Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Akazuma Town

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Akazuma Town

Akazuma Town XU3eyiR

Ovaj grad je onako pa veliki ima par desetina hiljada stanovnika ali svaki stanovnik u tom gradu je lopov i pokusava zeznuti nekog drugog ipak ovaj grad je poznat po cestim pljackama i dilovanjima nekih sredstava ipak neke osobe su i fine zato vlast pokusava pomoci ovim osobama koje su iole ostale normalne u ovakvom okruzenju

Xin je dosao u ovaj grad uz poziv nadleznih organa istog grada dobio je naredbu da jednu od porodica zastiti i sakloni od narkomana i zlocinaca lopova ili slicnim. Xinu je ovo bio lagan zadatak usput i zanimljiiv nadao se da ce pronaci onu curu koju je tragao od prije na ovom mjestu.

Kada je dosao do te same porodice vidio je da su tu mala djecica koja su poderana i vjerovatno siromasna te je odlucio stvari koje je ponijeo neke pokloniti djecici ili dati roditeljima da imaju barem nesto obuci jer ipak nije lagano zivjeti u ovom periodu zivota jos u ovakvom selu kao ovo

Nakon nekog vremena odlucio je da je dobio drugu vandrednu naredbu a to jeste da ide na misiju nije znao o cemu se radi samo je od jednom spakovao sve stvari te odlucio da se brzo pokrene i ne zapitkuje nikog mnogo odlucio je odmah krenuti ne brinuci se za izazove koje slijede

Nakon odradjene misije odlucio se brzo vratiti u svoj gradic koji je bio prefin vladao je mir i harmonija nikada nista nije bilo lose ili da je nekih problema bilo cak i da nema policije na ovom mjestu ipak to je dobra stvar i nadoa se da ce tako ostati i u buducnosti i da im niko nece remetit mir i slobodu

Nakon ranog jutra odlucio je ustati i skuhati sebi jedan caj i izaci napolje uz lagani povjetarac i sunce u pozadini koje je davalo bas onoliko svjetlosti koliko je dovoljno. Ipak Xinu nista drugo nije trebalo za jutarnje razbudjivanje od vruceg caja i sunca koje je bilo super i vjetra koji je puhao. Xin je nakon nekog vremena odlucio otici u jutarnju setnju svog psa Take.

Odlucio je nakon sto je odradio sve jutarnje ekselencije odlucio je doci na ovo mjesto prohodati te vidjeti da li moze naci neku napustenu macku da je udomi posto je jako voleo zivotinje i nadao se uspjesnom pronalasku, Ipak nije nasao ono sto je zelio na putu je pronasao par stotina ryo te je odlucio pronaci vlasnika te ga je pronasao i vratio mu pare koje je nasao na ulici

Dok sam tako hodao shvatio sam da sam zapravo samo otisao u krug sto je bilo bas smijesno. Nazalost bio sam se zatekao u nekom gradu punom lopova jer sam vidio barem 3 pljacke odjednom, ali nisam zelio da reagujem jer sam vidio da su takvi svi i da cu samo napraviti sebi problem i otisao sam.

Putovaći kroz svoja sećanja, naišao je na misiju koje se jedva setio. Kao da je duhom ušao da vidi šta se tu zapravo zbilo. Priča je bila o tome kako je napao neke starije ninje, na samom putu do Shiroi ostrva i venčanja. Bez nešto preterano reči govora stao je u gard te je napao odjednom protivnike.

#card1445
#card1448
#card1460
#card1461

The member 'Kuro Santon' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Akazuma Town #world198 Akazuma Town #world197 Akazuma Town #world194

Keigo i Yazi su stigli na mesto gde trebaju da urade do sada najtezu misiju pred njima. Keigo je bio spreman za borbu, jedva je cekao da borba krene, kako bi dokazao sebi da je dostojan ove misije. Kao poruceni, grupa protivnika izletela je ispred njih. Keigo je odmah reagovao, napadajuci ih sve.

Kao i prosli put, ja sam prvi!

#card540
#card541
#card558

The member 'Keigo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Akazuma Town #world48

Yazi je sa Keigom dosao do jednog gradica gde su trebali da se bore protiv bandita. Yazi nije stigao ni da odreaguje da su banditi bili ispred njih a Keigo ih je vec napao kao i prosli put. Yazi je shvatio da ne mora nista da radi i hteo je malo da posmatra sta ce se desiti.

Vazi Keigo.

The member 'Yazi' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Jonin' :
Akazuma Town #world196 Akazuma Town #world192 Akazuma Town #world200

--------------------------------

#2 ' NPC Tennin' :
Akazuma Town #world212

Keigo je uspeo da sredi vodju i jos jednog pomocnika. Sada su ostala jos tri pomocika posto je jos jedan pristigao u borbu. Sada je bio red na Yazija da preuzme ofanzivu. Keigo se uvecao i uspesno izbegao sve napade koji su poslali shinobiji.

