Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Lonely Lodge - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Lonely Lodge

First topic message reminder :

Lonely Lodge - Page 2 41F5XpB

Usamljena koliba skrivena duboko u šumi, odsečena od bilo kog vida civilizacije. Kuća Isaka Uzumakija, koji ovde uglavnom provodi vreme dok ne putuje svetom.

Ima omanji biljni vrt, u kom su zasađene razne lekovite biljke koje koristi u svom istraživanju.

Dok sam se odmarao, mogao sam čuti užurbane korake iz šume. Verovatno je načuo krike njegovog palog saborca. Uperio sam dlan ka njemu, a balon je sam krenuo da se formira oko istoga.

Odmarao sam i dalje jer sam tako u mogućnosti.

#card26 #card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world205

Odmakao se na tren i uspeo je izbeći moj efekat na šta mu je čakra pomalo poludela. Šaljem ruku od vetra kako bi ga pomazio i još više smirio. Išla je polako ka njemu, poigravao sam se malo, ipak me je smorio poslednji neprijatelj.

#card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world206

Stvaram vetar koji negira protivnikov zagarantovani (trebalo bi da negira, bez obzira na probojni efekat)

#card144 #card1456

A potom ulazim u imunitet od peska. Napadi od protivnika nemaju uticaj na mene. Teren potom opet počinje da tone u pesak, a zajedno sa terenom i protivnik

#card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world202

Udarni talas ne deluje na mene, te ne moram da se branim ni od njega a ni od chakra kuglica oko mene što pršte. Protivnik je opet izbegao. Ispod nogu protivnika pesak se podigao, pokušavajući da ga proguta i ubije.

#card1448 #card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world209

Protivnikov napad je bio opak. Kako bih se prilagodio, telo mi je postalo lako i providno, poput vazduha. Nakon odbrane od svih napada, moje telo se vraća u normalu, a ja na desnu ruku montiram kandžu koju ispaljujem ka protivniku kako bih ga stunovao.

#card152 #card395

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world213

Stvaram tanak chakra zid iza sebe koji će me zaštititi od oba zmaja. Odmičem se od protivnika nekih 10 metara i spuštam chakra zid, a potom ga obavijam u babl kako bih ga stunovao.

#card239 #card26

Gledao sam u njega, nadajući se da će moj efekat da prodje.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world209

Šaljem mali metak vetra ka protivniku a potom njegova chakra eksplozija će se abzorbovati u moj tornado.

#card123 #card142
950 dmg se abzorbuje

Nakon što se napad abzorbuje, ciljam moju kandžu ka njemu i ispaljujem je opet, u nadi da će konačno ga zakačiti i da će neprijatelj pasti pod moj šarm i nož.

#card395

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world207

Šaljem tornado ka protivniku, a odma za njim šaljem i ruku od vetra koja želi da ga zgnječi. Borba mi je dosadjivala, svi protivnikovi potezi su bili šablon za šablonom. Verovatno mu je strategija bila da me ubije od dosade a ne od prave borbe.

#card127 #card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world208

Seo sam na zemlju, spreman da malo odmorim i ja od ove borbe. Protivnik je bolovao od istog simptoma ko i prošli - puknutih chakra kanala. Ovde je vreme bilo faktor - koje ne bih baš najradje delio sa protivnikom, al šta sad.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world205

Nastavio sam da odmaram. Protivnik je po izgledu pokušao opet istu strategiju ko prošli nesretnik, stoj i nadaj se najboljem, al mislim da su moji chakra kanali više sposobniji od njegovog samog. Sedeo sam, neentuzijastično gledajući šta ovaj hoće da uradi.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world208

Računam da mu se stakuje preciznost. Ne računam da se stakujhe efekat da kanali pucaju.

Nastavljam da sedim i gledam ga. Jedva čekam njegov lud sledeći potez čim se toliko spremao. Nadam se da svo to pripremanje neće otići baš toliko u vodu.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world209

Ojačavam svoje tehnike vetra i pucam 4 metka ka protivnikovom napadu, neutralisajući ga kompletno.

