Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mizukijev slap

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mizukijev slap


Mizukijev slap Yugakure-hidden-in-hot-water-village-animeipics

Vodopad koji primamljuje ninje samim pogledom na njega. Nalazi se na samom kraju šume. Čuje se harmonični cvrkut ptica i šum vode.

I ja idem kroz sumu bio sam na misiji sa nekoliko nindzi ividmo prelijepi vodopad. Pridjemo mi blize i vidimo prelijep pejzas i cvrkut ptica i lijep izvor. ALi nam se bas zurilo ali odlucimo ostati tu barem 20 minuta i tako mi pocnemo uzivati i uspavamo se. KAsnije se probudimo i pocnemo jurit zakasnili smo na misiju...

Nisam mogao da dodjem sebi jedan od onih monstruma od shinobia me je lovijo kroz regije svijeta.

Nisam svijestan kako sam uspjeo da izbjegnem sigurnu smrt koja mi je prjetila nad vratom kao giljotina.

Taj čovjek je imao oko na moju masku koju sam dobio od tog starca znam da je vrjedna ali ne toliko da me prati kroz doline brda mora i rjeke.

"Svijet shinobia je skroz lud! Nisam znao baš koliko do ovog momenta."

Moram pažljivo da kročim kroz regione u budućnosti. (Taisei XD)

Gledajući u jezero sa vodopadom dobih ideju da svoje tenzije opustim u njemu.

Nakon spontanog pranja odjeće stavih ih da se suše i potopim se u osvježavajuću vodu ovog mjesta.

"Voda je preljepa" je sve o čemu sam mogao da razmišljam dok gledam u floru i faunu jezera.

Malo mahovine sa pjeskom tu i tamo i po koja slatkovodna ribica koja pliva pod mojim nogama.

Nakon dobrog rastapanja u jezeru obukao sam se da bi odradio sekciju meditacije.
U ovakvim momentima misli isključe okolinu i okrenu se ka sebi.

"Zadnji par mjeseci su stvarno bili ludi u mom životu."
Vraćajući se po svojim memorijam od početka počinjem da se prisećam.

Prvo postajem genin najniži rang u shinobi svijetu za shinobije, zatim nakon mučne količine treniranja i misija pojavljuje se taj čovjek koji uništava moj vid svjeti ostavljajućin mi da sam sakupljam komade na putovanju do ovdje i zatim još jedan sa snagom koju ne mogu porediti sa prvim.

Jedino što mi je jasno je da ih ima više nego što sam mislio i da još nisam spreman da počnem razumjevati.
>(shinobi kamp)

Posle par meseci napokon Mahono izlazi iz kampa na svoju prvu misiju, predivan pogled ovog slapa su ga zamajale, isao je po prelepim mestima, ne mogu da se opisu recima. Mahono naisao je na mestane koji su mu kasnije rekli da dosta pljackasa dolazi ovde zbog prirodnih bogadstava koji ovi mestani imaju.

(Nakon Par sati)

Bilo je kasno ujutru, Mahono je lezao na drvetu tvrdeci da ce biti opasnije po mestane. Mahono iscrpljen od nesanice posmatra varosicu sa vrha drveta. Dok nije ugledao sumljivo pomeranje u zbunlju pored. Mahono nestrpljiv kao i uvek krenuo je ka zbunju i imao je sta da vidi, isti onaj mestanin koji je pricao o lopovima koji kradu blago je bio on. Zakopao ih je pored nadgrobnog spomenika. Mahono ga je odmah priveo u Glavnu kucu ove varosice i vratio blago

Stigavsi do slapova zastao je na trenutak i divio se pogledu koji je moigao vidjeti u daljini, sjeo je na drvenu klupu koja je bila tamo te gledao druge ljude kako prolaze putem koji je bio namjenjen za turiste, bio je to put koji je vodio oko slapova.