Sada ti napadas, pazi na siljke i zamah!

#card367
izbegavam zamah
#card551
Stojim malo ispred Yazija odbijam cunami primam siljke 250 zbog deffa

Yazi je video da je Keigo uspesno ubio dva protivnika i to ga je jako usrecilo no na njihovu nesrecu jedan od preostalih protivnika je prizvao pojacanje i sad idalje trebaju da srede jos tri protivnika pa tek onda da idu kuci. Yazi je brzo izvadio shurikene iz svoje torbe i odbranio se od svih nadolazecih napada. A zatim je napao protivnike koji su preostali sa shurikenima koje je malopre izvadio.

Opusteno Keigo.

#card182
#card1476
#card331
Odbranio sam se od zamaha sa imunitetom a sa shurikenima sam napao protivnika sa macem sa 2 shurikena(620dmg) i tek pridoslog protivnika sa 2 shurikena(620dmg) u torbama imam 16shurikena

The member 'Yazi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Akazuma Town #world200 Akazuma Town #world197 Akazuma Town #world200

Iako je keigo mislio da ce ova misija biti ubrzo gotova nakon sto im je pao vodja, njihov moral se nekako idalje nije slomio. Svi su izbegli napade, i dobili pojacanje. Sada je pet protiv dva, ali nece biti problema jer je Keigo ovako nesto prizeljkivao. Spremio se za jedan napad, te poslao munje na svakoga. Sada ako se svi ne odbrane, pasce kao muve jedan za drugim.


Odbrani nas od eksplozije i izbegni siljke, ja cu se pobrinuti za ostalo -Rekao je ovoga puta stalozeno Keigo.

#card155
#card354
#card372
#card359
#card358
#card180
#card170
dmg je 900

Yazi je video da je Keigo preuzeo napadanje ovog puta i da sada on mora da brani oboicu od napada koji idu na njih.

Nemas brige.

Izvadio je nekoliko shurikena iz torbe i bscio ih je pravo na napad koji je isao prema njima. Zatim se zamenio sa granom drveta koja je idalje bila u krosnji kako bi izbegao siljke.

#card1473
#card331
Bacam 2 shurikena na cistu ch i ponistavam je
#card1

The member 'Yazi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Akazuma Town #world193 Akazuma Town #world198 Akazuma Town #world200 Akazuma Town #world197 Akazuma Town #world191

Kao sto je i predvideo, Keigov plan je bio uspesan. Kada je jedan bio pogodjen, munje su prostrujile kroz svakog od njih, ali ne pre nego sto su uspeli da kontriraju svojim napadima, i prizovu jos jednog u pomoc. Sada je bila borba dva na jedan, ali ovoga puta su u prednosti bili Keigo i Yazi.

Branim nas od svega sem siljaka i gromova, ti samo udri ovog!

#card556
dobijam 400 hpa od vitalnosti sada sam na 970
#card555
Posto je stojao malo ispred Yazija idalje, uvecao je svoje telo i odbranio ih od svega sem siljaka i gromova.

Yazi je bio presrecan sto je Keigo uspeo da ubije sve pritivnike ali na njegovu zalost,tacno pre nego sto su svi umrli jedan protivnik je prizvao pojacanje. Sada im je istao jos samo jedan protivnik i Yazi se nadao ds ce se ovo brzo zavrsiti.

U redu Keigo, nadam se da ce ubrzo umreti.

Izvadio je shurikene iz torbe i bacio ih je pravo u nebo. Zatim je izbegao jedan napad zamenom i onda je napao protivnika.

#card331
2shurikena na gromove i 2 shurikena na protivnika
#card1

The member 'Yazi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Akazuma Town #world192

Konacno, i poslednji protivnik je pao mrtav, ali je pre toga poslao ogromni cunami na Keiga i Yazija. Keigo je odmah krenuo ka napadu i kada su se susreli neutralisao ga je laktom.

#card363

Sa ovime njihova misija je bila gotova i sada su bili ponovo slobodni da se vrate svom domu u Magneto Arhipelagu.


Woooooo hooooooo, idemoooo gotova misija!!! Svaka nam cast Yazi, ovo je sve proslo bez problema, sledeci put mozemo jos tezu misiju da preuzmemo a?! - Pricao je kao navijen od pobedncike euforije.

Video je da su svi protivnici pali mrtvi i da je ostalo samo da se odbrane od zadnjeg napada koji ide na njih. Keigo se otarasio tog napda kao da nije bio nista. Yazi je krenuo da skuplja svoje shurikene koje je pobaco unaokolo a zatim je rekao.

