Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo Otoineppu - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo Otoineppu

First topic message reminder :

Selo Otoineppu - Page 2 1000_F_592460030_g8zgkBrpxK2DdYRPsAe1Ft8IrEKAPdn6

Malo agrarno selo. Broji oko tri stotine stanovnika. Meštani ovog sela su pošteni radnici i fer trgovci. Svako ko kroči u selo može očekivati gostoprimstvo i inkluziju u dešavanja u selu. Neretke su i proslave koje seljaci prave da bi njihova delatnost bila bolja. Posebnu pažnju ulažu u proslave bogova plodnosti, kiše i zemlje ne bi li povećali svoje prinose žita na ogromnim prostranim ljivama koje ih prehranjuju. U selu postoji jedna krčma/prodavnica koja je ujedno i prenoćište gde se putnici mogu odmoriti. Pokraj glavnog puta mogu se naći tezge sa životnim namirnicama. Bolnice ili lekara, nema.

Dugo se provlačio po svetu dok nije nabasao na mesto njegove sledeće misije koja je bila mnogo drugačija od bilo koje druge misije. Morao je da uništi infrastrukturu od nekog opasnog klana koji teroriše narod. Za njega jedino rešenje koje je video jeste da spali celo selo. Gledao je u neke zastave koje su bile okačene na krovove kuća. Te zastave su imale neke jako čudne dizajnove. Ostao je pri svom palnu da spali celo selo. Bila je ovo jako teška odluka koju je Susetsu doneo u sekundi. Nije imao vremena da filozofira o moralu njegove misije, morao je da uradi zadat zadatak. 

Pred njim je bilo da razvije plan kako će zapaliti selo bez da iko podigne uzbunu. Morao je da odtane skriven kako je god znao i umeo. Najoptimalnije rešenje za započinjanje požara bilo je da zapali neku od štala i da taj plamen proširi na celo selo. Znao je da to što radi može da bude pogrešno, ali sad nije imao izbora. Ovde i sada Susestu postaje poslušni izvršitelj naređenja i zadataka koji su postavljeni pred njim. Ovde će da ostavi svoj prvi potpis.



Susetsu Sakai
Za sada već osmišljenim planom Susetsu je morao da krene da izvršava zadatak. Na njemu je sada bilo da smisli kako će da izazove požar u anbaru. Morao je nekako da zapali svo to seno i da prenese vatru na ostale kuće. U blizi nije bilo nikakve pume pa je morao da se snalazi. Palo mu je na pamet da seno zapali uz pomoć munje ali to bi privuklo neđeljenu pažnju na njega. Morao je da smisli nešto što bi mogao lako da prekrije. Na pamet mu je sinula ideja da pomuću stakla i Sunčevih zraka zapali seno i izazove požar. Samo kako bi preneo tu vatru na ostale kuće. To mu je stvralo problem. Izgleda da če morati da napravi požar negde u selu. 

Držao je i dalje u ruci komad stakla i išao je prema centru sela. Znao je ako se zavuče iza nekog ćoška gde može da usmeri zrake Sunca prrma travi da će se požar veoma brzo raširiti i spaliti kuće. To je i uradio. Pazio je da ga niko ne vidi i zapalio je već osušenu travu kod neke brvnare tako da je požar mogao lepo da se proširi. 



Susetsu Sakai
Konačno je uspeo da započne požar. Vatra se jako brzo proširila na brvnaru i neke ostale kuće, čak ni imanja nisu bila pošteđenja. Požar se šireio neverovatnom brzinom. Ljudi su paničili trčali kao muve bez glave. Vrištali pokušavali da ugase požar ali nekako nisu uspevali. Susetsu je to mirno posmatrao jer je znal da je sad stao na kraj grupi lopova i prevaranata. Nadao se da su naučili leciju sa ovim požarom. 

