Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Nuširova kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Nuširova kuća

Moja familija živi ovde imam komp  od smeća kuća je na 2 sprata velika je ima 2 podruma taj drugi je da se sakrijes u njemu ako ti neki peder pridje. Moj komšija najši mi stvarno ide na ku##c ponekad pričamo svaki dan pecamo čbesto cajedno

Danas sam usto u 13.00 i otiso sam da napravim jelo napravio sam ramen bez jaja jer jin ne volim onda sam oso do komsije i isli smo na pecanje kasnije i dao sam njemu sve ribe sto smo upecali jer ne volim ribu i kad sam doso kuci sam lego spavat.

Danas sam usto iz kreveta jedva onda sam se iso tusirat neki 40 min sa vrelom vodom kad sam to u radio treniro sam kad je bilo neki 12 sati sam iso da jedem posle tog sam iso da igram na sranje pc ali nece nista i onda sam iso da gledam minecraft na youtubu posle tog sam otiso u krevet i probo zaspat ali je bilo toliko hladno da sam jedva zaspo

Bio sam usto u 5 u jutru bio jeo extra ramen bez jaja i oso na njivu da čuvam ovce čuvo sam jin neki 5 sati i dok sam jin čuvo igro sam pubg mobile jer mi bilo dosadno kad sam kreno kuci zasto sam u prodamnici i uzo sam jedan powerking i popijo na putu kuci kad sam stigo treniro sam malo i lego u krevet da spavam

Joj bio sam bolestan znaci glava me bolila imo temperaturu grlo me boli znaci jedva gledam znaci sve me boli bio sam u krevetu citav dan popijo sam 3 alvedona i 2 paretstamola znaci samo sam gledo tiktok nista drugo citav dan i spavo sam 15 sati taj dan

Jod uvek sam malo bolestan i jeo sam danas bio u restoranu picu ali mi je curijo nos ali sam jos uvek pojo citavu picu onda sam oso kuci i igro malo ninja world rpg igricu najbolja igrica na svjetu igro sam neki 8 sati bez prestanka onda sam iso malo da jedem opet ovaj put sam jeo ponfrit bas je bilo ukusno i u krevetu sam gledo tiktok dok nisam zaspo

Danas sam iso da kupujem novu odecu i ucio sam sa komsijom jer ima da uradimo genin ispit uskoro i zato smo ucili pitanja i onda smo isli napolje da treniramo jedno sa drugim posle neki 2 sata sam oso kuci jeo i igro malo igrice posle tog sam oso u krevet i zaspo

Danas sam se probudijo rano jer mi je jedan od zadnji dana u skoli prije genin ispita zato smo ucili u casu bas puno za genin ispit iso sam kuci zajedno sa komsijom na putu smo osli da jedemo hamburgere i posle smo osli u kino da gledamo film jer nismo imali nesto drugo da radimo kad se film zavrsio otisli smo kuci i lego sam da spavam jer sam bio umoran

Danas mi je zadnji dan skole prije genin ispita i danas sam sluso bas puno i piso sam u knjigu svaku rec sto ucitelj govori i tako sam naucio bas puno kad sam kreno kuci naputu sam zasto u pekaru kupio 3 burkea za mene i uzo 2 kole kad sam doso kuci pojo sam sva 3 bureka i popijo obe kole i onda sam bio ucio i oso napolje da malo treniram i jer sam bio umoran lego sam da spavam bas rano

Danas sam se probudio rano oso sam u skolu da radim genin ispit i bilo je znaci laganooo i polozio sam sad sam genin kad sam doso kuci imo sam zurku jer sam posto genin bilo mi je nekoliko drugova i gledali smo film i jeli chips i slatkise i pili sok i to i na kraju je bilo toliko zanimljivo naucio sam nekoliko jutsua cak i posle sam otiso da spavam posle najboljeg dana ikad

Danas sam manje vise chillo jer sam polozio genin ispit i sad moram samo pocet ucit malo za chunin ispit i treniram malo vatene jutsuje i to oso sam do prodamnice da kupim malo hrane naprimer kajmak uzo sam kilu jabuka i narandzi i jedan jadro kex uzo 2 kole od 2 litra i uzo malo kravije salame i sira i hljeb i kad sam doso kuci bio sam ostavio sve to i gledo tiktok citav dan sto je osto i lego sam da spavam

Danas nisam izlazio iz sobe citav dan sam igro igrice naprimer gta 5 pubg gledo youtube i tiktok i prico sam sa drugovima na discordu i igro sa njima pubg neki 5 gameova i pobjedili smo 3 gamea pocelo mi je biti malo dosadno i iso sam da legnem sa spavam ali nisam mogo pa sam gledo tiktok dol nisam zaspo

Danas sam trebo ici kod druga ali zivi u drugom selu i mrzi me ici toliko daleko preko planina i kroz sume zato sam osto kuci da igram gta sa njim zanimljivo je za sad igracu jos neki 1 do 2 sata pa odo leci spavat ali sad odo da jedem pa cu leci da spavam

