Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Mikotova kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Mikotova kuca

Mala kuca nalazi se u selu skrivenom u sumi. Kuca je srednje velicine oko nje se nalaze samo drva i krosnje. KUCA je sagradjena pomocu vestina shinobija. U kuci zivi jedan shinobi po imenu MIkoto .On vrijedno radi i trenira kako bi postao najjaci shinobi.Kucaje na kraju sela. Mikotova kuca OIP.gwkDZmyVUdgVdC5Lp9sPlgHaEL?w=327&h=184&c=7&r=0&o=5&dpr=1.3&pid=1


Na vrata kuće dolazi sluga koji sa sobom donosi posebnu vrstu poruke od svog gospodara. Sluga uručuje vlasniku kuće ovu pozivnicu. Pozivnica je sledeće sadržine:

Mikotova kuca 0bc86c3d850b9ae8f2ac2b588d1096de
Otvori pozivnicu: :


Cuo sam nekog na vratima kuće kako zvoni odlučio sam otvorim. Uz otvaranje vrata rekao sam "Zdravo". Ali nije bilo nikog . Mislio sam da me neko od drugova zeza vratio sam se u kucu i poceo da meditiram. Meditirao sam neko vrijeme i imao sam cudan osjećaj da me neko posmatra i da je neko na vratima. Otišao sam u krevet,ali bas tada sam cuo zvono otvorio sam i bilo je samo jedno pismo. Otvorio sam ga i poceo da citam...