od posebnog kamena koj je bio jako supalj da su zemlja i trava lako usli unutra prekrivajuci sam vrh kamena u travi. Yuu je imao srece sto se secao tacnog mesta gde je kamen jer ga je tesko uociti cak i u toku dana dok je u toku noci nemoguce da se nadze cak i ako neko zna tacnu lokaciju.

Dok koračam prema prelepom pejzažu ove poljane, osećam nešto mistično u vazduhu. Sunce zalazi na horizontu, osvetljavajući nebo svojim poslednjim zracima, dok se zvezde polako počinju pojavljivati na tamnom plavom nebu.

Nešto lakim korakom, stižem na istočni kraj sveta. Sunce koje zalazi, poljana, neprijatelj i ja. Najurio sam ga do ovde, dalje baš nije imao gde ići. Prolaz ka shitoshiju je bio zatvoren - ništa od okeana. Da bi pobegao bilo gde drugde, prvo je morao da porazi tlo koje je činilo da njegovo telo tone zajedno s poljanom.

#card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Himitsu no bankā #world207

U ovakvim slatkim momentima, bilo mi je drago što protivnik odmah nije pao. Blag povetarac je oduvao pesak sa tla, otkrivajući da sam upao u protivnikov genjutsu. Ispružio sam ruku, na šta je vodeni balon počeo da se formira oko neprijatelja.

#card26

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Himitsu no bankā #world212

#card1456

Prvo sam ja uzrujao tlo, sad je bilo vreme na protivnika koji se koprcao u balonu. Šiljci su krenuli da me probadaju.. ali ne baš. Kada su se povukli, mogle su se videti peščane rupe u mome telu. Njegov napad nije imao nikakav uticaj. Pobrinuo sam se sa onesvešćenim neprijateljem kako sam oduvek to znao - senbon u čelo.

#card332 #card19

Nakon nešto lakše borbe, povlačim se sa terena i nestajem u oblaku dima.

#card21