Danas sam treniro malo taijustua napolju iza mlje kuce na drvima i sad sam uso u kucu da jedem doce mi drugari kasnije kod mene kuci i ima da gledamo malo film i da igramo malo igrice i zato moram ici do prodamnice da kupim chips pica i kokice izgleda da ce doci sutra odo ja sad spavat

Danas mi dolaze drugovi zato sam se probudio rano da sppremim sobu da unesem sve gumen bonbone chips pica i da pripremim film i kad dodju da mozdmo odma gledat film znaci bice super jedva ceka gledacemo stockholm bloodbath novi film sto je izaso i prespavace kod mene

Znaci pogledali smo film bio je super bas mi se svidja nije bolji od serije vikinzi ali pojli smo 4 chipsa sa doritosima i popili smo 3 kole od 2 litra i sad se njima malo gleda tiktok a ja odo da igram malo fife jer mi se nista drugo ne igra ali vec je kasno zato odesmo malo da igramo igrica pa odesmo leci spavat jer smo umotni

Dans bi moji drugovi trebali krenut njihovoj kuci ali prijr tog smo malo igrali pubga jer ono sto da ne znaci ovaj jedan pe##r od druga znaci ukromi 4 killa znaci rage kvitovo sam oso sam do kreveta izaso iz igre i kreno gledat tiktok jer toliko sam se iznerviro i onda su oni krenuli kuci ja sam ih izpratio i oso sam leci malo da spavam jer mi glava puca koliko boli

Danas sam zakasnio u skolu ucitelj je bio ljut na mene ali sam barem stigo na 2 cas i to je ujedno najbitniji cas tud ucimo kako kontrolisem chakru ja sam bio najgori u razredu jer nisam skonto nista ali koga boli mene ne barem sad imam cadacu da kuci ucim kako kontrolisat chakru

Treniram danas koliko mogu pocecu da treniram kontrolu chakre i onda sam treniro to neki 2 sata i kad sam zavrsio poco sam trenirat malo neke jutsuje naprimer cancel tequunique i sad hocu da treniram malo taijutsu jer da postame jaci moram biti dobar u svemu zato i jer sam umoan i postalo je kasno odo da odspavam malo

Danas sam se probudio u pet u jutru znaci jedva sam gledo probo sam zaspat ali nisam mogo zato sam usto i gledo tiktok neka dva sata onda sam se iso okupat i posle kupanja sam izaso i oso u kuhinju da napravim jelo da jedem napravio sam 2 lepine i 1 ramen bilo je ukusno ali kad sam pojo sam oso da gledam tiktok opet kad sam gledo u sat bilo je 23.51 i oso sam da legnem da spavam jer sam bio malo umoran

Danas sam bio usto bas kasno skonto sam da sam trebo u skolu ali nisam hteo da idem pa sam osto kuci ali zato sam iso nesto da jedem i izaso sam napolje malo da treniram i da napravim neko malo mesto da treniram reflexe kupio sam masinu sto lansira kunaie na mene ali sam kupio plasticne kunai pa to da baca na mene pa kasnije kad naucim nek baca prave kunaie na mene sad odo malo odmorit

Sad sam se probudijo i jedem i pakujem hranu za kasnije i u casu smo trenirali prvo kontrolu chackre ja sam ovaj put bio najbolji u razredu kontroliro sam chackru toliko dobro da su sve svi zaculili i onda smo probali da uradimo dva justsua sto smo trenirali najvise shadow clone justsu i transformation justsu i ja sam uspeo oba i smeo sam otic kuci zato sam oso kuci i bio sam toliko istrosen od skole da sam zaspo

Danas sam naso senseja i on me nije idta naucio ali je reko da ce me slat na misije tako da mogu postat jaci jer misli da sam dovoljno jak da idem na misije ali je reko da moram samo malo bolju izdrljivost imat i malo vise chackre i moram naucit malo vise jutsua i to cu ucit

Trening ide tesko treniro sam vec 8 sat bez treninga ako me ako me iko cuje pomoc
ma treniraj tud
Nemogu vise molim te da odem kuci
jos 2 sata
Haj moze jedva cekam da dodjem kuci da legnem da spavam

Joj danas je bilo toliko hladno da sam jedva usto iz kreveta znaci kad sam usto obuko sam jaknu i spremo se za skolu i kad sam stigo u skolu i sad ucim malo kako da kontrolisemo chakru uskoro imamo test gde moramo usped napravit najmanje 2 klonda i da uradimo transformation jutsu tako da se i oni pretvore u sta god ti hoces

I moramo isto da zamjenimo mjesto sa osobom sto napada tebe da izbegnes napad i da uradis isto da svaki tvoj klon baci neki kunai ili neki napad i moramo sad da ucimo rasporedu chackre tako da svaki klon ima isto puno chackre

Danas sam moro ici u skoli prije tog sam stavio da mi se updataju 2 igrice i da mi se instalira jedna i onda sam kreno u skolu sad kad sam stigo u skolu postalo je bas dosadno ali nema veze imam cas sad

imam cas kontrolisanja cakre sad i vrlo je dosadno jer sam vec naucio sledeci cas treniramo taijutsu i nadam se da ce to biti zannimljivije i onda posle tog casa ce mo trenirat tako da nam jutsuji budu jaci tako receno ninjutsu ali kad to sve zavrsim krecem kuci