Mislim da mozemo i jacu misiju, ali bolje da ostanemo na ovoj jos neko vreme. Hajmo sada kuci.

Rece to i polako krenu ka Magneto arhipelagu, njihovoj kuci.



1. Priprema za Misiju

Slušajući šum pustinje Naomi, znao sam da će misija biti teška. Tim specijalista za genjutsu, Oni Brigada, bio je poznat po tome što su svoje protivnike zarobljavali u iluzijama njihovih najgorih strahova. Naš zadatak bio je da ih sabotiramo i osiguramo da ne mogu koristiti svoje veštine protiv nevinih ljudi. Pripremao sam se za misiju temeljito, proučavajući svaku dostupnu informaciju o Oni Brigadi. Bio sam svestan da su majstori genjutsua i da će biti teško prepoznati šta je stvarno, a šta iluzija. Moj prvi korak bio je da izbegnem njihove zamke. Poteškoća na ovoj misiji je to što po prvi put moram raditi u timu.

"Moramo biti oprezni," rekao sam sebi dok sam se pripremao za put. Uzeo sam sve neophodne alate i oružja, uključujući specijalne bombice za ometanje genjutsua. Te bombice bi mogle biti ključne za našu misiju. Krećući se prema pustinji Naomi, osećao sam kako se temperatura povećava. Sunce je bilo nemilosrdno, a vetar je nosio pesak u sve pravce. Ali znao sam da moram biti spreman na sve. Naša meta bila je tamo negde, skrivena među dinama i stenama.

Stigli smo do prvog cilja, male oaza usred pustinje. Znao sam da moram biti oprezan i promišljen. Oni Brigada nije bila obična meta; Nas trojica yakuza smo pažljivo ispitivali narod u ovom mestu. Išli neprimetno i postavljali samo neophodna pitanja. Ja sam jedeni, usled manjka strpljenja, izšao i dalje i krenuo da lutam pustinjom Naomi.




2. Prvi Susret

Dok sam se kretao kroz pesak pustinje Naomi, pokušavao sam da ostanem fokusiran. Moj zadatak bio je da pronađem i neutralizujem Oni Brigadu, specijaliste za genjutsu koji su koristili iluzije da zarobe svoje neprijatelje. Kretanje kroz pustinju bilo je izazovno, ali bio sam spreman. Jako sunce, manjak vode, iluzija samoće i mnoge druge stvari. Shvatio sam da je pustinja bilo savršeno mesto da se neko sakrije.

Nekoliko sati kasnije sam ugledao malu grupu ljudi u daljini. Približavao sam se pažljivo, koristeći pesak i kamenje kao zaklon. Kada sam bio dovoljno blizu, shvatio sam da su to neki sumnjivi trgovci. Prišao sam još bliže kako bih čuo sve o čemu razgovaraju ali nisam bio uspešan u tome. Njihova čudna prisutnost bila je očigledna, svi su bili duboko koncentrisani, očigledno pripremajući nešto, jedan od njih je postavio neki čudan pečat na zemlji i grupa je samo otišla. "Hvala Bogu pa nisam uhvaćen." Rekoh. "Da li je ovo bila Oni brigada ili neka druga grupa nindži, ili su ono samo trgovci...! Dovraga, zašto ovo mora biti toliko komplikovano!". Razmišljao sam o tome da pridjem onom čudnom pečatu i na kraju sam to i uradio. Kada sam prišao čudnom pečatu koji se duboko ocrtao u zemlji, ne znam zašto ali odjednom sam pomislio da je dobra ideja da ga uništim. Posebnom pripremom uništio sam pečat.

Svega pola sata kasnije.

Dok sam sipao i poslednju kapljicu vatre na pečat kako bih ga uništio na mene je počela da pada kiša senbona. Bez problema sam uništio pečat ali umalo da poginem. Kiša senbona je aktivirala moju substituciju. "Izgleda da sam sada nagrabusio." udaram dlanom o dlan dok strisam sa sebe tonu peska. Pred sobom sam imao dve nepoznate nindže (nisam ih video u onoj grupi "trgovaca") Odlučio sam da napadnem brzo i odlučno. Izvadio sam bombicu za ometanje genjutsua i bacio je prema njima. Eksplozija je bila blaga, ali je stvorila dovoljno smetnji da ih izbaci iz fokusa. "Šta je ovo?" vikao je jedan od njih, pokušavajući da se oslobodi smetnji. "Ne možemo dozvoliti da nas nadmudre," rekao je drugi, izvlačeći kunai i krećući prema meni. Borba je bila žestoka. Koristili su genjutsu da pokušaju da me zarobe u iluzijama, ali zahvaljujući bombicama, uspevao sam da se oslobodim njihovih zamki. Usporio sam ih dovoljno da ih onesposobim. Znao sam da će ovo biti duga i teška misija, ali prvi susret je bio uspešan.




