Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Suma Hikarimori - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Suma Hikarimori

First topic message reminder :

Ova suma odusevljava svojim gustim zelenim baldahinom,gdje se suncevi zraci probijaju kroz visoka drveca stvarajuci igru svjetlosti i sjene.Visoka drveca ukrasena su zelenim nijansama stvarajuci ocaravauci prikaz priride k0oja je u skladu s bogatsvom zelenila  i mirisa sume

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world222

Jednim zamahom džinovske lepeze rešio se mog baraža, a potom je poslao jedan od jačih napada ove borbe - neodbranjivi damage raitona. Ispred njegovog napada digao se ledeni zid od 1200 healtha koji ga je u potpunosti neutralisao prenego što se srušio.

#card1406
1200 helta

Potom sam ga napao talasom peska i vodenim gejzirom

#card1446 #card33
1250 dmg i 500 dmg



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world220

Protivnik je konačno pao, ali me nije ostavio praznih ruku. Finalni udarac od čiste chakre je išao ka meni velikom snagom. Prekinuo bih lanac jutsua, ojačavajući svoj improvizovani napad od peska a potom bih poslao još jedan talas u obliku mreže iza njega, smanjujući cd sand buriala. Oko sebe bih stvorio drveni štit koji bi ublažio poslednji deo napada.

#card411 #card599 #card1457 #card1210

2250 dmg, 400 zag - 1250 dmg - 400 defensea i 400 healtha



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
Kada sam se konačno rešio poslednjeg napada, pao sam na tlo, pokušavajući da se odmorim na kratko prenego što nastavim svoju misiju. Dvojica šinobija su se udaljili, ali ne nešto previše, delovalo mi je da i oni odmaraju za sad. U turskom sedu, nastavljam da prikupljam chakru, spremajući se za dalju borbu.

#card8



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
Ako je ovaj šinobi bio već toliko jak - tek mogu da zamislim kakvo će biti smaranje borba sa preostalom dvojicom. Al nema veze, jedan po jedan. Osećao sam novu chakru kako se meša s prirodnom unutar mojih chakra kanala - bio je prijatan osećaj

#card8



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
Dozvolio sam svojim chakra kanalima da se u potpunosti regenerišu - nisam ni bio svestan koliko mi je ponekad odmor dobro došao. Nekoliko sati je prošlo, a ja sam laganim trkom nastavio dalje svoj put ka neprijateljskoj poziciji. Nisu namestili neku kilometražu, bilo je moguće da se sustignu.

#card8



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
Kako sam im prilazio, shinobiji su se još jednom raštrkali u dve strane, pokušavajući da me odvuku jedan od drugog pa koji padne pao je. Otišao sam za levim, te momenat kako je stao započeli smo borbu. Na teren se nastanio pesak, sa neba je krenula mećava a tlo pod protivnikovim nogama se omekšalo, napadajući ga.

#card1448 #card1420 #card1459



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world225

Kako je protivnik zamahnuo nogom, krenuo sam da radim brzo znakove rukama, spremajući svoju odbranu. Moje telo je obložio vetar a granje je krenulo da raste oko mene, štiteći me od protivnikovog udarca u kičmu. Odskočio bih od neprijatelja, stvarajući vodeni mehur oko njega u procesu

#card144 #card1215 #card26



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world216

Protivnik je započeo svoj napadački potez jako, proleteo je mačem kroz mene na šta se moje telo raskrhalo u pesak. Njegova ofanziva nije uspela - peščano telo se samo regenerisalo. Odmaknuo sam se opet na 10 metara, ispaljivajući ruku od vetra u procesu.

#card1456 #card127



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world222

Protivnik je negirao moju vazdušnu ruku njegovom velikom lepezom, uzvraćajući sa jakim nabojem munje. Munja je samo prošla kroz moje peščano telo, gubeći njen efekat. Pesak se polako dizao sa tla, napadajući protivnika i pokušavajući da ga onesposobi jako.

#card1455



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world223

#card5 #card49
300 def

Tanak sloj chakre je obložio moje telo, blokirajući u potpunosti zagarantovani damage od njegove štrice dok se neprijatelj zaletao ka mome tečnom telu. Uspeo je da proleti kroz mene, ali moje telo se samo regenerisalo u trenutku impakta. Odskočio bih od njega, napadajući ga sa dva nešto ojača napada peska i korenja

#card1446 #card1206
1050 dmg i 850 dmg



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world225

Još jednim spretnim šutom negirao je moj napad a potom pokušao da napadne, ali se ista situacija ponovila kao pre koji momenat. Napad samo nije imao tu jačinu da probije moj imunitet. Tlo pod njegovim nogama je omekšalo, usisavajući ga.

