Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Jezero Kawa

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Jezero Kawa

Dugo sam zeleo da naucim da pecam, jedno jutro sam se probudio i rekao sebi idem na jezero da naucim da pecam. Kada sam stigao tamo ugledao sam nekog starijeg coveka, pitao sam ga da li moze da me nauci da pecam.

on je rekao ne i da idem, ja sam odlucio da cekam dok me ne nauci, tako su prosla 2 dana bez hrane i vode i on je prihvatio da me nauci. Prvo smo uzeli stap i stavili malo hleba na udicu, zabacio sam stap u vodu i cekao

on je upecao 5 riba a ja nisam ni jednu, on je rekao da mora da ide kuci i da ce doci kasnije ja sam rekao u redu i nastavio da cekam da se nesto zakaci. Odjednom se neka velika riba uhvatila, povukla me u vodu i pocela da me vuce po jezeru

Ono sto je video je bio užasan prizor svoje porodice onaj dan od pre nekoliko nedelja mu se ponovo vrzmao po glavi .To je bio njegov strah da ne uspe da osveti svoje najmilije.

Hteo je da se probudi jer se vec poceo plasiti od ovog sna koj se korak po korak pretvarao u kosmar.Nesto sto ga je ućutali je bilo to sto se i covek koji stoji iza svega toga a to je bio covrk u crnom.

Cimnuo se iz tog ludog sna i video sebe pored jezera i uplasio da se nesto dogodilo jer nije znao zasto nije u pecini vec negde drugde.Kada se digao na noge i otresao i sada je bila samo pustos nista pred njim samo neke ravnice koje se protezu bas daleko preko horizonta.

Poceo je koracati bez stajanja jer je pomislio da je i ovo san.ali sve je xelovalo tako stvarno i strasno da mu se krv u cenama zaledala.Napolju je vec duvao jak vetar i to je dodatno samo usporavalo Reiya u hodanju.

Uzgred jakog vetra koj mu nije dao da hoda uopste.Pocele su male kapljice sa neba da padaju i dodatno otezavale ikakban napreadk.Reiya bi krenuo napred vetar bi dunuo i vrati nazad i onda kisa nakvasila.

Prilazeći jezeru Kawa, znao je da mora biti oprezan. Gledao je oko sebe pazeći makismalno na tragove koje su možda članovi Shirayuki Klana ostavili iza sebe nakon što su oskrnavili hram neposredno u blizini ovog jezera. Njegova sreća nije mogla biti bolja jer je sa malog brežuljka u podnožiju jezera uz obalu ugledao 3 glavna člana te grupe koju je trebao da eliminište a koliko su nespretni bili da su iza sebe ostavili trag zlatnih novčića.

Razmislio je kako najbolje i najefektivnije da odradi misiju ali nakon dobre promisli znao je da ima opciju samo za jedan ishod a to je njihova grandiozna smrt od njegovih dragocjenih kristala.

"Hahahaha pa ne mogu da vjerujem da sam vas sve pronašao na jednom mjestu.... ovo će biti i lakše nego što piše na vašoj potjernici!"

#card25
Formiram blagi vodeni vrtlog oko sebe +200DMG na vodene napade

#card24 #card27
Ulažem 40ch dodatno na prvog ide napad od 600DMG, potom iz usta vodenim nabojem napadam drugog za 400DMG

#card1435 #card1432
Mjenjam svoje kristale is Kvarcnih u Safirne, te na trećeg šaljem napad od 500DMG koji ga prati

"Da li ste spremni da osjetite hladnoću mojih safira!"

The member 'Tomohiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Jezero  Kawa #world184 Jezero  Kawa #world181 Jezero  Kawa #world190

"Zar je ovo sve što ste mogli da ponudite...smiješno...žalosno. Ipak niste vrijedni da budete u mojoj kristalnoj kolekciji!"

Pogledao je kako sva tri tijela padaju u beživotno stanje ali prije same smrti su uspjeli da pošalju neke trivijalne napade prema Tomohiru

#card1427
Ulažem 60ch i formiram 600DEF da me odbrani od oba napada koji idu prema meni, oblik kristalna loptica

Nakon što je bilo kakav vid opasnosti prošao, približio se pokupio dokaze i nagradu za njihova tijela i polako krenuo dalje svojim putem

"Ne mogu da vjerujem da stvarno ima shinobija koje ova 3 bjesna psa su mogli poraziti. Hahahahaa..." - promrmljao je sebi u njedra dok je odlazio od Jezera Kawa

Stigao je na sledecu lokaciju, u pitanju je bio jezero Kawa, nije mogao da veruje da ga toliko nece ova potraga kocki, samo je isao redom i udarao po shinobima, toliko srece nije imao da to nije realno. Kada je nasao svoju sledecu metu odlucio je da krene borbu isto kao i proslu. Nadao se najboljem ovoga puta, ali koliko je srece imao znao je da od toga nema nista.

#card1366 #card177
#card186 #card1500
Sve na munju, 500 brzine
#card160

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Yunin' :
Jezero  Kawa #world220

Ovo je nekim cudom bilo veoma brzo, jak napad je isao ka njemu morao je da se odbrani od njega tako sto je svoje telo pretvorio u cist vetar, jedva je stojao na nogama posle ovoga. Sada je bilo vreme da ga dokrajci svojim napadima iz munje i pretura po njemu ne bi li konacno nasao bar jos jednu prokletu kockicu, stvarno nije mogao da veruje da mu se ovo desava.

#card152
Izlazim iz troye
#card168
1600
#card156
1200

The member 'Yashin' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Jezero  Kawa #world1 Jezero  Kawa #world1