#card143 #card123

Otresao bih malo prste, istegao bih, popucketao a potom seo opet nazad dole. Nije bilo vredno toliko čekajući protivnikov napad. Nije bilo ništa što bi me zadivilo, tako da sam samo nastavio da odmaram.

U medjuvremenu, prilikom mog odmaranja, čuo sam još jednog kako se šunja unaokolo. Jedan babl će mu preprečiti put i ako kaguya da, završiti ovo jednom za svagda.

#card8 #card26

Water balon se formira oko neprijatelja kako bih ga stunovao dok se ja odmaram.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world213

Naravno da neće borba biti ovoliko laka. Chakra zid se stvara izmedju mene i moga protivnika koji će neutralisati njegove bedne pokušaje. Ja se odmičem nekih 10 m od njega tako da je zid i dalje izmedju nas, a potom teren OPET guta sve na njemu i neprijatelja. Od jadne kuće više ni pod nije ostao.

Zid i dalje stoji izmedju mene i protivnika dok ga ja ne poništim.

#card239 #card1459

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world201

Kako se protivnik pojavio iza mene opet, tako sam ja uzleteo u nebesa na svome oblaku od peska. Pesak sa zemlje se skuplja oko protivnika kako bi ga zgnječio (hopefully molim te brate) i okončao ovu poslednju bitku izmedju mene i nekoliko ponavljajućih opcija.

#card1453 #card1455

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world202

Vetar se oko mene skupio i podario mi je defense i health štit koji će očuvati moje telo obavijeno peskom i spremiti me za ostatak borbe.

#card144 #card1456

Nakon uspešne odbrane, silazim s nebesa i šaljem šaku božiju kako bi zgnječila poslednjeg neprijatelja.

#card127

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world208

Moj napad je nešto uradio, čim su protivnikovi chakra kanali opet počeli da pucaju. Same old routine, sedim na tlu, gledam u protivnika u oči. Kud pukne nek pukne.

Odmaram i nadam se da protivnik neće poslati neki ludi napad usput.

#card8

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world206

Obavijam pesak oko sebe kako bih se zaštitio od chakra kuglica od 800 dmg i zagarantovanog damagea. Sedim, čekam i slušam zatupljene zvuke eksplozija koje na mene ne utiču. Po koji vlas peska osećam da mi mili po licu dok odmaram unutar kuglice.

#card1454

Kreacija ima nez koliko hp i def al racunam 700 health i 300 def -800 je 150 health i 300 def

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world213

Moje telo se pretvara u vetar i svi protivnikovi napadi samo prolaze kroz mene. Zagarantovani me malo kači al 150 dmg mrzi me da pišem.

Dok sam u vetru, gleda on u mene, gledam ja u njega. Njegovi kanali pucaju, zna da neće više uspeti ni jedan napad da padne na mene.

#card152

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Tennin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world208

Poslednji protivnikov napad i... ništa. Samo su mu ispucali kanali - nije više imao borbe u sebi. Borba me je ubila više mentalno nego ovih 300 zagarantovanih koje sam primio. Nakon napada, izlazim iz imuniteta i nastavljam dalje svojim putem.

Divus je stigao do napuštene kolibe koja je nosila breme vremena, poznatu po svojoj izolaciji i teškom terenu. Ova oblast, sa svojim kamenitim pejzažem, gustim šumama i čestim maglama, predstavlja idealno mesto za skrivene operacije. Vetar je hujao kroz šumske proplanke, noseći sa sobom osećaj napetosti i opasnosti. Njegova misija ovog puta bila je prevara i dezinformacija, a meta mu je bila banda veštih iluzionista, Muramasa Odred. Ovi neprijatelji su bili izuzetno opasni zbog svoje sposobnosti da stvore živopisne i uverljive iluzije koje mogu dezorijentisati i ometati protivnike u borbi.