3. Istraživanje Pustinje

Nakon prvog uspešnog susreta sa Oni Brigadom, znao sam da moram biti još oprezniji. Odmah sam poslao poruku svojoj braći, koje sam morao čekat nekoliko sati. Kada su Buntaro i Gantaro došli u pomoć shvatili smo da je čitav gradić bio pod nekakvim genjutsu,om. Odlučili smo to istražiti. Pustinjski pejzaž bio je nemilosrdan, a neprijatelj se mogao sakriti bilo gde. Koristio sam trenutak predaha da se osvežim i sakupim snagu.

Dok sam se kretao prema severu, pokušavao sam da pronađem tragove Oni Brigade. Pronašao sam nekoliko otisaka u pesku, ali sam znao da su mogli biti zamka. Njihova sposobnost da koriste iluzije značila je da ništa nije sigurno. "Samo napred," šaptao sam sebi dok sam pažljivo pratio tragove. Svaki korak bio je pažljivo promišljen, svaka odluka važna. Na kraju sam naišao na malu pećinu, savršeno mesto za skrivanje. Pre nego da udjem u ovu čudnu pustinju moja braća su me kontaktirala i obavestila o postojanju nekih čudnih pečata svuda po pustinji. U dogovoru sa njima moj zadatak je bio da udjem u pećinu a njihov da onesposobe sve pečate u pustinji.

Ušao sam unutra, pripremajući se za sve moguće scenarije. Pećina je bila mračna, ali sam uspeo da ugledam nekoliko figura u daljini. Oni Brigada je bila tu, duboko koncentrisana na svoje genjutsu rituale. "Ovde si," rekao je jedan od njih, shvativši moje prisustvo. Njihove oči bile su hladne i proračunate. "Da," odgovorio sam, izvlačeći svoj kunai. "I ovde ćeš ostati." Borba je bila intenzivna. Koristili su genjutsu da stvore iluzije, ali sam uspeo da ostanem fokusiran. Upotrebom svojih ometajućih bombi, uspeo sam da destabilizujem njihove napade i postepeno ih onesposobim. Pećina je odjekivala zvucima borbe, ali na kraju, stajao sam nad njima, zadihan ali pobedonosan. Znao sam da još uvek nije kraj, ali svaki korak bliže cilju bio je važan.







4. Poslednji Obračun

Konačno, stigao sam do glavnog skrovišta Oni Brigade. Skrivali su se duboko u pustinji, koristeći pećine kao sklonište. Bio sam iscrpljen, ali znao sam da moram završiti misiju. Guntaro i Buntaro su nestali, nikako nisam moga da ih dobijem iz ove pećine. Nadam se samo da su u redu. Ulazeći u glavni deo pećine, video sam preostale članove Oni Brigade, uključujući njihovog vođu. Bili su spremni za poslednju borbu, oči su im sijale zlom. "Došao si da nas uništiš," rekao je vođa, hladno se osmehujući. "Došao sam da oslobodim nevine," odgovorio sam, izvlačeći svoje oružje. Borba je bila najžešća do sada. Koristili su sve svoje veštine genjutsua, ali sam uspeo da ostanem fokusiran. Koristeći svoje ometajuće bombe, destabilizovao sam njihove napade i postepeno ih onesposobio. "Ne možeš pobeći," rekao je vođa, pokušavajući da me zarobi u još jednom genjutsu. "Ovo je kraj," odgovorio sam, koristeći svu svoju snagu da probijem iluziju. Na kraju, uspeo sam da ga savladam, ali borba je bila iscrpljujuća. Stajao sam nad njim, teško dišući, kada sam odjedanputa čuo Buntorov glas: "Brate rešili smo ih.". Oni Brigada je bila poražena, a nevini će nastaviti svoje živote u miru. "Ovo je bila teška misija," rekao sam sebi dok sam izlazio iz pećine. "Ali vredelo je." Sa ovom pobedom, znao sam da sam osigurao sigurnost mnogih nevinih ljudi.

Malo sam znao da se u stvari pravi vodja Oni brigade u tom trenutku krio medju seljanima i ljudima iz ovog malenog grada, no, ono što je bilo najvažnije: osujetili smo njihove planove i poslali smo ih nazad u prošlost. Svi ostaci Oni brigade više nemaju moć da postavljaju one čudne pečate a i da imaju Yakuze će se vratiti da dovrše posao.