Gledao je unaokolo i video je kako lokolne birtije i kuće gore. Video je čak i kako neki čovek gori u plamenu koji je on podmetnuo. Nije zano kako da reaguje. Gledao je haos i uniptenje koje je izazvao gledao je u katasrofu koju je počinio. Pred svojim očima je gledao kako ćjudi gube svoje domove ognjišta. Kako gube stoku ljubimce. Ali to nije bilo dovoljno da se u Susetsuu probudi eđpatija. Bio je zaljubljen u taj prizor i u uspeh svog zadatka. Zanoje ako sad posustane nikada neće biti veliki ninja. Nejgovo nije bilo da razmišlja nego da postupa po naređenjima. Ovaj posao je samo dokaz koliko je Susetsu spreman da ide daleko da izvrši svoju misiju. Sada je uspešno ostavio trag u istoriji. Bio je zadovoljan sobom.



Susetsu Sakai
Selo Otoineppu - Page 2 Fm-Di-Pti-Xk-AUPx-Hd-jpg-large
Uspeo je spalio je čitavo selo. Njegova misija je bila uspešana. Povukao se sa mesta gde je stajao i uz blagi osmeh krenuo da odlazi iz sela. Iza njega je bio prizor požara i miris pepela koji je vetar raznosio. Leđima okrenut je slušao krike ljudi i životinja koji nisu mogli da se spasu od vatre. Sam Suestu nije znao da li je ovo uzrok njegeovog ludila ili želja da postane najbolji u svom poslu. Sve što se više jdaljavao sve je više bio zadovoljan sobom i načinu na koji je izvršio posao. Članovi zloglasnog klana su ostali bez njihovog uporišta. Znao je da je ovo strateški izuzetno važan potez. 

Ovaj požar će da bude zauvek zarezan u njegovom sečanju kao dokaz da je spreman da učini sve zarad malo pravde u svetu. Ovo će ostati kao dokaz da uvek ima neko ko može da se obračuna sa onima najjačima. Sada je znao zašto postoje ratovi i ne suglasice.



Susetsu Sakai
Bilo je tu negde oko 2 Sata nocu kada se nepoznata licnost usunjavala u selo. Ovde sam dosao da bih nahvatao neke shinobi begunce koji sada verovatno kontrolisu ovo selo i terorisu civilni narod u istom.

Tako da bih se u senkama sakrio na krovu kuce i pogledao bih da uocim gde se nalaze ninje razbojnici i kako sam ih ugledao lagodno sam ih poceo brojiti dok ih nisam sve prebrojao 

The member 'Isarashi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Selo Otoineppu - Page 2 #world48

Video sam trojicu Ninje i odlucio sam sve da ih resim odjednom stoga sam bacio jedan vrlo promisljen napad spreman da ih dokrajcim siknuo sam vetrovite udarce na njih trojicu koji bi bili dovoljni da ih ubiju

#card132

Dosao sam da obavim svoju misiju po svaku cenu
Smireno je govorio Isarashi dok je gledao kako vetrovite struje vleikom brzinom pokusavaju da preseku trojicu razbojnika koju su maltretirali mestane ovog mirnog sela

The member 'Isarashi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Selo Otoineppu - Page 2 #world172 Selo Otoineppu - Page 2 #world173 Selo Otoineppu - Page 2 #world175

Pateticno

Rekao je Isarashi dok je gledao kako vetar preseca trojicu razbojnika u ritmu i dok sva trojica padaju na pod preseceni na pola neznajuvsi sta ih je snaslo 

Opet ipak sam mogao biti brzi jer sada imam posla sa njihovim napadima koji lete ka meni ali koje ne bi trebalo biti previse tesko zaustaviti. Isarashi je jednostavno stvorio vetrovitog zmaja koji je pokupio njihove napade i dalje je nastavio u pod da bi udario u isti i zavrsio svoju putanju

#card135

Izgleda da je moj posao ovde gotov, ovo je bilo lakse nego sto sam mislio

Rekao je Isarashi prenego sto je nestao sa krova i izasao iz sela u senkama kroz koje je usao u isto selo ne osvrcuvsi se nazat spreman da nastavi dalje svojim putem.