Divus je znao da će biti teško nadmudriti ih, ali njegova sposobnost da ostane smiren i fokusiran u najtežim situacijama bila je njegova najveća prednost. Krećući se kroz nepristupačan teren, pažljivo je analizirao okruženje, tražeći bilo kakve naznake prisustva Muramasa Odreda. Njegov cilj je bio da ih uvuče u mrežu lažnih informacija i zbuni ih do te mere da se sami oslabe i naprave greške. U ovoj igri iluzija, Divus je morao biti korak ispred neprijatelja. Dok se kretao kroz senke, bio je spreman da ih nadmudri i ostvari pobedu koristeći svoj um i strategiju.

Divus se kretao pažljivo kroz gustu šumu, svestan da svaki njegov korak može biti zamka u svetu iluzija koje Muramassa OdredaA tako vešto stvaraju. Koristeći svoje senzor tehnike, koncentrisao se na otkrivanje čak i najmanjih tragova prisustva članova bande. Vazduh je bio ispunjen napetom tišinom, a svaki šum u daljini bio je potencijalna pretnja.

#card10

Kako je napredovao, uspeo je da locira njihovo skrovište, sakriveno duboko u srcu šume. Prizori oko njega bili su zapanjujuće prelepi, ali i zbunjujući—drveće koje je naizgled raslo naopačke, staze koje su se iznenada završavale u ničemu, i senke koje su plesale kao da imaju sopstveni život. Divus je znao da su sve ovo iluzije stvorene kako bi zbunile i dezorijentisale svakog uljeza. Uprkos tome, ostao je fokusiran, ne dozvoljavajući da ga ova igra iluzija zavara. Pažljivo je beležio sve što je uočio—njihove obrasce kretanja, taktike postavljanja iluzija, pa čak i najsitnije naznake straha među članovima bande. Tražio je najslabiju tačku u njihovoj odbrani, mesto gde bi mogao da probije njihov složen sistem iluzija i zbuni ih, okrenuvši njihove sopstvene trikove protiv njih.

Nakon što je prikupio dovoljno informacija o operacijama i ponašanju Muramasa Odredu, Divus je prešao na sledeću fazu svoje misije—dezinformaciju. Koristeći svoje veštine i taktičko znanje, pažljivo je počeo da manipuliše percepcijom članova bande, kreirajući lažne tragove koji su upućivali na to da je njihovo skrovište otkriveno. S preciznošću, postavljao je lažne signale i tragove, vodeći ih do pogrešnih zaključaka. Jedna od njegovih ključnih taktika bila je da stvori lažnu iluziju prisustva neprijateljskih shinobija, čineći da članovi Muramasa Odreda veruju da su pod stalnom prismotrom i u opasnosti od napada.

Koristio je njihove sopstvene metode protiv njih, uvodeći diskretne promene u pejzaž, blago iskrivljene iluzije koje su delovale kao da su napukle, što je izazvalo sumnju i strah među njima. Divus je znao da su iluzionisti iz Muramasa Plemena veoma ponosni na svoju sposobnost da manipulišu percepcijom stvrarnosti. Zato je pažljivo radio na tome da podrije njihovo poverenje jedni u druge, uvodeći male, ali značajne nesuglasice i paranoju u njihove redove. Kako su počeli da sumnjaju u svoje iluzije i jedan drugog, bilo je jasno da je Divusova strategija dezinformacije uspešna.

Kada je bio siguran da je njegov plan postigao željeni efekat, Divus se tiho povukao iz šume ponovno pored napuštene kolibe. Svaki korak je bio pažljivo isplaniran kako bi izbegao potencijalne zamke i osigurao da niko iz Muramasa Odreda ne posumnja u njegov odlazak. Sumrak dana je bio njegov saveznik, pružajući mu zaklon dok je nečujno napuštao neprijateljsku teritoriju.