Joj napokon sam gotov sa svim casovima boli me glava previse odo da uzmem stvari i da krenem kuci e kreno sam kuci ali sam zasto u apoteki i kupio jedan alvedon i popijo ga i kreno kuci kad sam stigo kuci okupo sam se vrucom vodom i onda oso u sobu da igram igrice

Danas nemam skolu i ostacu kuci malo da igram igrice instaliro sam isto naruto to boruto shinobi strike jer ono cinimi se da ce dobra biti igrica dobra je iskreno ali moze biti i bolja iskreno volim da igram modove gde se borimo svi jedni protiv drugi i biramo random moci

Danas idem u skolu zato cu se spremit brzo i krenut i brzo da spremim jelo i krecem i sad moram ici cas mi krece sad imam cas ucenja za chunin exam bas je dosadno znaci umirem kako je dosadno ucimo kako da znamo odprilike koliko chakre imamo i to

Joj ne za 3 dana imamo chunin exem test znaci nisam spreman ni malo cim stignem kuci moram da treniram za test imacemo pismeni test prvo jer ako hocemo da budemo chunin moramo biti i jaki i pametni i sad moram ici kuci brzo jer moram trenirat jer neznam skoro nista

Joj sad sam na putu kuci i boli me glava ali samo da dodjem kuci da popijem jedan alvedon i onda da treniram za chuning exam test i kad to naucim odo da legnem spavat e zavrsio sam sa treningom i onda me drug malo zvao pa prico snjim neki 20 min i lego da spavam

Danas sam se probudio rano jer da malo treniram prije skole i da ucim jer moram da prodjem chunin exam ispit a djel gde se pise mi nije najaca strana zato moram da treniram i nadam se da ce biti lahak ali sad je vreme da krenem u skolu zato odo da krenem

Ne ima da zakasnim u skolu moram da pozurim moram trcat jer mi krece cas gde ce mo imat kopiju chinin exema ali od prosle godine a svake godine mjenjaju test zato moram pozurit da vidim dali sam dovoljno naucio o ninja svetu

Iskreno bio je bas tezak test i mislim da cu ga cak morat ponavljat ali videcemo sve dok dodje dan kad budem imo chuning exam test ali za sad mogu samo cekat i to je to ali odo sad kuci malo da se odmorim jer ce mi trebat


Na vrata kuće dolazi sluga koji sa sobom donosi posebnu vrstu poruke od svog gospodara. Sluga uručuje vlasniku kuće ovu pozivnicu. Pozivnica je sledeće sadržine:

Nuširova kuća 0bc86c3d850b9ae8f2ac2b588d1096de
Otvori pozivnicu: :


Joj jest mi dosadno odo malo napolje do prodamnice pije mi se kola e to obuko sam se da vidim da mozda nema poste u sta je ovo poruka od sanne uzumakia zoveme da dodjem kod njeg u uzumaki household haj je##m ti kolu odo da se spremim pa da krenem prema uzumaki householdu sta mi fali.

E to spreman sam spremio sam se odo da krenem uz put cu uzet malo hrane u prodamnici da imam na putu za svaki slucaj ali imam ovu staru mapu sto pokazuje gde je uzumaki household i ja koliko poznajem ovo uzece mi oko neki 4 do 5 sati da stignem zato treba da pozurim ali sam gladan pa da zastanem na putu da jedem malo pa cu krenut opet.

Doso sam kuci nazad jer sam zaboravio neke stvari sto mi trebaju za trenirng i ostalo naprimer trebami malo vise para i tako i kad sve te stvari uzmem odo da treniram i sutra imam skolu opet jedna od zadnji casova prije chunin exema mozda cak i zadnja

i napokon chunin ispit moram u skolu brzo na pola puta sam u skolu a imam 5 min da stignem ok dobio sam test u je## te jest tezak bukvalno nesecam se da sam ucio za ovo joj ne pastcu ispit ok pogadjo sam na svako pitanje sad cu videti kako je bilo.

I ne pao sam ali su rekli da za nekoliko dana ako hocu mogu ponavljat ali ovaj put barem znam za sta da ucim odo kuci da ucim i odo prvo da jedem i onda cu ucit i kad ucim odo leci spavat.

Danas ima da chillam kod kuci i da ucim jer mi treba za 2 dana i 8 sati i 45 min ima da radim opet chunin exem test zato moram da naucim sto vise tenin 1000 hp jonin 600 hp koliko ima 10 jonina i 5 tenina zajedno hp 11000 hp joj jest ovo tesko znaci ucim vec 4 sata odo malo spavat umoran sam.

Danas sam se povredijo dok sam treniro i zato sam sad u krevetu i gledam film jer sam povredio moju levu ruku malo a sutra navecer imam chunin exem test i zato necu da me boli ruka tamo za svaki slucaj i toliko me boli da odo da legnem spavat.