Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuća Nindža Ratnika, Makoto Nagano

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuća Nindža Ratnika, Makoto Nagano

Kuća Nindža Ratnika, Makoto Nagano HQ7Uu8k
Skromna ali spremna kuća koju je Makoto Nagano lično sagradio sopstvenim rukama. Izgrađena od lokalnog palminog drveta kroz nekoliko dana mukotrpnog rada i nikakvog planiranja. Nalazi se na samom kraju plaže sa odličnim pogledom na zalazak sunca preko morskog horizonta.

Moćni zraci morskog sunca probijali su se kroz prozore male kućice. Njihov sjaj udarao je direktno u lice Makota. Nervozan zbog nelagodnosti iskočio je iz kreveta.

"Jebo me kad sam ih tu postavio." Nagrdio je sebe. Obukao stare hlače i odmah krenuo ka prozoru kako bi ga "pomerio".
Kako je završio posao izašao je na trem da valjano uživa u toplom vremenu.

Izgubljeno je gledao horizont prostranog okeana, zato mu je trebalo nekoliko minuta da primeti kovertu koja je ležala na ulaznim stepenicama. Izgledala je svečano sa motivima cveća i staromodnim crvenim pečatom. Na poleđini je velikim slovima pisalo POZIVNICA NA VENČANJE.

"Koga boli kurac za ovo!? HAHAHA!!!" Odmah nakon što ju je izmotrio, bacio je u more, najjače što je mogao.

Desetak minuta nakon što je pismo završilo u okeanu, mala kraba izlazi iz vode noseći ga u svojim kleštima. Bila je to ista ono kraba sa kojom se Makoto družio kada je prvi put došao na ostrvo. Došetala se do stepeništa jer sama nije mogla da se popne. Makoto joj je prišao te se sagnuo i rekao.

Pozdrav brate krabo! Šta mi vraćaš ovo?

Uspeo je da shvati da ga ona upozorava da ne baca đubre u more.

Izvini brate, samo nemoj da kažeš ćaletu.

Makoto je uzeo kovertu iz krabinih klešta, ali nije znao šta će s njom. Kraba ga je gledala sve dok je on nije uneo pismo u svoju kuću. Bacio ga je u ćošak jer nije napravio nikakvu kantu za otpad ili slično. Čim je kraba to potvrdila nastavila je svojim aktivnostima.

Šta je ovo bilo!?! Veoma zbunjeno, upitao je samog sebe.

BOOOOOOOM!!!

Cela kućica na obali se zatresla od eksplozije nepoznate prirode. Nebo je zablještalo sa akcentom ljubičaste boje. Preko horizonta, sa jugozapadne strane ostrva, provirio je ogroman oblak neverovatne čakre. Ptice su se razbežale na sve strane, talasi udarali dalje nego ikad do sad.

HAHAHAHAHA! Svaka cast.

Makoto nije izdržao da se ne nasmeje na prikazanu snagu.

Naći ću ja njega jednom!

Par trenutaka nakon eksplozije, talas energije prouzrokovao je zemljotrese širom ostrva. Makoto nije bio iskusan graditelj, samim tim nije mogao da pripremi njegovu kućicu na ovakvu nepogodu. Kako je primetio da se tlo pod njegovim nogama trese, skočio je sa svog trema. Gledao je kako se tanki stubovi oslonci kolibe, koje je svojim rukama sagradio, ruše jedan po jedan. Sa poslednjim i sama kuća pada. U tom trenutku osećao se kao da je i on sam poginuo. "NEEEE! Osvetiću se!!" uzviknuo je.

"Jebiga, biće i druga. HAHAHAHA!" Trebalo mu je samo nekoliko sekundi da preboli uništenje svog mukotrpnog rada.

Zajedno sa svojim malim bratom krabom, Makoto je preturao po drvenim ruševinama koje su ostale nakon tragedije. Medju njima je pronašao mali skrol. Na njemu je bila zapisana misija koju je usput pokupio još pre nego što je stigao na ostrvo.

"HAHA! Ja zaboravio na ovo. Ću je rešim čas kad sam već uzeo poster." Okrenuo se ka krabi kao sa njom da razgovara. "Odoh ja brate krabo! Pozdravi ćaleta, pa se vidimo nekad!"

I tim rečima Makoto je krenuo na put svojim skromnim, drvenim, veslačkim čamcem.

trazim dvoje nindji pod imenom yoyer i nozer