Kako se udaljavao od skrivenog skrovišta Muramasa Odreda, osećao je olakšanje. Njegova prevara i dezinformacija su uspešno poslužile svrsi—unele su haos i nepoverenje među članove bande, ostavljajući ih nesigurnim u sopstvene sposobnosti. Dok je prolazio kroz gustu šumu, mogao je čuti udaljene glasove članova Muramasa Odreda, koji su sada bili potpuno zbunjeni i dezorijentisani. Iako je misija bila teška i zahtevala maksimalnu koncentraciju, Divus je znao da je postigao svoj cilj.



Lonely Lodge - Page 2 Output-onlinegiftools
Seirei je, stigavsi do usamljene kolibe Isaka Uzumakija, odmah poceo da pretrazuje okolinu. Znao je da njegovi protivnici nisu daleko. Prvo je pazljivo pregledao biljni vrt, trazeci tragove ili znakove prisustva neprijatelja. Dok se kretao kroz sumu, fokusirao se na to da pronadje protivnika.



#card1386 #card191

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Lonely Lodge - Page 2 #world73

Seirei je ubrzo pronasao 22 protivnika kako stoje ispred njega, okupljeni u grupu. Bez oklevanja, odlucio je da iskoristi svoju munjevitu tehniku. S energijom usmerenom kroz telo, poslao je snazan napad munjom prema neprijateljima. Toliko je izgledalo opasno da protivnici nisu znali sta ce.

#card184


The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world182 Lonely Lodge - Page 2 #world190 Lonely Lodge - Page 2 #world184 Lonely Lodge - Page 2 #world184 Lonely Lodge - Page 2 #world181 Lonely Lodge - Page 2 #world183 Lonely Lodge - Page 2 #world183 Lonely Lodge - Page 2 #world184 Lonely Lodge - Page 2 #world188 Lonely Lodge - Page 2 #world181 Lonely Lodge - Page 2 #world183 Lonely Lodge - Page 2 #world189 Lonely Lodge - Page 2 #world182 Lonely Lodge - Page 2 #world188 Lonely Lodge - Page 2 #world184 Lonely Lodge - Page 2 #world190 Lonely Lodge - Page 2 #world184 Lonely Lodge - Page 2 #world185 Lonely Lodge - Page 2 #world185 Lonely Lodge - Page 2 #world185 Lonely Lodge - Page 2 #world187 Lonely Lodge - Page 2 #world188

Seirei je uspeo da porazi 15 protivnika svojim munjevitim napadom. Njegova brzina i preciznost ostavili su neprijatelje bez sanse da se odbrane. Ipak, sedmorica protivnika jos uvek su stajala, spremna da se bore do kraja. Seirei je kratko procenio situaciju, svestan da ne sme da izgubi fokus. Duboko je udahnuo, pripremajuci se za zavrsni obracun, spreman da upotrebi sve svoje vestine kako bi neutralisao preostale neprijatelje.


#card152 #card160
Cim svi napadi prodju kroz mene izlazim iz imuniteta i bacam stun

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world182 Lonely Lodge - Page 2 #world183 Lonely Lodge - Page 2 #world189 Lonely Lodge - Page 2 #world181 Lonely Lodge - Page 2 #world189 Lonely Lodge - Page 2 #world182 Lonely Lodge - Page 2 #world187

Seirei je savladao jos cetiri protivnika, ostavljajuci samo trojicu. Iako je bio iscrpljen, znao je da mora da ostane fokusiran. Pripremao se za zavrsni okrsaj, svestan da su preostala tri protivnika poslednja prepreka na njegovom putu. Bio je veoma zadivljen njegovom moci.

#card200 #card178
1200 dmg 300 zag razornosti ide na sve

The member 'Seirei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Lonely Lodge - Page 2 #world186 Lonely Lodge - Page 2 #world187 Lonely Lodge - Page 2 #world182