#card1459



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world222

Lepeza je odradila svoj posao odbranjivajući neprijatelja, nakon čega je usledio pec neodbranjive munje. Ispred napada nikla je struktura od leda koja ga ne neutralisala a potom se istog trena urušila.

#card1406
1200 hp

Ispružio bih ruku ka neprijatelju, započevši formiranje mehura oko njega, u trenu nakon mehura, teren kreće da se ledi..

#card26 #card1408



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world221

Na nagoveštaj oluje koja se stvorila, nije više bilo ništa što sam mogao uraditi. Totemi su nikli oko mene, a ja sam iskoristio priliku da predahnem na koji tren. Osećao sam kako se chakra nagomilava u mojim kanalima, vraćajući se u većoj količini nego obično.

#card1213 #card8



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world219

Protivnik srećom ništa nije bitno iliti značajno uradio u kratkom periodu odmora izazvanim njegovom olujom. Slabog zmaja od čiste chakre sam neutralisao laganim kontranapadom peska. Ispružio bih ruku potom, na šta se manifestacija šake od vetra pojavila, pokušavajući da ga onesposobi.

#card599 #card127
1050 dmg



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world218

Masivan pritisak chakre zatresao je teren, praveći disbalans u vazduhu - negirajući moju ruku u potpunosti. Iscrpljen sa mogućnostima kontrole protivnika, vreme je bilo za nešto jaču ofanzivu.

Peščani ekstremitet zajedno sa senju granjem je počelo da napada neprijatelja.

#card1452 #card1206
950 dmg pesak, 750 dmg korenje



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world220

Moji napadi su se na kraju isplatili - protivnik je bio pogodjen. Prenego što je uspeo da padne, bacio mi je jedan specijalan udarac čiste chakre. Odradio bih brzo znakove rukama, praveći ogroman ledeni štit ispred sebe koji je bio dovoljno jak da me odbrani od svog damagea. Nakon uspešne odbrane, chakra kanali su mi bili iscrpljeni. Seo sam da se odmorim po drugi put.

#card1415 #card8

3600 def



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
Kako sam se malo odmorio, bilo je vreme da polako nastavim ka drugom šinobiju. Bio sam nešto brži od njega, te sam uspevao povremeno da namestim po koju kratku pauzu na putu. Štaviše, trebala mi je, ovi Yunini su bili poprilično iscrpljujući.

#card8



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
Sati su polako prolazili a ja sam bio sve bliži i bliži poslednjem Yuninu. Uz svaku manju pauzu osećao sam kako mi se chakra kanali sve više i više obnavljaju. Nisam imao neku posebnu taktiku kako je borba prilazila, želeo sam samo da završim sa ovom misijom što pre.

#card8



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
Nakon 20ak minuta od poslednjeg odmora, uspeo sam da sustignem svoga neprijatelja. Budući da nije znao da dolazim, uradio bih brzo znakove rukama, bacajući 'skriveni' napad. Tlo uspod njegovih nogu je omekšalo, nadao sam se da će ga progutati..

#card1459



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world224

Kako moj peščani teren nije imao uticaja na protivnika, on je uspeo da jako uzvrati specijalnim napadom. Stvorio bih drvenu kupu oko sebe, a čim bi napad prošao, on bi udario u moje peščano telo. Ispružio sam ruku, na šta se vodeni mehur počeo formirati oko neprijatelja.

#card1210 #card1456 #card26
400 def.



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world218

Mogao sam osetiti jak chakra tresak momenat kada se moj mehur skoro formirao. Pritisak je uspeo da pukne balon, a chakra koja je prostrujila je davala nagoveštaj da će protivnikov sledeći napad biti jako lud.

Podigao sam pesak na teren i stvorio sam mećavu. Jedna besna ruka od vetra je izletela ka protivniku kako bi ga neutralisala.

#card1448 #card1420 #card127



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world216

Brzim reakcijama stvaram ledenu barijeru oko sebe koja će me štiti od tvog brzog napada a potom će ga u potpunosti neutralisati granje koje zaustavlja protivnika tik prenego što me bode. Odskačem 10 metara od njega, a potom šaljem talas peska koji pokušava da se obmota oko protivnika, da ga obuzda..

#card1415 #card1215 #card1455

900 def.



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx
The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Suma Hikarimori - Page 2 #world220

Pesak je uspeo da obavije protivnika, al ne prenego što je bacio jak 'završni' udarac. Snažan jutsu udarac od čiste chakre je išao kad meni. Brzim razmišljanjem, ugrizao sam blago palac, a potom sam prislonio ruku na tlo - stvarajući rashomone koji će neutralisati ostatak protivnikovog damagea.

#card16 #card829

Nakon uspešne odbrane, Rashomoni nestaju a ja prilazim protivniku, ubijajući ga senbonom u čelu. Lakim koracima, nestajem sa bojnog polja

#card332 #card19



Suma Hikarimori - Page 2 NyUixBx