Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Brdo Palih

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Brdo Palih

Brdo Palih 54CjOEXlZ83vwVJAzov2dgXJG3-AY5zqksIRVwVSDaU

Kao što i samo ime ovog mesta govori ovde leže pali ratnici i njihova oružja zabodena u meku humku u koju su zakopani. Noćima šum nalik na plač čuje se ovim brdom, što jeste strujanje vetra o oštrice svakojake što beše tu.

Dok je Torii putovao u cilju boljeg treninga i sticanja novih sposobnosti naišao i nazvano "Brdo Palih". Koje je lokalno stanovništvo izbjegavalo, radi čudnih glasova te su radi istih i širile čudne glasine.


"Ovo mjesto je jezivo i više nego što sam čuo... Da li iko uopšte prolazi ovuda" pomislio sam.

Dok sam istraziovao okolinu naisao sam na mesto "Brdo Palih" nisam znao koje je ovo mesto, te sam odlucio istraziti ga.. Video sam dosta jezivih stvari kao sto su macevi popodeni u zemlju i grobovi koji su bili stari i puni korozije, Nacuo sam neki jeziv zvuk te sam odlucio da odem.

Tumarajuci selom od stanovnika sam cuo za mesto po imenu ,,Brdo Palih". Tamo su pocivale mnoge ninzde koje su se borile u ratu. Pa sam odlucio da ga posetim. Bio je to zastrasujuc prizor macevi poginulih ninzdi koji obelezavaju da su tu sahranjeni. Posmatrajuci okolo naisao sam na jedan mac koji mi je posebno privukao paznju. Odlucio sam bolje da ga osmotrim i ono sto sam video je zastrasujuce. Bio je to spomenik mome ocu koji je poginuo tokom rata. Tada je sve krenulo da mi se vraca. Ovo je bilo rodno mesto moga oca. Tu me je dovodio kad sam bio mali. Spomenik svome ocu sam prepoznao prema macu na kom je bilo urezao ,,Prati svoj cilj makar po cenu zivota". Ovo me je prisetilo na detinjstvo i moga oca. Krenuo sam da placem, ali sam se istim tim suzama zakleo na grobu svog oca da cu pratiti svoje snove i nikad ne posustati.

Setajuci selom Mahono je opet naisao na "Brdo Palih" setao je i naisao je na nesto sto je izgledalo na Itachijevu drugu polovinu maca bas onu koju ima kod kuce. Pogledao je malo bolje i video je da je to Itachijev mac i pored maca grob na kome pise Strider, saznajuci da je to nepoznati shinobi koji se borio sa njim pre nekoliko godina.

Tu sam pomislih neverovatno, na putu do svoje prve misije morao sam proci ovo brdo da bih stigao i borio se protiv nekoliko nindzi malo sam zastao da bih se jos malo pripremio za borbu, odradio sam mali brzi trening zagrejao sam se za borbu fizicki i psihicki i mislim da sam spreman da nastavim...

Prva scena koja ga je dočekala u novoj provinciji jeste brdo preplavljeno zabodenim mačevima u zemlju. Uobičajeno takvi mačevi predstavljaju groblja palih ratnika; mjesto gdje oni počivaju. Na groblju nije bilo nikoga. Zalazak sunca se približavao. Nad cijelim tim područjem mogla se osjetiti mračna aura koja je zadavala strah i jezu u kosti. Ishimoto je samo stojao, šutio i gledao. Bio je u takvom stanju 10-ak minuta...


Razmišljao je kako će i njega ovakva sudbina nekada dočekati, kako je smrt jedina neizbježna stvar u ovom životu. Razmišljao je o tome kako li će njegova smrt izgledati? Hoće li umrijeti mirno u snu jednog dana ili možda od neke od bolesti? Ili će ga dočekati smrt kakvu svaki ratnik iščekuje - smrt u borbi. 


Razmišljao je i o životu poslije smrti, šta će ga tek tamo dočekati... Ali stvar koja ga je najviše brinula jeste to što ne zna da li će on imati nekoga kao što su ovi ratnici imali da njegov mač zabode na mjesto gdje će on biti ukopan. Odjednom mu je to postala najveća briga. Ožalostio se nad svojim stanjem; nad mogućim posljedicama svojih postupaka... ali odbijao je da se kaje zbog toga.


Odbijao je da odustane od svog puta, ma koliko god da klekne pred svojim emocijama koje ga savladaju, ne želi da se preda i da se vrati u mjesto koje je bio odlučan napustiti. Kakav god zid da se stvori ispred njega, on će tražiti način da ga preskoči, zaobiđe ili sruši. Sam će naći novo društvo; nove saborce za koje bi rizikovao svoj život, pa možda čak i.. uspije da osnuje svoju novu porodicu...

Test 123 444 

#card15 #card55

spoiler :
 

Brdo Palih Efb5323a4dd3eea339bb1285c110fb3c

Nebo je se otvorilo 

Pljusak kakav dugo nisam vidio , skoro pa ne mogu da vidim more grobova oko mene , ali nema veze , nikakva oluja me nece sprijeciti da odam pocast onima koju su to najvise zasluzili.

Ako su oni mogli da daju zivot za idela vece od mene tako i ja mogu da se ne zalim na koji kap kise vise nego sto sam ocekivao ...

Trazio sam dugo mjesto zbog kojega sam dosao, ne iz razloga sto nije oznaceno nego iz proste velicine polja gdje vjecno spavaju junaci svoga vremena, mogu samo zamisljati da dodjem do koljena njima sa obzirom sta su oni postigli , za sta su se borili i mozda najvaznije za sta su bili spremi da umru.

Brdo Palih 2z1q

Spustam jednu ruzu na plovu groba oznacenim katanom i Uzumaki simbolom.

Ovaj je tvoj omiljeni ...

Sada kada to nikome ne znaci se sjecam, ali prije dok je to vazilo za nesto nikako nisam mogao da se sjetim koji ti je omiljeni cvjet bio , heh , nisam mogao cak ni da zapamtim tvoju omiljenu boju.

Vidi me sada, bila bi ponosna....

Na licu mi je osmijeh ali skripa zuba i stisnute sake govore mnogo drugaciju pricu.

Suze mi krije kisa, volim to, ispadam jaci, ne znam za koga ali opet mi prija.

Dosao sam da ti kazem da nisam skrenuo sa puta, Jos uvijek lovim svoj san iako si ti bila ta koja me je upravljala ka uspijehu daleko vise nego sam sebe. 

Ako ti ista znaci na tom drugom svijetu zelim da znas da cu uspijeti , uspijeti cu zbog tebe.

Jednom sam ti to obecao i sada ti obecavam to ponovo !

Suze postaju sve teze a dusa me stisce sve jaci i jace, ustajem i krecem prema izlazu ...

Okrecem se...

Gledam ka grobu i zelim da kazem jos mnogo stvari ...

Otvaram usta ...

Ali iz njih nista ne izlazi ...

Okrecem se i odlazim ....