Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Selo Izani - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Selo Izani

First topic message reminder :

Selo Izani - Page 2 2omkXeL

Ovo je malo mesto lepog pogleda koje se nalazi u blizini okeana i svezeg vazduha, cesto turisti posecuju ovo mesto kao i profesionalni arheolozi koji istrazuju istoriju staru vekovima. Selo je napravilo trece kolena klana Senju pre mnogo vekova.

Sada kad je otisao od ovog cudaka, pokusao je da pronadje Yazija, ali njega nigde nije bilo. Odlucio je da nastavi ka svom domu, stajuci svugde da razgleda posto to nije radio cesto. Mlatarao je svojim nuncakama i zvizdao u ritmu udaranja. Bio je prezadovoljan svojim dobitkom, nije ih ispustao iz ruku.

sada sam suočen s novim izazovom. Dobio sam novu ANBU operaciju: sabotiranje neprijateljskih planova Kuronami Bratstva. Ova banda visoko veštih ispitivača koristi psihološku manipulaciju i tehnike čitanja misli da bi izvlačila informacije iz svojih žrtava. Mesto radnje je Zemlja Vetra - Naomi Pustinje, surov i nepristupačan teren koji dodatno otežava zadatak. Pripremio sam se za put, opremivši se svim potrebnim alatima i zalihe za preživljavanje. Znao sam da će ovo biti zahtevna misija, ali bio sam spreman. Konačno, krenuo sam na put, odlučan da zaustavim Kuronami Bratstvo i njihove opasne planove, prosao je 1 dan od treninga za spajanje elemenata i spreman sam da uskoro polazem posle ove ANBU operacije...

Putovanje kroz Naomi Pustinje bilo je iscrpljujuće, stigao sam u selo, Beskrajni pesak, nemilosrdno sunce i povremene peščane oluje činili su svaki korak težim. Ali, svaki put kada bih se suočio s teškoćama, podsetio bih se na važnost misije. Stigao sam do neprijateljskog logora nakon nekoliko dana opreznog kretanja. Skriven iza peščane dine, posmatrao sam njihov kamp i analizirao njihovo kretanje. Kuronami Bratstvo je bilo veoma organizovano, s članovima koji su konstantno patrolirali i održavali visok nivo bezbednosti. Moram biti pažljiv i neopažen kako bih uspešno izveo sabotažu. Počeo sam da planiram svoj pristup, tražeći slabosti u njihovoj odbrani.

Pod okriljem noći, započeo sam svoju misiju. Koristeći veštine koje sam naučio tokom ANBU treninga, tiho sam se približavao neprijateljskom logoru. Našao sam prvo slabo mesto – stražara koji je bio nepažljiv. Neutralisao sam ga brzo i nečujno, omogućavajući sebi ulazak u kamp. Kroz nekoliko sledećih sati, uspeo sam da postavim eksplozivne zamke na ključne tačke njihove infrastrukture. Bio sam oprezan da ne ostavim nikakve tragove svoje prisutnosti. Znajući da će eksplozije izazvati haos i poremetiti njihove planove, povukao sam se na sigurnu udaljenost, čekajući pravi trenutak za aktivaciju. Srce mi je lupalo, ali znao sam da je ovo ključni trenutak, znao sam da cu uspeti, lava je gorela u meni...

Prve eksplozije odjeknule su kroz Naomi Pustinju, osvetljavajući noćno nebo. Zvuk haosa i konfuzije u logoru Kuronami Bratstva bio je znak da je moj plan uspeo. Vojnici su panično trčali pokušavajući da shvate šta se događa. Iskoristio sam trenutak da se udaljim još više, skrivajući se među peščanim dinama. Dok sam posmatrao njihov logor u plamenu, znao sam da sam im ozbiljno poremetio planove. Iako misija još nije bila završena, uspeo sam u prvoj fazi sabotaže. Sada je bilo vreme za sledeći korak – prikupljanje informacija koje bi mogle biti od koristi našem savezu. Moram biti oprezan, ali odlučan da ovu misiju privedem kraju uspešno, uputio sam se ka selu ali pre toga da predam uspesno odradjenu ANBU misiju...

Vetar je duvao noseći pesak svuda naokolo, Genji je bio srećan što ima masku kako mu pesak ne bi ušao u oči. Koračao je pustinjom dok je jedino što je mogao čuti skriputanje peska pod njegovim nogama, koračao je sve dok nije naišao na jedno lepo selo, na prvi pogled nije imalo mnogo stanovnika u njegovom vidokrugu, a takođe od naredne kocke ni traga ni glasa. Prolazio je kroz selo misleći gde bi mogao tražiti sledeće, dok u jednom momentu pored njega nije prošao jedan čovek koji je ispod plašta imao nešto u obliku kocke, Genji nije hteo da rizikuje te je odma pomislio da je to ono što on traži

-TI! Stani odmah!-

Napravio je oblik pravugaonika rukama i potom poslao genjutsu na njega, nije mu bila želja da ga povredi, već samo da uzme kocku jer je smatrao da taj čovek ni ne zna šta ima kod sebe niti kako da je koristi do njenog punog potencijala. Poslao je Genjutsu sa ciljem da ga uspava.
#card1316



Selo Izani - Page 2 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Selo Izani - Page 2 #world185

Nije očekivao Genjijev napad, te je samo pao na zemlju nepomičan, uspavan od Genjijevog genjutsua. Genji uzleće od zemlje kako bi izbegao zemljotres i brzo se pomera sve do njega kako bi proverio da li je to misteriozni predmet koji on traži
#card114
srećan je bio što ovoga puta nije morao satima da se bori kao prošli put pa je time postojala sumnja u njegovoj glavi da je možda ovaj put i omašio. Došao je do momka i malo sklonio njegov plašt kako bi video šta je iza njega i...



Selo Izani - Page 2 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt
The member 'Genji' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Selo Izani - Page 2 #world2

Sklonio je plašt i mogao je videti da je to bila samo obična kutija koju je momak nosio, Genji je shvatio da se malo zaneo ovoga puta, te je momka uzeo u naručje i spustio ga na neku klupu sa strane na kojoj je znao da će se kad tad probuditi, jer je samo uspavan od Genjutsua. Spustio ga je nežno i potom nastavio svoju potragu, znao je da će kad tad uspeti da nađe ono što traži...



Selo Izani - Page 2 Removal-ai-06d22897-e124-4085-8154-ff99140c7a92-ddv1kx7-2efa66f8-54bc-49bb-85ba-4edc7a600385-4-opt